Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Ovde se možete predstaviti

- - - - -

• Please log in to reply
311 replies to this topic

niks

niks

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 170 posts
pozdrav raja ja sam niks,mozda me neki vec znaju sa pes balkana,radim na jednom patchu za ps2 koji se EX-YUGO,ovisan sam o pesu i eto

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts
E ovako bilo je to davno ukucam ja na google.com Dani Buržuj i izbaci mi ovaj sajt i ja se registrujem.
Где ти много обећавају, малу торбу понеси.

GROBAR22

GROBAR22

BPB Super Star

• VIP clanovi
  • 788 posts
meni rekli da ukucam goran spamer, ili goran voli partizan ovo izadje na prvo mesto.Sad moram i ja malo da spamujem
p.s niks dobrodosao
Posted Image

senna

senna

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 16 posts
Pozdrav ekipa, ja sam senna iz Splita, ljubitelj PES-a... razočaran next-gen serijalima, zato peglam šesticu online i offline :D
Član sam i na svim drugim PES forumima u regiji, a ovdje sam navratio primjetivši odlične uratke ove zajednice :clapping:

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,832 posts

Pozdrav ekipa, ja sam senna iz Splita, ljubitelj PES-a... razočaran next-gen serijalima, zato peglam šesticu online i offline :D
Član sam i na svim drugim PES forumima u regiji, a ovdje sam navratio primjetivši odlične uratke ove zajednice :clapping:

Hvala puno i dobro nam dosao, veliki pozdrav :)

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

adem_vaart

adem_vaart

Los Merengues

• Members
  • PipPip
  • 55 posts
adem_vaart sa pes-bosnia.com(takodjer i sa pes-serbia) dosao sam na poziv marinha

Senaid

Senaid

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
ee raja, ja sam Senaid, neki me vjerovatno znaju sa pes-bosnia.com i sa pes-balkan-a, znam mnogo o pesu i trudim se da pomognem koliko mogu, nadam se da cemo se dobro slagati dalje u buducnosti
i btw. takodjer je i mene marinho doveo :)

Dane Znik

Dane Znik

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
Dobrodosli ... :wavetowel2:

Ко хоће-нађе начин, ко неће-нађе изговор!

MarioYepes

MarioYepes

Member

• Members
  • PipPip
  • 45 posts
Pozdrav svima! Ja sam novi član ovog sajta, nisam došao po nečijoj preporuci, nego sam u traganju za dobrim patch-evima nabasao na ovaj forum.
Sviđa mi se za sada, toplo gostoprimstvo prije svega... Ne znam ništa o programiranju, dresovima, grbovima i editovanju, ali da ne bih bio totalno beskoristan i totalni parazit ovog sajta, mogu se ponuditi za pomoć što se tiče informacija, slika, bilo čega za FK Slavija. Jedan sam od igrača, tako da mi nije problem da pristupim dresovima (uslikam ih i postavim), terenu, ili igračima pojedinačno...
Imam profil i na PES-balkan.com ali u posljednje vrijeme nisam išao tamo jer se ništa posebno interesantno za mene nije dešavalo...

Inače, živim za taj dan kada će se napraviti neki Patch sa svim BH klubovima, da napokon uzmem sebe, prebacim se u špica i zabijem gol na PES-u... Nakon tog trena mogu odmah umrijeti, neće mi biti ni najmanje žao...

Izvinjavam se što sam odužio sa predstavljanjem, al' povuklo me, ****** :)

Pozdrav ljudi, i slobodno se obratite ako treba nešto...
Život bez PES-a, k'o sarma bez mesa!

Dane Znik

Dane Znik

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
haha..super predstavljanje...DOBRODOSAO :drinks:

Ко хоће-нађе начин, ко неће-нађе изговор!

Marinho

Marinho

Željo za život cijeli!

