Jump to content
Oficijalni partneri

Црвена Звезда - Делије Север


Mare
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

skroz niste kul imate koreografiju crno-belu

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

al si piglu brate

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  624
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/20/2011
  • Status:  Offline

Боже банујте га са ове теме брука нам навијачку групу.

 

Ko to? Ja?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

kakvo navijanje!!bubnjevi ave:

 

[video=youtube;6d-2qO5jbLY]

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Vilotić: Ostao bih u Zvezdi do kraja karijere

 

-Milan Vilotić, odgovarajući na pitanja posetilaca Zvezdinog sajta, istakao je spremnost da ostane na Marakani do kraja karijere.

 

– Mogao bih da potpišem ugovor i na 10 godina, sada bih potpisao kada bi mi bilo ponuđeno – naglasio je odlični defanzivac.

 

nnegovanovic-jagodina-zvezda-056.jpg?lang=lat

 

O odlasku u Olimpijakos, o čemu se pisalo, ništa ne zna.

– Što se tiče mene, nemam nikakve kontakte, a ako se nešto piše, neka ostane na pisanju.

 

Ode li Ninkov, predviđa se da bi kapitenska traka mogla da se nađe na njegovoj ruci o čemu kaže:

– Ako mi saopšte da treba da budem nosilac trake, što je velika čast i vrhunac u fudbalu, pored podizanja trofeja, odmah ću preći na izvršavanje te „obaveze”.

 

Novopečeni reprezentativac veruje da će nacionalna selekcija otići na EP.

 

– Možemo na evropsko prvenstvo, sa ili bez mene. Nisam očekivao u ovom trenutku poziv za reprezentaciju, iznenadio me je. Planirao sam da ozbiljnije „napadnem” spisak reprezentacije tek u narednoj sezoni, ali eto mi sad prilike da se pokažem – rekao je Vilotić.

 

 

(Žurnal)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

29.5.2011 ! <3

 

Svi danas u Novi Sad da napunimo Karadodrdje vidimo se.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,868
  • Reputation:   496
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

29.5.2011 ! <3

 

Svi danas u Novi Sad da napunimo Karadodrdje vidimo se.

 

sta ces ti, ne znas ni gdje je novi sad, ajde idi vidi jel ima ono dvoje na klupi jos bolje ti je

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  341
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/19/2011
  • Status:  Offline

sta ces ti, ne znas ni gdje je novi sad, ajde idi vidi jel ima ono dvoje na klupi jos bolje ti je

 

Pa on zivi tamo :place:

 

EDIT: Milose stvarno si nepismen -.- "Karadodrdje"

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,868
  • Reputation:   496
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Pa on zivi tamo :place:

 

EDIT: Milose stvarno si nepismen -.- "Karadodrdje"

 

Nije Lug u Novom Sadu sta ti je

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  341
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/19/2011
  • Status:  Offline

Vojvodina 0 : 2 Crvena Zvezda

 

54' Lazovic

72' Kaludjerovic

 

Novi Sad je nas pu*i ga Firmas

 

kapnogono.gifkapnogono.gif

 

smile_basic_goal.gifsmile_basic_goal.gif

cheering.gif

cheering.gif

Molio bih danija da ubaci te smajlije

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Sad se vratio sa tekme nemam reči dominacija jednom rečji... :ave:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  341
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/19/2011
  • Status:  Offline

Sad se vratio sa tekme nemam reči dominacija jednom rečji... :ave:

 

Lazes nisi bio na tekmi -.- ceo dan visis na MSN-u cas ulazis cas izlazis :S

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  468
  • Reputation:   11
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/26/1997

Sta mislite da dovedemo ovog cara? 26 golova na 23 meca to dimmy ( Igra za Levski )

 

[video=youtube;378csf1QzSo]

Edited by VaskeKtz
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  341
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/19/2011
  • Status:  Offline

26 golova -.-

 

EDIT: Ako ovaj dodje srusicemo i Barcelonu :D

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  468
  • Reputation:   11
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/26/1997

[video=youtube;BL-yXa08ipQ]

 

Svaka cast Prosineckom sta je uradio od Zvezde. U svakoj utakmici me sve vise i vise odusevljava ( sem u Cacku ). 3-4 dobra pojacanja ima da ka*amo u Evropi.

