Jump to content
Oficijalni partneri

[PC] - e[ovo je]football BPB 2021 Adria Edition Winter Transfer Update - Problemi i Greške


milos987
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

8 minutes ago, allen7 said:

jel bi mi mogao netko napraviti jedan stadion?

ili je to ipak malo veci zalogaj pa mozda trazim previse? rijec je o stadionu iz Vinkovaca, od HNK Cibalia (Bivsi Dinamo Vinkovci)

Mislim da bi ti to bilo negde oko 120-130 evra

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

image.png.9e98ba7dfe2bb77f63ce51946590156a.pngEvo da bih pokazao koliko je nebitna specifikacija ljudima kojima je stalo da znaju, ja sa ovim specifikacijama igram PES 21 lagano, šteka on, ali kad igram ne šteka uopšte što je jako bitno, tako da ne brinite mnogo o specifikaciji. Kućište je staro 9 godina, nisam nikad ništa apdejtovao ni procesor, ni grafičku, ništa, tako da opušteno što se tog dijela pesa tiče.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

5 hours ago, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

image.png.9e98ba7dfe2bb77f63ce51946590156a.pngEvo da bih pokazao koliko je nebitna specifikacija ljudima kojima je stalo da znaju, ja sa ovim specifikacijama igram PES 21 lagano, šteka on, ali kad igram ne šteka uopšte što je jako bitno, tako da ne brinite mnogo o specifikaciji. Kućište je staro 9 godina, nisam nikad ništa apdejtovao ni procesor, ni grafičku, ništa, tako da opušteno što se tog dijela pesa tiče.

Tako sam i ja kontao da je ovo totalno nebitno, jer mi je svaki put otvorio Pes, stekao mi je pomalo al mi je FPS bio ca. 70. Nakon 2 mjeseca igranja stane mi laptop, zaledi slika. Odem u servis da vidim sta je, kaze mi covjek: "Druze mozes ovo baciti, maticna ti je pregorila:bj::bj:!!". Tako da, da sam na tvom mjestu, ne bih se igrao sa ovim, ipak su ovo pravili Kinezi, a ne neki cobani sa nekog naseg sela:ag:ako ko zna oko tehnologije, to su oni. Kod njih ako se beba rodi bez 3 mozga kazu da ima neki poremecaj:ag:

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

2 minutes ago, Plavac_3110 said:

Tako sam i ja kontao da je ovo totalno nebitno, jer mi je svaki put otvorio Pes, stekao mi je pomalo al mi je FPS bio ca. 70. Nakon 2 mjeseca igranja stane mi laptop, zaledi slika. Odem u servis da vidim sta je, kaze mi covjek: "Druze mozes ovo baciti, maticna ti je pregorila:bj::bj:!!". Tako da, da sam na tvom mjestu, ne bih se igrao sa ovim, ipak su ovo pravili Kinezi, a ne neki cobani sa nekog naseg sela:ag:ako ko zna oko tehnologije, to su oni. Kod njih ako se beba rodi bez 3 mozga kazu da ima neki poremecaj:ag:

Kompjuter nije isto što i Laptop, odnosno kućište. Kućište je daleko lakše održavati od Laptopa. Kućište odneseš na servis jednom godišnje i bude kao nov, a Laptopu kad nešto crkne, gotov je. Ja igram ovaj PES već dugo ovako. Ni za 18-ku nisu bile najbolje specifikacije, a kamoli sad.Osim toga kućište čistim redovno od prašine, pa je skoro nemoguće da matična crkne na taj način. Da ga nisam održavao crkao bi on odavno... Osim toga imaš program koji mjeri temperaturu matične ploče, procesora, grafičke... kada pređe u crveno to ne valja... Ja mjerim temperaturu svaki dan. Tako da što se mene tiče, prevencija je maksimalna.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

6 minutes ago, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

Kompjuter nije isto što i Laptop, odnosno kućište. Kućište je daleko lakše održavati od Laptopa. Kućište odneseš na servis jednom godišnje i bude kao nov, a Laptopu kad nešto crkne, gotov je. Ja igram ovaj PES već dugo ovako. Ni za 18-ku nisu bile najbolje specifikacije, a kamoli sad.Osim toga kućište čistim redovno od prašine, pa je skoro nemoguće da matična crkne na taj način. Da ga nisam održavao crkao bi on odavno... Osim toga imaš program koji mjeri temperaturu matične ploče, procesora, grafičke... kada pređe u crveno to ne valja... Ja mjerim temperaturu svaki dan. Tako da što se mene tiče, prevencija je maksimalna.

