Jump to content
Oficijalni partneri

e[ovo je]Football BPB 2020 Patch - Pitanja


milos987
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

11 hours ago, dejanr said:

Source, Ja, brate, ne igram ovaj PES, ali cijenim rad svakog Edit tima/pojedinca, i drago mi je da ima jos domacih modova, jer i sam radim neke projekte i znam koliko je tesko (dok se ne uhodas) i koliko vremena treba.
U edit timu sam bar nekih 8-9 godina, znam kako stvari funkcionisu, znam isto da si radio dresove na onom drugom forumu.
Ne zelim pogresno nekako da me shvatis, ali mi smo mnogo potencijalnih clanova izgubili, jer ljudi nisu htjeli da im objasne neke stvari, da izdvoje pola sata u toku dana i zato sam ti i odgovorio na poruku.
Slazem se da se moze donekle sam, ali je mnogo lakse i efikasnije kad imas nekog, narocito domaceg lika, koji ce objasniti bas te neke sitnice, koje te mozda zezaju da zavrsis dres/facu... Koliko sam cimao razne domace edit timove da mi objasne par stvari oko edita Fife, mislis da mi je iko izasao u susret? Sve dok nisam naisao na nekog SPANCA (sto mi je pretuzno), lik mi do detalja objasnio nesto za stadione i zahvalan sam mu na tome beskonacno. I sad ja mogu nauciti nekog novog klinca isto to.

Dani, svakako, osnovno znanje je potrebno, ali nije mi se svidio ovaj stav - nemamo vremena i momak je bukvalno odbijen na prvu, bez da mu se izaslo u susret. Bas zbog tog nedostaka vremena sam i pisao, na kraju vi necete imati nikako vremena za edit, ili ce vas smoriti, i sta onda?
Evo, Raso mu je iskocio pravilno, pa ce on sa njim dalje vidjeti da li je taj momak za pravljenje faca ili ne.. I realno, svakome se moze izaci u susret, nekad ces imati vremena samo da mu odg na poruku, a nekada ces moci sat vremena odvojiti da mu objasnis sta i kako. Nije to svaki dan i nije do dovijeka, jednom-2x mu objasnis i vidis na cemu ste.

Boki brate, bar kapiram da si ti shvatio sta zelim reci, jer si vidio situaciju sa Edit timom na onom forumu. Javio se momak da pomogne, vi mu iskocite u inbox vidite sta i koliko zna, ako vidis da nema nista od njega, kazes mu i to je to. Niko se nije rodio naucen, zapece mozda lik na nekoj banalnoj stvari i odustace, a uz vasu pomoc bi je mozda preskocio. A takvi sto hoce na tacnu su najgori, ljudi prvo otvore temu, pa onda fazon , ja nasao ne treba nista... 

Momci, ja nemam nikakvu korist od ovoga sto vam pisem, samo dobronamjeran savjet ne odbacujte ljude koji zele pomoci, prenosite znanje na mladje, neka se kale uz vas, naucice vremenom. Sve ovo pisem jer smo mi dosta ljudi izgubili zbog slicnih situacija i vremenom se edit tim raspao, zbog nedostatka novih, a stariji su odustali zbog manjka vremena, porodice, smorilo ih sve to, itd.

Izvinjavam se sto smo malo u off otisli, ali jbg. Pozdrav svima i samo gurajte! :) 

