Jump to content
Oficijalni partneri

*EX YU LIGA*


Plavac_3110
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

2 hours ago, Plavac_3110 said:

Ovo su konacni nazivi liga i kupova:

Prva Yugo Divizija

Druga Yugo Divizija

Kup Balkana

Yugo Super Kup

Sourcekv je vec odradio par grbova, pa kad i to bude potpuno gotovo, postavit cu ovdje slike:wink(1):

Ovo ti je glupo. Sve Yugo i onda kup Balkana. Ili idi sve Balkan ili sve Yugo.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

1 hour ago, sourcekv said:

Ovo ti je glupo. Sve Yugo i onda kup Balkana. Ili idi sve Balkan ili sve Yugo.

Ja stvarno ne znam koji je tvoj problem druze. Znaci fino sam te zamolio, ako mozes da odradis posao oko grbova, a ti malo malo, pa vrijedjas. Stvarno ne znam u cemu je problem, na kraju krajeva, ovu ligu, sa ovakvim imenima pravim za svoj vlastiti gust, kome se ne svidja, moze da napravi drugacije, nemam uopste problem sa tim. Nije mi jasno zasto imas potrebu da budes "poklopac svakom loncu". Nije ovo prvi put da ulazimo u sukob, a primjetio sam da sa imao par ovakvih situacija i sa drugim clanovima ovog foruma. Ponekad stvarno znas da budes jako bezobrazan i nekulturan. To sto si dio tima BPB ne daje ti za pravo da se tako ponasas, i da mislis da si glavni. I jos nesto, cisto da znas, stariji sam od tebe, a ponasao si se par puta jako neprimjereno. Uvijek ti se lijepo zahvalim na pomoci, i izvinem na smaranju. A ti skoro uvijek drsko odgovaras, a vjerujem da si medju najmladjima na forumu.

 

Nije uredu da se tako ponasas, govorim ti kao stariji. Pogotovu sto si dio BPB tima, trebas da budes primjer svima nama, a ponasas se totalno suprotno. 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

9 hours ago, Plavac_3110 said:

Ja stvarno ne znam koji je tvoj problem druze. Znaci fino sam te zamolio, ako mozes da odradis posao oko grbova, a ti malo malo, pa vrijedjas. Stvarno ne znam u cemu je problem, na kraju krajeva, ovu ligu, sa ovakvim imenima pravim za svoj vlastiti gust, kome se ne svidja, moze da napravi drugacije, nemam uopste problem sa tim. Nije mi jasno zasto imas potrebu da budes "poklopac svakom loncu". Nije ovo prvi put da ulazimo u sukob, a primjetio sam da sa imao par ovakvih situacija i sa drugim clanovima ovog foruma. Ponekad stvarno znas da budes jako bezobrazan i nekulturan. To sto si dio tima BPB ne daje ti za pravo da se tako ponasas, i da mislis da si glavni. I jos nesto, cisto da znas, stariji sam od tebe, a ponasao si se par puta jako neprimjereno. Uvijek ti se lijepo zahvalim na pomoci, i izvinem na smaranju. A ti skoro uvijek drsko odgovaras, a vjerujem da si medju najmladjima na forumu.

 

Nije uredu da se tako ponasas, govorim ti kao stariji. Pogotovu sto si dio BPB tima, trebas da budes primjer svima nama, a ponasas se totalno suprotno. 

Ja pokusavam da ti pomognem da to sve ispadne kako treba a ti tako. Niti sam bio drzak niti sam vredjao, rekao sam kako jeste. Ali dobro, ne treba ti moja pomoc, radis za svoj gust, stariji si i sve to sto si napisao pa eto zamolicu te da onda ne koristis nista od mojih radova, (sto je uz dresove i te grbove i dobar deo bpb patcha) kad vec zelis da me prozivas iako sam hteo da ti izadjem u susret.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

Just now, sourcekv said:

Ja pokusavam da ti pomognem da to sve ispadne kako treba a ti tako. Niti sam bio drzak niti sam vredjao, rekao sam kako jeste. Ali dobro, ne treba ti moja pomoc, radis za svoj gust, stariji si i sve to sto si napisao pa eto zamolicu te da onda ne koristis nista od mojih radova, (sto je uz dresove i te grbove i dobar deo bpb patcha) kad vec zelis da me prozivas iako sam hteo da ti izadjem u susret.

