Jump to content
Oficijalni partneri

Fudbalska reprezentacija BiH


InoMessi
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

misimovic_otpao_dzeko_upitan_za_vels_151947_86005_big.jpg

 

Problemi za Papeta

Misimović otpao, Džeko upitan za Vels

 

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Zvjezdan Misimović neće moći zbog povrede igrati protiv Velsa, a također je upitan i nastup Edina Džeke.

Zvjezdan Misimović neće moći zaigrati protiv Velsa zbog povrede leđa, te se zbog toga nije ni pojavio na okupljanju fudbalske A reprezentacije u Velsu.

 

Međutim, osim Misimovića, selektora najboljih fudbalera Bosne i Hercegovine Safeta Sušića brine i povreda ligamenata koljena koju vuče Edin Džeko.

 

Za sada nije sigurno da li će Džeko moći igrati sutra navečer, a vjerovatno će se odluka o tome donijeti nakon večerašnjeg treninga.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

karabeg_dzeko_je_bolje_znacemo_poslije_treninga_vi  se_171646_86019_big.jpg

 

Karabeg: Džeko je bolje, znaćemo poslije treninga više

 

Reprezentativci Bosne i Hercegovine okupili su se jučer u Velsu, gdje sutra igraju prijateljsku utakmicu sa domaćom selekcijom.

Loše vijesti stigle su danas kada je potvrđeno da Zvjezdan Misimović zbog bolova u leđima neće moći zaigrati, dok se i Edin Džeko žalio na ligamente u koljenu.

 

"Danas je stanje puno bolje nego juče ali ćemo poslije treninga imati jasniju sliku i procjenu", rekao je doktor Reuf Karabeg, službeno medicinsko lice reprezentacije Bosne i Hercegovine.

 

[video=youtube;LSHRVmGA4Ag]

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

begovic_vazno_nam_je_ovo_okupljanje_pred_kvalifikacije_173847_86021_big.jpg

 

Zmajevi spremni za Vels

Begović: Važno nam je ovo okupljanje pred kvalifikacije

 

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine sutra će u Laneliju odmjeriti snage s Velsom u prijateljskoj utakmici.

Jedini trening uoči sutrašnje utakmice Zmajevi će odraditi večeras s početkom u 19 sati. Nažalost, selektor Safet Sušić sutra neće moći računati na Zvjezdana Misimovića, dok je pod znakom pitanja i nastup Edina Džeke.

 

Ostali reprezentativci u dobroj atmosferi očekuju utakmicu.

 

"Dobro je što smo ponovo zajedno, važno nam je ovo okupljanje pred početak kvalifikacija. Igramo sutra sa nama sličnim protivnikom i imamo priliku da pokažemo kvalitet koji imamo. Kvalifikacije su blizu i moramo krenuti već sada da se pripremamo za njih", kazao je Asmir Begović.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

lulic_izuzetno_smo_motivisani_i_raspolozeni_za_igru_174727_86022_big.jpg

 

U Velsu prekinuti crnu seriju

Lulić: Izuzetno smo motivisani i raspoloženi za igru

 

Bh. reprezentativci spremaju se za početak kvalifikacija za SP 2014 u Brazilu, a svoju kvalitetu imaju priliku pokazati već sutra u Lianeliju.

Izabranici Safeta Sušića u ovom malom gradiću suprostavit će se domaćoj selekciji Velsa. Iako se radi o prijateljskoj utakmici, svi očekujemo trijumf i konačan prekid crne serije.

 

"Izuzetno smo motivisani i raspoloženi za igru i vjerujem da će se raspoloženje koje vlada među nama prenijeti sutra i na teren", istakao je Senad Lulić.

 

Za nadati se da će do utakmice biti spreman prvi napadač Edin Džeko, iako će se bez dileme osjetiti izostanak Zvjezdana Misimovića, koji zbog povrede neće nastupiti.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

ibisevic_iako_je_prijateljski_susret_zelimo_pobjed  iti_180508_86024_big.jpg

 

"Najbitnije je kako ćemo statrovati u kvalifikacijama"

Ibišević: Iako je prijateljski susret, želimo pobijediti

 

Napadač Stuttgarta i reprezentacije Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević, istakao je da prijateljski susret naše reprezentacije sa Velsom nema težinu kao meč koji očekuje izabranike Safeta Sušića na otvaranju kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Brazilu, ali da to ne umanjuje želju naših reprezentativaca za trijumfom.