Batice, sve stoji to sto si rekao. Ako si vec toliko dugo u editu, onda znas i da sam bio u edit timu na onom drugom forumu, da sam bio u edit timu na Peseditu i da sam mnoge klince ucio kitmaking, izmedju ostalih i Nemanju. Mi hocemo da pomognemo, ali ne mozemo nikoga od nule da naucimo. Mozda sam preostar bio u onom postu, ja hocu da pomognem svakome ko ima smisla za to ali ako neko nema predznanje onda je gubljenje vremena. Jer ako neko nema znanje u photoshopu ja ne mogu da sedim sa njim da mu objasnjavam sta je layer, sta je vector mask, sta je layer style, sta je layer mask, zasto ovde solid color, zasto ovde overlay a ne soft light i slicno... I ja kad sam pocinjao, prepravljao sam tudje dresove, nisam umeo da napravim template. Skinuo sam template od metaya, gledao sta je sta, milos007 mi je kasnije dao indikator i objasnio mi samo kako bojim savove, dalje sam sam ucio. Kazem, ako moram sve od nule da ucim nekoga, to je gubljenje vremena, mora da se ima nekog predznanja. Otvoris dres, gledas, probas da skontas sta je sta, probas malo da precrtas nesto. Kad to savladas onda mozemo da razgovaramo o nekom obucavanju.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  19
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  02/10/2015
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Ljudi jel može pomoć vrc tri puta sam reinstalirao i nikako nemam stadione dobijem samo klubove i dreseve sa igračima i facama. Sve sam radio po Miloševom upustvu i za V2 i za V2,5 i modules i V2,51 ...stvarno ne znam šta da radim više pročešljao sam forum i nisam našao rešenje ..ako neko zna molim Vas za pomoć .

Hvala

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  298
  • Reputation:   49
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/21/2018
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

7 minutes ago, gosa78 said:

Ljudi jel može pomoć vrc tri puta sam reinstalirao i nikako nemam stadione dobijem samo klubove i dreseve sa igračima i facama. Sve sam radio po Miloševom upustvu i za V2 i za V2,5 i modules i V2,51 ...stvarno ne znam šta da radim više pročešljao sam forum i nisam našao rešenje ..ako neko zna molim Vas za pomoć .

Hvala

Ne treba 2.5 nego Euro 1.0 i update u euro 1.0

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  19
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  02/10/2015
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Hvala na odgovoru samo mi reci jel moram sad opet sve da brisem pa tek onda da instaliram Euro 1.0 ? Evo druže slike nije mi jasno gde grešim?

1715531754_screen-23_20_4727.07_2020.thumb.png.652a16cc0b1708298f75b80a775a4c9c.png

UBAČEN OF.jpeg

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  584
  • Reputation:   932
  • Achievement Points:  5,410
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

8 hours ago, gosa78 said:

Hvala na odgovoru samo mi reci jel moram sad opet sve da brisem pa tek onda da instaliram Euro 1.0 ? Evo druže slike nije mi jasno gde grešim?

1715531754_screen-23_20_4727.07_2020.thumb.png.652a16cc0b1708298f75b80a775a4c9c.png

UBAČEN OF.jpeg

Obriši modules, i download foldera obriši sve bpb fajlove i onda skini najnoviju verziju instaliraj i piči

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  19
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  02/10/2015
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Hvala druže valjda ce upaliti ovaj put :ay:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  97
  • Reputation:   27
  • Achievement Points:  177
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/10/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/25/1986
  • Device:  Windows

On 7/8/2020 at 9:06 AM, milos987 said:

Kako ubacuješ dresove? Preko kitservera ili ubacuješ sa kit studiom i tamo ftex fajlove? Kom timu menjaš dres? Svi timovi su licencirani pa kroz edit ne možeš ubaciti.

sredio sam vec,preko kitservera,pa onda ide preko sidera sve...za AC Milan ,imam mnogo retro dresova za njega,pa sad menjam ih kako mi se cefne :D samo sto sredim sve i onda me uhvati posao da tek sad imam vremena da se igram kao covek. :D

Ma ja sam ubacim miniface,neke face od drugih legendi ako zatreba...boots od legendi sam promenim ili neke ko mi se svidjaju ubacim umesto onih sto mi se ne svidjaju i takoc...malo zamenim te male sitnice,i neke dresove isto...preko kitservera radim sve...i livecpka isto. ubacim,pokrene se sider i melem

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  298
  • Reputation:   49
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/21/2018
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

1 hour ago, gosa78 said:

Hvala druže valjda ce upaliti ovaj put :ay:

Ako ne radi posalji mi private poruku pa cemo preko teamviewera reisti kad se s mora vratim

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

16 minutes ago, Lurix said:

Ako ne radi posalji mi private poruku pa cemo preko teamviewera reisti kad se s mora vratim

