Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Konkurs za EDIT TEAM

- - - - -

• Please log in to reply
11 replies to this topic

sourcekv

sourcekv

BPB Matorac

• Members
  • 406 posts

Posted Image
OTVOREN KONKURS ZA POZICIJE U NASEM EDIT TIMU

Sa novim PES-om dolazi potreba za novim ljudima. Nas Edit Team pravi rekonstrukciju, i mozda bas ti mozes da budes deo novog tima. Sve sto je potrebno je da u ovoj temi ili meni na PM posaljete vasu aplikaciju. Da biste se prijavili za poziciju u nasem timu potrebno je da dostavite nekoliko svojih radova (ukoliko nemate temu na nasem forumu) ili temu sa vasim radovima uz naznaku na kojoj poziciji biste hteli da budete primljeni u tim. Takodje mozete dodati i druge delove edit-a kojim se bavite ukoliko se bavite jos necime.

Za prijave vas molim da izgledaju ovako (dacu vam primer kako bi izgledalo da ja konkurisem):

Nick: Sourcekv
Pozicija: Kitmaker
Link teme/radovi: http://www.balkanpes...its-by-Sourcekv
Kratka biografija: Editom se bavim od PES2011. Pored dresova znam da radim grbove, grafiku, muziku za meni, navijanja, OF, pomalo face... Pre nego sto sam stigao na BPB bio sam clan nekoliko edit timova (pes-serbia, Total Balkan Pes, SMPC, BHGC) i trenutno sam vodja edit tima na BPB.

Svi imate sansu da postanete deo tima. Sve aplikacije cemo uzeti u obzir i razmotriti i svi cete biti obavesteni o vasoj situaciji. Samo da napomenem da aplikacije bez radova nece biti prihvacene.

KONKURS TRAJE DO 31.12.2013.

UPDATE:

Edit timu su potrebni ljudi za rad na sledecim pozicijama:

-Facemaker
-Kitmaker
-Stadium maker
-OF maker (sa poznavanjem slabijih klubova iz Makedonije (pr. Teteks) i Crne Gore (pr. Grbalj))
-Chantamker* (nije preko potreban trenutno ali moze da posluzi ukoliko ima iskustva sa pravljenjem i ubacivanjem navijanja, pricamo o navijanjima za jace klubove iz BL1)

Prioritet su Facemakeri i Kitmakeri

S obzirom na malobrojnost ljudi u Edit timu produzavamo konkurs do kraja godine.

Edited by sourcekv, 10 November 2013 - 02:52 PM.

NikyKg98

NikyKg98

Senior Member

• Members
  • 455 posts
Nick: NikyKg98
Pozicija: Chantmaker
Link teme/radovi: http://www.balkanpes...35400#post35400 imam i za PES 2012 al da ne stavljam sad,za PES 2014 pocinjem uskoro jos da provalim neke cake.
Kratka biografija: Editom se bavim od PES 2012.Pored navijanja znam da radim,muziku za meni sto se podrazumeva,grbove,grafiku,video(maker) Pre nego sto sam stigao na bpb bio sam clan (Total Balkan PESa)Admin sam na PES Montenegro.
Ne računaj te na mene..

Edited by NikyKg98, 01 November 2013 - 11:28 AM.

Biby Locky

Biby Locky

Senior Member

• Members
  • 254 posts
Nick: Biby Locky
Pozicija: Chantmaker
Link teme/radovi: http://www.balkanpes...-By-Biby-Locky!
Kratka biografija: editom se bavim od pes 11 a i pored muzike/navijanja radim grafiku.

***lossmi***

***lossmi***

Member

• Members
  • PipPip
  • 40 posts
Nick: ***lossmi***
Pozicija: of maker
Link teme/radovi: of za taj patch
Kratka biografija: Editom se bavim od PES2012. Aktivan sam član TBP i pes Montenegro. Još pred kraj pes 13 sam konkurisao za bpb et.

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,830 posts

Link teme/radovi: of za taj patch
Kratka biografija: Editom se bavim od PES2012. Aktivan sam član TBP i pes Montenegro. Još pred kraj pes 13 sam konkurisao za bpb et.

Obrisan link, popravi to i stavi link od teme ako imas ovde na forumu, ako ne postavi par stvari da vidi edit tim

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

***lossmi***

***lossmi***

Member

• Members
  • PipPip
  • 40 posts
Link teme/radovi: http://www.balkanpes...and-incara23-V2 of za taj patch

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts
Srećno svima pokažite se najbolje što možete.
Где ти много обећавају, малу торбу понеси.

soul_eclipse

soul_eclipse

BPB Super Mod

• Moderators
  • 775 posts
Sutra zatvaramo konkurs za pozicije u nasem edit timu. Imate jos 24 sata da se prijavite. Srecno

NikyKg98

NikyKg98

Senior Member

• Members
  • 455 posts

Sutra zatvaramo konkurs za pozicije u nasem edit timu. Imate jos 24 sata da se prijavite. Srecno

Je l' ušao neko uopšte u tim?

sourcekv

sourcekv

BPB Matorac

• Members
  • 406 posts

Je l' ušao neko uopšte u tim?

Nije. Sve pozicije za koje ste konkurisali su popunjene ljudima sa vise iskustva tako da nema potrebe ubacivati jos ljudi. Sto se tice navijanja to nam trenutno nije potrebno koliko nam je potreban jedan dobar kitmaker. Ukoliko budemo resili da odradimo navijanja za neke buduce verzije patcha imacemo tebe i Bibija u vidu.
Sve u svemu trebaju nam ljudi sa vecim iskustvom od prijavljenih i s toga smo produzili konkurs do kraja godine. Kao sto rekoh imam vas sve u vidu ukoliko budete mogli da doprinesete timu.

Edited by sourcekv, 10 November 2013 - 02:56 PM.

CoNe Delija

CoNe Delija

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 20 posts
Nick: CoNe Delija
Pozicija: Kitmaker (uskoro i stadiummaker)
Link teme/radovi:
Kratka biografija: Editom se bavim od PES2012, radio sam dresove za TBP Edit team
 [/HR]СВАКЕ НОЋИ САЊАМ ЈА МАРАКАНА ПРЕПУНА ПЕВАЈУ ТИ СВИ К'О ПОЛУДЕЛИ НАПРЕД ЗВЕЗДО ЛЕ О ЛЕ ИДЕМО ДО ПОБЕДЕ АЛЕ АЛЕ ООО УВЕК ЗАЈЕДНО
 [/HR]

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,830 posts
Postavljanje linkova ka drugom sajtu je zabranjeno bez prethodnog dogovora

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users