Jump to content
Oficijalni partneri

[PC] - e[ovo je]football BPB 2021 Adria Edition - Problemi i Greške


milos987
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  584
  • Reputation:   932
  • Achievement Points:  5,410
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

3 minutes ago, Camora_ said:

sad opet extractam sve i opet cu sve prebacim ali ja nemam neki file doc vljd se tako zove kad extractam 

Ne treba doc fajl

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  12
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  5
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/12/2021
  • Status:  Offline

Ja sam opet ekstrakto i sve ubacio i opet mi crash brt ne moguce samo meni da se desava ovo?????

 

evo crasha mi i obican pes 21 kad igram moze neko ko zna da mi popravi pls 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  109
  • Reputation:   50
  • Achievement Points:  182
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/24/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

2 hours ago, Camora_ said:

evo crasha mi i obican pes 21 kad igram moze neko ko zna da mi popravi pls 

Kupi igru.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  30
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2019
  • Status:  Offline

Zavrsio sam prvu sezonu sa Partizanom u master ligi, i sad kad sam krenuo drugu npr. u Zvezdi golman Popovic ima overall 62 i 16 godina, i jos mnogi igraci isto

 

Jel to do mene nesto ili?

 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  584
  • Reputation:   932
  • Achievement Points:  5,410
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

17 minutes ago, NikolaB said:

Zavrsio sam prvu sezonu sa Partizanom u master ligi, i sad kad sam krenuo drugu npr. u Zvezdi golman Popovic ima overall 62 i 16 godina, i jos mnogi igraci isto

Koji su ti mnogi igrači, Popović je možda završio karijeru pa se pojavi ko omladinac

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/12/2021
  • Status:  Offline

Pozdrav ljudi, patch je stvarno odličan. Samo jedno pitanje.. imate li u planu raditi druge lige drugih država, kao što ste napravili za Srbiju? 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

20 minutes ago, ante_98 said:

Pozdrav ljudi, patch je stvarno odličan. Samo jedno pitanje.. imate li u planu raditi druge lige drugih država, kao što ste napravili za Srbiju? 

Nemamo više mjesta u bazi nažalost, a nemamo ih ni umjesto koga, sve iole slabije lige smo sklonili.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  30
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2019
  • Status:  Offline

1 hour ago, rasovukadinovic said:

Koji su ti mnogi igrači, Popović je možda završio karijeru pa se pojavi ko omladinac

Nasao sam i Marka Jevtovica koji je imao 28 godina, a sad u drugoj sezoni ima 16 godina i igra za Konyaspor. Isto i npr. Negredo, Drincic, Putincanin, Dante, Blascikovski, Tomovic, Turan i jos oko 800 igraca ima 16 godina i igra u timovima u kojima su igrali pre pocetka nove sezone ili su free agenti.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

1 hour ago, NikolaB said:

Nasao sam i Marka Jevtovica koji je imao 28 godina, a sad u drugoj sezoni ima 16 godina i igra za Konyaspor. Isto i npr. Negredo, Drincic, Putincanin, Dante, Blascikovski, Tomovic, Turan i jos oko 800 igraca ima 16 godina i igra u timovima u kojima su igrali pre pocetka nove sezone ili su free agenti.

Takav je pesov regen sistem, kad se igrač penzioniše vraća se sa smanjenim overallom i 16 godina kao free agent. Da se ne vraćaju nakon 5-10 sezona nestali bi svi igrači iz igrice. Po meni je glupo što se vraćaju sa pravim imenom i prezimenom (U Fifi se vraćaju ali kao fake igrači, međutim ipak se može prepoznati otprilike ko je ko). Pozdrav!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  4
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/06/2021
  • Status:  Offline

Prije svega svaka vam čast na patchu odličan je, igrao sam i 20 verziju te nisam ima problema, ali ove godine imam poteškoće nažalost. Naime u menu-u mi igra vrti 60fps te je sve normalno ali kada uđem u igru dobijam konstantne framedropove te mi vrti oko 40-45fps i je gotovo nemoguće igrati. Mislim da nije stvar u procesoru/grafičkoj pošto sam prošli pes (2020) igrao normalno a ne razlikuje se puno od novijeg pa me zanima ako itko zna kako riješiti problem ili ako je itko imao isti.  (*već sam stavio u general ali nisam bio siguran jel treba tamo ili ovdje)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  41
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/07/2020
  • Status:  Offline

8 hours ago, Stipe_Srdaa1312 said:

