Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Ovde se možete predstaviti

- - - - -

• Please log in to reply
311 replies to this topic

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts
Zeleo bih prvo da vam pozelim dobrodoslicu na nas sajt ja sam Goran mnogi me znaju sa sajta pes-serbia vec duze vreme se bavim editovanjem pesa.Clan sam edit tima balkanpesbox-a mozete od mene ocekivati dosta Patcheva pretezno JSL Patch koji radim vec 2 godine.Ako vas jos nesto zanima slobodno pitajte :cool:
  • Geraldmog likes this
Где ти много обећавају, малу торбу понеси.

Alexander_The_Great

Alexander_The_Great

BPB Edit Team

• Members
  • PipPipPip
  • 193 posts
Ajde da i ja napisem ovde nesto o sebi, nadam se da se Goran ne ljuti :) Na sajtu www.pes-serbia.com sa skoro dve godine ali sam tek pocetkom prosle godine postao aktivniji clan i pomagao ostalim clanovima oko njihovih PES problema. Trenutno radim na projektu "Srpski jezik za PES2011" zajedno sa ovim gospodinom iznad :) Nadam se da cu i na ovom sajtu biti u dobrim odnosima sa svim clanovima kao sto je slucaj i na pes-serbia, pozdrav Goranu i ostaloj ekipi sa sajta. :)

pop1806

pop1806

Tatko iz Leskovac

• Administrators
  • 1,818 posts
Zeleo bih prvo da vam pozelim dobrodoslicu na nas sajt ja sam Pop1806 mnogi me znaju sa sajta www.pes-serbia.com

coolactive

coolactive

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 7 posts
Pozdrav svima !
Matori stat-maker sa pesstatsdatabase konacno medju vama. Nadam se da cemo super saradjivati

GROBAR22

GROBAR22

BPB Super Star

• VIP clanovi
  • 788 posts
Pozdrav svima :) zovem se Stefan
bavim se iskljucivo pravljenjem stadiona nadam se dobroj saradnji i velikim uspesima :)

MiloŇ°

MiloŇ°

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 160 posts
Pozdrav svima, znate me svi sa pes-serbia.com, bavim se izradim dresova, svidja mi se ovaj forum, dosta dobrih PES editora na jednom mestu. Zelim svu srecu u daljem radu.

Devilish Soldier

Devilish Soldier

Borča je cela crno bela

• Members
  • 1,068 posts
Pozdrav,
Neka moja prva poruka bude predstavljanje.
Ja sam Devilish Soldier verovatno me znate sa Pes Serbia. Ne bavim se aktivno editom Pes-a već NBA 2K serijala, ali ko zna možda krenem aktivnije, otom potom. Želim svu sreću u radu ovog foruma i editu.

Avenger

Avenger

Senior Member

• Members
  • 434 posts
Pozdrav svima,ja sam Avenger,bavim se izradom grbova. :) Nadam se da će mo napraviti odličan edit tim. ;)

VaskeKtz

VaskeKtz

Senior Member

• Members
  • 431 posts
pozdrav svima, ja sam Vaske , znate me sa sajta pes-serbia.com, radim stadione , face. Nadam se da cemo biti dobar tim!

Mare

Mare

Fudbaler u penziji

• VIP clanovi
  • 1,350 posts
Aj i ja da nastavim sa ovim nizom poruka znate me sa pes-serbia :D....Tamo mi je bio nick Mare_93,radim dresove vecina zna za moje radove ko ne zna nek svrati do mene u temu :)pozdrav svima i zelim vam srecu u radu
[SIGPIC][/SIGPIC]

iViCA

iViCA

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 19 posts
Pozdrav,dobar forum,il kao što je rekao Miloš puno dobrih editora na jednom mjestu :D
Dolazim sa pesbosnia foruma,nadam se dobrom druženju :)

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,830 posts
Pozdrav dobri ljudi, reko da vam se i ja javim, red bi bio, stvarno nisam imao vremena ranije ima posla oko ovoga preko glave, ali mi je drago da se kompletira lagano sve, forum je vec solidan sto se tice izgleda i funkcije, nadam se, a na sajtu vec radimo tako da bi i to trebalo da bude uskoro! Siguran sam da cemo se dobro zabaviti jer je ekipa ona prava !!!

p.s. znam za ono dugme, bice, polako :)

belmin

belmin

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 23 posts
Ja sam Belmin sa pes-bosnia.com tj vlasnik sam tog sajta, nisam bas neki editor, al osnovno znam.. Editovo sam pes 6 i pes 2009 i onda sam pauziro godinu dana,, i zaboravio sam mnogo stvari, al evo sad se vracam.. i uskoro ce biti uradjen sajt.. i bice jos mnogo dodataka pozzz.. (L)

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts
Pozdrav belmine nadam se dugoj saradnji :D

Milan

Milan

BPB Matorac

• Members
  • 264 posts
Ja sa ja Jeremija, prezivam se Krstic :)

Ja sam Milan, na pes-serbia poznatiji kao milan84.
Pes editujem od PES4 serije.
U saradnji sa coolactivom prosle godine radio sam MC-patch, ove godine Unreal.

Pozdrav svima...

coolactive

coolactive

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 7 posts
Zdravo,

ime nije bitno, bitno je ono što radimo i ostavljamo ovde...
moj nick je coolactive, na svim forumima pod istim nickom.
Radim ocene za PES zvanično od 2008 na sajtu foruma pesstatsdatabase gde sam i moderator za South-Mediterranean Region.
U saradnji sa Milanom84 prosle godine radio sam OF za MC-patch, ove godine za Unreal i ... videćemo šta još
Veliki pozdrav svim fanovima PES serijala !

Милош

Милош

Senior Member

• Members
  • 988 posts
Pozdrav svima ja sam Milos vecina me znate sa pes-serbia,Goran mi je rekao za forum i odma sam se registrovao :)

Dane Znik

Dane Znik

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
Pozz...ja sam Danijel poznatiji kao Dane Znik (sa www.pes-serbia.com)...nebavim se edit-om ali pomazem pocetnicima... :D

Nadam se da ce ovaj sajt biti odlican kao vec napomenuti gore... :)

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts

Pozdrav dobri ljudi, reko da vam se i ja javim, red bi bio, stvarno nisam imao vremena ranije ima posla oko ovoga preko glave, ali mi je drago da se kompletira lagano sve, forum je vec solidan sto se tice izgleda i funkcije, nadam se, a na sajtu vec radimo tako da bi i to trebalo da bude uskoro! Siguran sam da cemo se dobro zabaviti jer je ekipa ona prava !!!

p.s. znam za ono dugme, bice, polako :)

pozdrav za daniela vodju kolovodju ave:

Milan

Milan

BPB Matorac

• Members
  • 264 posts
Gorane, odvezuj pertle da te cupamo... :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users