"Sutrašnja utakmica nam jeste važna, ali je ipak bitnije kako ćemo startovati u kvalifikacijama. No, to ne znači da nećemo izaći sa optimizmom i željom da pobijedimo", zaključio je naš napadač.

 

Inače, bh. javnost puno očekuje od Vedada Ibiševića, koji se prelaskom u Stuttgart preporodio, te sa svakim novim nastupom, sve više podsjeća na onog golgetera čiji učinak rivali nisu mogli stići ni nakon pola sezone odsustva zbog teške povrede.

 

[video=youtube;CXFqc1xSoY0]

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

susic_necu_rizikovati_sa_dzekom_210100_86032_big.jpg

 

Upitan nastup Dijamanta

Sušić: Neću rizikovati sa Džekom

 

Reprezentacija Bosne i Hercegovine odradila je prije nekoliko trenutaka trening u Valesu, nakon kojeg je ustanovljeno da će Edin Džeko, najvjerovatnije, ipak igrati sutra.

Selektor A reprezentacije Bosne i Hercegovine Safet Sušić nakon treninga je izjavio kako nije zadovoljan jer mu svi igrači nisu bili na raspolaganju.

 

"Zadovoljan sam treningom, ali nisam zadovoljan što mi svi igrači nisu bili tu. Ipak, najvažnije je da su svi zdravi. Džeko i dalje ima problem, ali vjerujem da će igrati", rekao je po završetku treninga Sušić i dodao:

 

"U svakom slučaju neću rizikovati sa Džekom. Mnogo mi je važnije da bude spreman za kvalifikacije, nego za ovu prijateljsku utakmicu. Moram istaći da je teren odličan i da će se sutra Velšani napraviti odličnu atmosferu, tako da nam je pravi užitak ovdje igrati", dodao je Pape.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

stevanovic_drago_mi_je_da_sam_opravdao_ocekivanja_  010727_86160_big.jpg

 

Za reprezentativca BiH se interesuju Parma i Udinese

Stevanović: Drago mi je da sam opravdao očekivanja

 

Nekadašnji fudbaler Borca, a sad Vojvodine Miroslav Stevanović opravdao je poziv u A reprezentaciju naše zemlje.

Odličnom igrom, asistencijom i golom na najbolji način zahvalio se selektoru Safetu Sušiću na pozivu.

 

"Dobro je što smo pobjedili uoči početka kvalifikacija. Reprezentacija dugo vremena nije slavila, pa smo mi igrači na terenu imali motiv više da prekinemo taj niz. Uspjeli smo i to je sad najvažnije. Sretan sam zbog činjenice da sam postigao gol i da sam pružio dobru igru. Iskreno se nadam da ću tako nastaviti i u zvaničnim utakmicama kroz koje treba da se probijemo do Brazila. Hvala i selektoru Sušiću koji me je pozvao u A tim", rekao je Miroslav Stevanović za SportSport.ba.

 

Na ostrvu su imali priliku da upoznaju još jednog igrača iz BiH, pa poslije onako dobre igre ne bi bilo iznenađenje ako bi dres Vojvodine Stevanović zamjenio i sa nekim engleskog premijerligaša.

 

"Ja sad ne razmšiljam o tome. Za mene je najvažnije da ja dobro igram, a ponude sigurno neće izostati. Ranije se interesovala Parma, a čuo sam i da su iz Udinesea bili zainteresirani. Mislim da sad nije vrijeme da pričamo o odlasku u inostranstvo", dodao je Stevanović.

 

[video=youtube;tTo1nZ0tvp8]

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

dzeko_kakva_pobuna_za_bih_uvijek_igram_srcem_16575  2_86205_big.jpg

 

Oglasio se Dijamant

Džeko: Kakva pobuna, za BiH uvijek igram srcem

 

Napadač bh. tima i Manchester Citya Edin Džeko protiv Velsa (pobjeda od 2:0) odigrao je fantastičnu utakmicu u kojoj nije imao sreće da postigne pogodak, uprkos nekoliko dobrih prilika.