Edited by VaskeKtz
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  468
  • Reputation:   11
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/26/1997

Prosinečki - Zadovoljan sam

 

Šef stručnog štaba Crvene zvezde Robert Prosinečki je nakon pobede u Novom Sadu nad ekipom Vojvodine izjavio:

 

Ovo je bio meč dve najbolje ekipe u Srbiji. Zadovoljan sam igrom koju je pružila moja ekipa, ali i mislim da Vojvodina nije bila na nivou svojih igara iz ove sezone. Mi smo pokazali još jednom karakter, i moram da budem zadovoljan utiskom sa ovog meča, kao i celokupnom polusezonom, jer je Zvezda protiv svih ekipa dominirala, kontrolisala igru i stvarala šanse. U jednom momentu smo bili i blizu prvog mesta, ali šta je tu je. Sada je vreme da se svi odmorimo – rekao je Prosinečki.

 

zvanicni sajt

 

to dimmyto dimmyto dimmyto dimmy kakav kralj, ja ne prestajem da mu se divim

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Звезда преговара са бившим репрезентативцима

 

-Како http://www.redstarbelgrade.info'>http://www.redstarbelgrade.info незванично сазнаје, Црвена звезда преговара са бившим репрезентативцима Србије и Црне Горе. Реч је о играчима средњег реда и одбрамбене линије, прекаљеним интернационалцима који би у клуб поред квалитета свакако донели и искуство.Извори блиски клубу из Љутице Богдана пренели су да су бивши репрезентативци виђени у просторијама стадиона Црвене звезде и у друштву са тренером црвене звезде Робертом Просинечким.

3701-reuter.jpg

Иван Ергић

Из поузданих извора нам је за сада потврђено да је један од горепоменутих фудбалера бивши фудбалер Базела који је претходне две сезоне провео у турском Бурсаспору, тридесетогодишњи фудбалер средњег реда и бивши репрезентативац наше земље Иван Ергић.

 

Као што је већ најављено, спортски менаџмент Црвене звезде у четвртак путује за Бразил. Према нашим информацијама, Иван Аџић треба да стави потпис на уговор који је парафирао Пашеко а до краја посете земљи кафе требало би да се зна који играч(и) ће Пашековим стопама.

 

Као што је http://www.redstarbelgrade.info раније објавио, пикови нашег руководства су Торо, Фиљо, Тарта и још неки играчи који су се појављивали у штампи а за нека нова имена која имамо намеру да вам ексклузивно објавимо чекамо потврду валидности информација.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  468
  • Reputation:   11
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/26/1997

Pačeko prva lasta!

Flamengo potvrdio da će Vinicijus Pačeko, ofanzivni vezista koji može da igra i polušpica otići na pozajmicu u Crvenu Zvezdu. Naime, predsednica Amorim kaže da je postignut dogovor između klubova i da je ostalo da sam igrač utanači detalje sa Zvezdom.

 

paceko37332020110531052115.jpg

 

Vinicijus Pačeko će biti prvo pojačanje Crvene Zvezde.

 

Brazilski mediji pišu da se ovaj fudbaler, koji je bio na pozajmicama u proteklih par godina, vraća iz Gremija u Flamengo, ali da će biti prosleđen Zvezdi.

 

"Mogu da potvrdim da smo se dogovorili sa nekadašnjim klubom Dejana Petkovića, Crvenom Zvezdom da Vinicijus Pačeko bude pozajmljen. Borha će mu biti pri ruci što se tiče adaptacije, ako dogovori svoje uslove preći će u Zvezdu", potvrdila je predsednica Patrisija Amorim.

 

Pačeko je malo igrao za Flamengo u poslednjih par godina, ali je seljen na pozajmice u portugalski Belenšeš, igrao je u drugoj brazilskoj ligi za Figuirense, ali i za Gremio, gde je dao par golova u Kopa Libertadores.

 

No, nije dobijao šansu u šampionatu, pa je novi odlazak u Evropu šansa da oživi karijeru.

 

Iskustvo u Portugalu se nije isplatilo, nije ostao u Evropi, iako je odigrao 22 utakmice.

 

Radi se o odličnom tehničaru, ima izraženu pas igru, i mogao bi da se uklopi u vezni red Beograđana.

 

[video=youtube;rI4n2RVbUmo]http://www.youtube.com/watch?v=rI4n2RVbUmo&feature=player_embedded#at=252

 

sportske.net

Edited by VaskeKtz
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  468
  • Reputation:   11
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/26/1997

Pep Zvezdin "skaut"?

 

Deo odmora Robert Prosinečki će provesti u Španiji, srešće se sa trenerom Barselone i zatražiti pomoć oko angažovanja nekih mladih igrača.