Poznato je da komp "ne moze da crkne" ako cistis "samo" prasinu u istom. Legendo sto se tice samog kompjutera i programa opcenito vjerujem da tu znam dosta vise od tebe, jer to studiram. Upravo laptop o kome pricam je bio masina za tvoj komp, tako da ako poredis gejmerski laptop i komp, onda i nema prevelike razlike. Ja sam ti samo dao topli prijateljski savjet, a ti radi onako kako mislis da je najbolje:wink(1):

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  65
  • Reputation:   20
  • Achievement Points:  266
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/21/2021
  • Status:  Offline
  • Birthday:  01/07/1985
  • Device:  Windows

Ljudi meni apdejtovalo pes kako sam pokrenuo stim i sta sad treba od peca da skinem i ubacim

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Edit Team
  • Content Count:  150
  • Reputation:   155
  • Achievement Points:  570
  • Solved Content:  0
  • Joined:  02/21/2021
  • Status:  Offline

Cekaj par dana da izadje update

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  4
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/11/2012
  • Status:  Offline

Ja se izvinjavam. izbrisao mi se pes. da neduzim oko toga. sta sada treba sve da instaliram od patcha, dali treba svih 13 fajlova

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  584
  • Reputation:   932
  • Achievement Points:  5,410
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

20 minutes ago, ikac023 said:

Ja se izvinjavam. izbrisao mi se pes. da neduzim oko toga. sta sada treba sve da instaliram od patcha, dali treba svih 13 fajlova

Sve instaliraj i ne ulazi u igru dok ne izbacimo apdejt da bude kompatibilan sa DLC 6

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

20 minutes ago, ikac023 said:

Ja se izvinjavam. izbrisao mi se pes. da neduzim oko toga. sta sada treba sve da instaliram od patcha, dali treba svih 13 fajlova

Ako sad nemaš ništa (nikakav peč) nego imaš čist PES onda skidaš svih 13.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  4
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/11/2012
  • Status:  Offline

Just now, milos987 said:

Ako sad nemaš ništa (nikakav peč) nego imaš čist PES onda skidaš svih 13.

ok. samo jos nesto raspakujem sve pa instaliram i onda Base moduls ili sve zajedno. i naravno posle update. to me jedino buni

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Edit Team
  • Content Count:  140
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  4,156
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/29/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

12 hours ago, allen7 said:

jel bi mi mogao netko napraviti jedan stadion?

ili je to ipak malo veci zalogaj pa mozda trazim previse? rijec je o stadionu iz Vinkovaca, od HNK Cibalia (Bivsi Dinamo Vinkovci)

Ja mogu da ga konvertujem iz pesa sestice ako ti to odgovara 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

Just now, ikac023 said:

ok. samo jos nesto raspakujem sve pa instaliram i onda Base moduls ili sve zajedno. i naravno posle update. to me jedino buni

Raspakuješ prvo 10 njih koji počinju sa [BASE], onda raspakuješ Update 1 (ideš replace all), pa update 2 (ideš replace all), pa update 2.1 (replace all) i sve to kad raspakuješ prebaciš u folder gdje je igra instalirana.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  4
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/11/2012
  • Status:  Offline

1 minute ago, milos987 said:

Raspakuješ prvo 10 njih koji počinju sa [BASE], onda raspakuješ Update 1 (ideš replace all), pa update 2 (ideš replace all), pa update 2.1 (replace all) i sve to kad raspakuješ prebaciš u folder gdje je igra instalirana.

ok. Hvala ti puno.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  116
  • Reputation:   26
  • Achievement Points:  131
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/14/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Drugari i kod mene ista prica...pokrenem preko sidera ali obican pes...

nego da postavim pitanje...

posto su mi fajlovi vaseg peca u folderu pesa ali posto trenutno pec nije u funckiji vec samo obican pes da li da sacekam apdejt pa da ubacim apdejt samo pa da vidim da li ce onda raditi...ili sve vase fajlove iz foldera pesa da obrisem pa da ih opet ubacim pa da nista ne pokrecem do apdejta...posto ponavljam svi fajlovi vasi su tu gde treba da budu u folderu pesa...

