Jump to content
Oficijalni partneri

Црвена Звезда - Делије Север


Mare
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  18
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  08/30/2011
  • Status:  Offline

Ako on ode,opet moramo da trazimo napadaca.Ovi nasi ne mogu da se sastave.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Dimitrijević: Ispravićemo nedostatke

-Vezista Crvene zvezde Miloš Dimitrijević očekuje da posle pauze u šampionatu zbog reprezentativnih obaveza njegova ekipa zaigra još bolje. Nekadašnji fudbaler Rada sa Banjice uveren je da su njegovi saigrači dokazali u Smederevu da je poraz od Rena zaboravljen.

00057688.jpg

- Zadovoljan sam kako smo se posle poraza od Rena, vratili i zabeležili izuzetno bitnu pobedu u Smederevu. Ostaje žal za Ligom Evrope, ali nećemo da kukamo, okrećemo se obavezama u nacionalnom prvenstvu i nastojanju da vratimo titulu na "Marakanu". Imamo desetak dana da se odmorimo i spremimo za nove izazove. Nadam se i uveren sam da ćemo biti bolji, i da ćemo kroz rad i igru ispraviti neke nedostatke koje smo ispoljili na startu sezone - rekao je Dimitrijević za zvanični sajt kluba.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,254
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/07/1991

Da se svi nasmejemo

 

[video=youtube;gT3kqMUV5h4]

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Zigica niko nece,videcemo kako ce Adzic da reaguje bice svasta !

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

bice tuki ne lozi se to je adza majstor

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Zvezda nepobediva sa Evandrom

00057710.jpg

Kada “Maestro” diriguje, Crvena zvezda ne gubi. Evandro Gebel je stigao zimus na “Marakanu” i na mečevima na kojima je proveo 90 minuta na terenu crveno-beli nisu osetili gorčinu poraza. Stoprocentan učinak kreativni vezista i Zvezda zabeležili su u mečevima sa Inđijom, Jagodinom, BSK-om, Javorom, Čukaričkim, Metalcem, Slobodom u prošloj sezoni, kao i protiv Ivanjičana I Smedereva u tek započetom šampionatu.

 

- Nisam znao za taj podatak. Izuzetno sam srećan. Trudiću se da u narednom periodu nastavim sa dobrim igrama. Nadam se da će me povrede zaobići, a to će biti dobro i za klub – rekao je Evandro za sajt crveno-belih.

 

Brazilac sa srpskim pasošem ima veliki razlog za zadovoljstvo i na privatnom planu, pošto mu je supruga zatrudnela u periodu kada su se preselili u Beograd.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Prosinečki za SPORTAL.RS: Zadovoljan sam, idemo na titulu

Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki veruje da nakon prelaznog roka ima dovoljno igrača spremnih da krenu u pohod na prvu titulu posle četiri godine. Strateg kluba sa "Marakane" ističe da ga je iznenadio odlazak Duška Tošića, ali takođe smatra da će ga Nikola Petković dobro odmeniti na poziciji levog beka.

 

- Jedini problem koji sam imao u prelaznom roku jeste iznenadni odlazak Tošića u Betis. Ipak, on je imao taj aneks u ugovoru i nismo mogli ništa da uradimo. Došao je Petković, koji je dobar igrač - kazao je Prosinečki za SPORTAL.RS.

 

Koliko je za Vas bitno što ostali fudbaleri nisu napustili klub?

 

- Zadovoljan sam zbog toga i kako je odrađen prelazni rok. Svakako da mi je drago što smo zadržali većinu fudbalera.

 

Da li postoji neko koga ste želeli da vidite u crveno-belom dresu, a da niste uspeli da ga angažujete?

 

- Možda sam hteo još jednog fudbalera, ali ne bih previše trošio reči o njemu, jer nije došao.

 

Od koga očekujete da pruži više u Zvezdi posle pauze?

