Jump to content
Oficijalni partneri
  • 0

Pomoc.


ivann80
 Share

Question


  • Group:  Members
  • Content Count:  3
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  08/18/2020
  • Status:  Offline

Prebacio sam stadion Partizana i C. Zvezde na PS4, adboards sa BPB patcha.. sve to lepo, fino radi.  Samo me iritira, iako je tako na Partizanovom stadionu, dupli addboards. Sta treba promeniti najverovatnije je to u fajlu parti.fpk:  bill_anime.json ili  neki od onih .fmdl fajlova u folderu scenes. Previse je komplikovano nasumicno menjati na PS4 jer svaki put moram da repakujem ceo patch da bih proverio da li radi.

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  Macintosh

1 hour ago, ivann80 said:

Prebacio sam stadion Partizana i C. Zvezde na PS4, adboards sa BPB patcha.. sve to lepo, fino radi.  Samo me iritira, iako je tako na Partizanovom stadionu, dupli addboards. Sta treba promeniti najverovatnije je to u fajlu parti.fpk:  bill_anime.json ili  neki od onih .fmdl fajlova u folderu scenes. Previse je komplikovano nasumicno menjati na PS4 jer svaki put moram da repakujem ceo patch da bih proverio da li radi.

Hvala.

Kako si prebacio stadion na PS4? To nije moguce, barem meni nije poznato da je moguce

Link to comment
Share on other sites

  • 0

  • Group:  Members
  • Content Count:  3
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  08/18/2020
  • Status:  Offline

Struktura fajlova za PC i PS4 je ista. Kao bazu korisitim kompletan smoke patch SP3 2020 za sezonu 20/21, tu su vec ubaceni Partizan i Zvezda. On radi bez problelama na PS4 samo treba da se prepakuje kao pkg, bez ikakve potrebe da se modifikuje bilo koji fajl. Svi fajlovi u smoke patchu su cpk. Naravno, jedino ps4 mora da bude hakovan da bi se ubacivale modifikovane stvari, ne pricam za pirateriju :) isto bi radilo i sa originalnim diskom.

Stadion Partizana i C. Zvezde, koji sam skinuo odavde je iz : e[ovo je]football BPB 2020 Euro 2020 Edition Patch. Jedina stvar koja mora da se uradi je da se uz pomoc PES Stadium ID Changer Tools promeni id stadiona u odgovarajuci.
Za Partizanov stadion je ostalo par st046 ostataka, za Zvezdu st002 koje sam morao rucno da promenim i da se nakon toga generisu novi stadium.bin, stadiumorder.bin... fajlovi. Nakon svega toga  generise se novi cpk fajl, u smoke patchu postoje 16 empty extra cpk fajlova koji mogu da se koriste za ubacivanje novih stvari.

Addboards isto rade, samo me ovde zeza parti.fpk zbog duplih reklama, ako iskoristim onaj sls.fpk onda radi dobro, jedino su reklame drugacije.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

  • Group:  Members
  • Content Count:  3
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  08/18/2020
  • Status:  Offline

Resio sam problem, iskopirao sam parti.fpk iz verzije patcha 2.0. Jeste da je na stadionu Partizana dupli red reklama, ali previse bode oci :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  Macintosh

On 11/27/2020 at 9:01 PM, ivann80 said:

Resio sam problem, iskopirao sam parti.fpk iz verzije patcha 2.0. Jeste da je na stadionu Partizana dupli red reklama, ali previse bode oci :)

Odlicno. Steta sto je stara verzija PS-a podrzana samo, kad bi bio jailbraek za najnoviju verziju mozda bi i bilo svrhe raditi na patchu za PS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...