 

prosi34722020110423035742.jpg

 

 

S obzirom na lične veze, poštovanje koje uživa, Prosinečki bi u Španiji mogao da olakša i sebi i Zvezdi.

 

Naime, Robi putuje u Španiju na odmor kod sestre, svratiće i u Barselonu, razgovarati o mogućnosti angažovanja nekog mladog igrača koji bi bio pojačanje za crveno - bele.

 

U tom smislu, Prosinečki će konsultovati i svog dobrog prijatelja i nekadašnjeg saigrača, Pepa Gvardiolu.

 

Naravno, finansije su uvek kočnica, međutim, sigurno je da i na Iberijskom poluostrvu ima mlađih igrača koji bi potražili afirmaciju u Zvezdi.

 

Po povratku iz Španije, Prosinečki će pre odlaska u Zagreb provesti još jedan dan u Beogradu, na konsultacijama vezanim za prelazni rok.

 

Pripreme crveno - belih počinju 20. juna.

 

sportske

 

 

ne verujem da je ovo tacno, mada ako su prijatelji bilo bi lepo :D

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  468
  • Reputation:   11
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/26/1997

Bari– 20 godina, u Skupštini grada

 

300-bar-3105.jpg

 

 

Uh, penali posle Ljupkovih taktičkih 0:0 u 120 minuta igre. Prosinečki mudro vara Olmetu, a onda Dika skokom udesno brani šut Amorosa!

"Blizu smo, blizu smo", misle u sebi svi Zvezdaši dok nervozno "lome" prste.

Pogađaju redom Binić, Kazoni, Belodedić, Papen, Mihajlović i Mozer.

Odlučuje naš najbolji strelac Darko Pančev. Jedni okreću glavu, ne mogu da gledaju, drugi prekrivaju šakama oči, ali ostavljaju prostor da mogu bar malo da provire, treći su koncetrisani na loptu - ne miču pogled sa nje. Opet, UH. "Baš dugo namešta loptu", mislimo se svi.

Zaleće se Pančev.

"Neće valjda po sredini, pa tamo je Olmeta" - opet naša misao.

Muk. Pančev snažno gađa baš blizu sredine gola. Olmeta u raskoraku. Huk.

Crvena zvezda je prvak Evrope. Crvena zvezda je prvak Evrope. CRVENA ZVEZDA JE PRVAK EVROPE!!!

 

Družina koja je pokorila Evropu ponovo je bila na okupu večeras u Skupštini grada. FK Crvena zvezda obeležila je 20 godina od najvećeg uspeha u istoriji srpskog fudbala i čarobne noći u Bariju, u kojoj je četa Ljupka Petrovića postala pobednik Kupa Šampiona.

 

Bio je to povod da se na istom mestu pored kreatora antologijske sezone nađu direktor "Telekoma" Branko Radujko, predsednik Sprotskog društva Crvene zvezde Petar Škundrić, predsednik Skupštine grada i potpredsednik FK Crvena zvezda Aleksandar Antić, kao i mnogi pripadnici javnog i kulturnog života. Dok su na velikom video bimu prikazivani golovi iz sudara protiv Rendžersa i Drezdena, trener Crvene zvezde Robert Prosinečki narastao je kao kvasac i smeškao se u društvu Gorana Maze Vasilijevića. Voditelji programa Uroš Đurić i Dragan Nikolić podsećali su na golove Darka Pančeva, prodore Dragiše Binića i na posletku izazvali ogromnu količinu emocija kada su na binu pozvali tadašnjeg direktora Dragana Džajića. Pre nego što je Džaja uzeo reč svečanom halom se prolomio dvominutni aplauz.

 

- Osećao sam da imamo tim ravan ostalima, i to nije bilo slučajno. Kada smo putovali u Drezden, rekao sam pred svima da želim Bajern u polufinalu, i verovatno sam bio i jedini. Znao sam da imamo dobar tim, i da ne možemo da budemo prvaci ako ne pobedimo jednu takvu ekipu. Kada smo primili gol, tada sam znao da ćemo pobediti, jer su se momci oslobodili pritiska, i mogli su da pokažu šta znaju – prisećao se Džaja srećnih momenata.