00057778.jpg

- Imali smo nesreću da dovedemo igrača koji se odmah povredio. Od Pašeka smo očekivali mnogo, međutim, desilo se to što se desilo i stvorilo nam je veliki problem. Drago mi je što Bruno Mezenga polako dolazi sebi i očekujem da posle jednog perioda u kojem nije igrao za prethodni klub uđe u pravu formu u nastavku sezone. Isto to smatram i kada je reč o Nenadu Kovačeviću. Takođe bih istakao i povratak Li Adija. Imali smo dosta muke sa njim ranije, odnosno sa njegovim kašnjenjem posle obaveza u dresu Gane, ali sada je sve dobro, prošao je i pripreme. Na kraju ne znam da li smo mogli više u prelaznom roku, ali znam da ćemo ići na prvo mesto - zaključio je Prosinečki.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Zvezda planira da produži ugovore sa pojedinim igračima

 

-Prelazni rok u Srbiji je završen, a Crvena zvezda je u poslednjim momentima ostala bez Duška Tošića, umesto koga je na "Marakanu" stigao Nikola Petković. U klubu iz Ljutice Bogdana planiraju da sa pojedinim fudbalerima produže saradnju, kako bi oni što duže ostali u klubu i da bi se njihovom prodajom što više zaradilo.

 

Među onima za koje vlada zainteresovanost klubova iz inostranstva je Milan Vilotić, koji je bio na pragu odlaska i koji će najverovatnije već narednog prelaznog roka napustiti crveno-bele. Prema pisanju Sporta, bivšem kapitenu biće ponuđen produžetak saradnje do juna 2013. godine. S obzirom da Vilotić uživa status A reprezentativca, vrlo je izvesna njegova selidba u neki od evropskih klubova.

00057835.jpg

Pored njega, najviše interesovanja inostrani klubovi su pokazali za Darka Lazovića, za koga su u minulom periodu stizale brojne ponude, ali mladi reprezentativac je pokazao da ima kvalitet i da bi trebalo da još neko vreme da provede u Crvenoj zvezdi. Kada su stranci u pitanju, Evandro je najskuplje plaćen fudbaler srpskog vicešampiona (700.000 evra), a u klubu smatraju da će se na Brazilcu dobro zaraditi kada dođe vreme njegovog odlaska sa "Marakane".

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

SK: Dimitrijević nije skrivio penal u Smederevu!

Mnogo bure podiglo se u javnosti posle meča između Smedereva i Crvene zvezde u trećem kolu Jelen Superlige zbog odluke sudije Dejana Santrača da ne svira jedanaesterac za domaćina na samom početku meča kada je lopta pogodila u ruku vezistu Beograđana Miloša Dimitrijevića. Sudijska komisija FSS utvrdila je da Santrač nije oštetio Smederevce u šestom minutu i da je postupio po instrukciji UEFA za takve slučajeve.

00057865.jpg

Sa druge strane, sudija Gogić je na meču Rad – Sloboda PS dosudio penal za goste koji je napravljen van kaznenog prostora, a pomoćnik Mićanović mu nije to signalizirao. Obojica su ocenjeni „ispod očekivanja“ i pauziraće četiri kola.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Igor Rakočević je ZVEZDIN !

 

-

Igor Rakočević je ZVEZDIN !

 

Igor Rakočević se dogovorio sa upravom Crveno-Belih i očekuje se da potpiše ugovor na 2 godine.

On bi trebao i da završi karijeru u Crveno Belima.

images?q=tbn:ANd9GcQUsAPjURIzxq4z46WQyHynq5Hs27b3YEPyteF9H5xQy_hBnp2-fw

Vest koja se proširila brzo kao metak po Fejsbuku , objavljena je i na RSB forumu kao i na sajtu eurobasket.com a mi smo ovu informaciju prvo procitali od veoma pouzdanog izvora.

Ima i onih koji neveruju u ovu vest , ali i ti koji neveruju poverovaće za par dana .

 

Promocija Igora Rakočevića se očekuje za par dana .

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Поштовани љубитељи фудбала и чаробњаштва са лоптом, позивамо вас да

У СУБОТУ, 10. СЕПТЕМБРА 2011. ГОДИНЕ У 18.30 ЧАСОВА ПРИСУСТВУЈЕТЕ МЕЧУ

2.png2e4euww.png

Сви ви који уживате у плесу са лоптом највећег и најбољег тима свих времена, људи који дефинитивно нису са планете земље, који бубамару једу за доручак а своје противнике ужинају у било које доба дана и ноћи, на било ком стадиону или континенту, позивамо вас да у Суботу дођете на Стадион Црвене звезде и уживате у чаролији највећих фудбалских витезова из Каталоније.