Sto ti nisi najavio da ides na more? 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Moram da pohvalim ovo sve što ste uradili, vi nemate pojma koliko donosi na vjernosti grafika svih pojedinačnih liga, da nije jednolično i tako to, to je odrađeno apsolutno sjajno, oduševio sam se  za Community Shield, brutalna grafika, mislim na scoreboard i ostalo, sjajno, svaka čast svima, to je peč koji sam tražio, ja inače nisam ni znao, a ne znam kako jer sam tražio da postoje momci koji ovako rade pečeve, znao sam jedino za PES Srbiju koji su pukli i naše peč nisam godinama igrao, to mi je jako krivo jer mi se više PES i ne igra toliko koliko se igrao prije, ali vraća mi se želja kad vidim BT Sport na utakmici Premijer lige, generalno jako volim tu televiziju, ma nemam riječi stvarno. Sad mi krivo što ovde nisam bio i ranije, mnogo se više posvećujete detaljima od proslavljenih nekih pečeva, tako da vam skida skidam kapu, za time sam tragao godinama. Imam jedno pitanje, da li se mogu ubaciti face u ovaj peč iz nekog drugog, to je peč samo sa facama i ni sa čim drugim, ako ne može da znam da ne pokvarim peč, dugo mi je trebalo da napravim sve kako treba, Ako bi moglo biti problema znači ne bih, eto toliko, hvala :ab:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  584
  • Reputation:   932
  • Achievement Points:  5,410
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

1 hour ago, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

Moram da pohvalim ovo sve što ste uradili, vi nemate pojma koliko donosi na vjernosti grafika svih pojedinačnih liga, da nije jednolično i tako to, to je odrađeno apsolutno sjajno, oduševio sam se  za Community Shield, brutalna grafika, mislim na scoreboard i ostalo, sjajno, svaka čast svima, to je peč koji sam tražio, ja inače nisam ni znao, a ne znam kako jer sam tražio da postoje momci koji ovako rade pečeve, znao sam jedino za PES Srbiju koji su pukli i naše peč nisam godinama igrao, to mi je jako krivo jer mi se više PES i ne igra toliko koliko se igrao prije, ali vraća mi se želja kad vidim BT Sport na utakmici Premijer lige, generalno jako volim tu televiziju, ma nemam riječi stvarno. Sad mi krivo što ovde nisam bio i ranije, mnogo se više posvećujete detaljima od proslavljenih nekih pečeva, tako da vam skida skidam kapu, za time sam tragao godinama. Imam jedno pitanje, da li se mogu ubaciti face u ovaj peč iz nekog drugog, to je peč samo sa facama i ni sa čim drugim, ako ne može da znam da ne pokvarim peč, dugo mi je trebalo da napravim sve kako treba, Ako bi moglo biti problema znači ne bih, eto toliko, hvala :ab:

Hvala za pohvale trudimo se. Mogu da se ubace, više manje za lige petica su isti ID faca tako da možeš ubacivati šta skineš sa neta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

20 minutes ago, rasovukadinovic said:

Hvala za pohvale trudimo se. Mogu da se ubace, više manje za lige petica su isti ID faca tako da možeš ubacivati šta skineš sa neta. 

Aha, znači može, hvala puno.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  298
  • Reputation:   49
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/21/2018
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

3 hours ago, dani12o82 said:

Sto ti nisi najavio da ides na more? 

Rekao sam milosu, dolazim sutra na kratko sam nesto otiso

Edit:pardon rasi(reko sam da nisam par dana kuci) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

38 minutes ago, Lurix said:

Rekao sam milosu, dolazim sutra na kratko sam nesto otiso

Edit:pardon rasi(reko sam da nisam par dana kuci) 

Salim se brate, sta ti je hahahahah

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  19
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  02/10/2015
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Okej Lurix hvala ti puno , ako večeras ne uspem poslacu ti poruku pa se kontaktiramo gad budeš u mogućnosti ...

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  112
  • Reputation:   48
  • Achievement Points:  3,912
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/21/2015
  • Status:  Offline
  • Birthday:  12/26/1985
  • Device:  Windows

Ako nekome treba pomoć u instalaciji patcha, javite mi se u inbox. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  97
  • Reputation:   27
  • Achievement Points:  177
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/10/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/25/1986
  • Device:  Windows

zasto mi stadioni ne rade?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

3 hours ago, raca86 said:

zasto mi stadioni ne rade?