 

Ipak, najefektniju izjavu dao je nekadašnji generalni sekretar Vladimir Cvetković:

 

- Čitao sam nedavno izjavu generalnog sekretara FSS Zorana Lakovića koji je tom prilikom napravio veliku grešku. Rekao je da je Bari bio naučna fantastika. Ne, Bari je bio naša stvarnost. Crvena zvezda je rasla 40 godina, i u nju je uloženo mnogo energije, strasti i novaca. Na kraju je doživela da osvoji Kup Šampiona pre Barselone. Da našu zemlju nije zadesila nesreća danas bi naš klub bio uz rame Realu, Bajernu, Liverpulu i Barseloni. I zato treba da se sećamo što češće Barija, jer je to naš putokaz - istakao je Cvetković.

 

Ljupko Petrović je rekao da je možda i presudna bila tadašnja Organizacija kluba.

 

- Radio sam tada u jednom veoma organizovanom klubu. To je prvi uslov za svaki uspeh. Na sastanku nakon 1:1 sa Rendžersom, nije se ni raspravljalo o meni, već o revanšu, i o tome kako da pobedimo. Klub je uvek stajao uz mene.

 

Naravno, reč su zatim dobili igrači. Robert Prosinečki, koji je takođe dobio gromoglasan aplauz, rekao je da on i njegovi saigrači imaju na diskovima sve utakmice iz tog ciklusa.

 

- Gledali smo ih sigurno više puta. Bili smo generacija vrhunskih igrača. Sve smo mogli da postignemo uz vežbu i talenat – rekao je Prosinečki.

 

Libero Mile Belodedić je spontanošću zaslužio ovacije, Marović je pričao o vanserijskim centaršutevima, a Binić o urođenoj drskosti kojom je dopunio ekipu "prepunu" vanzemaljaca. Ceremoniju je na efektan način završio potpredsednik Crvene zvezde Aleksandar Antić, inače član gradske vlade.

 

- Znate da je gradska vlada realna. Za sledeću godinu obećavam titulu u Srbiji, a zatim dobar uspeh i u Evropi - kratak je bio Antić.

 

Promovisana je i monografija "20 godina od Barija" autora Siniše Božovića i Miodraga Stojanovića, koja će se naći u prodaji u knjižarama “Evro-Giunti” i svim Red Star Shop-ovima.

 

 

Galerija slika:

 

http://www.crvenazvezdafk.com/src/Proslava-20-godina-od-Barija-31-05-2011--530-album.htm

 

zvanicni

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Gvardiola daje igrače Crvenoj zvezdi!

 

Foto: Rojters

Tekst: Press

Trener Katalonaca je veliki prijatelj sa Prosinečkim, s kojim je zajedno nosio dres Barse

Pep Gvardiola šalje pojačanja Crvenoj zvezdi! Trener crveno-belih Robert Prosinečki zakazao je sastanak sa trenerom Barselone, inače dobrim prijateljem i bivšim saigračem, da bi ga ubedio da barem jednog igrača iz B tima šampiona Evrope pošalje na pozajmicu na „Marakanu".

 

Naime, Prosinečki uskoro odlazi na odmor u Španiju kod sestre koja živi u Ovijedu, a u sklopu tog puta odigraće humanitarnu utakmicu u Barseloni i sastati se sa starim prijateljem Gvardiolom.

 

Ista filozofija

On će pokušati da ga ubedi kako se njegova filozofija igre ne razlikuje previše od one koja se gaji u čuvenoj „La Masiji", Barsinoj fudbalskoj školi, i da bi nekom od talentovanih igrača, koji još nisu stasali za nastupe na „Kamp nou", koristio jednogodišnji boravak na „Marakani". Koliko je Prosinečki cenjen u Barseloni govori i podatak da je katalonski klub specijalno za njega poslao privatni avion koji će ga iz Zagreba prebaciti u Kataloniju.

 

Prosinečki juče nije želeo da otkriva svoje planove, samo je kratko poručio da o pojačanjima ne želi da priča pre nego što vidi ko će napustiti klub.

 

- Ne mogu ništa da pričam o pojačanjima u ovom trenutku. Da vidimo prvo ko će napustiti klub - bilo je sve što je rekao Robert Prosinečki.

 

Nema sumnje da bi Pep Gvardiola izmamio osmeh na lice dugogodišnjem prijatelju Robertu Prosinečkom ukoliko bi u Beograd poslao, na primer, Džonatana Sorijana. Reč je o 25-godišnjem napadaču koji je u 60 mečeva za Barselonu B postigao 49 golova. Još bolji učinak imao je u mladoj reprezentaciji Španije, za koju je u četiri meča postigao osam golova. Bingo sa „Kamp noua" predstavljali bi i defanzivac Serhi Gomez (19), centralni vezista Karlos Karmona (23) ili krilo Saul (23). Drugi tim Barselone se ove sezone uspešno takmičio u drugoj španskoj ligi, prema ostvarenim rezultatima mogao je da se bori i za Primeru, ali nema pravo igranja u najvišem rangu španskog fudbala.