 

Имаћете прилику да на делу видите највећег над највећима, фабулозног мага пореклом из Аргентине, освајача златне лопте, добитника признања за најбољег планетарног играча и најбољег стрелца гиганта из Каталоније - Лионела Месија

30c9mp1.jpg14lr1gz.jpgneaik1.jpg

 

Његово височанство Меси, одлучио је да у част навијача Црвене звезде ову утакмицу игра у најновијим црвено-белим копачкама, специјално направљеним за Маракану и само за вас, учиниће све да филигрантске потезе са лоптом прави у бојама вашег омиљеног тима.

 

Па ипак, како ви, љубитељи фудбала имате обичај да кажете, Меси ништа неби направио да није двојице патуљака који свом деда мразу пакују голове као новогодишње пакетиће. Свакако су у питању Андрес Инијеста и Ћави Ернандез. Колико ће дриблинга и феноменалних пасова да упуте у суботње предвечерје можете сазнати само ако дођете на стадион Црвене звезде и заузмете неку од одговарајућих позиција на потпуно новим и чистим столицама које су коришћене на утакмици против француског Рена, против Јавора су оне остале упражњене тако да нема потребе да се бринете да ли их је неко испрљао, чекају вас!

 

Стуб одбране поред неприкосновеног Карлоса Пујола, капитена планетарних првака Шпаније и Барселоне свакако ће бити Жерард Пике, човек који зна све са лоптом, неприкосновен је у дуелу и он је један од гланих фактора што Барселона може да игра своју препознатљиву игру са високом одбраном. Па ипак, оно најинтересантније тек следи... Према незваничним информацијама до којих смо дошли у преподневним часовима, са Пикеом стиже и његова лепша половина, светски позната звезда, заносног изгледа која свакога оставља без даха, колумбијска певачица Шакира!!!

 

 

 

Дакле, после Селме Хајек, пратиље председника Рена, на наш стадион стиже још једна мега звезда. Резервишите карте раније да се неби поновили редови као на утакмици са Француским представником и да небисте остали без своје карте за меч.

 

Гвардиола ће вероватно убацити у првих 11 и своја велика овогодишња појачања - Алексиса Санчеза и Сеска Фабрегаса... Ко ће још да се нађе на травнатом тепиху стадиона којег многи воле да зову по првој Звездиној звезди, нећемо да вам откривамо, уверите се сами. Знамо само једно, звезда се воли више од свега када су овакви мечеви а колико је београдској екипи битан амбијент као и средства која ће се у богату клупску касу слити да и не говоримо...

 

Љубитељи фудбала, поведите своје пријатеље, дођите у суботу на утакмицу и уживајте у чаролији...

 

За све нас остале којима противник није битан јер гледамо Звезду а не њене противнике, није потребна посебна позивница јер...

ОООООО, МИ ТЕБИ ПЕВАМО, И КАДА ГУБИМО И КАДА ВОДИМО МИ ТЕБИ ПЕВАМО...

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  516
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/07/2011
  • Status:  Offline

Koliko % je ovo sigurno ?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

avengeru izivni sto ti kazem al ***** te u usta glupa

 

poenta price ,dodji da navijas bezobzira dal igra barsa ili javor

 

"За све нас остале којима противник није битан јер гледамо Звезду а не њене противнике, није потребна посебна позивница јер...

ОООООО, МИ ТЕБИ ПЕВАМО, И КАДА ГУБИМО И КАДА ВОДИМО МИ ТЕБИ ПЕВАМО..."

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  516
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/07/2011
  • Status:  Offline

Pa nisam skapirao,jel ne smijem da pogriješim,sad ću ja da "prevalim" toliki put da bi gledao Javor ili Borču ?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Pa nisam skapirao,jel ne smijem da pogriješim,sad ću ja da "prevalim" toliki put da bi gledao Javor ili Borču ?

 

Zvezda se gleda ne njeni protivnici !