Zato sto Madjarska nema more

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

16 hours ago, raca86 said:

zasto mi stadioni ne rade?

Mi radimo druze a zasto ti stadioni ne rade moraces pitati njih. 

@sourcekv jel u planu mozda neki patch za to more u madjarsku? pitam za tatko

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  240
  • Reputation:   86
  • Achievement Points:  796
  • Solved Content:  0
  • Joined:  05/26/2019
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

Pozz nez dali pisem na pravom mistu Al me zanima za dresove dali idete po nekom redu ligu po ligu (vidim da radite bosansku sad)  ili? Zanima me jer su izasli novi dresovi za Hajduk pa dali ih imate u planu? Hvala i sve pohvale za rad i trud  https://hajduk.hr/klub/macron

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

1 hour ago, eciv said:

Pozz nez dali pisem na pravom mistu Al me zanima za dresove dali idete po nekom redu ligu po ligu (vidim da radite bosansku sad)  ili? Zanima me jer su izasli novi dresovi za Hajduk pa dali ih imate u planu? Hvala i sve pohvale za rad i trud  https://hajduk.hr/klub/macron

Pozdrav, u principu dve stvari diriguju redosled pravljenja dresova, prvi je slobodno vreme momaka koji rade na njima i naravno objava klubova i dobre slike istih. 

Bice naravno novi dres Hajduka u novoj verziji patcha. 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  97
  • Reputation:   27
  • Achievement Points:  177
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/10/2020
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/25/1986
  • Device:  Windows

18 hours ago, sourcekv said:

Zato sto Madjarska nema more

Lepo sam pitao,ne moras biti tako nekulturan..ako ne znas odgovor cuti. Sramota za ovakvo ponasanje moderatora.  Raso i bojanredstar su ljudine...naspram tebe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  298
  • Reputation:   49
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/21/2018
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

1 hour ago, raca86 said:

Lepo sam pitao,ne moras biti tako nekulturan..ako ne znas odgovor cuti. Sramota za ovakvo ponasanje moderatora.  Raso i bojanredstar su ljudine...naspram tebe.

nisu source nekulturan, opusteno. Dali ti rade scoreboardi i face?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

10 hours ago, raca86 said:

Lepo sam pitao,ne moras biti tako nekulturan..ako ne znas odgovor cuti. Sramota za ovakvo ponasanje moderatora.  Raso i bojanredstar su ljudine...naspram tebe.

Nisi lepo pitao, pitao si jako glupo. I ne, ja nisam samo moderator, ja sam jedan od najstarijih clanova ovde, bivsi lider edit tima i kitmejker. Ako ti nesto ne radi, objasni sta si uradio jer mi ne gledamo u pasulj da bismo znali zasto tebi nesto ne radi. A sa druge strane, ako nisi razumeo sarkazam, onda bas masis poentu mog odgovora.

@dani12o82 ce bidne, sa sve malom sirenom

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

16 hours ago, eciv said:

Pozz nez dali pisem na pravom mistu Al me zanima za dresove dali idete po nekom redu ligu po ligu (vidim da radite bosansku sad)  ili? Zanima me jer su izasli novi dresovi za Hajduk pa dali ih imate u planu? Hvala i sve pohvale za rad i trud  https://hajduk.hr/klub/macron

Zapravo, kad radim dresove nemam neki odredjeni redosled, radim nasumicno koji mi naleti. Video sam odavno nove dresove Hajduka ali ne kanim se da radim hrvatske klubove jer je njih radio @theBigBadWolf pa kontam da ce i sad on osim ako se nije predomislio. Manje-vise sam pokrio Srbiju i Bosnu sto se tice dresova, ima jos par klubova za koje cekam bolje slike, Crnogorci su takodje skoro gotovi pa ako theBigBadWolf ne odradi dok zavrsim sa ovima, odradicu ja. Ali svakako u sledecem patchu ce biti svi novi dresovi, bez brige :br:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...