• Members
  • 456 posts

Pozdrav svima! Ja sam novi član ovog sajta, nisam došao po nečijoj preporuci, nego sam u traganju za dobrim patch-evima nabasao na ovaj forum.
Sviđa mi se za sada, toplo gostoprimstvo prije svega... Ne znam ništa o programiranju, dresovima, grbovima i editovanju, ali da ne bih bio totalno beskoristan i totalni parazit ovog sajta, mogu se ponuditi za pomoć što se tiče informacija, slika, bilo čega za FK Slavija. Jedan sam od igrača, tako da mi nije problem da pristupim dresovima (uslikam ih i postavim), terenu, ili igračima pojedinačno...
Imam profil i na PES-balkan.com ali u posljednje vrijeme nisam išao tamo jer se ništa posebno interesantno za mene nije dešavalo...

Inače, živim za taj dan kada će se napraviti neki Patch sa svim BH klubovima, da napokon uzmem sebe, prebacim se u špica i zabijem gol na PES-u... Nakon tog trena mogu odmah umrijeti, neće mi biti ni najmanje žao...

Izvinjavam se što sam odužio sa predstavljanjem, al' povuklo me, ****** :)

Pozdrav ljudi, i slobodno se obratite ako treba nešto...

Znaš da dok sam bio edit na pes-balkanu posao oko BH lige odlično išao,ali onda su mi zabranili taj projekat jer je Balkan liga i CG liga bile preće,a onda mi se i PC pokvario,tačnije izgorio i jbg :/

MarioYepes

MarioYepes

Member

• Members
  • PipPip
  • 45 posts

Znaš da dok sam bio edit na pes-balkanu posao oko BH lige odlično išao,ali onda su mi zabranili taj projekat jer je Balkan liga i CG liga bile preće,a onda mi se i PC pokvario,tačnije izgorio i jbg :/

Pretpostavio sam da se nešto desilo jer si bio začetnik ideje o toj ligi... Poslao sam ti poruku na private na onom sajtu pes-balkan... Tamo sam imo nick pirgo13....
I dalje se nadam bilo kom patc-u sa našim ekipama :drag:

Marinho

Marinho

Željo za život cijeli!

• Members
  • 456 posts
znam odma sam se sjetio :D želio si da igraš za slaviju da te cure gledaju s tribine xD

MarioYepes

MarioYepes

Member

• Members
  • PipPip
  • 45 posts
Da se valjaju jedne po drugima dok zabijam glavom nakon kornera :)

Gooner

Gooner

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 17 posts
Pozdrav svima! Dosao sam da, ako budem u mogucnosti pomognem razvoju ovog foruma. Bavim se kitmakingom :D

InoMessi

InoMessi

Senior Member

• Members
  • 2,606 posts

Pozdrav svima! Dosao sam da, ako budem u mogucnosti pomognem razvoju ovog foruma. Bavim se kitmakingom :D

Dobrodosao i budi aktivan na forumu ;)

NikolaCZ

NikolaCZ

Senior Member

• Members
  • 221 posts
Ja sam Cleooo (: Svi me znaju -.- (Msm vecina) bavim se editom PES-a (: i hocu da pomognem u razvoju foruma :P Bicu aktivan ne brinite vi xD ^_______^
BEZ POLITIKE NA OVOM FORUMU

Милош

Милош

Senior Member

• Members
  • 988 posts
Зашто се двапут представљаш ? кад си се рег. 3.19.2011

NikolaCZ

NikolaCZ

Senior Member

• Members
  • 221 posts

Зашто се двапут представљаш ? кад си се рег. 3.19.2011

,А кад сам се то ја па представио први пут о.О ?
BEZ POLITIKE NA OVOM FORUMU

Era997

Era997

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 3 posts
Ja sam od juce ovde i vidim da se na ovim forumima isticu balkanske lige odnosno kako i naziv foruma pise BALKAN pes box...
Pes 6 igram otkad postoji, a ove godine sam odlucio da probam nesto i sam da editujem...

Pocetnik sam kada su u pitanju dresovi...Evo dresa Borca iz BL
Spoiler

Takodje znam da radim i grbove u raznom stilu...Evo stil koji se meni najvise dopada
Spoiler

Mogu da radim i na OF-u...Neki verovatno znaju da sam samostalno napravio par timova...To su Red Star Youth,Teleoptik,All Stars,Serbia U21,France U21,England U21

Nadam se da cemo lepo saradjivati ! :D

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users