Jump to content
Oficijalni partneri

e[ovo je]Football BPB 2020 Patch - Pitanja

Recommended Posts

14 hours ago, Ski85 said:

Tako je, ali prvo instaliras patch, ali ne brises nista, pa na to zamenis one stadione i dodas ovaj novi map, ustalom u temi je isto map podmenjen. Radice sto posto, da upotpuni atmosferu.

Hvala bato

Ja sam voljan da pomognem,samo malo da me obucite

16 hours ago, Ski85 said:

Tako je, ali prvo instaliras patch, ali ne brises nista, pa na to zamenis one stadione i dodas ovaj novi map, ustalom u temi je isto map podmenjen. Radice sto posto, da upotpuni atmosferu.

Bato sve top sa stadionima,sem Enfilda...Liverpul igra na Velodromu pa ako moze pomoc neka ?

Preporucio bih ti da skines pack sa engleskim stadionima i da ih ubacis preko stadium servera :D

Sve fajlove sam skinuo sem modules part 1...zna li neko šta je problem,već treći put ista greška... Inače,svaki put se skine 3-4 GB i onda se ovo desi.

Evo skrinšot2055852287_2020-06-16175629.thumb.png.39c48dc353774d0e1c94bebd87216d86.png

Kod mene kad udjem u igricu piše Version 1.07 Datapack 6.00. Nešto sam zabrljao. Inače radi bpb patch... Jel treba da ubacim ponovo neki fajl?

Ja bih sve opet instalirao, sigurno da nesto fali cim je 6.00

1 hour ago, Ledli said:

Sve fajlove sam skinuo sem modules part 1...zna li neko šta je problem,već treći put ista greška... Inače,svaki put se skine 3-4 GB i onda se ovo desi.

Evo skrinšot2055852287_2020-06-16175629.thumb.png.39c48dc353774d0e1c94bebd87216d86.png

Skini preko Microsoft Edge-a ili Mozile..Ja sam preko mozile skinuo sve fajlove odjednom, bez problema.

4 hours ago, stilud said:

Bato sve top sa stadionima,sem Enfilda...Liverpul igra na Velodromu pa ako moze pomoc neka ?

Moraću da vidim šta je, ali kasnije, nisam kući trenutno. 

3 hours ago, Ledli said:

Imaš li memorije na računaru?

1 hour ago, milos987 said:

Imaš li memorije na računaru?

Imam,probaću sa ugašenim antivirusom.

1 hour ago, Ski85 said:

Jos jedanput popravljen map, ispravljen bug sa Anfieldom. http://www.mediafire.com/file/dxdk7kdtqn0n064/map_teams.txt/file

Daj link sa stadionima, onaj sa predhodne stranice nije vise aktivan 

8 minutes ago, Lurix said:

Zabranjeno je reklamirati Bypass uz BPB patch!

Nema veze, neka.

13 minutes ago, milos987 said:

Nema veze, neka.

Nez kad sam dobio role moderator. Pop mi je reko da ih za to opominjem

9 hours ago, MrApex said:

Daj link sa stadionima, onaj sa predhodne stranice nije vise aktivan 

Linkovi rade normalno, ne znam sta može biti kod tebe u pitanju. 

Da li neko skida pack-ove stadiona ostalih liga za ovaj patch (Premier Liga, LaLiga itd..) ako neko radi tj. ako neko ubacuje preko stadium servera te packove da li bi bio ljubazan da uploaduje stadium server txt file i naravno da da linkove tih packova :D

17 minutes ago, AleksaDjune said:

Da li neko skida pack-ove stadiona ostalih liga za ovaj patch (Premier Liga, LaLiga itd..) ako neko radi tj. ako neko ubacuje preko stadium servera te packove da li bi bio ljubazan da uploaduje stadium server txt file i naravno da da linkove tih packova :D

Malo citaj. Ski85 je vec izbacio i danas je uploadovao novi map.txt. 

7 hours ago, Dve Leve said:

Da li da brisem kompletan sadrzaj foldera stadioni pre nego sto ubacim Ski85 stadium pack

Ne, prvo instaliras patch sa celim folderom modules, posle toga raspakujes moje stadione i prekopiras sadrzaj i samo zamenis sa postojecim folderima. Sve je lepo objasnjeno. Tako isto i sa map.txt fajlom.