Jump to content
Oficijalni partneri

Soba Straha


Avenger
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,868
  • Reputation:   496
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Dani zabranjen je alkohol na forumu.

 

Moja greska

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  821
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  11/13/1994

Pa kapiram da na pes-serbia se ne sprdate ni ti ni huligan pa vam je ovaj Forum dosao kao zabava a tamo ste kao ozbiljni mnogo veliku sprdnju vas par pravi od ovog foruma.Ja na pes-serbia nisam video da si ti Milose pisao kako ces ovome onome kupiti ovo pa onda ono pa huligan lupa ko lud ne zna ni sam sta prica vama je da kazem ovo mesto za SPRDNJU a mi pokusavamo napraviti ozbiljnu zajednicu znaci odete na pes-serbia tamo postujete pravila sve mrtvi ste ozbiljni a onda dodjete ovde i unistite ceo forum vasim glupostima u sobi straha sto to ne napises u Maloj Troli ? Zato sto su tamo uvedena neka pravila koja ovde nisu i koja se i ovde moraju uvesti vi ste 21 stranu ispisali nema nedelja dana jbt a covek da gleda postove vase kad ste zadnji put pisali u PES 2011 ili drugim podforumima nema vas o tome ja pricam.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Unistite forum opusteno ja nemam problem sa tim niti mi pada napamet da vise brisem postove za vama pa nisam budala jos mesec dva i ja batalim sve forume necu se sprdati na forumu .

 

Obrisao sam postove eto da se ti ne mucis , ali zapamticu ono za patike i za ono sto ste se sprdali sa mnom na forumu nista vam nisam rekao ali dobro,eto ne ocekujte vise u ovoj temi nijedan post od mene i promenite naziv teme pozdrav.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  821
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  11/13/1994

Obrisao sam postove eto da se ti ne mucis ' date=' ali zapamticu ono za patike i za ono sto ste se sprdali sa mnom na forumu nista vam nisam rekao ali dobro,eto ne ocekujte vise u ovoj temi nijedan post od mene i promenite naziv teme pozdrav.[/quote']

 

Ok sad cemo da te molimo da ostanes kako ne mozemo bez tebe valjda je tvoj podforum Sport i Tribina ti tamo nista ne radis jedino kad cujes na msnu da ja osvezavam forum kazes odo i ja malo Sport i Tribinu bezveze je :S

 

EDIT: i posle pitajte zasto sam obrisao prethodnu Sobu Straha

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  624
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/20/2011
  • Status:  Offline

:S

 

 

 

Da to sto ti patis od thanskova je vec tvoj problem unistavate forum ovim glupostima sramota me otvoriti sobu straha tebe' date='huligana i ovog Nikolu treba banovati sa svih tema u diskusiji da ne unistavate teme[/quote']

 

Banuj me, to sto danas tebi nije dan, ja nisam kriv. Sutra ces opet da se sprdas na Milosev, Nikolicin i moj racun :S Tebi je raspolozenje promenjivo kao ovo leto -.-

EDIT: Jesam ja poceo da se sprdam u Maloj Troli i onda su svi krenuli da me napadaju za w, niko nije znao da se zeza. Tamo su svi ulizice, smeju se forama admina, a kad neko drugi nesto napise onda ga isprozivaju -.-

Edited by Grucho
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  821
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  11/13/1994

Ne brate nego mora malo ozbiljnosti da se uvede na forum nisu to samo vasi postovi nekad su i moji i treba ovde staviti moderatora koji ce to brisati ovo jeste spam tema ali preterate nekad :S i nemoj mi te fore banuj me ovo ono da sam hteo da te banujem odavno bi bio banovan a kao sto vidis ja nisam ni na jednom forumu aktivan ako napisem neki post to je sto moram.

