Jump to content
Oficijalni partneri

Partizan Beograd - Grobari JUG


dani12o82
 Share

Dresovi 2012-2013  

12 members have voted

  1. 1. Dresovi 2012-2013

    • Prva varijanta
      11
    • Druga varijanta
      1


Recommended Posts


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

Stanojevic i izjava no comment,tacno se vidi ono "kad si bio dete malo komisja te silovao....."

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Stanojević žestoko uzvratio Đuriću

00057567.jpg

Prebacivanje odgovornosti za neuspehe i propuste u minulom periodu izgleda da je postala praksa u Partizanu. Izjava predsednika kluba Dragana Đurića pokrenula je lavinu emocija kod trenera Aleksandra Stanojevića i potrebu da reaguje, da se odbrani. Njega je prvi čovek kluba pozvao na odgovornost za rezultatski krah ekipe, izneo je pritom i dosta "prljavog veša", a ovaj mu nije ostao dužan. Stanojević je u nedelju uveče, odmah nakon meča sa OFK Beogradom kritikovao nadređenog zbog pružanja podrške "večitom rivalu", a dan kasnije je rafalom činjenica stao, kako kaže, u odbranu Partizana.

 

- Nikada ništa ne shvatam lično i sve ovo što želim da kažem nije zbog toga da bih sebe odbranio, jer se ne bojim za svoje mesto, nije mi bitno, koliko Partizan koji je iznad svega! - počeo je monolog Stanojević, a pitanja nisu ni bila potrebna:

 

- Uvek radim u interesu kluba, ali neke stvari, do sada, nisam iznosio u javnost, jer sam smatrao da treba da ostanu u klubu. I zato mi je bilo teško juče kada sam saznao da će predsednik održati konferenciju u dva sata, jer nisam znao da li je to podrška utakmici u 17h, ili utakmici u 20 sati. Bilo mi je teško, jer su se na taj način naslađivali naši protivnici. Pa, zamislite kada bih ja dva-tri sata pre utakmice saznao da se u taboru našeg rivala nešto dešava, to bi mi naravno bio motiv više.

 

Trener Partizana je, uglavnom, demantovao sve što je dan ranije predsednik Đurić izneo u javnost.

 

- Na ovaj način ne stajem u svoju odbranu, već u odbranu struke. Ako smo svi zajedno zaslužni kada se osvajaju trofeji, onda moramo biti zajedno odgovorni i u drugim okolnostima, a ne, kako je Đurić rekao, da samo struka snosi odgovornost – stav je Stanojevića.

 

Mnogo toga bilo je naopako u klubu od početka nove sezone, odnosno od početka priprema. Bolna tema je prelazni rok, koji je i bio najveći razlog neslaganja "struja" u Partizanu, sportskog menadžmenta i rukovodstva.

 

- Trener i direktor su odgovorni za dovođenje igrača, ali Upravni odbor i predsednik aminuju, jer oni zatvaraju finansijsku konstrukciju. Recimo, želeo sam da zadržim Ilieva, a oni su rekli da ne može. To, do sada, nisam pričao, to je ostalo u klubu. Za Savića, na primer, rečeno je da će igrati u prva dva kola, protiv Škendije, ja pravim tim i uigravam ga sa njim, da bi mi u "pet do 12" bilo rečeno da odlazi i da ga nemam na raspolaganju. U redu je, ja jesam "za", neka ide u Siti, i treba, ali zašto na taj način, kada sam ga spremao za utakmicu.

 

Stanojeviću se ista stvar dogodila i sa Radosavom Petrovićem.

 

- Pred obe utakmice sa Genkom - ista priča. Videli ste da sam uigravao tim sa Raćom, a dan pred utakmicu osvane naslov "Stanojeviću ne treba Raća". Nije problem da ode, ali zašto kada sam ga uigravao. Smetaju mi i izjave predsednika, tipa "Mi smo sve uradili, sada je sve na igračima i stručnom štabu".

 

Neki igrači su dovođeni i bez volje trenera...

 

- Imao sam informaciji o Adiji i nisam ga želeo. Ne znam zašto su ga doveli, možda u paketu sa Tejgom, ali to morate da pitate Alberta Nađa.

 

S obzirom na to da nije mogao da kontroliše transfere igrača, Stanojević je upitan da li mu se neko iz uprave, konkretno predsednik Đurić, mešao u rad.

