Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

PES 2014 - Utisci

- - - - -

• Please log in to reply
49 replies to this topic

Krofi

Krofi

Member

• Members
  • PipPip
  • 31 posts

Kod mene je slicno samo sto je kod mene procesor intel dual core E5200 2.5 , graficka nvidia gts 240 - 1024mb, 3 gb rama :) medjutim nevjerovatno al mi zapinje igra spora uzasno :)

ako picture quality stavis na high ici ce ti sporo,jer moras imati najmanje quad core da bi ti normalno radilo na High
Nacije i zastave ne ulazim u te rasprave,teŇ°ka je to priča,samo svađa nastane!

Johnny

Johnny

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 96 posts
Dobar fudbal, posle godinu dana posta, ovo je meni za sada sasvim ok. Tesko jeste, ali mi se svidja. Nema vise smarackih faulova ili stalnih ofsajda kad hocu da krenem u akciju, grafika za 10, komentatori smor, ono sve je bas dobro. To je to sto posle nekoliko tekmi mogu reci. Sve u svemu igrace se ovaj pes 99%. Kad sam ulazio u igru podesio sam na krstic, ali kad sam krenuo da igram video sam da ce teže ići i da bolje probam da igram na pečurkicu, ali kad sam otišao na pauzu, pa na control button da podesim na pecurkicu, igrači ne reaguju. Videću sutra šta je problem. Možda što nisam podesio u setting pre ukljucenja igre, pošto sam namestao samo na krstic, suteve, dodavanja i R1,2 i L1,2.

pop1806

pop1806

Tatko iz Leskovac

• Administrators
  • 1,818 posts
I ja sam mnogo vise ocekivao od PES-a, ali kako neko rece u nekom postu gore vremenom cemo se navici ako nas Fifa ne odvuce na drugu stranu. Meni se svidjaju stadioni i publika mnogo su bolje odradjeni, ima tu jos tih stvari, aj da se izrazim lajicki 'motorika dresova' mi se svidja. Jednostavno videcemo moja ocena je 6.

g4z7a07vhdlj9u3fygh.gif

***lossmi***

***lossmi***

Member

• Members
  • PipPip
  • 40 posts
nije lose ali ml je vracen kao na pes 6 samo 5 dana transferi i te gluposti... za sad sve vise razmisljam povratak sestici i trinaestki

Nanisha

Nanisha

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 24 posts
Iskreno, veliki sam bio fan pesa do proslog pesa koji je bio pun bagova, ovaj ce biti provaljen za koji dan jer ce se igrati dok ne izadje FIFA 14, iskreno veliko ***** napravljeno, grafika fanstasticna, neki igraci previse dobro, neki ni nalik sebi prvi Rafael iz MUFC-a.Igra je losa, igraci se slabo pomeraju u stranu, na proslim nisi mogao da ih uhvatis a sad se jedva pomeraju, jako los pes.. moje misljenje je takvo da jedva cekam 27. da izadje fifa..

NikyKg98

NikyKg98

Senior Member

• Members
  • 455 posts
Svima onima kojima secka PES 2014.
Namestite na Low i rezoluciju stavite 1200x800 radice bez problema a trava i ostalo ce biti kao na hig,ja sam to namestio jos je i igra brza. :)

nemusPFC

nemusPFC

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 16 posts
Ljudi gde je pauza nece na esc na mi se prekine ? :D

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,830 posts
Na slovo "v"

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

nemusPFC

nemusPFC

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 16 posts
Hahhahah boze sacuvaj,izlupo sam celu tastaturu :)

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,830 posts
Vjerujem sve i to je deset puta, ali ono sto treba uvijek nekako izmakne :)

milosmilan

milosmilan

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 17 posts
Veoma cudna igra.Iskreno, ovaj deo ne mogu da uporedim ni sa jednim prethodnim delom jer je skoro sve totalno drugacije.Pocevsi od zaista cudne grafike, pa do kretnji igraca...u sustini mi se svidja, probao sam za sad dve utakmice, ali me najvise nervira pas u prazno sa onim zutim krugom koji ti oznacava pravac kretanja lopte...totalno ne potrebna stvar, al ajde...nego na kojoj brzini vi igrate?

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,830 posts
Ja sam licno odlucio da napravim pauzu od par dana da nebi razbio racunar. Valjda je nula, po def-u

NikyKg98

NikyKg98

Senior Member

• Members
  • 455 posts
Sto duze igram,sve mi je lakse i lakse. :)

MikiI

MikiI

Member

• Members
  • PipPip
  • 36 posts
Usporen mi je gemplej :( mnogo sporo ide igirca

NikyKg98

NikyKg98

Senior Member

• Members
  • 455 posts

Usporen mi je gemplej :( mnogo sporo ide igirca

Namesti brzinu na +1 ili +2 sta je tu problem?

MikiI

MikiI

Member

• Members
  • PipPip
  • 36 posts
Namestio sam,ali opet sporo

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,830 posts
Nema nista lose to sto je spor, los je odziv komandi, da je dobar ovo bi i licilo na nesto

Nenin

Nenin

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationTuzla
PES 2014 = FIFA 2005

M&N - Realmadrid - CallofDuty4 - ProEvolutionSoccer2016

CiCK0

CiCK0

BPB Edit Team

• Edit Team
  • PipPip
  • 58 posts
  • LocationDubai
Sad vec kada je izasao ovaj update..... igra je mnogo tecnija....sad je vec druga prica, igra nezapinje.... vec mi se pocinje svidjati ovaj pes....

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,830 posts
Vidim da dosta onih kojima se na pocetku nije toliko svidjalo, ukljucijuci i sebe, pocinju polako da mijenjaju misljenje, sto mi je jako drago :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users