Prije svega svaka vam čast na patchu odličan je, igrao sam i 20 verziju te nisam ima problema, ali ove godine imam poteškoće nažalost. Naime u menu-u mi igra vrti 60fps te je sve normalno ali kada uđem u igru dobijam konstantne framedropove te mi vrti oko 40-45fps i je gotovo nemoguće igrati. Mislim da nije stvar u procesoru/grafičkoj pošto sam prošli pes (2020) igrao normalno a ne razlikuje se puno od novijeg pa me zanima ako itko zna kako riješiti problem ili ako je itko imao isti.  (*već sam stavio u general ali nisam bio siguran jel treba tamo ili ovdje)

Ne znam kako da ti pomognem ali imam da kazemo svoja iskustva sto se performansi tice, naime imam ove specifikacije (slika dole) i igra mi radi inzvanredno na ovom patchu, sto nije slucaj kod drugih. Na ostalim patchevima (EvoWeb, Pessmoke, Dream Patch) sam uvek imao oko 30-40fps, dok na BPB Patchu imam konstantno 60fps ni sam ne znam zasto. Eto kod tebe obrnuta situacija. Ja ti ne mogu pomoci ali sam zeleo da kazem svoje misljenje.

Pozdrav.

download.png

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

14 hours ago, kara11213 said:

Ne znam kako da ti pomognem ali imam da kazemo svoja iskustva sto se performansi tice, naime imam ove specifikacije (slika dole) i igra mi radi inzvanredno na ovom patchu, sto nije slucaj kod drugih. Na ostalim patchevima (EvoWeb, Pessmoke, Dream Patch) sam uvek imao oko 30-40fps, dok na BPB Patchu imam konstantno 60fps ni sam ne znam zasto. Eto kod tebe obrnuta situacija. Ja ti ne mogu pomoci ali sam zeleo da kazem svoje misljenje.

Pozdrav.

download.png

Ne zelim da se pravim pametan druze, al sudeci po ovim specifikacijama, koje ti komp ima, ja se ne bih zajebavao. Predhodni Pes sam igrao na laptopu, a specifikacije su mi bile puno bolje od ovih (i5 quad core, 16gb DDR4, graficka GTX 950m 4gb) pa mi je isti nakon 3 mjeseca igranja pregorio:bj:. Necu da ti baksuziram, al ne bih previse zajebavao, pogotovu jos ako ti je temperatura na maticnog velika kad igras Pes.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  5
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  5
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/16/2021
  • Status:  Offline

Kad je u planu da izadje patch za pes 2020, konkretno da znam koliko jos da cekam???

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  4
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/06/2021
  • Status:  Offline

17 hours ago, kara11213 said:

Ne znam kako da ti pomognem ali imam da kazemo svoja iskustva sto se performansi tice, naime imam ove specifikacije (slika dole) i igra mi radi inzvanredno na ovom patchu, sto nije slucaj kod drugih. Na ostalim patchevima (EvoWeb, Pessmoke, Dream Patch) sam uvek imao oko 30-40fps, dok na BPB Patchu imam konstantno 60fps ni sam ne znam zasto. Eto kod tebe obrnuta situacija. Ja ti ne mogu pomoci ali sam zeleo da kazem svoje misljenje.

Pozdrav.

download.png

Hmm zanimljivo, evo moje performanse, znam da nisu najbolje kao i u tvom slučaju ali me buno što mi PES2020 nije framedropao a ovaj je... također sam primjetio da mi je na drugoj igri dolazilo do framedropova pa neznam jel problem možda i sa procesorom.599402419_pesspecifikacije.PNG.ea36fb161c65c9eddadeaa9d847d3fd1.PNG

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  338
  • Reputation:   56
  • Achievement Points:  186
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/20/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

2 hours ago, bojanbojan said:

Kad je u planu da izadje patch za pes 2020, konkretno da znam koliko jos da cekam???

Patch za PES 2020? Konkretno za njega ne izlazi, ne znam da li je ovaj patch za 2021 kompitabilan sa 2020, ako ima neko da igra tako neka javi decku. :D

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  1,208
  • Reputation:   1,192
  • Achievement Points:  32,118
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/12/2012
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

2 hours ago, bojanbojan said:

Kad je u planu da izadje patch za pes 2020, konkretno da znam koliko jos da cekam???

Možda izbacimo nešto kad se završi prelazni rok, još razmatramo.

