Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

PES 2014 - Utisci

- - - - -

• Please log in to reply
49 replies to this topic

sourcekv

sourcekv

BPB Matorac

• Members
  • 405 posts
Kakvi su vasi utisci o igri? Verujem da je vecina vec nabavila i instalirala.
Iskreno moje misljenje je da sve mnogo podseca na FIFU i to mi se ne svidja ni malo. Gameplay je bolji ali ima dosta stvari koje su upropastili. Moja ocena od 1 do 10 je 6,5

NikyKg98

NikyKg98

Senior Member

• Members
  • 455 posts

Kakvi su vasi utisci o igri? Verujem da je vecina vec nabavila i instalirala.
Iskreno moje misljenje je da sve mnogo podseca na FIFU i to mi se ne svidja ni malo. Gameplay je bolji ali ima dosta stvari koje su upropastili. Moja ocena od 1 do 10 je 6,5

Sto se moje strane tice,ogromno lose,face katastrofa igram na rezoluciji 1300 ,a dresovi sudija strasno losi mnogo podseca na fifu kao sto si ti rekao moja ocena ovog pes-a je 5.

GROBAR22

GROBAR22

BPB Super Star

• VIP clanovi
  • 788 posts
previse zaostaje, kao da je lose portovano sa xbox-a meni se ovo uopste ne svidja, nisu mogli da urade neke osnovne stvari za komp kao sto su menjanje pravca gde ces da izvedes slobodan udarac ili gol aut, ako nemas dzojstik nista , ne mozes da stavis pauzu na escape nego mora na V sto je po meni nebuloza iako je to najmanje bitno, sutevi su mi nekako ocajno uradjeni, prosto su previse zagrizli sa ovim fox enginom
evo par slika:

Spoiler

Posted Image

NikyKg98

NikyKg98

Senior Member

• Members
  • 455 posts
Posted Image
evo kako stoje stvari kod mene. :)

CiCK0

CiCK0

BPB Edit Team

• Edit Team
  • PipPip
  • 58 posts
  • LocationDubai

Posted Image
evo kako stoje stvari kod mene. :)

Kod mene je slicno samo sto je kod mene procesor intel dual core E5200 2.5 , graficka nvidia gts 240 - 1024mb, 3 gb rama :) medjutim nevjerovatno al mi zapinje igra spora uzasno :)

Segi10

Segi10

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 16 posts
i kakvi su vam utisci, jel ste zadovoljni? :D

sourcekv

sourcekv

BPB Matorac

• Members
  • 405 posts
Zadovoljni nikako, mnogo sam vise ocekivao, ovo je blago receno ocaj

soul_eclipse

soul_eclipse

BPB Super Mod

• Moderators
  • 744 posts
Odigrao sam par utakmica i mogu reci sledece savrseno je uradjen gameplay, malo teze za igranje ali vremenom cu se naviknem.

nemusPFC

nemusPFC

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 16 posts
Igrao sam kod druga malo,dok se meni skida i mogu vam reci da nije nista specijalno,cak i lose,pogotovo zato sto je spor i na nivou fife 10... Veliko razocarenje sve u svemu. Doduse ovo je na prvi pogled,mozda i nije toliko lose :)

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts
Fox motor je.e mamu a konami jos vise, grafika i sve sto nema veze sa samom igrom je extra, igra, gameplay, i sve sto je vezano za nju, pokreti igraca, trcanje, sut, jednom blagom rijeciju, katasrofa. Mozda najgori PES ikada sto se tice samog fudbala, a fudbal je ono zbog cega i kupujemo ovu igru. Ne znam kakva je situacija za konzole, ali PC je zivo smece. To je neki prvi utisak, bicu najsrecniji da za koji dan napisem ovde javno izvinjenje konamiju, ali tesko da ce to da se desi

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Segi10

Segi10

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 16 posts
Šta je tako loše?, katastrofa..

NikyKg98

NikyKg98

Senior Member

• Members
  • 455 posts

Ae ne spamuj.Ako imas da kazes utisak kazi a ne da izigravas moderatora.

GROBAR22

GROBAR22

BPB Super Star

• VIP clanovi
  • 788 posts

Fox motor je.e mamu a konami jos vise, grafika i sve sto nema veze sa samom igrom je extra, igra, gameplay, i sve sto je vezano za nju, pokreti igraca, trcanje, sut, jednom blagom rijeciju, katasrofa. Mozda najgori PES ikada sto se tice samog fudbala, a fudbal je ono zbog cega i kupujemo ovu igru. Ne znam kakva je situacija za konzole, ali PC je zivo smece. To je neki prvi utisak, bicu najsrecniji da za koji dan napisem ovde javno izvinjenje konamiju, ali tesko da ce to da se desi

totalno se slazem sa tobom, samo mnogi ljudi kazu kao zbog leka ne valja igra i tako to, ma to nema veze sa lekom, nasminakli su je (cak i to nisu uspeli u nekim situacijama) i nije pomoglo.Ne moze da se radi tako, da nemaju spremnu demo verziju pc-a na vreme, i ovo je neki budjavi port sa xboxa nisu nista mogli da urade kako treba
Posted Image

Segi10

Segi10

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 16 posts
Ajoj, a toliko su pretjerivali s grafikom, da sada svi kažu da ništa ne valja?

GROBAR22

GROBAR22

BPB Super Star

• VIP clanovi
  • 788 posts

Ae ne spamuj.Ako imas da kazes utisak kazi a ne da izigravas moderatora.

ne spamuje covek, nemoj da ga napadas. Lepo pita sta je toliko lose i sta ne valja
Posted Image

sourcekv

sourcekv

BPB Matorac

• Members
  • 405 posts
drzite se teme... zakljucili smo da se vecini ne svidja... previse detalja, previse nepotrebnih stvari, mnogo nasminkano a sama igra je nazadovala... mislim da je najpametnije da igramo 2013 dok Jenkey ili neko ne odradi neki gameplay ili neki dodatak jer ovo je uzasno...

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts

Kad probas igricu, napisi nam sta ti mislis, vjerujem da ces shvatiti onda sta je katastrofa, mada opet stoji da su ukusi razni. Igram PES od prvog izdanja pa sve do danas, tako da mislim ipak da ne gresim, ali neka vreme uradi svoje, mozda se treba malo navici

GROBAR22

GROBAR22

BPB Super Star

• VIP clanovi
  • 788 posts
ili da jednostavno pikamo fifu :69: :69: :69: :69:
Posted Image

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,825 posts
Pa i FIFA je prilicno losija u nekim stvarima od prosle, tako da smo ove godine ni tamo ni ovamo, mada opet mozda malo vise tamo hehe

Segi10

Segi10

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 16 posts
dani jel mi možeš odgovorit na PM?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users