Jump to content
Sign in to follow this  
Горан

Greske - za update patcha

Recommended Posts

Ne, ostaje ovako, a sto se tiče tih stolica to nema veze sa kolicinom publike, to je do konamija i za to ima rjesenje, ali onda necete imati stolice na stadionima koje je konami pravio

Eh to se trazilo sad vise hvala bogu i vama nece biti ni oih crvenih stolica na Grbavici a nece biti ni onih plavih na Kosevu jeee

da al onda na konami,san siru,olimpiku djuzepe meaci stamford bridzu nece biti uopste stolice :D

pa sta ima veze to se i ne vidi jer uvjek ti stadioni budu puni. Ovo je puno bolje i vjerujem da ce mnogi igrati ovako kao ja sa normalnim stolicama na nasim stadionima :)

Eh to se trazilo sad vise hvala bogu i vama nece biti ni oih crvenih stolica na Grbavici a nece biti ni onih plavih na Kosevu jeee

Da si malo pratio temu vidio bi da je taj fajl postavljen vec prije sedam dana u vazi stolica, a Stefane, na stamfordu ce biti, nije to konamijev stadion :)

umesto wembly-a u update ide Slavija Sarajevo. San siro,Camp Nou, Stamford Bridge, Konami i Olimico ako se ne varam ostaju u igru.Svi ostali bi trebali da su ok, koji stadion ti pise kad ga biras treba da je taj (osim slavije koja ide u update umesto vemlija)

Ako mene pitas,ja bi i preporucio da ostane par konami default stadiona,jer kad igramo Ligu Evrope ili Ligu Sampiona bolje da npr.Celzi igra na Konami stadionu nego na npr.na JNA ;)

Ostaju gore navedeni stadioni, tako da ce svaki strani tim, kao sto je i sad, igrati na stadionu koji nije sa balkana

Cek a sta je sa Pecarom ? Ona je kolko znam zavrsena ali nije ubacivana ni u patch a evo kazete da nece biti u update-u. Ocel onda biti poseban download link za Pecaru ?

:D joj tare,pa jel ti se igra na pecari il na Koševu :D nažalost u igri je nemoš uništit :D što bi vi hordaši htjeli xD

:D joj tare,pa jel ti se igra na pecari il na Koševu :D nažalost u igri je nemoš uništit :D što bi vi hordaši htjeli xD

hahh nije to jbg da se moze unistit unistio bi ja nju al ope je bolje da ima sto vise nasih stadiona da bude realnije kad igram s listicom u gostima pa fino na pecari a ne na stamford bridgu ili nou campu :D

Neznam jeli ovo svima..meni se pojavljuju igraci na ML sa rajetingom preko 90(CLASSIC YUGOSLAVIA) npr Dragan Dzajic,Safet Susis itd..

Rijesite ovo u sledecem updateu ;)

Imate gresku u stadionima u pitanju e stadion Milana, znaci ovaj stadion ima ga dva put jednom kao ITA Giuseppe Meazza,Milan drugi put kao ITA San Siro,Milan a u pitanju e isti stadion :)

Care to je isti stadion samo razlicita imena za Milan i Inter i nema potreba isti stadion da zauzima dva slota.

mocno je to sto su travnik i sloboda u patchu a nema sirokog,mocno nema sta,evo moj prijedlog,izbacite jedan od ova dva kluba i stavite siroki

slažem se :) Široki je godinama u vrhu tabele,svake sezone igraju evropu,dok se travnik ne vidi :)

Slazem se jbt ba Travnik je godinama u borbi da ostanu u premier ligi a siroki godinama u vrhu tabele. Pomalo je neozbiljno ubaciti Travnik, Slobodu a i Slaviju (koja je ove sezone isto jedva ostala u drustvu najboljih) pored Sirokog

Lako je sada pričati šta je trebalo što se klubova tiče, a kada su konkretno trebale informacije svi su se sakrivali i nisu se pojavljivali... Ja lično mislim da bi Slavija trebala da ostane jer je prošlih godina imala jako dobre rezultate.. Tri godine zaredom se borili za sam vrh tabele i za osvajanje kupa.. To nije bilo tako davno..

Sjećam se kada su ljudi molili da se javi neko iz Širokog i Mostara za informacije o klubovima i niko se nije javljao.. Sada, kada ste vidjeli da je patch dobar, sada bi svi "svoju" ekipu u njemu...

I da prijavim grešku, ne znam da li je do mog računara ali na jednom od terena u Srbiji mi nemoguće blokira igra... Čitaa podloga (trava) je crna, i ne vide se linije... Ne mogu se sada tačno sjetiti koji je stadion, ali kada opet budem ulazio u Master ligu, javiću vam... Pozdrav!

isto u Crnoj Gori, bolje da ste stavili Zetu umjesto Lovcena, Lovcen jes najstariji klub u CG ali nije nikad biljezio neke rezultate