 

- Ne, nikada se nije mešao i na to sam ponosan, hvala im na tome. Niko mi nije tražio da stavim određenog igrača u tim zbog toga da bi ga prodali.

 

Đurić je rekao da je prelazni rok odrađen "na vreme", međutim, i na tu opasku Stanojević je imao spreman odgovor.

 

- Možda je sa njegove tačke biznismena to bilo na vreme. Da li je "na vreme" kada, recimo, Rnić dođe dva dana pred utakmicu sa Genkom?

 

Šta i kako posle? Posle svega izrečenog, može li u Partizanu postojati mir na relaciji trener-predsednik?

 

- Zna se hijerarhija. Kako ja mogu da budem u sukobu sa predsednikom? Ne mogu da se svađam sa njima, oni su iznad mene, oni su institucija. Možemo biti u sukobu mišljenja, nemam problema da sarađujem, i ranije smo imali konstruktivne razgovore na Sektarijatima.

 

Poremećeni međuljudski odnosi u taboru crno-belih mogli bi da dovedu do novih potresa. Na udaru će biti i igrači, koji teško da će moći da ostanu neutralni.

 

- Ne bojim se za igrače i mene, ali ako dođe do polarizacije, povućiću se, jer ne želim da išta radim na štetu Partizana. Čast mi je da budem trener, možda ću ostati, a možda će me smeniti posle prvog narednog meča - rekao je Stanojević

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,254
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/07/1991

[video=youtube;ejLuMt_pbRI]

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Partizanove "bebe" ili iskusni internacionalci?

-Partizan se oprostio od Evrope na neslavan način, ali iz crvenila zvanog Šamrok klub bi mogao i da profitira. Crno-beli imaju nekoliko zaista pravih bisera u svojim redovima - Nikolu Ninkovića, Lazara Markovića i Nikolu Aksentijevića, koji su, što u pripremnim utakmicama, što u šampionatu, pokazali da bi mogli da budu neka nova snaga "parnog valjka".

 

Pred Aleksandrom Stanojevićem je sada pitanje da li da igra na sigurno sa iskusnijim igračima tipa Ilića, Vukića, Rankovića, ili da hrabro kao svojevremeno Ljubiša Tumbaković, kada je 1994. godine promovisao i dao šansu u A timu Miloševiću, Ćiriću... pusti "decu da se igraju". Kataklizma je doživljena, a čini se da, uprkos tvrdnji šefa struke da klub koji juri titulu nigde u Evropi se ne oslanja na 16-godišnju decu, za njih ipak ima mesta u većoj meri nego što je to bio slučaj.

 

 

 

Nikola Aksentijević koji je silom prilika postao desni bek, u ovom trenutku igra na toj poziciji dosta bolje od iskusnog Rankovića, kao i Aleksandra Miljkovića. U Užicu je kao da ima 25 godina, a ne 18, opalio po lopti i sa preko 20 metara poslao pravi projektil u mrežu nemoćnog Darka Božovića. Pored toga, špartao je ceo meč duže aut linije i pokazao da ne pati od moderne boljke srpskih bekova "neumeća da centriraju". Ukoliko samo još dotera igru u poslednjoj trećini prostora kod faze odbrane, apsolutno može da bude i najbolji desni bek kojeg je Humska videla u poslednjih 15 godina.

nidya.jpg

Sredina terena Partizana je još od odlaska Almamija Moreire bez kreatora, plejmejkera, lucidnog igrača, koji ume da dâ završni pas. Eksperiment sa Zvonimirom Vukićem se pokazao kao veliki neuspeh, jer umesto da on pravi razliku u korist Partizana, često njegovo "davljenje" lopte i kašnjenje sa njenom predajom dozvoljava protivniku da lako uzme primat na sredini. Ninković je tokom priprema, ali i igrama za kadete dokazao da ima veliku dozu talenta da bude pravi naslednik Saše Ilića iz njegovog prvog mandata u klubu. Da li će se Stanojević kockati i dati veću šansu Ninkoviću, ostaje da se vidi, a jedino što ovoj bebi Partizana ne ide na ruku je ponašanje, koje će morati da koriguje, jer ga prate priče da ima "vrelu glavu".

