Jump to content
Oficijalni partneri

*EX YU LIGA*


Plavac_3110
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

Pozdrav dobri ljudi :D

Kako se vec zna (za one koji ne znaju, mogu ovdje procitati), momci sa BPB ce u novom patchu za PES 2021 napraviti pored 1., i 2. Srbijansku ligu. Povodom toga, zelio bih da napravim 2 EX YU Lige, jer sada postoji mogucnost da se ispadne u nizi rang (sto je po meni puno interesantnije i zabavnije). Ligu sam planirao da napravim po kriterijima:

1. Ekipe koje su u stvarnosti bile u Prvoj Ligi bivse Juge

2. Jacina ekipe

3. Ekipe sa najvise uradjenih faca i autenticnih stadiona

Balkan Ligu planiram poceti sa FK Zeljeznicar, i ovdje cu redovno (koliko mi to obaveze budu omogucile) objavljivati interesantne detalje iz iste (slike, mozda i po koji video :D). Hvala unaprijed svima koji budu pratili, nadam se da ce ti i vi uzivati ;)

 

P.S. ako neko ima bilo kakav prijedlog, slobodno se javite :)Dvije glave uvijek bolje misle od jedne xD Pozz

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  Macintosh

Pozdrav i tebi druze, samo napred i jedva cekamo da cujemo tvoja iskustva i price iz naseg patcha :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  41
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/07/2020
  • Status:  Offline

On 11/9/2020 at 3:11 PM, Plavac_3110 said:

Pozdrav dobri ljudi :D

Kako se vec zna (za one koji ne znaju, mogu ovdje procitati), momci sa BPB ce u novom patchu za PES 2021 napraviti pored 1., i 2. Srbijansku ligu. Povodom toga, zelio bih da napravim 2 EX YU Lige, jer sada postoji mogucnost da se ispadne u nizi rang (sto je po meni puno interesantnije i zabavnije). Ligu sam planirao da napravim po kriterijima:

1. Ekipe koje su u stvarnosti bile u Prvoj Ligi bivse Juge

2. Jacina ekipe

3. Ekipe sa najvise uradjenih faca i autenticnih stadiona

Balkan Ligu planiram poceti sa FK Zeljeznicar, i ovdje cu redovno (koliko mi to obaveze budu omogucile) objavljivati interesantne detalje iz iste (slike, mozda i po koji video :D). Hvala unaprijed svima koji budu pratili, nadam se da ce ti i vi uzivati ;)

 

P.S. ako neko ima bilo kakav prijedlog, slobodno se javite :)Dvije glave uvijek bolje misle od jedne xD Pozz

Pozdrav, druze zelio ba cujem i tvoja misljenja i timove koje ces koristiti za Balkansku regionalnu ligu. I takodje sta raditi sa 1. HNL, Bosanskom i Crnogorskom ligom kada napravimo ovu? Ja sam mislio da vratim Belgijsku, Svicarsku i Skotsku pa cujem vase misljenje.

Evo liga koju sam ja sastavio i koju cu koristiti:

Balkan Super League

1. Olympiakos                                    GRCKA
2. PAOK                                               GRCKA
3. Panathinaikos                                GRCKA
4. FK Crvena zvezda                          SRBIJA
5. FK Partizan                                     SRBIJA
6. FK Vojvodina                                  SRBIJA
7. FK Cukaricki                                   SRBIJA
8. GNK Dinamo Zagreb                    HRVATSKA
9. HNK Rijeka                                     HRVATSKA
10. Hajduk Split                                 HRVATSKA
11. NK Osijek                                     HRVATSKA
12. FK Sarajevo                                  BOSNA I HERCEGOVINA
13. FK Zeljeznicar                              BOSNA I HERCEGOVINA
14. Borac Banja Luka                       BOSNA I HERCEGOVINA
15. HSK Zrinjski                                 BOSNA I HERCEGOVINA
16. KF Shkendija                                MAKEDONIJA
17. FK Vardar Skopje                        MAKEDONIJA
18. NK Maribor                                  SLOVENIJA
19. NK Olimpija Ljubljana                SLOVENIJA
20. FK Buducnost Podgorica           CRNA GORA

