Jump to content
Oficijalni partneri

[PC] - e[ovo je]football BPB 2021 Adria Edition Winter Transfer Update - Problemi i Greške


milos987
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  116
  • Reputation:   26
  • Achievement Points:  131
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/14/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Drugari primetio sam sad npr da Lakcevic iz Partizana ima u igri 19 godina,a ima 21...Markovic 25 a ima 27,Stevanovic 17 a ima 18...pa cisto da javim moguce da ima jos igraca iz nase lige da godine nisu tacne 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  356
  • Reputation:   899
  • Achievement Points:  7,452
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/02/2021
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/07/2017
  • Device:  Windows

22 minutes ago, Filipo Inzagi said:

Drugari primetio sam sad npr da Lakcevic iz Partizana ima u igri 19 godina,a ima 21...Markovic 25 a ima 27,Stevanovic 17 a ima 18...pa cisto da javim moguce da ima jos igraca iz nase lige da godine nisu tacne 

Hvala brate, sredit ćemo za update

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  877
  • Reputation:   140
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/30/2012
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/27/1984
  • Device:  Windows

Bice to sredjeno uskoro.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  68
  • Reputation:   6
  • Achievement Points:  326
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/30/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/30/2006
  • Device:  Windows

zasto igrac iz dubocice koji je kinez ima srpsko ime i prezime i srpsko drzavljanstvo ispravite to

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

5 minutes ago, popkelapovo said:

zasto igrac iz dubocice koji je kinez ima srpsko ime i prezime i srpsko drzavljanstvo ispravite to

To je Jianhui Wang iz Sloge, pogresno linkovana faca. Sredjeno je to

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  116
  • Reputation:   26
  • Achievement Points:  131
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/14/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

32 minutes ago, lukasedam7 said:

Hvala brate, sredit ćemo za update

Nema na cemu brate uvek...inace analizirao sam pec i igram utakmice u exhibitionu i kad ocu da izadjem da idem na select team...da izaberem druge ekipe kresuje mi igra...ne uvek al evo ovo je vec 2 put da me izbacuje tako iz igre...pa ako mozdda znate do cega je...inace imam original igru naravno i sve apdejtove sam skinuo sve je ful inace sve radi u najboljem redu sem toga sto me izbacuje na taj nacin:ab:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  356
  • Reputation:   899
  • Achievement Points:  7,452
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/02/2021
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/07/2017
  • Device:  Windows

7 minutes ago, Filipo Inzagi said:

Nema na cemu brate uvek...inace analizirao sam pec i igram utakmice u exhibitionu i kad ocu da izadjem da idem na select team...da izaberem druge ekipe kresuje mi igra...ne uvek al evo ovo je vec 2 put da me izbacuje tako iz igre...pa ako mozdda znate do cega je...inace imam original igru naravno i sve apdejtove sam skinuo sve je ful inace sve radi u najboljem redu sem toga sto me izbacuje na taj nacin:ab:

Ne znam brate, ja sam puno puta išao na select team dok sam testirao neke stvari za patch i nije me nijednom izbacilo, ali vidjet ćemo, možda netko drugi zna o čemu bi mogla biti riječ

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  2
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/05/2020
  • Status:  Offline

Pozdrav društvo, super update, vidi se zašto je uloženo toliko vremena kad se radilo na mnogim detaljima.

No, volio bih ubaciti još ponešto navijačkih pjesama koje imam za neke klubove u HNL-u pa me zanimalo ako me netko može uputiti na tutorial ili mi dati upute.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  16
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/14/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/20/1998

Pozz momci, hvala za patch. Zanima me ima li kakva "lite" verzija patcha? Konkretno u mom slucaju, koristim samo premijer ligu Bosne i Hercegovine tako da mi nista vise nije potrebno xd

 

PS: Ako nema, nema veze, instaliram ovaj onda.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

1 minute ago, Beli98 said:

Pozz momci, hvala za patch. Zanima me ima li kakva "lite" verzija patcha? Konkretno u mom slucaju, koristim samo premijer ligu Bosne i Hercegovine tako da mi nista vise nije potrebno xd

 

PS: Ako nema, nema veze, instaliram ovaj onda.

