Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Greske - za update patcha

- - - - -

• Please log in to reply
127 replies to this topic

Soceras

Soceras

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 19 posts

Kad se pravi stadion, sve teksture moraju da budu u rezolucijama 1024 512 256 128 64 32 16 8 (bilo koja kombinacija - npr: 1024x512 512x512 32x128 256x256)

Svaku teksturu koja nije u tim proporcijama teze obradjuje GPU (graficki procesor) i zato secka na slabijoj grafickoj...

Ako ste primetili sva default grafika od PES-a je u tim proporcijama, i ne samo na PES-u vec i u drugim igricama

Tačno :D
Evo zamjenio sam full sve tj od maticne procesor, ram graficka i sad na maximalnom sve nema trzanja :)
Tako da sam ponjavise zbog patcha ovog zamjenio centralnu hehehe al dobro je sad se moze pocet igrat ;)

Adihz87

Adihz87

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 17 posts
Rajvosa '87 nisu nam ovi dresovi sada su neki drugi Royal dresovi ,bordo-bijele linije ,jesi gledao Sarajevo-Sparta?

Rajvosa '87

Rajvosa '87

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 149 posts

Rajvosa '87 nisu nam ovi dresovi sada su neki drugi Royal dresovi ,bordo-bijele linije ,jesi gledao Sarajevo-Sparta?

Post sam napisao "07-09-2011 11:58" (9. Juli), kad ovi novi Royalovi dresovi nisu bili ni u planu, zato sam one postavio.
Ove nove dresove sam 'molio' da rade, al niko od "kitmejkera" nece da radi, nego gomilaju jedne te iste dresove po hiljadu puta.

Pomahnitali Zec

Pomahnitali Zec

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 24 posts
Dok sam bio na gostovanju primetio sam da HNK Cibalia ima navijanje FK Buducnosti iz Podgorice,takodje imam provlem sa Danijelom Mihajlovicem.Dok ne igram snjim izgleda kako treba,kad je na terenu nekad ima zlatnu procelavu kosu a nekad teget kosu.Na playbacku izgleda normalno. :/

Arkham

Arkham

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 116 posts
Imate jednu gresku sto sam prometio jovancic iz partizana je crnac...

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,830 posts

Pa deda mu je iz Etijopije, sta je tu cudno?

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

GROBAR22

GROBAR22

BPB Super Star

• VIP clanovi
  • 788 posts

kako, jesi sve uradio kako treba ? instalirao ovaj novi patch sto je milan izbacio ubacio OF i sve ostalo ? ne moguce da je crnac
Posted Image

Alexander_The_Great

Alexander_The_Great

BPB Edit Team

• Members
  • PipPipPip
  • 193 posts
Skinuo sam danas bratu patch sa ovog linka sto je Milan postavio, Jovancic je crnac, Buducnost nema svoje dresove i jos neke greskice sam video ali se ne mogu setiti sada.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users