Balkan First Division

1. TSC                                      SRBIJA
2. FK Proleter                         SRBIJA
3. FK Vozdovac                      SRBIJA
4. Spartak Subotica              SRBIJA
5. FK Radnicki Nis                 SRBIJA
6. Javor MATIS                       SRBIJA
7. FK Sloboda Tuzla              BOSNA I HERCEGOVINA
8. NK Siroki Brijeg                 BOSNA I HERCEGOVINA
9. OFK Velez Mostar             BOSNA I HERCEGOVINA
10. NK Slaven Belupo          HRVATSKA
11. NK Gorica                        HRVATSKA
12. FK Sutjeska Niksic          CRNA GORA
13. FK Zeta Golubovac         CRNA GORA
14. FK Rudar Pljevlja             CRNA GORA (Tim iz rodnog grada, ne pripada ovde ali sam ga morao staviti xD)
15. Rabotnicki                        MAKEDONIJA
16. Sileks                                MAKEDONIJA
17. NK Domzale                    SLOVENIJA
18. NK Celje                           SLOVENIJA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

2 hours ago, kara11213 said:

Pozdrav, druze zelio ba cujem i tvoja misljenja i timove koje ces koristiti za Balkansku regionalnu ligu. I takodje sta raditi sa 1. HNL, Bosanskom i Crnogorskom ligom kada napravimo ovu? Ja sam mislio da vratim Belgijsku, Svicarsku i Skotsku pa cujem vase misljenje.

Evo liga koju sam ja sastavio i koju cu koristiti:

Balkan Super League

1. Olympiakos                                    GRCKA
2. PAOK                                               GRCKA
3. Panathinaikos                                GRCKA
4. FK Crvena zvezda                          SRBIJA
5. FK Partizan                                     SRBIJA
6. FK Vojvodina                                  SRBIJA
7. FK Cukaricki                                   SRBIJA
8. GNK Dinamo Zagreb                    HRVATSKA
9. HNK Rijeka                                     HRVATSKA
10. Hajduk Split                                 HRVATSKA
11. NK Osijek                                     HRVATSKA
12. FK Sarajevo                                  BOSNA I HERCEGOVINA
13. FK Zeljeznicar                              BOSNA I HERCEGOVINA
14. Borac Banja Luka                       BOSNA I HERCEGOVINA
15. HSK Zrinjski                                 BOSNA I HERCEGOVINA
16. KF Shkendija                                MAKEDONIJA
17. FK Vardar Skopje                        MAKEDONIJA
18. NK Maribor                                  SLOVENIJA
19. NK Olimpija Ljubljana                SLOVENIJA
20. FK Buducnost Podgorica           CRNA GORA

Balkan First Division

1. TSC                                      SRBIJA
2. FK Proleter                         SRBIJA
3. FK Vozdovac                      SRBIJA
4. Spartak Subotica              SRBIJA
5. FK Radnicki Nis                 SRBIJA
6. Javor MATIS                       SRBIJA
7. FK Sloboda Tuzla              BOSNA I HERCEGOVINA
8. NK Siroki Brijeg                 BOSNA I HERCEGOVINA
9. OFK Velez Mostar             BOSNA I HERCEGOVINA
10. NK Slaven Belupo          HRVATSKA
11. NK Gorica                        HRVATSKA
12. FK Sutjeska Niksic          CRNA GORA
13. FK Zeta Golubovac         CRNA GORA
14. FK Rudar Pljevlja             CRNA GORA (Tim iz rodnog grada, ne pripada ovde ali sam ga morao staviti xD)
15. Rabotnicki                        MAKEDONIJA
16. Sileks                                MAKEDONIJA
17. NK Domzale                    SLOVENIJA
18. NK Celje                           SLOVENIJA

Pozdrav i tebi druze. Znas kako, posto sam planirao da napravim sto realnije, mislio sam da stavim samo klubove iz bivse Juge, znaci bez Grka. Sto se tice ostalih nasih liga koje si spomenuo, ne bih to tako uradio, nego bih mozda napravio kao neki oblik slabijih EX-YU liga (klubovi koji ne bi bili u 1. i 2. ligi bi bili u ostalim ligama). Gledao bih onda da i ostale nase lige malo promijesam, da bude interesantnije. U svakom slucaju bi i 1. i 2. Srbijanskoj ligi bili klubovi kako sam gore predstavio.

P.S. tvoja ideja pravljenja lige mi je odlicna, bas mi je svidja, pogotovu 1., bas je jaka!!

