Jump to content

Welcome to Balkan PES BOX
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Nova tema na forumu - BPB 2013

- - - - -

• Please log in to reply
26 replies to this topic

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts
To je to, prava tema sad baš dobro izgleda, onako izgleda očajno, mislim da bi trebao ovu da postaviš za primarnu temu, ali eto to je samo predlog, i mod mislim da nema potrebe za tim, ali o tome ne odlučujem ja, već samo dajem predlog. Takođe sam hteo da te pitam jel mogu nekako ovi google oglasi da se isključe ?
Где ти много обећавају, малу торбу понеси.

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,844 posts
Moze da se ugasi, kao sto moze sve ostalo da se ugasi, moze i forum da se ugasi :)

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts

Moze da se ugasi, kao sto moze sve ostalo da se ugasi, moze i forum da se ugasi :)

I kako može da se isključi ako nije tajna.

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,844 posts
Sta forum? Ili oglasi? Ako mislis na oglase, ukloni se google kod, ako mislis pojedinacno svakom user-u, onda to nije moguce, ustvari jeste ali potrebno je praviti nove grupe kao sto su administratori, moderatori itd

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Горан

Горан

PES 2014

• Members
  • 647 posts
Ništa onda ako ne može, lično mi upadaju u oči i baš mi smetaju, mislio sam na oglase naravno ne forum.

super cancel

super cancel

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 2 posts
Najbolja tema mi je ova Defauly Style, ove BPB i PES 2013 su mi prepucane i napadne.
Ne bi ni komentarisao nego sad gledao teme i video da imaju i druge :)

dani12o82

dani12o82

BPB Administrator

• Administrators
  • 3,844 posts
Uzivaj onda u njoj :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users