Jump to content
Oficijalni partneri

[PC] - e[ovo je]football BPB 2021 Adria Edition - Problemi i Greške


milos987
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Kaki carevi, Peč 50 giga, apdejt 10, prejebali ste ga momci, svaka vam čast svima prije svega na strpljenju i volji.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Imam pitanje, kako da aktiviram Vembli za  FA kUP koji se nalazi u stadion apdejtu ? Znam da ima objašnjenje i prije za stadione ali ovo je čini mi se delikatnija situacija, ne radi se samo o stadionu, nego i o takmičenju.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

1 hour ago, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

Imam pitanje, kako da aktiviram Vembli za  FA kUP koji se nalazi u stadion apdejtu ? Znam da ima objašnjenje i prije za stadione ali ovo je čini mi se delikatnija situacija, ne radi se samo o stadionu, nego i o takmičenju.

Iz dajla Map_Competitions.txt prekopiraš taj red u kome piše Wembley FA CUP u svoj map_competitions.txt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

16 minutes ago, milos987 said:

Iz dajla Map_Competitions.txt prekopiraš taj red u kome piše Wembley FA CUP u svoj map_competitions.txt.

Joj ja sam zamijenio stari za novi ova dva fajla..... Možeš li ti meni poslati ona dva stara, competitions i teams ?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

Svaka cast na novom Update-u, odradjen je vrhunski, sve pohvale momci:bi::bi:Ne znam je li i kod ostalih tako, al kod mene par igraca iz Zelje nemaju facu, koje je @slaninarsrem odradio (Lendric, Ikic, Kosoric, Milicevic, Miletic) dok su face od Boje (nije mogla biti bolja:bf:), Veselinovica i Erica tu. Provjerio sam i face u Sarajevu, sve su tu, samo fali ovih 5. Je li moguce da u ovom update-u nisu ubacene, ili sam ja nesto zeznuo? Hvala na odgovoru

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Edit Team
  • Content Count:  413
  • Reputation:   1,806
  • Achievement Points:  6,873
  • Solved Content:  0
  • Joined:  02/09/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Poslacu ti ja te face ako ne namestis.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

49 minutes ago, Plavac_3110 said:

Svaka cast na novom Update-u, odradjen je vrhunski, sve pohvale momci:bi::bi:Ne znam je li i kod ostalih tako, al kod mene par igraca iz Zelje nemaju facu, koje je @slaninarsrem odradio (Lendric, Ikic, Kosoric, Milicevic, Miletic) dok su face od Boje (nije mogla biti bolja:bf:), Veselinovica i Erica tu. Provjerio sam i face u Sarajevu, sve su tu, samo fali ovih 5. Je li moguce da u ovom update-u nisu ubacene, ili sam ja nesto zeznuo? Hvala na odgovoru

Nisu ubačene u ovom. Biće u narednom.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Da li bi bio problem da promijenim domaćina Superkupa Evrope, na  Vindzoru je nemoguće namjestiti kameru ?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  29
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  112
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/01/2021
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

jedno pitanje u vezi zvezde dali sam ja nesto pogreosio pri ubacivanje upade ili niste odradili transfere u zvezdi

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

Nema transfera, rečeno je 5 puta, apdejt sa transferima dolazi krajem mjeseca ili početkom sledećeg obzirom da prelazni rok u Bosni traje do 03.03.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  55
  • Reputation:   22
  • Achievement Points:  35
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

https://www.mediafire.com/file/tjn4ty8l72u7bv0/EDIT00000000.rar/file
Uradio sam ja neke transfere za našu i hrvatsku ligu.

dok ne urade momci, poslužite se haha :D

 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  55
  • Reputation:   22
  • Achievement Points:  35
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

16 minutes ago, tomke001 said:

https://www.mediafire.com/file/tjn4ty8l72u7bv0/EDIT00000000.rar/file
Uradio sam ja neke transfere za našu i hrvatsku ligu.

dok ne urade momci, poslužite se haha :D

 

 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  109
  • Reputation:   50
  • Achievement Points:  182
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/24/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Lijep pozdrav,

Da li mi može neko objasniti kako iskoristiti punu funkciju sider-a. 

Znam otprilike podesiti vrijeme, stadione, dresove, scoreboardove.. etc.. 