Ne pravi zrtvu od sebe, ja te ne prozivam, nego kazem onako kako jeste. Dokaz tome su tvoji odgovori na komentare sto ljudi postavljaju. I drugi clanovi BPB tima odgovoraju na postove, ali nikad takvom drskoscu kao ti. Sto se tice patcha, ja cu ga koristiti, jer mi se jako dopada, kao i grbovi koje si uradio. Ne vidim zasto ti smetaju nazivi liga i kupova koji se meni dopadaju, jer ih svakako radim za sebe. Opet ti kazem, ovo nema veze sa onim sto si uradio za mene, ja sam ti na tome zahvalan. Samo sam htio da kazem da znas nekad jako neprimjereno da se ponasas

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

4 minutes ago, Plavac_3110 said:

Ne pravi zrtvu od sebe, ja te ne prozivam, nego kazem onako kako jeste. Dokaz tome su tvoji odgovori na komentare sto ljudi postavljaju. I drugi clanovi BPB tima odgovoraju na postove, ali nikad takvom drskoscu kao ti. Sto se tice patcha, ja cu ga koristiti, jer mi se jako dopada, kao i grbovi koje si uradio. Ne vidim zasto ti smetaju nazivi liga i kupova koji se meni dopadaju, jer ih svakako radim za sebe. Opet ti kazem, ovo nema veze sa onim sto si uradio za mene, ja sam ti na tome zahvalan. Samo sam htio da kazem da znas nekad jako neprimjereno da se ponasas

Ne pravim zrtvu ja od sebe druze. Samo kazem kako jeste.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

22 minutes ago, sourcekv said:

Ne pravim zrtvu ja od sebe druze. Samo kazem kako jeste.

Uredu, ocigledno imamo razlicita misljenja, al stojim i dalje iza toga da nekad znas da se ponasas ne bas lijepo. Ja razumijem sve da vas ljudi smaraju sa istim pitanjima po 1000 puta na dan, da ste prezauzeti radom patcha itd. itd., al u svakom slucaju, moze se to ponekad na puno ljepsi nacin reci.

Sto se tice samog patcha, ako uradis do kraja grbove za ligu, onako kako sam je nazvao, hvala ti puno na tome. Hvala ti i na pomoci koju si i do sada pruzio za ovu ligu koju pravim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

@sourcekv ako si se javio momcima da pomognes, onda pomozi. Predlozi su ok ali i to da se njima tvoji predlozi ne dopadaju i to je ok. 

Zato nema potrebe za bilo kakvu prepirku, idemo dalje i ovaj put malo vise obostranog postovanja. Trosite energiju na gluposti :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

  • Group:  Members
  • Content Count:  28
  • Reputation:   6
  • Achievement Points:  19
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/12/2019
  • Status:  Offline

Hoće bit Grčki klubovi ili ne?

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

13 hours ago, mancho619 said:

Hoće bit Grčki klubovi ili ne?

Nece biti grckih klubova, pravimo ligu samo sa Ex-Yu klubovima. Lige i grbovi za iste su gotovi, postavit cu par ss-ova danas u toku dana, pa da oni koje ovo zanima vide kako izgleda

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

Ovo su grbovi za 2 lige i 2 kupa koja smo uradili. Slike od ekipa koje su i istim postavit cu ovdje vjerovatno sutra, kad napravim i ostale lige (bosanska, hrvatska, crnogorska i others) kako treba.

Screenshot (88).png

Screenshot (89).png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

http://www.uploadmagnet.com/ss_nz4koi1cf0km

http://www.uploadmagnet.com/ss_f94wojkqhjox

 

Ovo su grbovi za 2 lige i 2 kupa koja smo uradili. Slike od ekipa koje su i istim postavit cu ovdje vjerovatno sutra, kad napravim i ostale lige (bosanska, hrvatska, crnogorska i others) kako treba.