Njegov nastup, podsjetimo, bio je upitan zbog povrede koljena, a dogovor je bio da će Džeko, ukoliko osjeti bol, sam zatražiti izmjenu, kako ne bi rizikovao pogoršanje povrede.

 

Na sreću selektora, ali i naše reprezentacije, te samog Edina, Dijamant je izdržao svih 90 minuta bez ikakvih problema, ali po povratku u Englesku dočekali su ga napisi kako je odigravanjem cijelog meča želio iskazati pobunu protiv trenera Roberta Mancinija, što Edin želi demantovati.

 

"Činjenica da sam odigrao utakmicu protiv Velsa svih 90 minuta definitivno nije pobuna protiv trenera Manchester Citya Roberta Mancinija. Jednostavno, osjetio sam da mogu i da sam spreman da odigram čitav susret i to, apsolutno, nema nikakve veze sa time što sam protiv Chelseaja igrao dvije minute. Da sam osjetio bilo kakvu bol sam bih tražio izmjenu, ali očito je sve bilo u redu. Uostalom, za BiH uvijek igram srcem i poželio sam se nastupa, a meč protiv Velsa je bio idealna prilika da dobijem nešto veću minutažu", putem službene stranice edindzeko.ba poručio je bh. Dijamant.

 

"Mislim da smo mojim nastupom protiv Velsa dobili i City i ja, ali i trener Mancini, tako da priče o eventualnoj pobuni, ali i kazni od trenera Mancinija, nemaju svoje uporište", dodao je Džeko.

 

[video=youtube;03iGjTYqhxY]

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

bh_navijacima_300_ulaznica_po_cijeni_od_50_i_60_franaka_213554_86217_big.jpg

 

Za susret Lihtenštajn - Bosna i Hercegovina

Bh. navijačima 300 ulaznica po cijeni od 40 i 50 franaka

 

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine prvi susret kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo igrat će u Lihtenštajnu, a svi koji žele gledati ovu utakmicu ulaznice će moći nabaviti samo preko Fudbalskog saveza Lihtenštajn.

Zmajevi će snage sa Lihtenštajnom odmjeriti na Reinpark stadionu, čiji je kapacitet 6.100 mjesta, a prema propozicijama takmičenja gostima pripada 5% ulaznica, odnosno nešto više od 300.

 

Iste će se moći nabaviti samo preko Fudbalskog saveza Lihtenštajna, a cijene ulaznica su 40 i 50 švicarskih franaka.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

covjek_kojeg_ce_svi_pamtiti_samo_po_dobrom_192142_86370_big.jpg

 

Elvir Rahimić

Čovjek kojeg će svi pamtiti samo po dobrom

 

Nikada nije bio "zvijezda s naslovnica", uvijek tih, miran i povučen. Skroman. Na terenu borac, izvan terena veliki čovjek. Elvir Rahimić je, eto, asocijacija za ljudsku veličinu i nogometnog ratnika.

Rahimić je rođen četvrtog aprila 1976. godine u Živinicama. Lokalni klub Slaven prvi je njegov klub. Nedugo nakon toga potpisao je za visočku Bosnu, koja se takmičila u Prvoj ligi. Prije nego je nastala jedinstvena Premijer liga BiH, prešao je u Sloveniju, gdje je nastupao za Interblock u Ljubljani.

 

Jednu je sezonu proveo u Austriji, nastupajući za SK Vorwarts Steyr, zatim u ruskom Anžiju iz Mahačkale, koji je danas nadaleko poznatiji i veći ruski klub, a onda je uslijedio "potez života". Potpisao je za CSKA iz Moskve 2001. godine i do današnjeg dana ostao vjeran u tom klubu.

 

Igrao je Rahimić skoro svaku utakmicu, zvali su ga Iron Man zbog svoje nevjerovatne stabilnosti tokom čitave sezone. Pouzdani defanzivni vezni donio je sigurnost moskovskoj ekipi. Svake godine bi odigrao i preko 50 utakmica, rijetko koju je propustio, a to bi bilo onda kada bi bio povrijeđen ili suspendiran.

 

Njegov zasigurno najveći uspjeh u karijeri je osvajanje Evropske lige (tada Kup UEFA) 2005. godine, kada je CSKA u finalu tog natjecanja bila bolja od Sportinga. Rusku ligu osvajao je tri puta, prvi put 2003. godine, zatim 2005. i 2006.