nema

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  109
  • Reputation:   50
  • Achievement Points:  182
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/24/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Preveo malo manje od pola PESa sinoć, već jutros kada sam želio skinuti "samo" ovaj novi dodatak FIX koji je izbačen bio, njega skinuo ubacio nigdje mi prijevoda nema kojeg sam sinoć radio jako dugo... Ne znam šta se desilo ali kada otvorim isti taj fajl preko PES 2021 STR Editora u tom istom fajlu mi stoji da je prevedeno ( https://prnt.sc/12kscnz ) dok kad uđem u igru sve je kao na default.. Sejvao više puta, apply po stotinu puta ali kako sam FIX skinuo uopće bilo šta preveo ne prenosi se u samu igru. Pa ako možete molim Vas da mi pomognete u čemu je caka bila prije nego sam skinuo dodatak FIX i kakva je caka poslije bila nakon što sam ubacio isti taj fix.

Hvala!

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  70
  • Reputation:   21
  • Achievement Points:  39
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/06/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Skinuo sve, ubacio sve redno, radi sve. I dalje stojim pri svom mišljenju da je ovo najpotpuniji peč za PES ikada. Jedina greška koju sam primetio je Tottenhamov stadion. Loše je upisan u map teamsu. Naziv foldera treba da bude England\Tottenham Hotspur Stadium, a napisano je England\Tottenham Stadium... Jako mala greška i znam da vam nije fokus na stranim ligama, ali i sami vidite koliko ima "neznalica" na forumu, koji bi za ovako neku grešku spamali po forumu kako im ne radi ništa, kako je sranje peč itd. Svaka čast po 100. put ove godine. Hvala što ste nam ulepšali ovo teško vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

1 hour ago, Vendetta97 said:

Preveo malo manje od pola PESa sinoć, već jutros kada sam želio skinuti "samo" ovaj novi dodatak FIX koji je izbačen bio, njega skinuo ubacio nigdje mi prijevoda nema kojeg sam sinoć radio jako dugo... Ne znam šta se desilo ali kada otvorim isti taj fajl preko PES 2021 STR Editora u tom istom fajlu mi stoji da je prevedeno ( https://prnt.sc/12kscnz ) dok kad uđem u igru sve je kao na default.. Sejvao više puta, apply po stotinu puta ali kako sam FIX skinuo uopće bilo šta preveo ne prenosi se u samu igru. Pa ako možete molim Vas da mi pomognete u čemu je caka bila prije nego sam skinuo dodatak FIX i kakva je caka poslije bila nakon što sam ubacio isti taj fix.

Hvala!

U fix smo ubacili fajl koji sklanja “naš” prevod, vjerovatno je sklonio i tvoj prevod. On se nalazi u folderu livecpk/BPB Patch/Other pa folder eng, obriši taj eng i trebalo bi da čita tvoj.

 

1 hour ago, Midzi said:

Skinuo sve, ubacio sve redno, radi sve. I dalje stojim pri svom mišljenju da je ovo najpotpuniji peč za PES ikada. Jedina greška koju sam primetio je Tottenhamov stadion. Loše je upisan u map teamsu. Naziv foldera treba da bude England\Tottenham Hotspur Stadium, a napisano je England\Tottenham Stadium... Jako mala greška i znam da vam nije fokus na stranim ligama, ali i sami vidite koliko ima "neznalica" na forumu, koji bi za ovako neku grešku spamali po forumu kako im ne radi ništa, kako je sranje peč itd. Svaka čast po 100. put ove godine. Hvala što ste nam ulepšali ovo teško vreme.

Hvala brate, ispravićemo! :wink(1):

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  142
  • Reputation:   41
  • Achievement Points:  331
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/28/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Svetozar Markovic nije stavljen na pozajmicu kad igram master ligu, samo Fica i Holender.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

3 minutes ago, Lukenzy said:

Svetozar Markovic nije stavljen na pozajmicu kad igram master ligu, samo Fica i Holender.

Zabilježeno, moguće i da Olympiacos ima preko 40 igrača u rooster+pozajmljeni pa neke izostavi, najveći problem sa tim smo imali u Dinamu iz Zagreba gdje smo uklonili dosta mladih igrača da bi mogli sa pozajmice da se vrate tipa Nevistić i Štefulj. U svakom slučaju hvala na sugestiji! Inače lovite što više grešaka, izgleda da je 13. maj definitivno dan kad izlazi DLC za koji je vrlo moguće da će poremetiti sada započete Master Lige. Oni i njihov DLC, dodaju tri lopte i četiri face..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  16
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/14/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/20/1998

Pitanjce, je li problem ako su moji fajlovi "ekstraktovani" u posebne foldere a ne u jedan kao u onom video tutorijalu? Konkretno, svaki fajl (other, boots gloves, adboards, kits, faces etc) ima poseban svoj folder. Pa sam ih tako mislio kopirati jedan po jedan u game fajl PES-a.

