Jump to content
Oficijalni partneri

e[ovo je]Football BPB 2021 - Predlozi i želje

Recommended Posts

Kazete da ce sve 4 lige raditi zajedno, znaci li to onda da ce u El i LP biti puno balkanskih klubova, malo nerealno i previše Al ako ne može drugačije ok

5 hours ago, pesbosnia said:

Momci još jednom svaka vam čast najjači ste...

Imam par pitanja povodom vaših ovih budućih projekata za BH ligu.
Kakvi ste s facama za FK Sarajevo?
Možete li ubaciti navijanje za Sloboda Tuzla?
Hoće li biti više stadiona iz Bosne tj dali je planirano u nekoj novijoj verziji biti Tušanj?

Sarajevo svega 2. Što se tiče navijanja Slobode Tuzle, možeš mi naći klipove, 4 pjesme mi treba, ili recimo 2 spojene u jednoj, ali 4 klipa od po 1-2min koja ću pretvoriti u navijanje uz obradu. Treba da bude kvalitetan zvuk, da se ne čuje pištaljka u pozadini i slično, pa bih mogao ubaciti. To mi pošalji u PM. Što se tiče stadiona Tušnja, jedan momak je počeo da radi, međutim niti je završio niti je poslao kad smo predložili da ga mi dovršimo, tako da i od toga mrka kapa.

Pozz,svaka čast za odrađeni dio imam dva pitanja
Koje stadione mozemo ocekivati iz PLS u prvoj verziji tj ovoj sto izlazi ?
I koje balkanske trenere u ML? 
Hvala pozz

4 hours ago, ismo1921 said:

hoceli biti navijanje za FK Novi Pazar?

Isto kao i za Slobodu, u dm dostavi minimum 4 kvalitetna snimka navijanja, možemo ubaciti, pozdrav!

13 minutes ago, milos987 said:

Isto kao i za Slobodu, u dm dostavi minimum 4 kvalitetna snimka navijanja, možemo ubaciti, pozdrav!

Poslao sam ti u pm i za Slobodu i za Novi Pazar :ay:

pozz

38 minutes ago, Filipo Inzagi said:

Ubacite za Zvezdu pesmu "I napred Zvezdo" i "Ale Crvena Zvezda le" i onda mogu i da riknem:ag::ag::ag:

Pošalji i ti kvalitetne snimke, ubaciću, al nemo’ rikneš. :ag:

14 minutes ago, ismo1921 said:

Dali postoji sansa da se Grbavica stavi kao stadion za Bosansku reprezentaciju? 

Druze to mozes sam napraviti, samo u txt. file-u (mislim da se file zove map.txt ili tako nesto) umjesto "Bilino Polje" napises "Grbavica".

1 hour ago, Plavac_3110 said:

Druze to mozes sam napraviti, samo u txt. file-u (mislim da se file zove map.txt ili tako nesto) umjesto "Bilino Polje" napises "Grbavica".

Ok hvala na odgovoru pasa moj :football:

Još jedan novitet, Rujevica je dobila novo ruho. Zamijenjena je stara okolina novom, odrađene reklame kao i u stvarnosti (po sredini LED, po bokovima statične), a tu je i pivce za živce. U V2 će vas očekivati dosta novih stadiona, ponajviše za Prvu Ligu Srbije, stadion Mačve, stadion Tušanj i Pod Goricom.

5c8e6f1359640062.jpg ef15a31359640063.jpg d3dbdf1359640065.jpg 8c33e81359640066.jpg 3f4acb1359640067.jpg

Moze da se ubaci drugacije navijanje za Partizan u odnosu na prosli patch iz 2020? Bilo bi dobor bez pesme "I kad ne budes prvi ti" samo to pevaju xd

1 hour ago, minjule22 said:

da li se zna kad ce izaci patch?

Braco ajde ne smarajte vise. Milioniti put u poslednjih 10 dana. Strpite se, pustite tim da radi na miru i da zavrsi ovo cudo sto prave. Bicete sigurno obavesteni 5 6 dana pre izlaska peca...

2 hours ago, urosglusac14589 said:

mogli bi ste u ovaj patch da ubacite naprimer nove formacije ja bi igrao sa zvezdom 4-1-3-2

Bice ubacena cak i "T" formacija

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...