Inače Patch za PS4 izlazi sutra popodne ako sve bude teklo po planu.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  55
  • Reputation:   15
  • Achievement Points:  41
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Gledam gore dvojica su izbacila specifikaciju igra za svoje računare pa da vas pitam šta je od ovog četveroga najbitnije da pes sto manje *trza* Kod mene je procesor žuto,Ram je crveno(7GB),a grafička i vram zeleno

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  28
  • Reputation:   6
  • Achievement Points:  19
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/12/2019
  • Status:  Offline

58 minutes ago, pesbosnia said:

Gledam gore dvojica su izbacila specifikaciju igra za svoje računare pa da vas pitam šta je od ovog četveroga najbitnije da pes sto manje *trza* Kod mene je procesor žuto,Ram je crveno(7GB),a grafička i vram zeleno

Kako imaš 7GB rama? Ram obično ide u parnom broju (4, 8, 16, 32GB su što većina ljudi ima)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  41
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/07/2020
  • Status:  Offline

14 hours ago, Plavac_3110 said:

Ne zelim da se pravim pametan druze, al sudeci po ovim specifikacijama, koje ti komp ima, ja se ne bih zajebavao. Predhodni Pes sam igrao na laptopu, a specifikacije su mi bile puno bolje od ovih (i5 quad core, 16gb DDR4, graficka GTX 950m 4gb) pa mi je isti nakon 3 mjeseca igranja pregorio:bj:. Necu da ti baksuziram, al ne bih previse zajebavao, pogotovu jos ako ti je temperatura na maticnog velika kad igras Pes.

Ne zezam se. Od ovog patcha imam 60fps konstanto (doduse samo po noci i clear weather) dok su temparature normalne. Ni sam ne znam kako haha. Evo recimo u League of Legendsu jedva izvlacim stabilnih 50fps, FIFU nema sanse da mogu pokrenuti, CSGO jedva stabilnih 60fps pa cak i Minecraft ne izvlaci stabilnih 45fps. Jedino mi PES radi kako treba haha

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  97
  • Reputation:   27
  • Achievement Points:  177
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/10/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/25/1986
  • Device:  Windows

Jedno pitanje,jel se moze promeniti faca sudija? Da ubacite Kolinu...bilo bi vrh.:ab:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Edit Team
  • Content Count:  526
  • Reputation:   829
  • Achievement Points:  5,475
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/13/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

Može, ja sam počeo malo time da se bavim. Problem je što ima 40 sudija, pa kad bi ti Kolina zapao to je pitanje.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  55
  • Reputation:   15
  • Achievement Points:  41
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

11 hours ago, mancho619 said:

Kako imaš 7GB rama? Ram obično ide u parnom broju (4, 8, 16, 32GB su što većina ljudi ima)

Kupio računar sa 6GB rama. Bilo 2+2+1+1 i odem ja jednom čovjeku da kupim sebi još 2 komada po 2 gb al on imao samo jednu tu pločicu od 2gb .I sad mi je ram 2+2+2+1

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  116
  • Reputation:   26
  • Achievement Points:  131
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/14/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Da li ima sanse da se namesti nekako da kad je utakmica ligaska npr da  Marakana ne bude puna jer je to realnost nego jednostavno sever dobro popunjen zapad istok zna se vec kako jug prazan...kad je LS da bude onda pun stadion tako i za ostale klubove...kao u pesu 6 ako se neko seca

Ili tipa igraju OFK-IMT stadion pun sto je jako nerealno pogotovo mesto gde su navijaci IMT-a koje je ispunjeno do poslednjeg mesta...eto cisto da pitam braco je l moze i tu nesto da se odradi,veliki pozdrav!

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  28
  • Reputation:   6
  • Achievement Points:  19
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/12/2019
  • Status:  Offline

2 hours ago, pesbosnia said:

Kupio računar sa 6GB rama. Bilo 2+2+1+1 i odem ja jednom čovjeku da kupim sebi još 2 komada po 2 gb al on imao samo jednu tu pločicu od 2gb .I sad mi je ram 2+2+2+1

Možda ti to stvara malo problema. Ram najbolje radi kad su sve pločice iste (npr. sve su od 3200mhz) i kad ih ima paran broj

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  584
  • Reputation:   932
  • Achievement Points:  5,410
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

48 minutes ago, Filipo Inzagi said:

Da li ima sanse da se namesti nekako da kad je utakmica ligaska npr da  Marakana ne bude puna jer je to realnost nego jednostavno sever dobro popunjen zapad istok zna se vec kako jug prazan...kad je LS da bude onda pun stadion tako i za ostale klubove...kao u pesu 6 ako se neko seca

Ili tipa igraju OFK-IMT stadion pun sto je jako nerealno pogotovo mesto gde su navijaci IMT-a koje je ispunjeno do poslednjeg mesta...eto cisto da pitam braco je l moze i tu nesto da se odradi,veliki pozdrav!

Može, al onda uvek bude, a kad dodju Partizan i Zvezda u Kruševac, Leskovac, Pazar, Niš uvek je prepuno i zato tako i ostaje. 

Link to comment
Share on other sites

  • milos987 changed the title to [PC] - e[ovo je]football BPB 2021 Adria Edition - Problemi i Greške
  • milos987 locked this topic
  • milos987 unlocked this topic
  • milos987 unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...