 

EDIT: ne shvatite ovo kao svadju nego mora malo ozbiljnosti da se uvede ako ti je dat Sport i Tribina forum da uredjujes onda ga uredjuj umesto sto pises gluposti ovde :S

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

ja necu da brisem postve ovde posto ne znam kao ti da razlikujem sta je spam, a ovde je to upravo dozvoljeno, tj ne znam da razlikujem sta je " bezveze " diskusija od one koja je dozvoljena u ovoj temi za spamovanje

Edited by GROBAR22
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Dobro Ako nista neradim..nek me neko zameni za moderatora samo da znate da se InoMessi odrice toliko od mene.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  821
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  11/13/1994

ja necu da brisem postve ovde posto ne znam ko ti da razlikujem sta je spam, a ovde je to upravo dozvoljeno, tj ne znam da razlikujem sta je " bezveze " diskusija od one koja je dozvoljena u ovoj temi za spamovanje

 

Ne mesam se ja tebi u posao svako je dobio svoju sekciju da sredjuje ja sam kao Super mod ceo forum pre par dana sredio teme gledao brisao premestao ne kazem da ti nista ne radis jel stvarno ima par nas koji se bas zalazemo za ovaj forum nego ne mogu vise da gledam kad dodjem u ovu temu sve neka sranja gluposti ovo i jeste spam soba tako da kazem ali pogledaj sta se pise :S ako tebi ne smeta ni meni ne smeta kad clanovi budu odlazili na drugi forum zbog toga sto nema nikog da im pomogne u PES delu onda ce ti sve biti jasno i tebi i vecini.

 

Dobro Ako nista neradim..nek me neko zameni za moderatora samo da znate da se InoMessi odrice toliko od mene.

 

Cega se odrices ? InoMessi ?

 

Pa kapiram da na pes-serbia se ne sprdate ni ti ni huligan pa vam je ovaj Forum dosao kao zabava a tamo ste kao ozbiljni mnogo veliku sprdnju vas par pravi od ovog foruma.Ja na pes-serbia nisam video da si ti Milose pisao kako ces ovome onome kupiti ovo pa onda ono pa huligan lupa ko lud ne zna ni sam sta prica vama je da kazem ovo mesto za SPRDNJU a mi pokusavamo napraviti ozbiljnu zajednicu znaci odete na pes-serbia tamo postujete pravila sve mrtvi ste ozbiljni a onda dodjete ovde i unistite ceo forum vasim glupostima u sobi straha sto to ne napises u Maloj Troli ? Zato sto su tamo uvedena neka pravila koja ovde nisu i koja se i ovde moraju uvesti vi ste 21 stranu ispisali nema nedelja dana jbt a covek da gleda postove vase kad ste zadnji put pisali u PES 2011 ili drugim podforumima nema vas o tome ja pricam.

 

ajde reci da nisam u pravu ovde sta sam reko ?

Edited by Горан
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

ali ja ti kazem da ocu da sredjujem ovaj forum ali ja ne znam da razlikujem glupost i sta nije dozvoljeno u ovoj temi od dozvoljenog ! !

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  624
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/20/2011
  • Status:  Offline

Ne brate nego mora malo ozbiljnosti da se uvede na forum nisu to samo vasi postovi nekad su i moji i treba ovde staviti moderatora koji ce to brisati ovo jeste spam tema ali preterate nekad :S i nemoj mi te fore banuj me ovo ono da sam hteo da te banujem odavno bi bio banovan a kao sto vidis ja nisam ni na jednom forumu aktivan ako napisem neki post to je sto moram.

 

EDIT: ne shvatite ovo kao svadju nego mora malo ozbiljnosti da se uvede ako ti je dat Sport i Tribina forum da uredjujes onda ga uredjuj umesto sto pises gluposti ovde :S

Mogu da se kladim da ces ovih dana PRVI krenuti sa sprdnjom a pricas o nekoj ozbilnosti :S

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  821
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  11/13/1994

ali ja ti kazem da ocu da sredjujem ovaj forum ali ja ne znam da razlikujem glupost i sta nije dozvoljeno u ovoj temi od dozvoljenog ! !