 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  28
  • Reputation:   6
  • Achievement Points:  19
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/12/2019
  • Status:  Offline

@Plavac_3110 svaka čast druže, upravo ovo želim igrat od kad sam bio dite koje je na PS2 igralo pes06

Hvala ti:bp:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

Balkan Liga 1 i 2, kao i ostale lige (bosanska, crnogorska, hrvatska, srbijanska i others) je u gotova. Ostale lige sam takodje izmjesao medjusobno, da bi bilo interesantnije.

Zelim da se zahvalim cijelom BPB timu, a pogotovu @milos987, bez njihove pomoci i predanosti ovo ne bi bilo moguce:bi::ay:

Takodje posebno zelim da se zahvalim mom drugu @chybong, koji je velikim dijelom zasluzan za izradu grbova za Lige i Kupove:ay:

Yugo Lige sa uputstvom za instalaciju mozete skinuti na linku ispod:

http://www.uploadmagnet.com/tb_ur2qgylnm6qq

Uzivajte u EX-YU Ligi:wink(1):

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  28
  • Reputation:   6
  • Achievement Points:  19
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/12/2019
  • Status:  Offline

Nakon instalacije mi i dalje stoji logo Linglong lige i na početku utakmica mi bude linglong grafika (scoreboard, uvod u utakmicu,...).

Može li se to popraviti i kako?

Inače mi je super ovaj princip ex-yu lige, preprejaka liga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  39
  • Reputation:   6
  • Achievement Points:  18
  • Solved Content:  0
  • Joined:  04/19/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

koko skinuti meni izlaze 100 sajta kada kliknem na taj link

 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

On 1/8/2021 at 6:37 PM, Nemke_99 said:

koko skinuti meni izlaze 100 sajta kada kliknem na taj link

 

Imas legendo kad kliknes na link, otvori ti se stranica na kojoj pise velikim zelenim slovima Download. E ispod toga, pise "I am not a robot", tu stavi kvacicu, i onda ispod toga ima isto malim slovima pise Download. Na to kad kliknes trebao bi te prebaciti na link od file-a. File se zove Yugo Liga

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

On 1/8/2021 at 5:47 PM, mancho619 said:

Nakon instalacije mi i dalje stoji logo Linglong lige i na početku utakmica mi bude linglong grafika (scoreboard, uvod u utakmicu,...).

Može li se to popraviti i kako?

Inače mi je super ovaj princip ex-yu lige, preprejaka liga

Poslat cu ti slike grbova u pm legendo, pa cu ti reci gdje da ih ubacis. Sto se tice grafike i scoreboarda, to se ne moze ispraviti, jer je tako napravljeno u database (mozda si primjetio da su i dresovi sudija za srbijansku ligu). Jedino sta sam mogao zamjeniti to je grb i naziv lige. Javi se slobodno u pm pa cu ti detaljnije objasniti sta i kako:wink(1):

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  41
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/07/2020
  • Status:  Offline

On 1/10/2021 at 11:38 PM, Plavac_3110 said:

Poslat cu ti slike grbova u pm legendo, pa cu ti reci gdje da ih ubacis. Sto se tice grafike i scoreboarda, to se ne moze ispraviti, jer je tako napravljeno u database (mozda si primjetio da su i dresovi sudija za srbijansku ligu). Jedino sta sam mogao zamjeniti to je grb i naziv lige. Javi se slobodno u pm pa cu ti detaljnije objasniti sta i kako:wink(1):

 

Pozdrav, kako napreduje ML sa nekim EX-YU timom? Ja evo igram sa CZV drugu sezonu, prvu sam osvojio, kup ispo u polufinalu, ispo u LP u grupi. Pa da pitam ostale kako njima napreduje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  28
  • Reputation:   6
  • Achievement Points:  19
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/12/2019
  • Status:  Offline

Ja igran s Hajdukom, nakon 8 kola sam 10. u ligi s jednom pobjedom i sedam remija. Odigrao san 3 utakmice u EL i drugi sam na tablici s jednom pobjedom i dva remija (u grupi sam s Napolijem, Celticom i Lilleom).

Tako da not great not terrible :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

3 hours ago, kara11213 said:

Pozdrav, kako napreduje ML sa nekim EX-YU timom? Ja evo igram sa CZV drugu sezonu, prvu sam osvojio, kup ispo u polufinalu, ispo u LP u grupi. Pa da pitam ostale kako njima napreduje.