 

Dugo se u Humskoj traži naslednik Klea. Doveden je prošle zime Tejgo, odradio je momak iz Gane i više nego korektan posao, zatim je ovoga leta stigao i Eduardo, ali čini se da prvak Srbije ima nešto možda i bolje u svojim redovima. Mladi Lazar Marković ima sve predispozicije da bude novi Stevan Jovetić. Sličan stil igre, ponašanje na kojem bi mu pozavideli i oni koji su do sada imali mnogo više šansi u manevru od njega, i pre svega odvažnost su odlične preporuke da Marković nastavi da dobija šansu kod Stanojevića. Sigurno je da će veliku pomoć imati i u Dijari, koji je sjajno funkcionisao sa Jovetićem.

 

 

 

Pored ove trojice, crno-beli imaju još bisera u svojoj školjci. Nekada je škola Partizanovih golmana bila nadaleko poznata u svetu, da bi u poslednje vreme šansu između stativa dobijali uglavnom momci sa strane. Ovoga leta je ekipi priključen Nikola Petrović, za kojeg mnogi stručnjaci u Srbiji predviđaju da bi mogao da bude u budućnosti odličan čuvar mreže. Iako je nerealno za očekivati da na toj poziciji Stanojević previše reskira, mečevi u Kupu Srbije, protiv daleko slabijih rivala, prava su prilika da se i navijači upoznaju sa mladim golmanom.

 

00057741.jpg

 

Još jedan Marković čeka priliku u prugastom dresu. U pitanju je pridošlica iz OFK Beograda Saša Marković, koji je ne tako davno ocenjen kao netalentovan u "Zemunelu", da bi sada Partizan morao da plati njegovo obeštećenje i plus kasnije pola novca od transfera isplati menadžeru Zoranu Stojadinoviću. Ovaj momak je prethodne dve godine bio standardan u dresu OFK Beograda, a sjajnim igrama nametnuo se i bio dugo na listi želja i Crvene zvezde. Odlaskom Petrovića i Fejse, na sredini se stvorilo mesto i za njega.

 

Na kraju, zaključak je da Stanojević mora da nastavi hrabro kao što je i započeo svoj mandat pre koju godinu u Partizanu i da dâ priliku ovim klincima. Naravno, kako rezultat ne bi ispaštao, potrebno je naći pravi spoj između onih iskusnih (koji zaslužuju da igraju) i ovih još uvek nedokazanih igrača. Sigurno je da oni imaju još mnogo da uče, ali isto tako ono što oni imaju (brzina, odvažnost i tehnika) nedostaju većini igrača koji trenutno igraju kao starteri na njihovim pozicijama.

 

Možda reči Duška Vujoševića najbolje govore o pružanju šanse mlađima:

aksentijevic.jpg

- Lako je ubaciti nekoga da odigra kad vodite 30 razlike, ali da bi se videlo kakvo je čije srce, morate ga baciti u vatru kad se lomi meč - rekao je pre nekoliko godina omiljeni trener u istoriji SD Partizan.

 

(Foto: partizan.rs, mnpress)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  279
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  12/17/1992

Stanojević smenjen, ostavka Krstajića, novi trener Milinković!

 

Uprava Partizana smenila trenera Aleksandra Stanojevića i već mu odredila i naslednika - Zorana Milinkovića. Sportski direktor Mladen Krstajić podneo ostavku nezadovoljan ovakvim epilogom.

Najavljene promene u Partizanu danas su se i dogodile. Aleksandar Stanojević nije više trener Partizana, što i nije iznenađenje posle događaja u prethodnih sedam dana, posebno posle javnih kritika sada već bivšeg trenera na račun predsednika Đurića.

 

stanojevic41266020110725083450.jpg

 

Osim po polemici sa predsednikom, kao i šokantnoj eliminaciji od Šamroka, period u kome je Stanojević predvodio sa klupe crno-bele biće upamćen i po plasmanu u Ligu šampiona prošle sezone, osvajanju dve titule prvaka Srbije i jednog trofeja u Kupu, posle kontroverznog finala sa Vojvodinom.

 

Na klupi Partizana će ga naslediti upravo čovek koji je sa svojom ekipom tada napustio pomenuto finale - bivši trener Vojvodine Zoran Milinković.

 

milinkovic-veliki43953120110826093207.jpg

 

Da to ne bude sve kad su u pitanju današnje promene u Partizanu pobrinuo se i Mladen Krstajić! Sada već bivši sportski direktor Partizana nije bio saglasan sa ovim odlukama uprave i na kraju je odlučio da i sam prepusti svoje mesto nekom drugom.

