Jump to content
Oficijalni partneri

Radanovic #32(U pokusaju da nasledim Milijasa)


Rale Zvezdino dete
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  3
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/16/2019
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/05/2002

logocrveni.png

Zvezda ne treba da brine,promovisan "novi Milijas"a tek mu je 16.godina

aa5f44a8fbe066d22be0fb7989fd88863abd0d1f

 

 

Fk Crvena Zvezda na kraju predhodne sezone ostao je bez jednog od predvodnika generacija u nazad i pravog lidera na terenu Nenada Milijasa,koji je zasluzeno okacio kopacke o klin i okrenuo se trenerskom pozivu.U ovom sparnom junskom danu Zvezda je promovisala najmladjeg prvotimca jos od Luke Jovica,rec je o supertalentovanom vezisti Ranku Radanovicu (16).Kako mnogi ljudi bliski klubu i struci kazu razloga za brigu u ZVezdi nema od njega ako sve bude islo kako treba Zvezda ce imati novog Milijasa.Momak je ubojit u sutu desnom nogom,visok je odlicnih 180.cm ima dobar pas i pregled igre na terenu.Moze da pokriva pozicije CMF I DMF igraca.Ugovor sa Zvezdom ima stipendiski doduse malo pojacan u smislu finansija,a prvi profesionalni mocice sledece leto kada napuni 17.godina.Trener Milojevic poucen ranijim iskustvima sa odlaskom bezbroj talentovanih igraca iz kluba nista nije rizikovao ni prepustao slucaju.Vezista ce biti prikljucen ekipi na Zlatiboru i pokusati da izbori mesto u timu.Evidentno je da se u klubu vodi briga o mladima i akcenat se stavlja upravo na omladinsku skolu.

Izjave celnika kluba i igraca:

download21afb34a871b4de2.jpg

"Postovane dame i gospodo predstavnici medijia,zelim da vam se zahvalim svima sto ste danas ovde.Tu smo da ispratimo promociju naseg mladog veznog igraca Ranka Radanovica koji ima 16.godina i predstavlja buducnost ovog kluba.Predstavicete se i reci iz koje redakcije dolazite pre postavljenog pitanja bilo kome.Rec dajem sportskom direktoru gospodinu Mrkeli i nasem mladom igracu."

 

mitar-mrkela.jpg


"Pozdrav za sve prisutne posebna mi je cast i zadovoljstvo danas sto mogu da predstavim igraca iz naseg omladinskog pogona.Rec je o Ranku Radanovicu rodjenom 2002.godine visokom 180.cm momku koji pokriva pozicije centralnog i defanzivnog veznog.Primarna rola mu je da igra klasicnu desetku,ima fantastican pas ima odlican preled igre,i stvarno razoran sut desnom nogom.Ugovor mu je stipendiski doduse pojacan malo,na njemu je sada da radi trenira izbori mesto u ekipi,da sto  vise igra.Oko ugovora ce mo tek na leto sledece kada ce napuniti 17.godina."

 

Radovan-Pankov-3.jpg

"Hvala svima na lepim recima,hvala navijacima preko drustvenih mreza na toploj dobrodoslici.Pre svega za mene i moju porodicu ovo je poseban da ne kazem sveti dan.Nama je Crvena Zvezda sve generacijama navijamo za ovaj klub i to je neka vrsta tradicije.Kao decak odrastao sam uz Dekija Milovanovica,Mikija(Milijasa) to su bili moji idoli i uzori.Dobio sam posebnu sansu nadam se uspecu uz dobar rad i ponasanje da opravdam poverenje i izborim svoje mesto u timu.Sezona pred nama bice paklena,kvalifikacije za Ligu sampiona gde navijaci ocekuju nista manje do proslogodisnjeg plasamana u grupnu fazu.U domacem prvenstvu mnogima smetamo kao dvogodisnji osvajaci,dominacijom igrom svima ce mo biti trn u oku svako ce zeleti Zvezdu da pobedi.Mislim da uz dobar rad i trenera Milojevica mozemo puno toga.Zelja mi je bila da dobijem broj 32 kao sto ga je Deki nosio ranije,nadam se da cu odigrati deo onoga sto je on ostavio u Zvezdi iza sebe."