Ali mi nije jasno čemu služi par ostalih funkcija u sideru, ne znam kako se tačno zovu trenutno.. Uglavnom ovo što se vrti po tamo nekom chatu "mlmyteam" čemu to služi i kojom svrhom?

Hvala unaprijed. Lp

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  30
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2019
  • Status:  Offline

3 hours ago, milos987 said:

Nema transfera, rečeno je 5 puta, apdejt sa transferima dolazi krajem mjeseca ili početkom sledećeg obzirom da prelazni rok u Bosni traje do 03.03.

Onda najbolje izbacite apdejt 04./05.03. da sve bude kompletno, i samo pitanje da li ce u apdejtu biti jos neceg sem transfera?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

12 minutes ago, NikolaB said:

Onda najbolje izbacite apdejt 04./05.03. da sve bude kompletno, i samo pitanje da li ce u apdejtu biti jos neceg sem transfera?

Biće, obavijestićemo svakako kad dođe vrijeme za to.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Edit Team
  • Content Count:  521
  • Reputation:   826
  • Achievement Points:  5,475
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/13/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

12 hours ago, markobeljina said:

jedno pitanje u vezi zvezde dali sam ja nesto pogreosio pri ubacivanje upade ili niste odradili transfere u zvezdi

Ako ti je baš tolika frka transfere možeš i sam da odradiš. U editu odeš na transfer i prebaciš igrače. Odada ti je u grafičaru, Falco u Lećeu, Srnić i Bakayoko u free angent-u. Prebaciš ih lepo u ekipu i završio si transfere.

Edited by bogi888
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Da li bi bio problem da promijenim domaćina Superkupa Evrope, recimo da stavim stadion Partizana ili bilo koji drugi, ili se to ne smije raditi jer će se nešto poremetiti ?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

2 hours ago, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

Da li bi bio problem da promijenim domaćina Superkupa Evrope, recimo da stavim stadion Partizana ili bilo koji drugi, ili se to ne smije raditi jer će se nešto poremetiti ?

Može, u vrhu map_competition.txt ima objašnjenje kako se upisuje stadion, Za Superkup počinje red sa 7,009, ......

7, uvijek ostaje isto,

009, je ID stadiona, Partizanov je npr 019, to sve možeš da vidiš u map_teams.txt koji su id stadiona

sledeće ide naziv stadiona u igri tipa Stadion Partizana,

i poslednje je lokacija foldera tipa BPB/Stadion Partizana ili Other/Windsor Park, dakle bukvalno čitav red možeš da iskopiraš od nekog stadiona iz map_teams.txt (koji hoćeš da se igra finale na njemu) samo prvi broj (u map_teams.txt je ID tima, tipa 272 za Partizan) treba da promijeniš u ID Takmičenja (7 za UEFA Supercup). Ono posle tarabe (#USC Final) je komentar, on nema nikakav uticaj bez da bude pregledno i da znaš šta je šta, tu se može upisati šta god hoćeš. Za finala LŠ i LE je malo drugačije, ali napominjem na početku i jednog i drugog .txt fajla ima lijepo objašnjenje kako se upisuje stadion za tim odnosno za takmičenje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

3 hours ago, milos987 said:

Može, u vrhu map_competition.txt ima objašnjenje kako se upisuje stadion, Za Superkup počinje red sa 7,009, ......

7, uvijek ostaje isto,

009, je ID stadiona, Partizanov je npr 019, to sve možeš da vidiš u map_teams.txt koji su id stadiona

sledeće ide naziv stadiona u igri tipa Stadion Partizana,

i poslednje je lokacija foldera tipa BPB/Stadion Partizana ili Other/Windsor Park, dakle bukvalno čitav red možeš da iskopiraš od nekog stadiona iz map_teams.txt (koji hoćeš da se igra finale na njemu) samo prvi broj (u map_teams.txt je ID tima, tipa 272 za Partizan) treba da promijeniš u ID Takmičenja (7 za UEFA Supercup). Ono posle tarabe (#USC Final) je komentar, on nema nikakav uticaj bez da bude pregledno i da znaš šta je šta, tu se može upisati šta god hoćeš. Za finala LŠ i LE je malo drugačije, ali napominjem na početku i jednog i drugog .txt fajla ima lijepo objašnjenje kako se upisuje stadion za tim odnosno za takmičenje.