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  41
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/07/2020
  • Status:  Offline

Koristicu tvoj predlog za druge nase lige svakako vise mi se svidja. Nadam se da cemo se zabaviti sa ovime sto radimo. Jedino jos da te pitam za Logo ove Balkanske lige koji da koristimo? Ja sam nasao jedan koji mi se svidja.

https://prnt.sc/viwx2d

 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

8 hours ago, kara11213 said:

Koristicu tvoj predlog za druge nase lige svakako vise mi se svidja. Nadam se da cemo se zabaviti sa ovime sto radimo. Jedino jos da te pitam za Logo ove Balkanske lige koji da koristimo? Ja sam nasao jedan koji mi se svidja.

https://prnt.sc/viwx2d

 

Ovaj sto si postavio je odlican, i meni se dopada. Samo jos da nadjemo za drugu ligu grb i to je to. Ma brate ja jedva cekam da izadje patch, bas mi se igra na ovaj fazon, jer ce biti puno teze ligu osvojiti, svaka tekma ce biti neki derbi. Samo treba fino raspodijeliti klubove po ostalim ligama, da i one koje ne budemo koristili budu poprilicno jake.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  41
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/07/2020
  • Status:  Offline

6 hours ago, Plavac_3110 said:

Ovaj sto si postavio je odlican, i meni se dopada. Samo jos da nadjemo za drugu ligu grb i to je to. Ma brate ja jedva cekam da izadje patch, bas mi se igra na ovaj fazon, jer ce biti puno teze ligu osvojiti, svaka tekma ce biti neki derbi. Samo treba fino raspodijeliti klubove po ostalim ligama, da i one koje ne budemo koristili budu poprilicno jake.

Samo cu zameniti ovo sto pise Balkan Super League, pa cu staviti Balkan First Division ili tako nes. Raspodelu drugih liga mozemo tek kada izadje Patch posto jos ne znamo koji ce timovi sve biti i kako ce liga funkcionisati. Nadam se da ce u V2 ili V3 verziji patcha biti ubaceni poneki Bugarski, Albanski i Rumunski timovi. Da su sad ubaceni ti timovi ne bih stavljao Grke, jer se dosta razlikuju od Slavena, a i u svim drugim Balkanskim Regionalnim Ligama ih nema, ali bolje ih staviti sad bice jos vise zanimljivije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  41
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/07/2020
  • Status:  Offline

On 11/14/2020 at 10:56 AM, Plavac_3110 said:

Ovaj sto si postavio je odlican, i meni se dopada. Samo jos da nadjemo za drugu ligu grb i to je to. Ma brate ja jedva cekam da izadje patch, bas mi se igra na ovaj fazon, jer ce biti puno teze ligu osvojiti, svaka tekma ce biti neki derbi. Samo treba fino raspodijeliti klubove po ostalim ligama, da i one koje ne budemo koristili budu poprilicno jake.

Napravio sam novi logo

1304758880_UEFABalkanSuperLeague.png.fd76ccba8bbcb0ca32a275a31cfd7632.png

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

36 minutes ago, kara11213 said:

Napravio sam novi logo

1304758880_UEFABalkanSuperLeague.png.fd76ccba8bbcb0ca32a275a31cfd7632.png

Ovaj jos ljepse izgleda, al brate nesto mi se ne svidja nikako sto su Grci u Balkan Ligi:bn:jbg, izvini, al ja bih napravio onako kako je bilo u stvarnosti, samo klubovi iz 6 zemalja bivse Juge. Mislim da nema potrebe da njih stavljamo, jednostavno ne pripadaju tu:ag:mislim, ti ako zelis, ti stavi sebi brate, al ja kontam igrati bez njih

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  41
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/07/2020
  • Status:  Offline

51 minutes ago, Plavac_3110 said:

Ovaj jos ljepse izgleda, al brate nesto mi se ne svidja nikako sto su Grci u Balkan Ligi:bn:jbg, izvini, al ja bih napravio onako kako je bilo u stvarnosti, samo klubovi iz 6 zemalja bivse Juge. Mislim da nema potrebe da njih stavljamo, jednostavno ne pripadaju tu:ag:mislim, ti ako zelis, ti stavi sebi brate, al ja kontam igrati bez njih

Probacu prvo sa Grcima ako bude ne fer. Odnosno da Grcki timovi dominiraju odmah im sklanjam iz lige.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

2 minutes ago, kara11213 said:

Probacu prvo sa Grcima ako bude ne fer. Odnosno da Grcki timovi dominiraju odmah im sklanjam iz lige.