 

Čeka se zvanična potvrda ove vesti iz kluba, a po svoj prilici to će se dogoditi u petak posle sastanka Upravnog odbora.

 

 

sportske

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

djura majstor ave:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  279
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  12/17/1992

********* zalizana.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

znaci odosmo u vraziju *****

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,254
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/07/1991

Zoran Kiza Milinković je trenerčina. On je trebao da dođe pre Stanoja. Ovaj Đurić brate mili ne zna da izgovori pola azbuke, al zato daje otkaze. Znači razočarao sam se što je Stanoje nije trener ali sam se oduševio zamenom.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  279
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  12/17/1992

Ma trenercina i po, ima kvaliteta ali je isto tako marioneta pa ga je zato ovaj i doveo, da bi mogao da ga kontrolise jer Stanoja nije mogao. Seti se samo kako je ovaj slusao naredjenja Buturovica u finalu kupa kada je na njegovu naredbu povukao igrace sa terena.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

znaci odosmo u vraziju *****

 

nemora da znaci! i mi smo bili kerov ***** 2007 pa jesi video dupla kruna?!

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,868
  • Reputation:   496
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  Macintosh

E kad bi jos samo Djuric, Ilic, Vukic, Babovic, Scepovic, Rnic, Rankovic, Miljkovic, Zecevic itd otisli, bilo bi extra, ali od toga nema nista, u klubu vlada lopovluk, na tribinama lopovluk, a Zvezda je vjerovatno ove sezone sakupila budzet veci za titulu od nas tako da .....

 

 

Hahahaha, neko je vec reagovao

 

imagezbi.jpg

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Cekaj nisam u toku ko je oterao Stanojevica i Krstajica? jel i Djuric oteran?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  152
  • Reputation:   11
  • Achievement Points:  27
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/19/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

Срамота шта се дешава,брука!

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,868
  • Reputation:   496
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  Macintosh

Ko ce Djuru otjerati? On uvijek ima zeca ( :) ) u sesiru

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  194
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/11/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  01/01/1995

Đuru netreba oterati njega treba kamenovati i gađati bilo čime (šta se nađe pri ruci)svaki put kad dođe na stadion...

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Navijači Partizana danas ispred Humske brane Stanojevića

 

-Upravni odbor ili sam predsednik Partizana Dragan Đurić namerava da danas uruči otkaz Aleksandru Stanojeviću, treneru koji je Partizan uveo u Ligu šampiona sa 30.000 evra budžeta prošle godine i strategu koji je, kada su se svi oprostili od trofeja pre dve sezone, uspeo da prestigne Crvenu zvezdu na čelu JSL.

 

Kao glavni razlog za smenu ističe se nedisciplina Stanojevića, koji nije izdržao i žestoko uzvratio na, prema njegovom mišljenju, ne baš istinito izlaganje Đurića pred meč sa OFK Beogradom, u kojem je između ostalog pozvao Grobare da se ugledaju na Delije, koje ne teraju upravu četiri godine, iako nemaju rezultate.

 

Po brojnim navijačkim forumima crno-belih pojavio se poziv onima kojima je Partizan na srcu da u petak od 9 časova dođu ispred Humske kako bi pružili podršku Stanojeviću, odnosno zahtevali odlazak Đurića i užeg rukovodstva kluba.

00057829.jpg

Navijači su, ako je suditi po pisanju na najvećem forumu crno-belih južnatribina.net, besni na upravu jer namerava da dovede na mesto šefa struke Zorana Milinkovića, čoveka koje je povukao ekipu sa finala Kupa Srbije i koji je posle toga poručivao kako mu je otet trofej.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  194
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/11/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  01/01/1995

I DA VRATIS TI KEZMANA,

DJURO MARS IZ PARTIZANA,

DJURO LOPOVE,DJURO LOPOVE !

 

NOVI SEMAFOR DA SIJA

...VISICES TI KOD TAXIJA,

DJURO LOPOVE,DJURO LOPOVE !

 

I DA DODJE LEO MESI,

NAJVECE TI ***** JESI,

DJURO LOPOVE,DJURO LOPOVE !

 

I DA VRATIS MOREIRU,

JEBEMO TI FAMILIJU,

DJURO LOPOVE,DJURO LOPOVE !

