Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Reorganizacija foruma

- - - - -

• Please log in to reply
68 replies to this topic

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,832 posts
Hocete da prebacim sve u tabove gore? Ovakvu ljenost jos vidio nisam :)

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Avenger

Avenger

Senior Member

• Members
  • 434 posts
Ma nemoj to da radiš,iskreno meni se to ne sviđa. :) To se samo Aleksi sviđa i nikome više.

PS. Aca moj bratić. :)

Mare

Mare

Fudbaler u penziji

• VIP clanovi
  • 1,350 posts
realno nemoj to da radis to niko ziv ne bi koristio
[SIGPIC][/SIGPIC]

Grucho

Grucho

Senior Member

• Members
  • 430 posts
Zato kazem, da se unese opcija ko zeli, da ukljuci tabove, ko ne zeli, da ih iskljuci.
Sve sto ja znam, ulice znaju bolje...

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,832 posts
Mare care uvijek zatvoris temu greskpm to sam primjetio ave:

Ma znam ja da se njemu samo to dopada, drugo je da ovaj forum ima 500 foruma i pod-foruma pa ok, ali za ovako mali nema potrebe

Alexander_The_Great

Alexander_The_Great

BPB Edit Team

• Members
  • PipPipPip
  • 193 posts
Hm, ja mislim da ce izlaskom PES-a 2012 jos veci broj ljudi navaliti ovde tako ce porasti broj tema i tih stvari tako da onda mozemo razmisljati o tabovima.

Avenger

Avenger

Senior Member

• Members
  • 434 posts
Pa ne bi rekao da ima još koji podforum da se dodaje,teme će stati u podforume,tako da s time neće biti većih problema. :)

Alexander_The_Great

Alexander_The_Great

BPB Edit Team

• Members
  • PipPipPip
  • 193 posts
Pa npr. trebali bi od izlaska PES 2012 da malo organizujemo online deo, neke turnire ili prijateljske i tako to, u PES 6 da se otvori i Master Liga i Galerija podforumi.

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,832 posts
Dali ima neko ideja za neki novitet? Nesto sto bi bilo zanimljivo da se doda/ubaci!?! Kao recimo kladionica koji ste trazili pa vecina ne koristi uopste!?!?

Милош

Милош

Senior Member

• Members
  • 988 posts
Ja se trudim da dovodim clanove, naprimer uradi Mare dres i izbacimo BL patch i pitaju me za forum dam im link ( dok me nebanuju ) na forumima nekim :D a da ubacimo nesto zanimljivo hm..

Avenger

Avenger

Senior Member

• Members
  • 434 posts
Šta bi Dani sa onih tvojih prijedloga oko one fantasy lige ?

Grucho

Grucho

Senior Member

• Members
  • 430 posts
Bilo bi dobro da organizujemo ligu za PES 6 (ali da bude Engleska, Spanska, nemacka liga,...) i onda prvih par iz svake lige ide u Ligu Sampiona, a oni dalje u evrpa ligu (ali da uradimo to sto realnije, kvalifikacije i sve to). Fora da napravimo celu sezonu, kontam da ce nam za to trebati dosta clanova i ucesnika :S :P

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,832 posts

Šta bi Dani sa onih tvojih prijedloga oko one fantasy lige ?

To ce biti jedna Od novina, o tome smo pricali vec zar ne?

Huliganci: ideja ti je dobra, dovedi clanove samo i da pocnemo, meni se dopada

Avenger

Avenger

Senior Member

• Members
  • 434 posts
Da,nešto malo na msn.

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts

Bilo bi dobro da organizujemo ligu za PES 6 (ali da bude Engleska, Spanska, nemacka liga,...) i onda prvih par iz svake lige ide u Ligu Sampiona, a oni dalje u evrpa ligu (ali da uradimo to sto realnije, kvalifikacije i sve to). Fora da napravimo celu sezonu, kontam da ce nam za to trebati dosta clanova i ucesnika :S :P

HAHAHAHAHHAHAHAHHA to dimmy boze moj gluplji predlog davno nisam video

Srediti portal i srediti temu za forum dodati nove moderatore ovi nista ne rade vecina cast izuzetcima i da se obrise tema Soba Straha koja unistava forum zato sto se samo u njoj pise i nigde drugde :S

Alexander_The_Great

Alexander_The_Great

BPB Edit Team

• Members
  • PipPipPip
  • 193 posts
Pa realno onda se nigde ne bi ni pisalo a inace uvek ista ekipa pise u sobi straha ali rekoh vec da ocekujem veliku navalu ljudi na forum kada izadje PES 2012 i tek onda treba ocekivati pravu ekspanziju foruma i pune ruke posla oko sredjivanja tema i odrzavanja foruma urednim.

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts

Pa realno onda se nigde ne bi ni pisalo a inace uvek ista ekipa pise u sobi straha ali rekoh vec da ocekujem veliku navalu ljudi na forum kada izadje PES 2012 i tek onda treba ocekivati pravu ekspanziju foruma i pune ruke posla oko sredjivanja tema i odrzavanja foruma urednim.

Pa to i kazem svi pisu u SPAM temama niko niti osvezava PES 2011 teme ja sam osvezavao i necu vise nisam lud iskreno imam pametnija posla kad drugi ne osvezava necu ni ja ;S

Alexander_The_Great

Alexander_The_Great

BPB Edit Team

• Members
  • PipPipPip
  • 193 posts
Realno inomessi drzi ceo forum, bukvalno osvezava svaki deo foruma. Ali vec sam napisao da postoje moderatori koji nisu nedeljama/mesecima ulazili na forum, to mora da se sredi.

Grucho

Grucho

Senior Member

• Members
  • 430 posts

HAHAHAHAHHAHAHAHHA to dimmy boze moj gluplji predlog davno nisam video

Srediti portal i srediti temu za forum dodati nove moderatore ovi nista ne rade vecina cast izuzetcima i da se obrise tema Soba Straha koja unistava forum zato sto se samo u njoj pise i nigde drugde :S

Zasto je glup predlog? :S Da ima vise zainteresovanih za turnire, moglo bi se izvesti ovako nesto -.-

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts

Zasto je glup predlog? :S Da ima vise zainteresovanih za turnire, moglo bi se izvesti ovako nesto -.-

Bravo super idi vidi sto sam otvorio turnir Liga Evropa prijavilo se nas standardnih 5 a videlo je njih 50 temu :S o tome ja pricam

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users