 

Šest puta je s klubom osvojio Ruski kup, a četiri puta Superkup te države. Za bh. reprezentaciju debitovao je tek 2. juna 2007. godine u pobjedi nad Turskom, u drugom mandatu Fuada Muzurovića na mjestu selektora naše reprezentacije.

 

Nastupao je za bh. reprezentaciju u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2010. godine, kada smo nesretno ispali u play-offu. Član je i današnje selekcije, koju predvodi selektor Safet Sušić. No, njegova karijera je pri samom kraju.

 

Iako ima 35 godina, i dalje zna odigrati partiju na nivou. Jako zahvalan igrač, kojeg svaka odbrana želi imati ispred sebe. Još uvijek se svi pitaju ko bi jednog dana mogao postati novi Rahimić u našoj reprezentaciji? Zaista, teško će se naći prava zamjena za ovog čovjeka.

 

Ovog ljeta je produžio ugovor s CSKA, ali je to, kako je sam rekao, uradio zbog reprezentacije, kako bi joj mogao pomoći da konačno izbori neko veliko natjecanje.

 

Nažalost, svakog igrača čeka trenutak kada će kopačke okačiti o klin. Rahimić je svoje odigrao. Profesionalno. Drugačije on ni ne zna. Davao je sebe u svakoj utakmici. Ništa ga godinama nije promijenilo.

 

Uvijek će biti tu kada ga trebate, a onda ako ga otpišete, neće burno reagovati, ostat će mirne glave, pomiriti se sa svakim porazom. Katkad ga i ne uočite u jednoj utakmici. Odradi veliki dio posla, a onda mirno napusti teren. Nećete takvog igrača vidjeti u društvu sudaca, niti često na naslovnicama novina.

 

Njegova karijera tekla je tiho. Bez ijednog incidenta. U grupi je igrača u kojoj su Paolo Maldini, Alessandro Del Piero, Javier Zanetti, Ryan Giggs. Igrači koje pamtite samo po najboljem. Nemojte sumnjati da bi, više od svega, Rahimić želio s Bosnom i Heregovinom igrati na velikom turniru. Zlatnim slovima ostat će upisano njegovo ime u povijesti CSKA Moskve i bh. reprezentacije.

 

Hvala ti, legendo, za sve.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

cestitke_stevanovicu_zasluzio_je_transfer_u_jacu_ligu_152317_95291_big.jpg

 

Džeko čestitao saigraču iz reprezentacije

"Čestitke Stevanoviću, zaslužio je transfer u jaču ligu"

 

Reprezentativac naše zemlje, Edin Džeko čestitao je svom saigraču iz reprezentacije Miroslavu Stevanoviću na transferu u Sevillu.

Stevanović se danas nalazi na liječničkim pregledima i oni su jedino što dijeli našeg internacionalca od transfera u ekipu iz Andaluzije.

 

"Čestitke Miroslavu Stevanoviću na transferu u Sevillu. Svojim igrama je zaslužio odlazak u jaču ligu", poručio je Džeko na svom Twitter profilu.

 

Stevanović će se u Sevilli priključiti još jednom našem reprezentativcu - Emiru Spahiću. Predstavljanje je zakazano za sutra ujutro.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

nas_susret_sa_meksikom_medju_najposjecenijim_u_ame  rici_125841_95501_big.jpg

 

Bosanci, Hercegovci i Meksikanci u pohodu na rekord posjete

Susret BiH s Meksikom među najposjećenijim u Americi u 2012.

 

Susret Bosne i Hercegovine i Meksika deseti je fudbalski događaj u Americi po posjećenosti u 2012. godini. Na prvom mjestu očekivano je duel Meksika i Brazila.

Na susretu reprezentacije Bosne i Hercegovine sa Meksikom na stadionu u Chicagu bilo je prisutno 51.240 gledalaca.

 

Iza našeg susreta ostali su dueli poput onog Real Madrida i Milana, koji je gledalo 49.474 gledaoca. Susret između Liverpoola i Tottenhama gledalo je 42.273 gledaoca.

 

Prva tri mjesta očekivano drži Brazil. Susret sa Meksikom u Arlingtonu, u državi Texas gledalo je 84.519 gledaoca. Na drugom susretu po gledanosti, onom između Argentine i Brazila bilo je prisutno 81.994 gledaoca.