 

Adžić u Brazilu

Inače, Crvena zvezda će u narednih nekoliko dana tražiti pojačanja i sa druge strane Atlantika. Sportski direktor Crvene zvezde Ivan Adžić otputovao je juče u Brazil da bi uveličao oproštajni meč Dejana Ramba Petkovića i doveo dugo najavljivana pojačanja. Pred vratima „Marakane" je plejmejker Flamenga Vinicijus Pašeko, ali na Adžićevom skeneru biće jedan levokrilni fudbaler i štoper. Ključnu ulogu, kao i zimus, trebalo bi da odigra Dejan Rambo Petković.

 

- O pojačanjima treba da priča sportski deo. Ipak, verujem u izbor Dejana Ramba Petkovića, koji nam je preporučio Evandra i Borhu. Kao i vi, i ja jedva čekam da se iz Brazila vrati Ivan Adžić - rekao je predsednik Crvene zvezde Vladan Lukić.

 

On nije želeo da govori o planiranom budžetu za letnji prelazni rok, uz opasku da će rukovodstvo Crvene zvezde „da se snađe".

Darjan Nedeljković

 

 

 

Koga bi sve Gvardiola mogao da pošalje u Beograd

Džonatan Sorijano 25 godina napadač

Serhi Gomez 19 godina štoper

Karlos Karmona 24 godina krilo

Saul Perez 25 godina krilni napadač

Martin Montoja 20 godina desni bek

Armando Lozano 26 godina štoper

 

http://sportservis.pressonline.rs/wsw/index.php?p=71&ni=23006

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

sorijana doveo ja u pesu u zvezdu ave: kida

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Lukić: Dok sam ja vozio Lamborgini, Đurić je obrtao taksi

00052126.jpg

 

-Predsednik Crvene zvezde Vladan Lukić odgovorio je prvom čoveku Partizana Draganu Đuriću na prozivku u vezi sa proslavom osvajanja titule Kupa šampiona u Bariju. Naime, Đurić je za Alo Sprint rekao da je "zaboravio koliko je 29. maj važan komšijama, iako taj datum obeležavaju i slave na tri, na pet godina, posle jedne decenije, pa 19 godina..."

 

Ko će to da pohvata... Pa ja bi trebalo da zaposlim čoveka u klubu koji bi se samo time bavio. U Zvezdi stalno pominju taj Bari. Uostalom, nije ni Zvezda nama čestitala na osvojenom trofeju u domaćem prvenstvu - rekao je Đurić.

 

Sa "Marakane" je stigao brzi odgovor Lukića.

 

- Verujem da sam mu dosadio. Kada sam ja bio igrač vozio sam Lamborgini, a Đurić je obrtao taksi i zato sam mu verovatno stalno pred očima. Biće mi čast da mu uručim monografiju da vidi slike i tekstove koji govore o nečemu što on nikada neće osvojiti - odgovorio je predsednik crveno-belih.

 

Svestan je i Lukić da su teren i rezultati pravi odgovor za sve kritike, tako da mnogo očekuje od predstojećeg prelaznog roka kako bi prekinuo dominaciju komšija i ostavio značajniji trag u Evropi.

 

- Očekujem i nadam se da će izbor Ramba Petkovića opet biti kvalitetan kao što je to bio u zimskom prelaznom roku (Borha i Evandro) i da ćemo svi biti zadovoljni kada krenu utakmice.

 

Na "Marakani" su odlučili da sakriju koliko će iznositi budžet za dovođenje novih igrača.

 

- Budžet? Mnogo želite da znate. Snaći ćemo se već nekako.

 

Što se tiče odlazaka Ninkova, Koromana, Tošića... predsednik crveno-belih je odgovorio da će javnost biti blagovremeno obaveštena.

 

Zvezda je inače rešila sva dugovanja koje je imala prema igračima, pa je dobila licencu za takmičenje u Evropi, a Lukić se nada da više sličnih problema neće imati.

 

- Trudimo se da radimo odgovorno, ali kada bi svako znao da će tog dana pasti, on bi seo ili ne bi ni ustao iz kreveta.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  111
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/08/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/08/1994

Beogradski Sindikat

3264072761b1bbc98a1do.jpg

Skroz desno...

Skabo ave:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...