Jump to content
Oficijalni partneri

Velike promjene na Niškom Čairu !


Zeljoooo
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  100
  • Reputation:   29
  • Achievement Points:  61
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/18/2020
  • Status:  Offline

Nakon skupštine kluba koja je održana 30.6 izabrano je novo rukovodstvo kluba sa Čaira ! U narednom periodu medijima će se obratiti novi predsjednik Kluba i predstaviti novog šefa stručnog štaba.
Radnički je predhodnu sezonu (19/20) završio na poziciji broj 5. sa 52 osvojena boda !

Svakako možemo očekivati velike promjene jer su na čelo kluba došli veoma mladi i uspješni ljudi koji imaju samo jedan cilj - da Radnički vrate u sami vrh Superligaškog fudbala !

Izbor trenera će potvrditi klupske ambicije - a kako naš izvor saznaje to će biti jedno veliko ime za našu ligu !

Sezona počinje 22. jula a Radnički na otvaranju sezone igra na Čairu protiv Metalca iz Gornjeg Milanovca. 

Uskoro opširnije .... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  100
  • Reputation:   29
  • Achievement Points:  61
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/18/2020
  • Status:  Offline

BOMBA NA ČAIRU - Vladan Milojević novi šef struke fudbalera Radničkog !

Nakon godinu dana desio se povratak Vladana Milojevića u Srbiju, ali ne na klupu Crvene Zvezde već na klupu Radničkog iz Niša !

"Moji prvi utisci su fenomenalni. Od trenutka kada sam došao ovde, mogu da kažem da sam prijatno iznenađen. A došao sam u veliki klub, sa mnogo navijača. Fenomenalno smo ovde primljeni", kaže za RTS Vladan Milojević.

Milojević je sa sobom poveo ceo stručni štab. Pomoćnik mu je Darko Tešović, trener golmana Dušan Gašić, kondicioni trener Ivan Vučetić, analitičar Nemanja Milinčić. Tu su još Saša Stojanović i Vladimir Otašević koji su već dugo u stručnom štabu Radničkog.

Milojević
- Mnogo vremena je potrebno igračima da se uigraju. Dosta je tu tandema, ne samo u zadnjoj liniji, koji moraju da se uigraju, da se upoznaju, da se „vežu“. 
Ne pričamo još uvek o Metalcu i nisam siguran ko će nastupati. Dosta stvari ima na kojima treba poraditi, strpljiv sam i mora to mnogo bolje !

Za sportskog direktora izabran je Milan Kosanović koji je već uspješno sarađivao za Milojevićem u Crvenoj Zvezdi ali i u Al-Ahliju. Rukovodstvo kluba pružilo je jednoglasnu podršku ovom tandemu u nadi da će Radnički vratiti u sami vrh Superligaškog fudbala. Kosanović dolazi iz Vojvodine koju je napustio zbog nesuglasica sa upravom kluba ali i sa temperamentnim trenerom Lalatovićem !

Prvo kolo nove sezone počinje 22. jula a Radnički na Čairu dočekuje Metalac iz Gornjeg Milanovca.


https://ibb.co/yfFpMY6
https://ibb.co/4Y6HLDp

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...