Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Predlozi

- - - - -

• Please log in to reply
134 replies to this topic

Filkaja

Filkaja

BPB Momak

• Members
  • PipPip
  • 37 posts

Stvar ukusa :) ali sigurno nije na odmet. Moram provjeriti prvo sta je potrebno da vam i to omogućimo

http://www.tapatalk....te_tapatalk.php

vidi ovde,znam da je mnogo jednostavno i da moze na svaki forum skoro ;)

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,835 posts
Znam za to, pogledao sam onaj isti dan ali nisam bas imao vremena da sredim do kraja to i push notifications, bice reseno ubrzo

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts
E ovako na Internet Exploreru je sve u redu dok na Mozili nije ali posle nekog vremena provedenog u otvorenoj temi klizač nestaje. Probao sam da brišem i cookies ali nije pomoglo. Mozila predstavlja problem da kažemo. Takođe dešava se nekad kad se ulogujem na forum da izbaci Invalid Redirect URL pa pogledaj i to usput.
Где ти много обећавају, малу торбу понеси.

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,835 posts
Tapatalk je postavljen, molim sve koji imaju isti da provjere dali je sve ok i da radi kako treba i ostave utisak ovde da znamo, hvala

Filkaja

Filkaja

BPB Momak

• Members
  • PipPip
  • 37 posts
to je to majstore,kazem ti da je lako a funkcionalno i te kako ,koristim 5,6 foruma na tapatalk bez problema ;)

bravo ,pohvalno je kako brzo reagujes na zahteve clanova,veliki plus od mene ;)

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,835 posts
Drago mi je da sve funkcionise kako treba, a cilj je da vama, korisnicima, to bude na sto lakši moguci nacin. Uvijek podržavamo dobre ideje i predloge i trudimo se da, koliko je u nasoj mogucnosti, ispunimo zahtjeve nasih clanova.

Filkaja

Filkaja

BPB Momak

• Members
  • PipPip
  • 37 posts
dobra je ideja bila sto jes jes :D

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts
Primetio sam da na svakoj temi imam problem sa klizačem na Mozzili ako bi mogli to da pogledate ?
Где ти много обећавају, малу торбу понеси.

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,835 posts
Bice provjereno, zagledao sam i onaj put kad si rekao, ali na chrome-u istina, moraću da instaliram mozilu da vidim. Hvala u svakom slucaju na obavjestenju

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,835 posts

Primetio sam da na svakoj temi imam problem sa klizačem na Mozzili ako bi mogli to da pogledate ?

Cini mi se da sam nasao problem, vjerovatno je zbog pozadine, tj slike u pozadini, koja je "malo" vecih dimenzija, sao ne znam zasto pravi probleme na mozili kad je na ostalim ok, moram jos kopati malo dublje.

Пете Дунхам

Пете Дунхам

BPB Momak

• Members
  • PipPip
  • 36 posts
  • LocationСрбија

Uvedite novu temu u dizainu PES-a 2017, predlog :) Lepo bi bilo sa nekom pozadinom na forumu ...

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,835 posts

Uvedite novu temu u dizainu PES-a 2017, predlog :) Lepo bi bilo sa nekom pozadinom na forumu ...

Na sta tacno mislis? Moze primer?

Пете Дунхам

Пете Дунхам

BPB Momak

• Members
  • PipPip
  • 36 posts
  • LocationСрбија

Na sta tacno mislis? Moze primer?

Tipa isti forum i dizain samo pozadina da se stavi u vidu PES-a 2017.. Naravno u vidu BPB-a, kao pozadina na vasem sajtu ili stadion neki, ovo je samo predlog za lepsi forum, bode nekako oci bela pozadina :)

E3-2016-PES-2017-Classe-Nerd-F-004.jpg

556800_372654699447986_244010003_n.jpg?o

Car Radovan

Car Radovan

BPB Dečak

• Members
  • Pip
  • 5 posts
Možda nije pitanje za ovde, ali da li postoji varijanta da se ovaj forum aktivira i na tapatalk android aplikaciji?

pop1806

pop1806

Tatko iz Leskovac

• Administrators
  • 1,819 posts

Mislim da postoji.

g4z7a07vhdlj9u3fygh.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users