 

Nista onda cemo te smeniti i staviti negde drugde to je najmanji problem zar ne ? Ima ljudi koji znaju da razlikuju zar ne ?

 

Mogu da se kladim da ces ovih dana PRVI krenuti sa sprdnjom a pricas o nekoj ozbilnosti :S

 

ok nisam ni ocekivao vise od tebe.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  624
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/20/2011
  • Status:  Offline

Nista onda cemo te smeniti i staviti negde drugde to je najmanji problem zar ne ? Ima ljudi koji znaju da razlikuju zar ne ?

 

 

 

ok nisam ni ocekivao vise od tebe.

 

Vidi se da si nadrkan, poceo si sve zivo da napadas, iskuliraj :S

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,868
  • Reputation:   496
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Konacno jedna prava diskusija u sobi straha! Moram da kazem da se slazem sa Goranom u vecini stvari, svi pretjeramo a red mora da se zavede jer drugacije ne ide!

Volio bi da se i ostali ukljuce u diskusiju jer je bitna za sve nas i tice nas se svih ( barem onima kojima je stalo do ovog foruma )

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

Radite kako ocete meni je sve jedno, dal bio obican clan ili moderator uvek se trudim kolko mogu da sredjujem forum iako mi je to onemoguceno zbog ovog popravnog ispita i raznih problema, Nekad dani odluci kako i sta dalje

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Ali nervira me..to sto se on pravi da nikad nije preterao kako je samo mene i Aleksu zajebavao ni A nismo smeli da mu kazemo..nisam ja kriv sto je nadrkan jeste u pravu u necemo ali kao da nikad nije preterao i to sto kaze da neradim nek udje u Sport i Tribinu da vidi Last Post by ___ slobodno nadjite zamenu verujem da cete naci boljeg od mene samo napred!

p.s samo mi je Danija zao.. sto se trudio toliko

Edited by Милош
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  821
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  11/13/1994

Vidi se da si nadrkan, poceo si sve zivo da napadas, iskuliraj :S

 

Ne brate samo pokusavam vama da pokazem da ne mozete ovde da jedete ***** i da se sprdate a na pes-serbia odete i pravite se kao ozbiljni nema sprdnje nema nicega znaci budite i ovde ozbiljni i postujte pravila kao sto tamo postujete i dodjes i dajes mi predlog uvedite tabove i seces sliku reci lepo video sam to na pes-serbia kapiras da necemo da ih kopiramo ovo sto je kopirano od podforuma ce se sve promeniti sami cemo otkriti nesto novo i uraditi i napraviti ozbiljnu zajednicu.Sad tvoj i milosev je izbor da li zelite biti deo nje ja te nisam video da se sprdas na pes-seerbia ni tebe ni milosa da pise u maloj troli Ja cu neku bananu dati sto ne kaze hadu tebi cu zensku neku da nadjem i te glupost razlog jednostavan dobio bi ban na 15 dana i vise mu ne bi palo napamet da to napise jer se to smatra spamom

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  624
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/20/2011
  • Status:  Offline

Dani, on se odjednom uozbiljio, a do juce je pravio sranja. Slazem se da treba da se uozbiljimo, ali da treba i da bude sprdnje na forumu. Sta ce onda Soba Straha ovde, cemu ona sluzi sem za sprdnju?

PS. Cisto da vam kazem da Ino i Milos odose :S Tesko da ce neko uspeti da zameni InoMessija...

EDIT: Aj sad jos reci da nisam pokrenuo sprdnju i da su zatvorili trolu zato sto su krenuli da me napadaju, pa sam krenuo da ih prozivam?!

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

Evo gorane zamolicu te da napises pravila ove teme ovde svi cemo ih postovati ! ! !

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  821
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  11/13/1994

Dani, on se odjednom uozbiljio, a do juce je pravio sranja. Slazem se da treba da se uozbiljimo, ali da treba i da bude sprdnje na forumu. Sta ce onda Soba Straha ovde, cemu ona sluzi sem za sprdnju?

PS. Cisto da vam kazem da Ino i Milos odose :S Tesko da ce neko uspeti da zameni InoMessija...