Vazi legendo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

Moja vam je preporuka, ako radite ligu samo sa ex-yu klubovima, da je ne krstite Balkan League nego Adria League. Balkanska liga bi trebala da sadrzi onda klubove sa celog Balkana, od ex-yu do Bugarske, Albanije, Grcke, mozda i Rumunije. Ovako mozete da se ogranicite na "nasih" 6 drzava. Ako vam treba pomoc, osmislicu vam logoe za sva takmicenja, dresove mozete moje da koristite.
Drugo, imate ukupno 40 klubova, 2 lige po 20, preporucio bih da rasporedite podjednako (4 drzave po 7 i 2 drzave po 6 klubova, recimo Srbija, Hrvatska, Bosna i Crna Gora po 7, Slovenija i Makedonija po 6). Ukoliko se budete odlucili na ovakvu podelu, nije problem da vam uradim dresove i za klubove koje biste dodali (i tu bih vam preporucio NS Mura i Koper iz Slovenije i Shkupi i Borec Veles iz Makedonije). Malo vam je veci posao tako, znam, ali mislim da je korektnije.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

4 hours ago, sourcekv said:

Moja vam je preporuka, ako radite ligu samo sa ex-yu klubovima, da je ne krstite Balkan League nego Adria League. Balkanska liga bi trebala da sadrzi onda klubove sa celog Balkana, od ex-yu do Bugarske, Albanije, Grcke, mozda i Rumunije. Ovako mozete da se ogranicite na "nasih" 6 drzava. Ako vam treba pomoc, osmislicu vam logoe za sva takmicenja, dresove mozete moje da koristite.
Drugo, imate ukupno 40 klubova, 2 lige po 20, preporucio bih da rasporedite podjednako (4 drzave po 7 i 2 drzave po 6 klubova, recimo Srbija, Hrvatska, Bosna i Crna Gora po 7, Slovenija i Makedonija po 6). Ukoliko se budete odlucili na ovakvu podelu, nije problem da vam uradim dresove i za klubove koje biste dodali (i tu bih vam preporucio NS Mura i Koper iz Slovenije i Shkupi i Borec Veles iz Makedonije). Malo vam je veci posao tako, znam, ali mislim da je korektnije.

Hvala ti legendo puno sto si se ponudio da pomognes :). Sto se mene tice, liga se moze bilo kako zvati, samo je bitno (govorim u svoje ime) da klubovi koji budu u te 2 lige, budu samo sa nasih prostora, znaci Bosna, Srbija, Crna Gora, Hrvatska, Makedonija i Slovenija. Sto se tice raspodjele klubova, to sam objasnio u prvom postu. Svi klubovi koji su bili u 1. Ligi Jugoslavije, a napravljeni su na igrici, imaju najvecu prednost. Zatim slede klubovi sa najvise uradjenih faca, sa autenticnim stadionima itd itd.

P.S. to bi bilo super ako bi mogao da uradis grbove za ligu, za kup itd. U svakom slucaju, puno ti hvala za pomoc:ay:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  41
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/07/2020
  • Status:  Offline

9 hours ago, sourcekv said:

Moja vam je preporuka, ako radite ligu samo sa ex-yu klubovima, da je ne krstite Balkan League nego Adria League. Balkanska liga bi trebala da sadrzi onda klubove sa celog Balkana, od ex-yu do Bugarske, Albanije, Grcke, mozda i Rumunije. Ovako mozete da se ogranicite na "nasih" 6 drzava. Ako vam treba pomoc, osmislicu vam logoe za sva takmicenja, dresove mozete moje da koristite.
Drugo, imate ukupno 40 klubova, 2 lige po 20, preporucio bih da rasporedite podjednako (4 drzave po 7 i 2 drzave po 6 klubova, recimo Srbija, Hrvatska, Bosna i Crna Gora po 7, Slovenija i Makedonija po 6). Ukoliko se budete odlucili na ovakvu podelu, nije problem da vam uradim dresove i za klubove koje biste dodali (i tu bih vam preporucio NS Mura i Koper iz Slovenije i Shkupi i Borec Veles iz Makedonije). Malo vam je veci posao tako, znam, ali mislim da je korektnije.

