Jump to content
Oficijalni partneri
  • 0

ljudi interesuje me problem sa Balkan Box petchom za PES 21


Dulija
 Share

Question


  • Group:  Members
  • Content Count:  6
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  1
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/23/2021
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

ljudi imam 2 pitanja, kao prvo pitanje, kada sam svojevremeno pre godinu dana napravio nalog, od tad pa do danas svakim pokusajem da se ulogujem, ovaj sajt se ponasao kao da kucam pogresnu sifru, ili username, ne precizira, tako da ako zelim da se nadjem na sajtu moram da se ponasam kao da sam zaboravio sifru ne bi li je resetovao preko mejla da bi se ovde nasao (pritom sifra koju kucam na prvom mestu je korektna jer je imam sacuvanu u notpedu na kompu, nikada ranije na raznoraznim sajtovima nisam imao slicno iskustvo)....
Drugo pitanje, zasto se izbegava odgovor na pitanje o nemogucnosti isgranja Master LIge sa vasim pechom, dakle ljudima puca na istom mestu pech, radi se uglavnom o kup utaknicama i zavrsetku prve sezone... Sto se Evrope tice, greota je da ovakvo jedno remek delo prodje sa "nije igrivo" moze nekakvo objasnjenje ?

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

Drugo pitanje je odgovoreno 300 hiljada puta, ne izbjegavamo nikakve odgovore, nismo toliko neozbiljni, samo treba pročitati. Piratska verzija igre nije podržana, sa njom puca igra nakon drugog kola kupa ili najdalje nakon završetka sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  Macintosh

Pozdrav, svi se pobijemo svaki dan a evo prvi put čujem da postoji taj problem. Da je do foruma, svi bi ga imali, tako da kontam da je pre nešto kod tebe. Uzmi u obzir da kad kopiraš lozinku, vrlo je lako moguće da ti kopira još jedno “prazno polje”, probaj da ukucaš šifru umesto kopiranja.

sto se tiče drugog pitanja, koju verziju koristiš?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

  • Group:  Members
  • Content Count:  6
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  1
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/23/2021
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

5 hours ago, milos987 said:

Drugo pitanje je odgovoreno 300 hiljada puta, ne izbjegavamo nikakve odgovore, nismo toliko neozbiljni, samo treba pročitati. Piratska verzija igre nije podržana, sa njom puca igra nakon drugog kola kupa ili najdalje nakon završetka sezone.

Da, hvala na brzom odgovoru, moja verzija jeste piratska, medjutim kopao sam dosta po forumu i video sam da se neki ljudi zale na isti problem a navodno imaju originalnu verziju pa me je to dovelo malo u razmisljanje da li se isplati da jurim originalnu verziju ako ce mi se dogadjati ista stvar, ali ukoliko je problem samo do piratske verzije to je odlicno....

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

  • Group:  Members
  • Content Count:  6
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  1
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/23/2021
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

On 12/24/2022 at 2:00 PM, dani12o82 said:

Pozdrav, svi se pobijemo svaki dan a evo prvi put čujem da postoji taj problem. Da je do foruma, svi bi ga imali, tako da kontam da je pre nešto kod tebe. Uzmi u obzir da kad kopiraš lozinku, vrlo je lako moguće da ti kopira još jedno “prazno polje”, probaj da ukucaš šifru umesto kopiranja.

sto se tiče drugog pitanja, koju verziju koristiš?

Da je, neobican problem, mislim kao nije nista nepremostivo, samo ispadne da svaki put moram da resetujem "pasword" 
haha, pa nisam tolko lud valjda, kuckao sam je i isto mi se dogodi, da ga jebem, nije ni vazno.... Reko cisto da vidim da nema neko slican problemcic.
Inace izvini sto sam tebe licno pitao, pokusao sam da napravim "novu temu" nemam pojma kako se ovo desilo. Moja verzija je pirat, medjutim kopao sam dosta po forumima pa sam video da navodno neki ljudi sa originalima tvrde da imaju isti problem, sad ja bih jurio original verziju, nego me plasi da ne bude ovaj isti problem...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

11 minutes ago, Dulija said:

Da, hvala na brzom odgovoru, moja verzija jeste piratska, medjutim kopao sam dosta po forumu i video sam da se neki ljudi zale na isti problem a navodno imaju originalnu verziju pa me je to dovelo malo u razmisljanje da li se isplati da jurim originalnu verziju ako ce mi se dogadjati ista stvar, ali ukoliko je problem samo do piratske verzije to je odlicno....

 

Ti ljudi koji su napisali da imaju originalnu verziju ni sami ne znaju koju verziju imaju, vjeruj mi. Ima nas koji smo odigrali 10+ sezona bez ikakvih trzanja. Naredni patch koji izađe (ako ga bude) će imati podršku za sve verzije koje su trenutno dostupne (jer originalnu je nemoguće kupiti sada).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

  • Group:  Members
  • Content Count:  6
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  1
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/23/2021
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

3 hours ago, milos987 said:

Ti ljudi koji su napisali da imaju originalnu verziju ni sami ne znaju koju verziju imaju, vjeruj mi. Ima nas koji smo odigrali 10+ sezona bez ikakvih trzanja. Naredni patch koji izađe (ako ga bude) će imati podršku za sve verzije koje su trenutno dostupne (jer originalnu je nemoguće kupiti sada).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

  • Group:  Members
  • Content Count:  6
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  1
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/23/2021
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

3 hours ago, milos987 said:

Ti ljudi koji su napisali da imaju originalnu verziju ni sami ne znaju koju verziju imaju, vjeruj mi. Ima nas koji smo odigrali 10+ sezona bez ikakvih trzanja. Naredni patch koji izađe (ako ga bude) će imati podršku za sve verzije koje su trenutno dostupne (jer originalnu je nemoguće kupiti sada).

ma verumem, bilo bi lepo, posto je pech stvarno neverovatan... Sto se origijnala tice, da, nesto sam ga jurio po "kupujem prodajem" al ide tesko a sa steema je skinut pre nego sto sam provalio sam pech, jbg. U svakom slucaju eto, drzim palceve da se dogodi novi pech, ova nova PES 2023 igrica je skroz bezveze

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...