Jump to content
Oficijalni partneri

[PC] - e[ovo je]football BPB 2021 Adria Edition Winter Transfer Update - Problemi i Greške


milos987
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

39 minutes ago, Vendetta97 said:

Preko Pes Str Editora da exportujem all.str i da ga stavim u other folder pod imenom eng ?

 

Okači meni taj all.str u kom vidiš prevod sa string editorom da ga testiram kod sebe, možeš u dm poslati.

35 minutes ago, Beli98 said:

Zna neko kako da fix ovo?

Destination Path Too Long 5_6_2021 8_34_44 PM.png

Na kojoj lokaciji ti je instaliran PES?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  16
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/14/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/20/1998

4 minutes ago, milos987 said:

Okači meni taj all.str u kom vidiš prevod sa string editorom da ga testiram kod sebe, možeš u dm poslati.

Na kojoj lokaciji ti je instaliran PES?

C disk, steam. Btw, isao sam skip i zanimljivo kad uporedim ovaj tunnelarch_uefa_el koji je kao "prebacen" u game folder i ovaj orginalni, oba zauzimaju isto. Nasao sam rjesenje u medjuvremenu na internetu. :wink(1):

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  14
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  30
  • Solved Content:  0
  • Joined:  02/02/2021
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

K. Velkoski je u igri dupli ( jedan je ovaj "vas" drugi vjerovatno Konamijev jer je u Other teams), pa, eto da mozete ispraviti za iduci update

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

1 minute ago, Edin79 said:

K. Velkoski je u igri dupli ( jedan je ovaj "vas" drugi vjerovatno Konamijev jer je u Other teams), pa, eto da mozete ispraviti za iduci update

Jeste, zabilježeno, hvala!

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  109
  • Reputation:   50
  • Achievement Points:  182
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/24/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

1 hour ago, milos987 said:

Okači meni taj all.str u kom vidiš prevod sa string editorom da ga testiram kod sebe, možeš u dm poslati.

Na kojoj lokaciji ti je instaliran PES?

Ništa brate napravio sam, brčkao sam nešto i proradilo je :D Prevodim dalje.. 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

Just now, Vendetta97 said:

Ništa brate napravio sam, brčkao sam nešto i proradilo je :D Prevodim dalje.. 

E super.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  109
  • Reputation:   50
  • Achievement Points:  182
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/24/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Just now, milos987 said:

E super.

A da te pitam, izvini, jel all.str cjelokupan prevod unutar PESa pod English jezik.. sve što je u onim "tabelama"?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  70
  • Reputation:   21
  • Achievement Points:  39
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/06/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Jesu li u planu neki novi domaći stadioni u PLS za novi updejt? Konkretno Kolubarin... Nadomak smo SLS (nije bitno na koji način smo stigli tu:ag:). Hteo bih da krenem Master ligu, pa da ubacim njih i Radnički u SLS... Mada i ako nije u planu, i ovaj Sports park liči dosta na naš stadion, toliko da sam se zajebao kad sam prvi put igrao, pomislio sam da ste napravili pravi stadion.:bj:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

22 minutes ago, Vendetta97 said:

A da te pitam, izvini, jel all.str cjelokupan prevod unutar PESa pod English jezik.. sve što je u onim "tabelama"?

Da, za English samo, njega možemo koristiti kao domaći, English US kao Engelski pa da se bira između ta dva.

 

10 minutes ago, Midzi said:

Jesu li u planu neki novi domaći stadioni u PLS za novi updejt? Konkretno Kolubarin... Nadomak smo SLS (nije bitno na koji način smo stigli tu:ag:). Hteo bih da krenem Master ligu, pa da ubacim njih i Radnički u SLS... Mada i ako nije u planu, i ovaj Sports park liči dosta na naš stadion, toliko da sam se zajebao kad sam prvi put igrao, pomislio sam da ste napravili pravi stadion.:bj:

Ne možemo ništa garantovati, ali ako se plasiraju biće sigurno, kao i apdejt stadiona Radničkog.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  240
  • Reputation:   86
  • Achievement Points:  796
  • Solved Content:  0
  • Joined:  05/26/2019
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

Evo tek sad instalira ..sve radi tip top koliko vidim ..patch vrh ka i uvik ovo je dp a ne ono od konamija par lopti i 4 face sta je neko napisa:ag: I jedan tip za ML iz youth team obavezno potpisite H.Ecivića lik je zvjerka:af::ag::ag:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