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  516
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/07/2011
  • Status:  Offline

Brate ja ****** od fubala mogu i na tv da gledam, baš ću ja da dam tolike pare za gorivo i sve da bi gledao neki klub koji se bori za opstanak u JSL.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Tošić: Žalim zbog trofeja

 

Duško Tošić napustio je Crvenu zvezdu i postao novi član Betisa iz Sevilje. Defanzivac se posredstvom klupskog sajta oprostio od navijača i ujedno se zahvalio za, kako kaže, predivnih godinu dana.

 

- U Zvezdi sam proveo predivnih godinu dana koje nikada neću zaboraviti. Upoznao sam mnogo dobrih i iskrenih prijatelja što me čini veoma srećnim, a najveći žal ostaje zbog toga što nismo uspeli da osvojimo bar jedan trofej. Mislim da je dovođenje Roberta Prosinečkog za trenera bio pravi potez, jer je za kratko vreme doneo puno pozitivnih novina u ekipu. Ubeđen sam da će potvrda kvalitetnog rada stići u maju u vidu duple krune, jer to Delije zaslužuju. Verujem u svoje saigrače, čekam kraj prvenstva i dolazim na proslavu - kazao je Tošić i prokomentarisao činjenicu da se u Zvezdi uvek igra sa pritiskom zbog "trke" za trofejima.

 

- U Srbiji igranje u reprezentaciji nosi veliki pritisak, o Zvezdi da ne govorim. Kada sam došao prošle godine, bilo mi je teško da uhvatim ritam, jer sam pre toga imao period u kome nisam igrao, menjao sam pozicije, i tek u prolećnoj polusezoni sam došao do daha, kako ja, tako i cela ekipa. Trudio sam se da i kada mi ne ide, da ostavim srce na terenu.

 

Za kraj, Tošić je pokušao da objasni odluku da napusti klub pred kraj prelaznog roka. Kako kaže, imao je potrebu za novim izazovom. Bilo je ponuda i pre dvomeča sa Renom, kada je ostao uz ekipu, da bi konačno "prelomio" krajem avgusta i otišao u Španiju. Nije isključena mogućnost da opet zaigra u crveno belom dresu.

00058292.jpg

- Kakvu poruku mogu da ostavim najboljim navijačima na svetu? Igrao sam u Francuskoj, Nemačkoj i Engleskoj, ali nigde nije ni približna atmosfera kao na našem stadionu. To treba doživeti. Još kao dečak sam ispunio svoj san da zaigram na punoj Marakani, pred punim tribinama. Nadam se da će moji doskorašnji saigrači zajedno sa "severom" biti dobitna kombinacija u ovoj sezoni i da ćemo se svi zajedno radovati na kraju sezone - zaključio je Tošić.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

un1o4.gif

novi-grb-fkcz2.jpg 13.jpg

11 šutevi 9

8 šutevi u gol 2

3 šutevi van gola 7

2 odbrane 6

21 prekršaji 17

7 korneri 1

9 ofsajdi 3

1 žuti kartoni 4

0 crveni kartoni 0

68% posed lopte 32%

Edited by Милош
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Crvena Zvezda 2-0 BSK

Delije slike:

 

328069217491111637570100.jpg288609217491138304234100.jpg331524256618284378140104.jpg323577217731641613517100.jpg332391217731704946844100.jpg339738217491044970910100.jpg

 

Video izvestaj:

 

[video=youtube;j9ukH-rrO0w]

 

 

Stadion: Crvene zvezde

Gledalaca: 9708

Sudija: Dejan Filipović

 

CRVENA ZVEZDA: Bajković, Mikić, Reljić, Ćosić, Vilotić, Mijailović, Kadu, Evandro, Borha, Kaluđerović i Mezenga.

Rezerve: Vesić, Lazović, Adi, Janković, Vešović, Kovačević i Petković.

 

BSK: Kovačević, Ćelebić, Petrović, Radunović, Vignjević, Đukić, Milošević, Kajević, Bošković, Ćesarević i Krstić.

Rezerve: Arčaba, Miljković, Vasić, Ušumović, Bulatović, Đanković, Stanković.