Pozdrav legendo, svaka cast na uspjehu:ay:ja sam poceo sa Zeljom Yugo Ligu, za sada ide dobro, 3. sam na tabeli, Europu nisam igrao a u kupu sam ispao u 2. kolu, jer se koncentrisem samo na ligu:ag:Prvi je kod mene Dinamo, a Partizan drugi. Tek sam dosao do polusezone, nemam bas puno vremena za igranje, posto imam obaveze oko faxa a i radim. Al kontam u skorije vrijeme, kad budem imao vise slobodnog vremena, da pocnem i ja sa Master Liga story, vjerovatno cu izbacivati videe na youtube:ag:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  41
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/07/2020
  • Status:  Offline

11 minutes ago, Plavac_3110 said:

Pozdrav legendo, svaka cast na uspjehu:ay:ja sam poceo sa Zeljom Yugo Ligu, za sada ide dobro, 3. sam na tabeli, Europu nisam igrao a u kupu sam ispao u 2. kolu, jer se koncentrisem samo na ligu:ag:Prvi je kod mene Dinamo, a Partizan drugi. Tek sam dosao do polusezone, nemam bas puno vremena za igranje, posto imam obaveze oko faxa a i radim. Al kontam u skorije vrijeme, kad budem imao vise slobodnog vremena, da pocnem i ja sa Master Liga story, vjerovatno cu izbacivati videe na youtube:ag:

Pozdrav i tebi, mozes mi reci koja je Crvena zvezda na tabeli kod tebe? Posto sam do sad 3 puta simulirao celu ligu i uvek je bila poslednja na kraju. Pa da vidim jel i kod tebe slucaj. Takodje mozes mi reci kako da ubacim logoe za Prvu i drugu Yugo diviziju kao i kup i superkup?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

8 hours ago, kara11213 said:

Pozdrav i tebi, mozes mi reci koja je Crvena zvezda na tabeli kod tebe? Posto sam do sad 3 puta simulirao celu ligu i uvek je bila poslednja na kraju. Pa da vidim jel i kod tebe slucaj. Takodje mozes mi reci kako da ubacim logoe za Prvu i drugu Yugo diviziju kao i kup i superkup?

Bice Terza u update-u pa ce i to biti sredjeno

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

9 hours ago, kara11213 said:

Pozdrav i tebi, mozes mi reci koja je Crvena zvezda na tabeli kod tebe? Posto sam do sad 3 puta simulirao celu ligu i uvek je bila poslednja na kraju. Pa da vidim jel i kod tebe slucaj. Takodje mozes mi reci kako da ubacim logoe za Prvu i drugu Yugo diviziju kao i kup i superkup?

Nije frka druze, postavit cu ss tabele danas, pa ces vidjeti kako izgleda kompletna liga:wink(1):al mislim da je Zvezda kod mene negdje pri vrhu, mozda cak odmah ispod mene, na 4. mjestu. Sto se tice logoa za ligu i kupove, to cu ti poslati u pm:wink(1):

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

Evo kako izgleda tabela nakon 25 odigranih kola:ag:

https://imgur.com/5ZFcUPK

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

  • Group:  Members
  • Content Count:  1
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/19/2017
  • Status:  Offline

On 1/4/2021 at 5:18 PM, Plavac_3110 said:

Balkan Liga 1 i 2, kao i ostale lige (bosanska, crnogorska, hrvatska, srbijanska i others) je u gotova. Ostale lige sam takodje izmjesao medjusobno, da bi bilo interesantnije.

Zelim da se zahvalim cijelom BPB timu, a pogotovu @milos987, bez njihove pomoci i predanosti ovo ne bi bilo moguce:bi::ay:

Takodje posebno zelim da se zahvalim mom drugu @chybong, koji je velikim dijelom zasluzan za izradu grbova za Lige i Kupove:ay:

Yugo Lige sa uputstvom za instalaciju mozete skinuti na linku ispod:

http://www.uploadmagnet.com/tb_ur2qgylnm6qq

Uzivajte u EX-YU Ligi:wink(1):

legendo, da te pitam jel ovo samo za kompjutersku verziju ili se moze instalirati i na Playstation 5? Unaprijed hvala na odgovoru. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...