 

84,519 1. Mexico-Brazil (prijateljska) - Arlington, Texas

81,994 2. Argentina-Brazil (prijateljska) - East Rutherford, N.J.

67,619 3. USA-Brazil (prijateljska) - Landover, Md.

66,452 4. Seattle Sounders-Portland Timbers (MLS)

60,908 5. Seattle Sounders-Los Angeles Galaxy (MLS)

57,748 6. Chelsea-AC Milan (prijateljska) - Miami

55,718 7. Seattle Sounders-Vancouver Whitecaps (MLS)

53,309 8. Seattle Sounders-Chelsea (prijateljska)

51,615 9. Mexico-Colombia (prijateljska) - Miami

51,240 10. Mexico-Bosnia (prijateljska) - Chicago

50,391 11. San Jose Earthquakes-LA Galaxy (MLS) - Stanford, Calif.

49,474 12. Real Madrid-AC Milan (prijateljska) - Bronx, N.Y.

46,932 13. Seattle Sounders- Sporting KC (MLS)

44,735 14. Seattle Sounders-LA Galaxy (MLS playoffs)

44,438 15. USA-Scotland (prijateljska) - Jacksonville, Fla.

42,273 16. Liverpool-Tottenham (prijateljska) - Baltimore

40,128 17. Mexico-Venezuela (prijateljska) - Houston

39,312 18. Seattle Sounders-Real Salt Lake (MLS)

39,060 19. Seattle Sounders-Colorado Rapids (MLS)

39,002 20. Seattle Sounders-LA Galaxy (MLS)

 

[video=youtube;cjYpKypPXiE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cjYpKypPXiE

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

  • Group:  Members
  • Content Count:  1,831
  • Reputation:   16
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/01/2011
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

u_zenici_pocela_prodaja_karata_za_mec_sa_slovacima_092635_111757_big.jpg

 

Sa malim zakašnjenjem

U Zenici počela prodaja karata za meč sa Slovacima

 

U Zenici je jutros počela prodaja karata za meč kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Brazilu između reprezentacija Bosne i Hercegovine i Slovačke.

Poslovnica Centrotransa je bila okupirana sa svih strana, a jutros je sa malim zakašnjenjem konačno počela prodaja, te su navijači mogli kupiti karte za meč sa Slovacima.

 

Većina onih koji su čekali na ulaznice u Zenici prenoćila je na otvorenom, a u redu su čekali više od 24 sata.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  3,257
  • Reputation:   269
  • Achievement Points:  5,200
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/17/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/13/1992
  • Device:  Windows

Posto nam je suspendovano Bilino Polje ,mi (BiH) igramo napokon nakon nekoliko godina u glavnom gradu i to na mojoj Grbavici :D .UEFA je obilazila stadione i naravno jedini koji je zapao za oko je Grbavica.Dali su nam 7 uvjeta kao da sredimo reflektore,VIP loze,mjesto gde ce novinari biti,trava na stadionu .. itd uglavnom Grbavica je spremna za subotu.Karte su sve raprodate a najeftinija je bila 20 KM juzna tribina.

Evo neke slicice :

IMG_6391.jpg

IMG_6392.jpg


IMG_6390.jpg


IMG_6395.jpg


Jutros po gradu raja prodaje ulaznice za 300 KM pun grad murije radi toga :D :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,864
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  Macintosh

Ako budeš išao napravi nam slika malo. I javi se u zatvoreni dio foruma, ima par poruka tamo za tebe

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  3,257
  • Reputation:   269
  • Achievement Points:  5,200
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/17/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/13/1992
  • Device:  Windows

Kakva bruka za nas sto nismo otisli u Rusiju.

Znaci Kipar nam je presudio hah vodimo ih 2:0,drugo poluvrijeme izasli mrtvi hladni ljudi nas spustili na zemlju,ista stvar sa Grcima u 95oj minuti golcinu primamo i 1 :1 na kraju.Neki govore kladionica je igrala ulogu ja vise ne padam na te price,nek nam ovo bude pouka,bruka i sramota.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,864
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  Macintosh

Cuo sam cini mi se i Susica da je govoro o tome kako je utakmica na kipru prodata, iz 2 u keca i to pet golova, fine pare za nasu siromasnu zemlju :) nazalost

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...