 

Fudbaleri Crvene zvezde posle dvonedeljne pauze nastavili su pobedničku seriju, i zabeležili treću uzastopnu pobedu protiv ekipe BSK. Utakmica nije bila preterano sadržajna, naročito u prvom delu, ali ono što će se pamtiti jesu nova tri boda. Dakle, nakon lošeg izdanja u prvih četrdeset pet minuta, u drugom je to izgledalo mnogo bolje, ako ništa onda zbog postignutih golova. No, krenimo redom.

 

Susret je otpočet minutom ćutanja, u čast tragično nastradilim ruskim hokejašima. Posle uvodnog ispitivanja snaga, u desetom minutu Mijailović je uputio prvi šut ka golu Borčana, koji je golman Kovačević ukrotio bez većih problema. U narednih četvrt sata momci u crveno-belim dresovima su dominirali, držali loptu, ali bez konkretnog učinka. Nošeni pesmom sa severa Mikić, Evandro, Borha i ostali su pojačavali pritisak na protivnički gol, i kao plod takve igre u tridesetom minutu, usledila je najbolja šansa u kojoj se našao Mezenga, ali je iz idealne pozcije sa samo nekoliko metara pogodio stativu. Nažalost, to je bilo sve od naše ekipe sve do poslednjeg minuta prvog dela, kada je Borha iz solidne pozicije slabo zahvatio loptu glavom.

 

Na početku drugog dela, Adi je zamenio Ćosića. Odlučnije, hrabrije, sa više volje započeli smo drugo poluvreme, i nagrada za trud stiže u 50. minutu. Mikić je probio po desnoj strani, prebacio loptu na drugu stativu gde je sačekao Kadu i iz polu voleja pogodio cilj. Osetilo se nakon toga veliko olakšanje u našoj ekipi, pa je na isteku jednog časa igre, Mezenga duplirao prednost. Naime iz duela sa jednim protivničkim štoperom izašao je kao pobednik, ušao u šesnaesterac i zakucao loptu u mrežu za 2:0. Nedugo zatim i Borha je dva puta ugrozio gol BSK-a, prvi put je šutirao sa desetak metara veoma slabo, da bi već u sledećem napadu sa mnogo veće distance na velike muke stavio golmana Kovačevića koji je krajnjim naporom skrenuo loptu u korner.

 

Šansu da zaigra dobio je još i Darko Lazović koji je u 75. minutu zamenio strelca drugog gola. Koliki značaj ima za ekipu, zvezdina "osmica" je brzo demonstrirala kroz nekoliko sjajnih individualnih prodora. Plod jedne takve njegove akcije bila je i šansa Kaluđerovića, koji je šutirao iz okreta, ali je taj pokušaj izblokiran i od svega dobili smo samo korner. I sam Lazović se nakon toga našao u šesnaestercu, šutirao je, ali bez uspeha.

300-bsk-1009.jpg

I to je bilo sve što se večerašnjeg meča tiče. Utisak je da možemo i moramo mnogo bolje, uostalom odlika velikih ekipa je da pobeđuju i kada ne igraju na visokom nivou. Sledeću utakmicu igramo narednog vikenda u Čačku, protiv tradicionalno neugodnog protivnika.

Galerija slika

 

 

Video izvestaj(Igraci)

 

[video=youtube;NnF3RnTnZSc]

 

Edited by Милош
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

vrh izvestaj hvala milose ave:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

vrh izvestaj hvala milose ave:

 

Od sad cu svaku utakmicu tako preglednije je :)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  468
  • Reputation:   11
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/26/1997

Transparent podno istočne tribine, na kojem je pisalo „Zvezdaši, svi na borbene položaje, borba za titulu počinje“, kao i koreografija Severa na kojem je stilizovano prikazan predsednik FSS-a, uz napis „Grobari srpskog fudbala“,...

 

zbog ovoga ce mozda da nam zakljucaju Marakanu!!!???

 

http://www.mojacrvenazvezda.net/12132/2011/09/12/kaznjavaju-nas-zbog-ataka-na-lik-i-delo-toleta-karadzica/

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

Ocaj zivi sta rade grobari na vlasti u srpskom fudbalu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...