Riješeno, zahvaljujem na pomoći i detaljno/obimnom objašnjenju. :ab:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  19
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  5
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/03/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Da li mozda neko zna koliko sada vise zauzima pec posle udpatea ,tj kad se raspakuje i sve koliko je onda zauzeo patch GB ? Lp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  28
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  08/19/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

1 hour ago, vasilijejelic said:

Da li mozda neko zna koliko sada vise zauzima pec posle udpatea ,tj kad se raspakuje i sve koliko je onda zauzeo patch GB ? Lp

Nekih 10gb cini mi se

 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  7
  • Reputation:   2
  • Achievement Points:  40
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/05/2021
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Definitivno je resen onaj problem sa stadionom WBA i Fulama ovim update-om. Medjutim, prosli put sam zaboravio da pitam za jos jedan problem koji imam a to je sa scoreboard-om. Naime, kada igram lige za koji je postavljen automatski scoreboard nemam nikakav problem (Engleska, Francuska, Italijanska, Srpska, Hrvatska, Bosanska) ali kada hocu npr da igram Bajern Liverpul i kad postavim scoreboard Lige sampiona pokazuje mi Default Pes scoreboard ali kod imena igraca pri dnu ekrana stoji plava boja koja bi trebala da pokazuje Ligu sampiona (dakle kao da se polovicno javlja, nemam scoreboard a imam taj deo koji idu uz njega kod imena dole). To mi se desava isto sa Euro qualifiers, Fifa World Cup, Euro dok kod ostalih liga sve radi normalno. Zanimljivo je da radi i Liga evrope i Uefa super kup. Hvala unapred.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  33
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  22
  • Solved Content:  0
  • Joined:  05/16/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Pozdrav ekipo, peč i apdejt mi radi odlično ali imam samo jedan problem neće da mi se učita onaj novi početni meni koji ste dodali.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

2 hours ago, BojanSRB said:

Definitivno je resen onaj problem sa stadionom WBA i Fulama ovim update-om. Medjutim, prosli put sam zaboravio da pitam za jos jedan problem koji imam a to je sa scoreboard-om. Naime, kada igram lige za koji je postavljen automatski scoreboard nemam nikakav problem (Engleska, Francuska, Italijanska, Srpska, Hrvatska, Bosanska) ali kada hocu npr da igram Bajern Liverpul i kad postavim scoreboard Lige sampiona pokazuje mi Default Pes scoreboard ali kod imena igraca pri dnu ekrana stoji plava boja koja bi trebala da pokazuje Ligu sampiona (dakle kao da se polovicno javlja, nemam scoreboard a imam taj deo koji idu uz njega kod imena dole). To mi se desava isto sa Euro qualifiers, Fifa World Cup, Euro dok kod ostalih liga sve radi normalno. Zanimljivo je da radi i Liga evrope i Uefa super kup. Hvala unapred.

Za Exhibition da bi se koristio LŠ mora da se doda poseban, ovaj je pravljen samo da čita tokom Lige Šampiona, neki fajlovi su isti, zato njih pokazuje. Ubaci ovo na lokaciju eFootball PES 2021\modules\bpb_server\bpb_scoreboard\UEFA i idi replace svuda. Probaj radi li pa javi, pozdrav!

https://www.mediafire.com/file/0cthg88oi0gjm6i/UEFA_Champions_League.rar/file

1 hour ago, matea12 said:

Pozdrav ekipo, peč i apdejt mi radi odlično ali imam samo jedan problem neće da mi se učita onaj novi početni meni koji ste dodali.

Nešto nisi dobro instalirao, koji ti meni pokazuje?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  33
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  22
  • Solved Content:  0
  • Joined:  05/16/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

27 minutes ago, milos987 said:

Za Exhibition da bi se koristio LŠ mora da se doda poseban, ovaj je pravljen samo da čita tokom Lige Šampiona, neki fajlovi su isti, zato njih pokazuje. Ubaci ovo na lokaciju eFootball PES 2021\modules\bpb_server\bpb_scoreboard\UEFA i idi replace svuda. Probaj radi li pa javi, pozdrav!

https://www.mediafire.com/file/0cthg88oi0gjm6i/UEFA_Champions_League.rar/file

Nešto nisi dobro instalirao, koji ti meni pokazuje?

onaj stari koji ste ubacili u prvobitni pec, a nije mi se ubacio onaj meni sa apdejta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...