Jump to content
Oficijalni partneri

PES 22 i dosta zamršena struktura takmičenja.

Recommended Posts

S obzirom da me jako zanima šta misle ljudi koji vole PES o ovome kao i ja odlučio sam se da započnem ovu temu. Radi se o strukturi evropskih takmičenja u Pesu 22. Ako znamo da se Intertoto Kup vratio i da ponovo imamo tri glavna evropska takmičenja postavlja se pitanje kako će se to uklopiti. Istina možda je rano, ali možemo razmijeniti mišljenja zašto ne, kako bi to moglo izgledati, s obzirom da se najavljuje potpuno drugačiji izgled PES-a koji će možda biti tome i prilagođen. Ovo pišem i iz razloga da ako ne budu napravljene male promjene u strukturama takmičenja imaće ljudi koji prave pečeve prilično veliki problem da ga naprave. 

Tema prebačena u General. Ako ne bude licenci barem jednako koliko i u 2020/21 vjerujem da Ligu Konferencija neće ni dodati, nemaju resursa da organizuju 3 takmičenja sa preko 100 klubova. Nadamo se prije svega novim ligama (pominju se često Poljska, Švedska, Norveška, čak imaju i skrivene ID u bazi).

Zašto Konami jednostavno ne doda više fejk liga? Da li postoji neki limit u Database što se tiče cifre igrača i klubova?

11 minutes ago, milos987 said:

Tema prebačena u General. Ako ne bude licenci barem jednako koliko i u 2020/21 vjerujem da Ligu Konferencija neće ni dodati, nemaju resursa da organizuju 3 takmičenja sa preko 100 klubova. Nadamo se prije svega novim ligama (pominju se često Poljska, Švedska, Norveška, čak imaju i skrivene ID u bazi).

Ja sam cuo da se razmatra Linglong liga u PES 22

Konami pravi veliku grešku sto “ganja” licence, umesto da se fokusira na igru, a edit ostavi onima koji to znaju da rade. 

Sto se tvog pitanja tiče, mislim da je konami zauzet implementacijom novog engine-a (nadam se un5 a ne 4, ali konami je to) tako da za ovu verziju čisto sumnjam da će biti ista od toga. 

Teško je njima uraditi dve dobre stvari zajedno, tako da kontam da može biti ili novi engine ili nove licence (novo UEFA takmičenje) .

Još nešto, imam osjećaj da će ove godine FIFA izaći pre PES-a, ako to bude slučaj, možemo očekivati ekstra fudbal.  

15 hours ago, milos987 said:

Na šta misliš kad kažeš licence, od koga, Konamija ? Ko neće moći da doda, Konami misliš, pošto je Uefa već pokrenula takmičenje i naši klubovi uključujući i Partizan će igrati tamo. Ali ako Konami ima ima licencu Uefe, on će morati to da napravi, sigurno će morati.

15 hours ago, rasovukadinovic said:

Dobro pitanje, al dok ne vidimo novi PES mozemo samo da diskutujemo sta ce biti, ali nece nam pomoci sigurno da se to sve lako izvede

Malo da razmijenimo mišljenja.

9 minutes ago, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

Na šta misliš kad kažeš licence, od koga, Konamija ? Ko neće moći da doda, Konami misliš, pošto je Uefa već pokrenula takmičenje i naši klubovi uključujući i Partizan će igrati tamo. Ali ako Konami ima ima licencu Uefe, on će morati to da napravi, sigurno će morati.

PES nema licencu na uefina takmičenja, tako da jedino ako ga ubace kao nelicencirano treće takmičenje mada sve je to teško. 

1 minute ago, rasovukadinovic said:

PES nema licencu na uefina takmičenja, tako da jedino ako ga ubace kao nelicencirano treće takmičenje mada sve je to teško. 

Bio sam siguran da ima... Ali vidi, ne mogu sad praviti papazjaniju od PES-a da Partizan igra Ligu Evrope a ne Intertoto Kup i ove manje lige, to jeste zapravo ozbiljan posao za njih, ali vjerujem da su oni to znali ranije i da na tome rade.

Just now, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

Bio sam siguran da ima... Ali vidi, ne mogu sad praviti papazjaniju od PES-a da Partizan igra Ligu Evrope a ne Intertoto Kup i ove manje lige, to jeste zapravo ozbiljan posao za njih, ali vjerujem da su oni to znali ranije i da na tome rade.

Ma bole njih za Partizan i male klubove oni se gase za dve godine, tako da neće ni juriti licence. 

14 hours ago, dani12o82 said:

Konami pravi veliku grešku sto “ganja” licence, umesto da se fokusira na igru, a edit ostavi onima koji to znaju da rade. 

Sto se tvog pitanja tiče, mislim da je konami zauzet implementacijom novog engine-a (nadam se un5 a ne 4, ali konami je to) tako da za ovu verziju čisto sumnjam da će biti ista od toga. 

Teško je njima uraditi dve dobre stvari zajedno, tako da kontam da može biti ili novi engine ili nove licence (novo UEFA takmičenje) .

Još nešto, imam osjećaj da će ove godine FIFA izaći pre PES-a, ako to bude slučaj, možemo očekivati ekstra fudbal.  

Mislim da su oni i najavili novi endžin, zato je PES 21 isti kao prethodni manje više, i da će biti fundamentalna promjena igrice, da podsjetim endžin su zaista skoro radili jer se to ne mijenja tako često, prije 5 godina čini mi se.

23 minutes ago, rasovukadinovic said:

Konami gasi PES, 23 je poslednji PES

Kako se gasi kad ga obnavljaju sad i prave nešto novo i bolje u Pesu, odakle ti ta informacija ?

On 4/26/2021 at 7:02 PM, dani12o82 said:

Verovatno ce na unreal 4 ali koliko znam moci ce da se prebaci na 5