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

13 minutes ago, Filipo Inzagi said:

Drugari i kod mene ista prica...pokrenem preko sidera ali obican pes...

nego da postavim pitanje...

posto su mi fajlovi vaseg peca u folderu pesa ali posto trenutno pec nije u funckiji vec samo obican pes da li da sacekam apdejt pa da ubacim apdejt samo pa da vidim da li ce onda raditi...ili sve vase fajlove iz foldera pesa da obrisem pa da ih opet ubacim pa da nista ne pokrecem do apdejta...posto ponavljam svi fajlovi vasi su tu gde treba da budu u folderu pesa...

Ne brišeš ništa, ovaj apdejt što kačimo (u nedelju vjerovatno), ide preko svih fajlova do sad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  38
  • Reputation:   18
  • Achievement Points:  96
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/01/2021
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Ko hoće da igra neka samo prekopira stari exe fajl iz apdejta i dlc6 iz download foldera premestite negde dok ne izađe apdejt. Meni tako radi igra normalno i dalje.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  77
  • Reputation:   2
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/09/2018
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

Da li će se izlaskom ovog update (u nedelju) što ste najavili rešiti problem pucanja posle utakmice? Da li će cutscenes modul sad biti kompatabilan sa igrom?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

2 minutes ago, aleksabogiotac said:

Da li će se izlaskom ovog update (u nedelju) što ste najavili rešiti problem pucanja posle utakmice? Da li će cutscenes modul sad biti kompatabilan sa igrom?

Pucanja za sad niko nema, tako da ne vidim kakva pucanja treba riješiti, niti ih je iko prijavio nakon što je ugasio cutscenes modul, već sam rekao, moraš provjeriti kod sebe šta ti nedostaje ili da mi pošalješ save fajl lige da probam kod sebe. Cutscenes modul neće biti upaljen jer ne postoji još uvijek kompatibilna verzija (autor se ne oglašava) sa Data Pack 5 i 6.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  116
  • Reputation:   26
  • Achievement Points:  131
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/14/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

3 hours ago, milos987 said:

Ne brišeš ništa, ovaj apdejt što kačimo (u nedelju vjerovatno), ide preko svih fajlova do sad.

Hvala brat:br:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Išao mi je na godišnji servis komp i obrisao sve sa c diska uključujući i Konami u dokumentsu. Naravno kad sam ušao u igricu bilo je kao da sam ušao prvi put i ponovo sam napravio taj sejv fajl i to sve ono što ti traži kad uđeš u igricu prvi put. E sad moje pitanje je da li će se to odraziti na neki način na peč ili ne ( igrica i peč su na d disku i tu nije dirano ništa ) ?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  4
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/11/2012
  • Status:  Offline

Milos987 instalirao sam patch onim redom kako si mi napisao. i radi sve. ali mi je vratijo na data pak 5 i sada neznam kako da ga vratim na novi update. pa se bojim kada izbaci te novi update da mi igra nece radi ti. dali ima neko resenje da je vratim na novi update.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

15 minutes ago, ikac023 said:

Milos987 instalirao sam patch onim redom kako si mi napisao. i radi sve. ali mi je vratijo na data pak 5 i sada neznam kako da ga vratim na novi update. pa se bojim kada izbaci te novi update da mi igra nece radi ti. dali ima neko resenje da je vratim na novi update.

Mora da ga vrati na Data Pack 5.0, kad izbacimo apdejt sam će se prebaciti na Data Pack 6.0, ne brini ništa.

 

1 hour ago, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

Išao mi je na godišnji servis komp i obrisao sve sa c diska uključujući i Konami u dokumentsu. Naravno kad sam ušao u igricu bilo je kao da sam ušao prvi put i ponovo sam napravio taj sejv fajl i to sve ono što ti traži kad uđeš u igricu prvi put. E sad moje pitanje je da li će se to odraziti na neki način na peč ili ne ( igrica i peč su na d disku i tu nije dirano ništa ) ?

Neće se odraziti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  142
  • Reputation:   41
  • Achievement Points:  331
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/28/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Cek Milose, meni sad kad sam skinuo 6.0 nema patcha, da opet skinem patch sve ispocetka?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Edit Team
  • Content Count:  150
  • Reputation:   155
  • Achievement Points:  570
  • Solved Content:  0
  • Joined:  02/21/2021
  • Status:  Offline

Just now, Lukenzy said:

Cek Milose, meni sad kad sam skinuo 6.0 nema patcha, da opet skinem patch sve ispocetka?

Ne brate, nece pomoci. Jednostavno zadnji BPB update 2.1 nije kompatibilan sa DLC 6.0

U nedjelju bi se trebao izbaciti novi patch koji ce raditi sa ovom novom verzijom. Sacekaj par dana

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...