Pozdrav,

Bilo bi fino da nam uradis ako nije problem neke timove iz Albanije, Bugarske, Rumunije i mozda jedan sa ''Kosova''. Mozes takodje uraditi i logo za ligu i kup, ja sam gore uradio logo za ligu ali ne izgleda bas najbolje jer sam pocetnik u Photoshopu. Od timova iz Albanije, Bugarske, Rumunije i ''Kosova'' mozes nam uraditi ako imas vremena i to, meni nije problem i cekati V2 za patch. CSKA Sofija, Levski Sofija, Ludogorets (BUGARSKA), KF Tirana (ALBANIJA), FC Ballkani (''KOSOVO'') i Steaua i Cluj (RUMUNIJA). Ja bih ti bio veoma zahvalan ali ako nemas vremena ne moras raditi sad, mogu se stripiti. Takodje ako mozes uraditi i te timove sto si predlozi iz Slovenije i Makedonije jer velike su sanse da se predomislim i da cu koristiti samo timove iz bivse JUGE. A i kakvo je misljenje o ovom logo za A1 Adria Ligu? Znam da je logo za eSport pa ono.

I naravno kakav je tvoj predlog sta raditi sa 1. HNL, 1. Crnogorska Liga i BHT Ligom kad napravimo ovu Balkansku?

Hvala!A1AL2020-Logo.png.7265c610190d8366f05fdb2d9b665da9.png

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

6 hours ago, kara11213 said:

Pozdrav,

Bilo bi fino da nam uradis ako nije problem neke timove iz Albanije, Bugarske, Rumunije i mozda jedan sa ''Kosova''. Mozes takodje uraditi i logo za ligu i kup, ja sam gore uradio logo za ligu ali ne izgleda bas najbolje jer sam pocetnik u Photoshopu. Od timova iz Albanije, Bugarske, Rumunije i ''Kosova'' mozes nam uraditi ako imas vremena i to, meni nije problem i cekati V2 za patch. CSKA Sofija, Levski Sofija, Ludogorets (BUGARSKA), KF Tirana (ALBANIJA), FC Ballkani (''KOSOVO'') i Steaua i Cluj (RUMUNIJA). Ja bih ti bio veoma zahvalan ali ako nemas vremena ne moras raditi sad, mogu se stripiti. Takodje ako mozes uraditi i te timove sto si predlozi iz Slovenije i Makedonije jer velike su sanse da se predomislim i da cu koristiti samo timove iz bivse JUGE. A i kakvo je misljenje o ovom logo za A1 Adria Ligu? Znam da je logo za eSport pa ono.

I naravno kakav je tvoj predlog sta raditi sa 1. HNL, 1. Crnogorska Liga i BHT Ligom kad napravimo ovu Balkansku?

Hvala!A1AL2020-Logo.png.7265c610190d8366f05fdb2d9b665da9.png

 

11 hours ago, Plavac_3110 said:

Hvala ti legendo puno sto si se ponudio da pomognes :). Sto se mene tice, liga se moze bilo kako zvati, samo je bitno (govorim u svoje ime) da klubovi koji budu u te 2 lige, budu samo sa nasih prostora, znaci Bosna, Srbija, Crna Gora, Hrvatska, Makedonija i Slovenija. Sto se tice raspodjele klubova, to sam objasnio u prvom postu. Svi klubovi koji su bili u 1. Ligi Jugoslavije, a napravljeni su na igrici, imaju najvecu prednost. Zatim slede klubovi sa najvise uradjenih faca, sa autenticnim stadionima itd itd.

P.S. to bi bilo super ako bi mogao da uradis grbove za ligu, za kup itd. U svakom slucaju, puno ti hvala za pomoc:ay:

Lakse mi ovako da odgovorim obojici u jednom postu.
Prvo se vas dvojica generalno dogovorite sta pravite pa onda krenite da radite, ovako bijete u prazno posto jedan tera na ex-yu a drugi na kompletan Balkan.
Sto se tice dresova iz drugih drzava, koliko znam za sad CSKA, Ludogorec, Tirana i Kluz ce biti u BPB patchu, Kosovare necu da radim a Levski ako bude potrebe. Sto se tice ovih iz Slovenije i Makedonije, ako budete radili kako sam predlozio, odradicu vam njih, ovako je gubljenje vremena. I ovaj logo, iskreno, veze nema sa fudbalom, izgleda mi kao logo za neki jeftin losion za posle brijanja.