 

I DA VRATIS KLEVERSONA,

GOVANA TE CEKA TONA,

DJURO LOPOVE,DJURO LOPOVE !

 

BICEMO MI NASMEJANI,

KAD BUDETE OTERANI,

DJURO LOPOVE,DJURO LOPOVE !

 

edit:Ostaju Stanoje i Krle!!!!

nekome se žešće tresu gaće od najave linčovanja

UPRAVA NAPOLJE!!!!!

Đura mutavi NAPOLJE!!!!

Edited by ZOKA1000
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,868
  • Reputation:   496
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  Macintosh

Obrt na skupstini UO-a, Stanojevic i Krstajic ostaju (za sada), sta je sad bagra smislila!? Meni ovo smrdi pravo! Prica se da je Prvi Krstajic napustio sjednicu, poslije postavljenog ultimatuma/zahtjeva (?!) a poslije njega Stanojevic i jos neke "face" iz UO-a!

 

Da li se blizi kraj Mutavog!?!? I jos vaznije, da li se blizi kraj onom iz sjenke???

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,254
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/07/1991

[video=youtube;bmolYwBO0LE]

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

@dani ostaju na mecu sa kaljarijem , prijateljska i posle sut karta provereno!

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,868
  • Reputation:   496
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  Macintosh

Zato sam napisao ono u zagradi, za sada, samo se nadam da ce ove godine bojkot ici do istrebljenja ove mafije, a kad kazem bojkot, mislim na to da svaka utakmica na JNA bude pun stadion, podrska timu i pljuvanje uprave, vrsiti pritisak svaku utakmicu, ali ne na tim!

Ako uspiju u tome i na kraju se banda otjera, rezultati su manje vazni ove sezone!

Tu je Hajduk, Rad, Vojvodina, Spartak, nek uzmu titulu, nije bitno

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

nece biti pljuvanje uprave , jos neko vreme posto tribinu vode placenici protiv kojih je ceo jug a uprava ih placa da ih stite, kad se promene neke stvari pocinje pljuvanje uprave

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,868
  • Reputation:   496
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  Macintosh

Ne znam koliko si upucen, ali neke stvari se mjenjaju, sto se tribine tice, ako je suditi po govorima "zabranjenih" da se organizuje podrska sa istoka i zapada, mozda nesto i bude od toga pa da se stvarno ocisti taj sljam jednom vise

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Stanojević: Nadam se da će posle Kaljarija biti bolje

 

Samo dan posle sednice Upravnog odbora Partizan na kojoj je odlučeno da na mestu trenera ostane Aleksandar Stanojević, crno-beli će odigrati prijateljski meč. Crno-beli se već nalaze u Italiji gde će se večeras od 20:45 sastati sa veoma kvalitetnim protivnikom, Kaljarijem.

 

- Uvek je dobro da se igra sa jakim rivalom i ova utakmica može samo da nam koristi. Biće ovo dobra provera pred nastavak prvenstva. Čast i zadovoljstvo nam je što idemo u goste timu iz jedne od najhačih liga u Evropi. Biće ovo prilika da Dijara odigra možda i svih 90 minuta. Anderson još nije spreman za utakmice na visokom nivou. Na Sardiniji ćemo igrati sa izmenjenim sastavom, posebno u odbrani. Bez obzira na to što meč nema takmičarsku važnost verujem da možemo da odigramo kvalitetno. Dobra igra i pobeda mogle bi da vrate igračima poljuljano samopouzdanje. Nadam se da će od ove utakmice stvari za nas krenuti na bolje - kazao je Stanojević za klupski sajt.

 

Na put ka Kaljariju krenulo je 17 fudbalera, bez nekoliko naših i reprezentativaca drugih zemalja. Među putnicima su Stojković, Petrović, Miljković, Lazevski, Rnić, Stanković, Babović, Saša Ilić, Babić, Smiljanić, Jovančić, Dijara, Šćepović, a iz Teleoptika su povedeni Aškovski, Ostojić, Jojić i Ljujić, kao i trener "Optičara'" Vuk Rašović.

00057890.jpg

U poslednjoj prvenstvenoj utakmici Partizan je pobedio OFK Beograd sa 3:0, a zatim izgubio u prijateljskom meču od Sente. U narednom kolu Jelen Superlige koje je na programu narednog vikenda crno-beli će igrati u Jagodini.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...