Jump to content
Sign in to follow this  
Mare

PES 2012 Prvi Utisci

Recommended Posts

Prvi utisci stvarno obecavaju da ce ovo da bude najbolji pes ikada do sada...sve u svemu extra je..igrac u odbrani radi makazice totalno realno :)

Wow!!!! To je jedina stvar koju imam da kazem o novom pes-u!!!

Ako konami usere, a hoce, full, sto se mene tice ima demo ovaj da igram do pes 2013

ave: ave: ave:

svaka cast ! pes je fenomenalan odigrao sam 3 utakmice Milan - Napoli 2-2 , Napoli - Porto 3-2 i Santos - Paranol tako nesto 3:1 :D ****** slike zaboravio da vam stavim :D

I ja sam takodje prezadovoljan sa PES 2012 DEMO,bude li ovakva prava verzija,valja komp nosit i u skolu xD

Na neke male zamjerke se vremenom i navikne,pogotovo ako su sitne,a ja bih htio da pitam,da li ce mozda biti taktika kao i na PES 2010,da se ukljuci u igri,i iskljuci po potrebi takodje,ili ce kao i na PES 2011 to biti onemoguceno?

Pes demo je dobar sutevi dobro odradjeni,pasovi takodje i nadam se da nece sjeb... full...hehe...ubacio sam moj dres zvezde u igri :D

337086262748997088451203.png

gameplay je sasvim ok. odbrane totalno rastimovane,kad naprimer udju ibra i robinjo u kazneni golman samo sedne na dupe....sto se tice golmana NIKAD GORI,nista nije u stanju da brani,osim ako ga lopta slucajno ne pogodi,pod uslovom da ide 5 km na sat,nadam se da ce u full verziji neko to ispraviti...ocekivao sam vise od golmanskih reakcija...

Konacno su napravili da je tesko stvorit sansu a ne ja stvorim 20 sansi po tekmi i zabijem jedan gol kad mi golman sve zivo branio na 2011. U fullu nek poprave sudije i ako hoce golmane al nepuno da mi brani sve zivo ko prosli pes nego da bude normalan...a ne da je ko bog (slucaj: pes11) ili da je ko retardiran (slucaj: pes12 demo)

Danas sam igrao, jednu utakmicu sam izgubio od manchestera 0-2 sa milanom a drugu sam igrao sa manchesterom protiv milana i dobio sam 1-0 predobar je pes ocekuem u full da golmani budu bolji

Ovo samo japanci mogu, ne bi me cudilo da je Jackie Chan slatio sa tribina i prepolovio stativu da Zambrota moze da sutne loptu