Grbove cu da vam odradim, samo smislite kako ce vam se zvati liga i dajte neke ideje ako ih imate.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

6 hours ago, sourcekv said:

 

Lakse mi ovako da odgovorim obojici u jednom postu.
Prvo se vas dvojica generalno dogovorite sta pravite pa onda krenite da radite, ovako bijete u prazno posto jedan tera na ex-yu a drugi na kompletan Balkan.
Sto se tice dresova iz drugih drzava, koliko znam za sad CSKA, Ludogorec, Tirana i Kluz ce biti u BPB patchu, Kosovare necu da radim a Levski ako bude potrebe. Sto se tice ovih iz Slovenije i Makedonije, ako budete radili kako sam predlozio, odradicu vam njih, ovako je gubljenje vremena. I ovaj logo, iskreno, veze nema sa fudbalom, izgleda mi kao logo za neki jeftin losion za posle brijanja.

Grbove cu da vam odradim, samo smislite kako ce vam se zvati liga i dajte neke ideje ako ih imate.

Znas kako druze, posto sam ja otvorio ovu temu, onda valjda imam prednost kod izbora pravljenja nove lige:ag:. Ja sam rekao da mi se puno vise svidja da budu samo klubovi bivse Juge (da ponovim jos jednom Bosna, Srbija, Crna Gora, Hrvatska, Makedonija i Slovenija) i stojim iza toga. Razlog zasto zelim samo klubove iz ovih 6 drzava je, zato sto je tako i bilo u stvarnosti i zelim na neki nacin da "ozivim Prvu Ligu Jugoslavije":ag:. Jedan clan foruma mi je vec pisao, i rekao da je za moju verziju lige. Dodavanje Grka, Bugara, Rumuna i ostalih smatram totalno nepotrebnim, jer kada bi se i oformila u stvarnosti neka kao "Balkan Liga" u fudbalu, cisto sumnjam da bi isti usli u nju.

Znaci, ako bi mogao da napravis grbove za ligu i kup za "Balkan Ligu" za klubove koji ce vec svakako biti na patchu, bio bih ti puno zahvalan. Ostale lige bih napravio kao sto sam rekao od klubova koji preostanu (tj koji ne budu u "Balkan Ligi"), ali bih svakako gledao da iste budu podjednake po jacini medjusobno. U svakom slucaju, kada izadje patch i kada napravim ligu, svakako cu podjeliti ovdje par ss-ova, da vidite kako sam to osmislio. Kome se dopadne, mogu mu poslati moj edit file, ostali mogu da prave ligu kako se njima vise dopada:ab:

Pozz i hvala jos jednom na pomoci:wink(1):

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

6 hours ago, sourcekv said:

 

Lakse mi ovako da odgovorim obojici u jednom postu.
Prvo se vas dvojica generalno dogovorite sta pravite pa onda krenite da radite, ovako bijete u prazno posto jedan tera na ex-yu a drugi na kompletan Balkan.
Sto se tice dresova iz drugih drzava, koliko znam za sad CSKA, Ludogorec, Tirana i Kluz ce biti u BPB patchu, Kosovare necu da radim a Levski ako bude potrebe. Sto se tice ovih iz Slovenije i Makedonije, ako budete radili kako sam predlozio, odradicu vam njih, ovako je gubljenje vremena. I ovaj logo, iskreno, veze nema sa fudbalom, izgleda mi kao logo za neki jeftin losion za posle brijanja.

Grbove cu da vam odradim, samo smislite kako ce vam se zvati liga i dajte neke ideje ako ih imate.

Zaboravih da ti napisem ako imam kakvu ideju kako bi se liga mogla zvati. Jedna od ideja je da se liga zove "m:tel Balkan Liga":ag:, zato sto je m:tel trenutno mozda jedan od vodecih sponzora na nasim prostorima, a i svakako je rasprostranjen skoro po citavoj bivskoj Jugoslaviji. Cak ga ima i ovdje gdje zivim, u Becu:ag:.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

7 hours ago, sourcekv said:

 

Lakse mi ovako da odgovorim obojici u jednom postu.
Prvo se vas dvojica generalno dogovorite sta pravite pa onda krenite da radite, ovako bijete u prazno posto jedan tera na ex-yu a drugi na kompletan Balkan.
Sto se tice dresova iz drugih drzava, koliko znam za sad CSKA, Ludogorec, Tirana i Kluz ce biti u BPB patchu, Kosovare necu da radim a Levski ako bude potrebe. Sto se tice ovih iz Slovenije i Makedonije, ako budete radili kako sam predlozio, odradicu vam njih, ovako je gubljenje vremena. I ovaj logo, iskreno, veze nema sa fudbalom, izgleda mi kao logo za neki jeftin losion za posle brijanja.