I jos jedno pitanjce, koliko tacno zauzima ovaj data pack 2.0 fajl? 13GB je RAR, koliko je na disku?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  356
  • Reputation:   899
  • Achievement Points:  7,452
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/02/2021
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/07/2017
  • Device:  Windows

Just now, Beli98 said:

Pitanjce, je li problem ako su moji fajlovi "ekstraktovani" u posebne foldere a ne u jedan kao u onom video tutorijalu? Konkretno, svaki fajl (other, boots gloves, adboards, kits, faces etc) ima poseban svoj folder. Pa sam ih tako mislio kopirati jedan po jedan u game fajl PES-a.

I jos jedno pitanjce, koliko tacno zauzima ovaj data pack 2.0 fajl? 13GB je RAR, koliko je na disku?

U redu je to, samo pazi da prvo idu base folderi, pa update 1, pa update 2.

Ako sam dobro zapamtio, DP 2 je 35 gb na disku, ali mijenja ti neke stare fajlove tako da ne računaj to kao punu brojku

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  33
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  22
  • Solved Content:  0
  • Joined:  05/16/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

4 hours ago, Filipo Inzagi said:

Nema na cemu brate uvek...inace analizirao sam pec i igram utakmice u exhibitionu i kad ocu da izadjem da idem na select team...da izaberem druge ekipe kresuje mi igra...ne uvek al evo ovo je vec 2 put da me izbacuje tako iz igre...pa ako mozdda znate do cega je...inace imam original igru naravno i sve apdejtove sam skinuo sve je ful inace sve radi u najboljem redu sem toga sto me izbacuje na taj nacin:ab:

Probaj da restartujes stim

 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  109
  • Reputation:   50
  • Achievement Points:  182
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/24/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

2 hours ago, milos987 said:

U fix smo ubacili fajl koji sklanja “naš” prevod, vjerovatno je sklonio i tvoj prevod. On se nalazi u folderu livecpk/BPB Patch/Other pa folder eng, obriši taj eng i trebalo bi da čita tvoj.

 

Hvala brate, ispravićemo! :wink(1):

Nece opet.. Ne znam šta je ako ima rješenje da ti se javim na pm onda da mi kazes da ne spammujem ovdje..

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

36 minutes ago, Vendetta97 said:

Nece opet.. Ne znam šta je ako ima rješenje da ti se javim na pm onda da mi kazes da ne spammujem ovdje..

Probaj jel ti Engilsh ili English US, možešni u taj Other folder sa iskopiraš svoj eng.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Edit Team
  • Content Count:  150
  • Reputation:   155
  • Achievement Points:  570
  • Solved Content:  0
  • Joined:  02/21/2021
  • Status:  Offline

Sta je najpametnije @milos987 onda? Cekati AIO i taj 13 maj? (Dizem novi sistem, tako da nemam nista)

Kad racunas da cete vi izbaciti sto treba nakon tog 13og maja pa da se moze igrat fino?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

1 minute ago, Kurban said:

Sta je najpametnije @milos987 onda? Cekati AIO i taj 13 maj? (Dizem novi sistem, tako da nemam nista)

Kad racunas da cete vi izbaciti sto treba nakon tog 13og maja pa da se moze igrat fino?

Prvo sam planirao 20. ali da vidimo da ubrzamo, pa da to bude 14. ili plafon 15. zavisno od toga šta sve Konami ubaci u Data Pack, možda bude apdejt ostalih liga koje su sada “zaboravili”.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Edit Team
  • Content Count:  150
  • Reputation:   155
  • Achievement Points:  570
  • Solved Content:  0
  • Joined:  02/21/2021
  • Status:  Offline

Zahvaljujem

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  109
  • Reputation:   50
  • Achievement Points:  182
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/24/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

18 minutes ago, milos987 said:

Probaj jel ti Engilsh ili English US, možešni u taj Other folder sa iskopiraš svoj eng.

Preko Pes Str Editora da exportujem all.str i da ga stavim u other folder pod imenom eng ?

 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  16
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/14/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/20/1998

Zna neko kako da fix ovo?

Destination Path Too Long 5_6_2021 8_34_44 PM.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...