22 minutes ago, Midzi said:

Jesu li u planu neki novi domaći stadioni u PLS za novi updejt? Konkretno Kolubarin... Nadomak smo SLS (nije bitno na koji način smo stigli tu:ag:). Hteo bih da krenem Master ligu, pa da ubacim njih i Radnički u SLS... Mada i ako nije u planu, i ovaj Sports park liči dosta na naš stadion, toliko da sam se zajebao kad sam prvi put igrao, pomislio sam da ste napravili pravi stadion.:bj:

U planu je njihov stadion iako sam iskreno zestoko razocaran u pojedine igrace i sam klub

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  13
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  15
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/11/2017
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Koliko zauzima ovaj update kada se raspakuje,oko 40gb ?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  70
  • Reputation:   21
  • Achievement Points:  39
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/06/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

24 minutes ago, sourcekv said:

U planu je njihov stadion iako sam iskreno zestoko razocaran u pojedine igrace i sam klub

Ma i ja sam. Više tražim i igram samo zato što su odavde, lokalni klub, pa ih kao ima u igrici itd... Sramota me šta se dešava. Ali s obzirom da sam i sam u sportu (konkretno košarka), znam kako sve ovde funkcioniše i ništa nije drugačije ni kod mene u istoimenom košarkaškom klubu, tako da se ne čudim, a ni niko drugi u gradu... Svi znaju sve, al se ćuti... Javna tajna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

15 minutes ago, Dellija20 said:

Koliko zauzima ovaj update kada se raspakuje,oko 40gb ?

Oko 34-35.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  7
  • Reputation:   2
  • Achievement Points:  40
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/05/2021
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Jel moze neko da mi posalje scoreboard Lige Sampiona koji se koristi u Exhibition modu jer mi pokazuje default PES-ov u istom?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  13
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  1
  • Solved Content:  0
  • Joined:  04/13/2021
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Upravo ubacujem, pa se oduzilo prebacivanje fajlova, ali ne sumnjam u vas rad, uskoro pisem utiske. Ako je neko online moze li brzinski da mi kaze sta je uredjivano na Stadionu pod Bijelim Brijegom (Zrinjski), posto vidim neke fajlove u ovom novom apdejtu. 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

Just now, miodrag1999 said:

Upravo ubacujem, pa se oduzilo prebacivanje fajlova, ali ne sumnjam u vas rad, uskoro pisem utiske. Ako je neko online moze li brzinski da mi kaze sta je uredjivano na Stadionu pod Bijelim Brijegom (Zrinjski), posto vidim neke fajlove u ovom novom apdejtu. 

Samo reklame, nadamo se da će brzo doći taj stadion na red, u najlošijem je stanju.

 

4 minutes ago, BojanSRB said:

Jel moze neko da mi posalje scoreboard Lige Sampiona koji se koristi u Exhibition modu jer mi pokazuje default PES-ov u istom?

Nismo htjeli da ubacimo jer onda pokazuje njega i ako se uzmu dvije latino ekipe. Možeš ga izvući odavde:

https://www.mediafire.com/file/vhrn7m3x8nbt5ck/UEFA_Champions_League.7z/file

Mislim da ima exhibition ili tako nešto, njegov common folder ubaci u livecpk/BPB Patch/Others

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  13
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  1
  • Solved Content:  0
  • Joined:  04/13/2021
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

29 minutes ago, milos987 said:

Samo reklame, nadamo se da će brzo doći taj stadion na red, u najlošijem je stanju.

Nadam se da ce se neko uzeti Bijelog Brijega, ako se ne varam osnovica je jos iz PES 6, ali igrivo je. Sad sam instalirao update i jos jednom da kazem svaka cast, mada nisam ni sumnjao.

Ako moze jos neko da provjeri samo da li ima sjeckanja (lag) igre na stadionu Radnika iz Bijeljine, ili je nesto do mene, posto kad igram na tom stadionu, koji je svakako odlicno uradjen, imam blagog sjeckanja u igri. Hvala.

PS. Jedva cekam Tusanj od majstora @amirpjanic7
PS 2. @milos987 znamo se odavno ti i ja, ako se sjecas European Edit Team-a i tvojih i mojih zajednickih pocetaka ;) 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

11 minutes ago, miodrag1999 said:

Nadam se da ce se neko uzeti Bijelog Brijega, ako se ne varam osnovica je jos iz PES 6, ali igrivo je. Sad sam instalirao update i jos jednom da kazem svaka cast, mada nisam ni sumnjao.