EDIT: Aj sad jos reci da nisam pokrenuo sprdnju i da su zatvorili trolu zato sto su krenuli da me napadaju, pa sam krenuo da ih prozivam?!

 

Nemam sta sa tobom da polemisem kad ne shvatas neke stvari. Koja sprdnja ?

 

Ali nervira me..to sto se on pravi da nikad nije preterao kako je samo mene i Aleksu zajebavao ni A nismo smeli da mu kazemo..nisam ja kriv sto je nadrkan jeste u pravu u necemo ali kao da nikad nije preterao i to sto kaze da neradim nek udje u Sport i Tribinu da vidi Last Post by ___ slobodno nadjite zamenu verujem da necete naci boljeg od mene samo napred!

 

Svi su zamenjivi toliko sam naucio kolko sam dugo na forumima tako da nemoj te price prvo odlazis nesto pa onda necete naci boljeg od mene ja necu da trazim drugog za taj deo podforuma ja hocu tebe tamo ali hocu da se ponasas ozbiljnije i ti i ostali

 

Radite kako ocete meni je sve jedno' date=' dal bio obican clan ili moderator uvek se trudim kolko mogu da sredjujem forum iako mi je to onemoguceno zbog ovog popravnog ispita i raznih problema, Nekad dani odluci kako i sta dalje[/quote']

 

Brate ja za tebe nista nisam rekao cak si aktiviniji od mene ****** i ti se zanes nekad kao i ja i ne stizes da brises temu od gluposti zato i sam znas da sam te uvek menjao sto se toga tice

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  821
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  11/13/1994

Evo gorane zamolicu te da napises pravila ove teme ovde svi cemo ih postovati ! ! !

 

Nema pravila samo ozbiljnost pravila ne trebaju svi znaju sta se sme sta ne treba ozbiljnost

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,868
  • Reputation:   496
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Ma svi smo pretjerali i treba da okrenemo novi list i pocnemo ponovo, sto se tice Mesija i Milosa cisto sumnjam da idi negdje a da ne kazu barem meni sta je razlog ako je tako, ne bi rekao da su takvi ljudi

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  624
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/20/2011
  • Status:  Offline

Sada bih zamolio sve ako zele da uradimo mali test -.- Da se lepo ova soba straha zakljuca (na kraci vremenski preiod), i da se otvori nova ali da se niko ne sprda u njoj. Za nedelju dana ako se prikupi 5 postova ubijam se .

EDIT: Ino ide zbog posla ja mislim, tako mi je Milos rekao.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  821
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  11/13/1994

Ma svi smo pretjerali i treba da okrenemo novi list i pocnemo ponovo, sto se tice Mesija i Milosa cisto sumnjam da idi negdje a da ne kazu barem meni sta je razlog ako je tako, ne bi rekao da su takvi ljudi

 

Neces da budes ozbiljan slobodno idi kolko puta je Nikola banovan i kad decko nije bio kriv vi krenete sa nekim spamom i on se decko uzivi vidi ako mozete vi zasto ne moze on i tako on najebe a Milos moderator ne ili ja Super moderator :S

 

Sada bih zamolio sve ako zele da uradimo mali test -.- Da se lepo ova soba straha zakljuca (na kraci vremenski preiod), i da se otvori nova ali da se niko ne sprda u njoj. Za nedelju dana ako se prikupi 5 postova ubijam se .

 

jel citas ti sta ja pisem kakav Test kakve gluposti ? o cemu ti to ?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Ma svi smo pretjerali i treba da okrenemo novi list i pocnemo ponovo, sto se tice Mesija i Milosa cisto sumnjam da idi negdje a da ne kazu barem meni sta je razlog ako je tako, ne bi rekao da su takvi ljudi

InoMessi je rekao da odlazi, posto nema ko da osvezava ostale delove foruma i ima puno obaveza a ja cu razmisliti, a sam necu moci sigurno onda odustajem od moderatora.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...