Jump to content
Sign in to follow this  
dani12o82

Vas glas!

Recommended Posts

Zelimo da cujemo vas glas o ovoj ideji, da li je podrzavate ili ne i zasto, vase predloge kako da je ucinimo jos zanimljivijom!

Slobodni ste da iznesete svoje misljenja jer nam je ono zaista bitno.

Podrzavam!

A npr da se napravi neki Predict? Da vidimo ako neko zeli da ucestvuje,da gadjamo rezultate isto tako,i na kraju onaj sa najvise tacnih rez pobedjuje naravno.

Npr mec Hajduk-Borac 2:1

Za tacan rez (3 boda)

ako neko stavi 1-1 (2 boda) pogodio da su oba tima dala gol

ili na primer da smislimo nesto i za jedan bod 1-0 (pogodio pobednika).

:D

i ja se slazem sa idejom i takodje bi zeleo da se uvazi nikolina ideja :D

Drago mi je da vam se dopada ideja, sto se tice kladionice vec smo razmisljali o tome i to ce da bude, nadam se vec Od 5-og kola!

Sve vase ideje su uvijek dobrodosle!

Kao sto ti je Aleksa rekao, Škendija je prvak Makedonije i zato je tu gdje jesto, objasnjeno je vec na koji nacin su birani timovi, a po onome sto Vardar prikazuje, uz moju veliku zal jer sam uvijek gajio simpatije prema Vardaru, ne bi bili ni u sestoj Balkanskoj ligi

Pa eto ako sledece godine budemo otvarali i drugu ligu a Vardar bude sampion Makedonije ove sezone bice i kod nas onda

Kao sto ti je Aleksa rekao, Škendija je prvak Makedonije i zato je tu gdje jesto, objasnjeno je vec na koji nacin su birani timovi, a po onome sto Vardar prikazuje, uz moju veliku zal jer sam uvijek gajio simpatije prema Vardaru, ne bi bili ni u sestoj Balkanskoj ligi

vardar je trenutno drugi na tabeli,nema ni jednu izgubenu ili neresenu utakmicu,sve pobede,a i kad bi znali tko sve igra u skendii ne bi je toliko voleli kao ni 1.500.000 ljudi iz makedonije

Nazad na temu, uopste nije stvar u tome ko je i sta je, jedna cinjenica je bitna a to je da je sampion Makedonije

Ja mislio da mi treba da biramo nas tim po zelji i tako igramo medjusebno, nesto kao fantazy liga.

Pojasni?!?

Ja bih samo mogao da kazem.Forum je predobar Edit team je ubica sve je super pravite dobre patcheve

ali samo bi mi se svidjalo da Balkan Liga bude umesto premijer lige stavite bosansku umesto italijanske stavite JSL itd.

a liga sampiona bude balkan liga a u other european stavie evropske timove tada bi bila pravi Balkan Patch? :)

sta mislite o tome?? :D

Pa ja imam 5 njih oni su kod mene u edit timu ali mislim da nebi vi pristali xD.Ali ako treba nesto ja cu vam vrlo rado pomoci :))

e samo jedno pitanje,po meni je bolje da pise naprimer begginer,amateur,regular nego junior member,senior membmber itd.zato sto je ne znam kakav sam na forumu.jel to moze da se promeni? :D