Ako moze jos neko da provjeri samo da li ima sjeckanja (lag) igre na stadionu Radnika iz Bijeljine, ili je nesto do mene, posto kad igram na tom stadionu, koji je svakako odlicno uradjen, imam blagog sjeckanja u igri. Hvala.

PS. Jedva cekam Tusanj od majstora @amirpjanic7
PS 2. @milos987 znamo se odavno ti i ja, ako se sjecas European Edit Team-a i tvojih i mojih zajednickih pocetaka ;) 

Naravno da se sjećam, najviše se obradujem kad vidim da se neko od stare garde posle toliko godina vrati i ponovo igra ovo "novo" malo čudo! :wink(1):

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

Jos kad bi se vratili neki stari majstori edita

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  62
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  2
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/08/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Odlicni apdjetovi ali mi se desava da mi igra koci na par domacih stadiona kao sto su cukaricki,gradski stadion metalca,na drugim stadionima ne koci.Jel do mene samo i takodje imam slab komp igram na low pa i to pravi problem ali eto samo na par stadiona mi koci.Jel postoji neki fix ili samo da nadogradim komp?Hvala

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

6 hours ago, Stefkoni said:

Odlicni apdjetovi ali mi se desava da mi igra koci na par domacih stadiona kao sto su cukaricki,gradski stadion metalca,na drugim stadionima ne koci.Jel do mene samo i takodje imam slab komp igram na low pa i to pravi problem ali eto samo na par stadiona mi koci.Jel postoji neki fix ili samo da nadogradim komp?Hvala

Meni je ovaj moj napaćeni komp star 9 godina i može PES iako nema nikakve uslove da bi se postupio, naravno sve je zastarilo u njemu. Ali to je i razumljivo jer sam samo kućište platio 900 maraka pa može tako to da prođe. Inače ne bi moglo. Inače šteka mi onaj " intro " ali ne šteka igra što je najbitnije i u suštini sve je usporeno osim onog kad sam u utakmici i to mi je dovoljno, to što ulazi 5 minuta u igricu svaki put mi jako ide na živce ali jbg, nije da imam najbrži i najbolji mogući komp pa da me to ekstremno čudi. S onim sa čim ću ja recimo imati problema je prostor na D disku jer evo već igra zauzima preko 150 gigabajta a ostalo je nekih 42 gigabajta od toga novi apdejt ima oko 40 gigabajta, složen slučaj, ali šta je tu je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  7
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/04/2021
  • Status:  Offline

jel moze pomoc molim vas kad skinem ovaj upadate za stadione i ekstraktujem ga nigdje mi nema tog foldera i udjem u igru nema ni stadiona pomocccc plsss

 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

20 minutes ago, __steffan__05 said:

jel moze pomoc molim vas kad skinem ovaj upadate za stadione i ekstraktujem ga nigdje mi nema tog foldera i udjem u igru nema ni stadiona pomocccc plsss

 

Pa moraš da obratiš pažnju gde extract-ujes folder, tamo mora i biti.
 

Drugu stvar na koju trebaš obratiti pažnju je anti virus, mada sumnjam da bi ti on obrisao čitav folder. 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

1 hour ago, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

Meni je ovaj moj napaćeni komp star 9 godina i može PES iako nema nikakve uslove da bi se postupio, naravno sve je zastarilo u njemu. Ali to je i razumljivo jer sam samo kućište platio 900 maraka pa može tako to da prođe. Inače ne bi moglo. Inače šteka mi onaj " intro " ali ne šteka igra što je najbitnije i u suštini sve je usporeno osim onog kad sam u utakmici i to mi je dovoljno, to što ulazi 5 minuta u igricu svaki put mi jako ide na živce ali jbg, nije da imam najbrži i najbolji mogući komp pa da me to ekstremno čudi. S onim sa čim ću ja recimo imati problema je prostor na D disku jer evo već igra zauzima preko 150 gigabajta a ostalo je nekih 42 gigabajta od toga novi apdejt ima oko 40 gigabajta, složen slučaj, ali šta je tu je.

Meni je recimo problem sa sporim paljenjem i usporenim menijem riješilo to što sam sklonio sve fajlove sa desktopa i ostavio samo shortcuts, potrpao sam sve u jedan folder i neuporedivo brže mi radi. Naravno pogasim sve druge programe kad igram PES i nema brige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...