Grbove cu da vam odradim, samo smislite kako ce vam se zvati liga i dajte neke ideje ako ih imate.

Ipak kontam da je najbolji naziv za ligu "m:tel Prva Liga" i "m:tel Druga Liga". Kao sto sam napisao, da zelim da "ozivim lige bivse Juge", kontam da je najbolje da i lige nazovem onako kako su se i prije zvale. Sto se tice sponzora, to sam vec objasnio zasto sam uzeo bas sponozora m:tel.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

Aj opet da krenem sa nekim mojim savetima i predlozima. Mislim da ti je losa ideja za m:tel posto prvo asocira na BHPL, iskreno. A fora sa m:tel je sto je kod nas u Srbiji to m:ts pa bi se tu malo klalo jbg. Mislim da je bolje bez sponzora.
Drugo, kontam da treba da osmislis neki naziv koji asocira na ex-yu. Adria, Balkan, sto da ne i Aba Liga fazon, ili izmislis nesto, tipa Balkan Premier League i Balkan Championship, ili tako nesto.
Skontaj pa mi javi sta si smislio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  41
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  10
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/07/2020
  • Status:  Offline

1 hour ago, sourcekv said:

Aj opet da krenem sa nekim mojim savetima i predlozima. Mislim da ti je losa ideja za m:tel posto prvo asocira na BHPL, iskreno. A fora sa m:tel je sto je kod nas u Srbiji to m:ts pa bi se tu malo klalo jbg. Mislim da je bolje bez sponzora.
Drugo, kontam da treba da osmislis neki naziv koji asocira na ex-yu. Adria, Balkan, sto da ne i Aba Liga fazon, ili izmislis nesto, tipa Balkan Premier League i Balkan Championship, ili tako nesto.
Skontaj pa mi javi sta si smislio.

Ako mozes da odradis logo prve lige, druge lige, kupa i superkupa da pogledamo pa mozda se i ja predomislim da koristim samo timove iz ex-yu. Takodje ako mozes one klubove sto si gore pomenuo ja mislim Shkupi, Veles, Muru i jos jedan nmg se sjetit da ih odradis.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

2 hours ago, sourcekv said:

Aj opet da krenem sa nekim mojim savetima i predlozima. Mislim da ti je losa ideja za m:tel posto prvo asocira na BHPL, iskreno. A fora sa m:tel je sto je kod nas u Srbiji to m:ts pa bi se tu malo klalo jbg. Mislim da je bolje bez sponzora.
Drugo, kontam da treba da osmislis neki naziv koji asocira na ex-yu. Adria, Balkan, sto da ne i Aba Liga fazon, ili izmislis nesto, tipa Balkan Premier League i Balkan Championship, ili tako nesto.
Skontaj pa mi javi sta si smislio.

To jest, i ja sam to odmah skontao, cim sam ti ostavio post. Kontao sam da pisem opet da se promjeni ime lige, al rekoh da te ne bombardujem obavjestima, svakako ces odgovoriti, pa bih napisao da sam se predomislio:ag:pisem ti onda u privatnim porukama kad se skontam, imam vec par ideja:wink(1):

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

Ljudi, oni koji su zainteresovani za ligu koju pravim, odlucio sam se za ime iste:

 

Prva Jugo Divizija

Druga Jugo Divizija

Sto se tice kupova, to cu jos naknadno objaviti, vjerovatno ovih dana.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Edit Team
  • Content Count:  53
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  4,057
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/30/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

"Prva savezna liga", tako se zvala nekad.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

Ovo su konacni nazivi liga i kupova:

Prva Yugo Divizija

Druga Yugo Divizija

Kup Balkana

Yugo Super Kup

Sourcekv je vec odradio par grbova, pa kad i to bude potpuno gotovo, postavit cu ovdje slike:wink(1):

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  139
  • Reputation:   64
  • Achievement Points:  249
  • Solved Content:  0
  • Joined:  09/09/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  02/05/1991
  • Device:  Windows

Just now, Plavac_3110 said:

Ovo su konacni nazivi liga i kupova:

Prva Yugo Divizija

Druga Yugo Divizija

Kup Balkana

Yugo Super Kup

Sourcekv je vec odradio par grbova, pa kad i to bude potpuno gotovo, postavit cu ovdje slike:wink(1):

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...