Detalji mog ugovora:

moj-ugovor.jpg

 

 

Moje ocene i nekoliko reci o mom sejvu:

 

Atributi-2.jpg

Atributi-1.jpg

Drugari godinama sam skupljao ideje i zelju kako da pisem Bal i skockao sam svoju ideju i neki svoj nacin.Nadam se da ce vam se svideti,bice tu meceva kvalifikacija,bice meceva iz domace lige i kupa naravno ne previse cisto da se prodje kroz sezonu sa izjavama treenera postavama aktuelnostima o ostalim klubovima i igracima.Bice svega pratite me,s ponosom sto sam deo ovog sjajnog sajta veliki pozdrav.

Sa ocenama nisam preterivao isto tako nece me biti u igri uvek naravno ali da ne otkrivam dalje.

 

 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  3
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/16/2019
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/05/2002

BLIT_LOGO5f5d16b272bfee5d.jpg

Zvezda remontuje vise od pola odbrane!

Bez njih trojice nista vise nece biti isto

page00b3add7a320b41b.jpg

 

Fk C.Zvezda danas je obavestio medije da su doskorasnji standardni prvotimci napustili klub,i presli u nove sto znaci da su transferi uspesno zavrseni.Da krenemo redom.Vujadin Savic odlayi posle dve pune sezone,cinio je bedem ispred Borjana ulivao nadu svojim sjajnim partijama posebno u utakmicama lige sampiona.Presao je u redove Francuskog Amiensa vrednost transfera  je na oko1,5 milion evra.Milan Rodic odlicni pouzdani levi bek uglavnom ne zamenjljiv u sastavu Vladana Milojevica klub takodje napusta nakon 2 sezone.prelazi u redove FC Bari koji nastupa u Seriji B vrednost transfera je na oko 1 i 200 hiljada evra.Fili Stojkovic odlicni desni bek ljubimac Delija prelazi u ekipu Sinise Mihailovica Bolonju,Zvezdi pripada oko 2,5 miliona evra.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  3
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/16/2019
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/05/2002

download27afabc584273959.jpg

Rumunski univerzalac resenje za Zvezdinog stopera!

bogdan-mitrea.jpg

 

C.Zvezda nakon odlaska kapitena Savica dugo je vagala i trazila pravo resenje da popuni nastalu rupu,izbor je pao na pouzdanog31.godisnjeg Rumuna Bogdana Mitrea.Iskusni igrac igra na poziciji stopera,a odlicno se snalazi kao zadnji vezni,moze da igra i desnog beka.Univerzalni vojnik stavio se tako na  raspolaganju treneru Milojevicu odmah na startu nove sezone.Vrednost njegovog transfera je 400.000 eura koje je Zvezda uplatila njegovom dosadasnjem klubu  Doxa Katokopias FC.

Mitrea-1.jpg
Mitrea-2.jpg

 

 

imageb2fc91c10f5c96ed.jpg

Zvazda angazovala bivseg beka Partizana,Antonova!

antonov.jpg

 

Nekadasnji mladi reperezentativac nase zemlje i levi bek Gashopersa i Partizana Nemanja Antonov novi je igrac dvostrukog sampiona Srbije.Antonov je pojacao konkurenciju na poziciji levog beka na kojoj ce se za mesto boriti sa Hajdinom.Mladi fudbaler nije krio zadovoljstvo zbog doslaska u C.zvezdu,i rekao je da se iskreno ne sekira za reakciju komsiskog tabora.Kako i sam kaze tamo ga nisu cenili i nisu ga hteli.Dolazi kao slobodan igrac.

Antonov-1.jpg
antonov-2.jpg

 

 

xqKW3lSn_400x400.jpg

Mrkic ojacao spic liniju Zvezde!

mrkic.jpg

 

Marko Mrkic doskorasnji napadac Radnickog iz Nisa novo je pojacanje sampiona Srbije.Mrkic koji igra na pozicji napadaca dolazi kako u klubu kazu da pojaca konkurenciju i izbori se za mesto.Rec je o talentovanom fudbaleru vrli hitrom i izuzetno jakim osecajem za gol.Krasi ga igra i van 16.metara,poslednju sezonu u Radnickom nije igrao Lalatovic ga u timu nije video.Zvezda ga je silno zelea nakon odlaska Joveljica,i Radnicki je prihodovao oko 400.000 eura.

Mrkic-1.jpg
Mrkic-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...