Jump to content
Oficijalni partneri

e[ovo je]Football BPB 2020 Patch - Pitanja


milos987
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  584
  • Reputation:   932
  • Achievement Points:  5,410
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

32 minutes ago, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

Imam ljudi predlog jedan za vas, šta mislite o tome da napravite tim legendi Partizana, Crvene Zvijezde i Dinama iz Zagreba. A uz to da napravite dva tima najboljih generacija Partizana i Zvijezde, mislim na Partizanove bebe iz 66. godine i i ovu trijumfalnu Zvijezdinu generaciju iz 91. Mislim da bi to bilo sjajno. Uzgred na stadionu Voždovca kad se izvodi korner, igrač se uopšte ne vidi, ako se to može popraviti bilo bi sjajno. 

Nece biti klasik timova. Na stadionu Vozdovca ne moze da se namesti kad izvodis korner, a i ne smeta to toliko.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  10,725
  • Reputation:   362
  • Achievement Points:  30,149
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/18/1966
  • Device:  Windows

32 minutes ago, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

Imam ljudi predlog jedan za vas, šta mislite o tome da napravite tim legendi Partizana, Crvene Zvijezde i Dinama iz Zagreba. A uz to da napravite dva tima najboljih generacija Partizana i Zvijezde, mislim na Partizanove bebe iz 66. godine i i ovu trijumfalnu Zvijezdinu generaciju iz 91. Mislim da bi to bilo sjajno. Uzgred na stadionu Voždovca kad se izvodi korner, igrač se uopšte ne vidi, ako se to može popraviti bilo bi sjajno. 

Nećemo raditi  klasike, mi radimo samo trenutna desavanja, a sto se tice kornera malo pokriva, takva je kamera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

38 minutes ago, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

Imam ljudi predlog jedan za vas, šta mislite o tome da napravite tim legendi Partizana, Crvene Zvijezde i Dinama iz Zagreba. A uz to da napravite dva tima najboljih generacija Partizana i Zvijezde, mislim na Partizanove bebe iz 66. godine i i ovu trijumfalnu Zvijezdinu generaciju iz 91. Mislim da bi to bilo sjajno. Uzgred na stadionu Voždovca kad se izvodi korner, igrač se uopšte ne vidi, ako se to može popraviti bilo bi sjajno. 

Nema potrebe da se rade klasik timovi, bezveze da se puni baza nepotrebno, bolje te slotove iskoristiti za jos neki ex-yu klub.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  30
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/15/2020
  • Status:  Offline

Jedva cekam kada izadje patchhhh. P.S. Da li ce te da radite update na 3.0V patch ili ce da izbacite totalno novi patch 3.5V?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  584
  • Reputation:   932
  • Achievement Points:  5,410
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

5 minutes ago, MatejaPES12 said:

Jedva cekam kada izadje patchhhh. P.S. Da li ce te da radite update na 3.0V patch ili ce da izbacite totalno novi patch 3.5V?

Izbacujemo za PES 21, sa 20 smo zavrsili.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  23
  • Reputation:   2
  • Achievement Points:  84
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/12/2019
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/06/1992
  • Device:  Windows

uradite bar jos jedan mali update za pes 20, sa transferima...

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

2 hours ago, Coby92 said:

uradite bar jos jedan mali update za pes 20, sa transferima...

To nece da bude sigurno jer transfer period traje do oktobra a do tad cemo svi preci na 21

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Mogu samo reći šteta što se neće raditi klasik timovi, nije do slotova nikakvih, ali kad se već radi peč Balkanski, mislim da to treba, ali eto u manjini sam i smiješno je govoriti bavimo se trenutnim dešavanjima i tako. Na stadionu Voždovca se ne vidi ništa ti kažeš kamera nije dobra, pa čemu onda stadion, mogu iz kontre primiti gol jer ne vidim ništa šta se dešava, ali eto, vi pravite to. Ispade da sam predlagao gluposti po vama... Inače znate li kad izlazi novi PES koji zapravo i neće biti novi nego samo neki update ?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Edit Team
  • Content Count:  225
  • Reputation:   369
  • Achievement Points:  4,945
  • Solved Content:  0
  • Joined:  02/05/2017
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Drug sto se tice stadiona Vozdovca mozda igras na pogresnoj kameri, na dynamic wide nema problema sve se vidi, to sto pri korneru malo zaklanja igraca nije nista.

Takodje nije tvoje da preispitujes odluke ljudi koji rade patch, trebas biti zadovoljan sto je sve ovo neko prvi izdvojio svoje vreme pa onda i napravio. Ovo je strasno veliki projekat koji je trebalo uraditi a bice jos bolje tako da nema prostora za nezahvalnost jer ponovicu po stoti put, ljudi trose svoje vreme na ovo a sve je besplatno, nista nisi platio pa da mozes kritikovati, samo ces naljutiti ljude koji ovo rade pa ce vremenom odustati od bilo kakvog rada.

Nista te ne sprecava da naucis sam kako da izmenis dresove, grbove i igrace pa sebi napravis klasik tim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

4 hours ago, bojanredstar said:

Drug sto se tice stadiona Vozdovca mozda igras na pogresnoj kameri, na dynamic wide nema problema sve se vidi, to sto pri korneru malo zaklanja igraca nije nista.

Takodje nije tvoje da preispitujes odluke ljudi koji rade patch, trebas biti zadovoljan sto je sve ovo neko prvi izdvojio svoje vreme pa onda i napravio. Ovo je strasno veliki projekat koji je trebalo uraditi a bice jos bolje tako da nema prostora za nezahvalnost jer ponovicu po stoti put, ljudi trose svoje vreme na ovo a sve je besplatno, nista nisi platio pa da mozes kritikovati, samo ces naljutiti ljude koji ovo rade pa ce vremenom odustati od bilo kakvog rada.

Nista te ne sprecava da naucis sam kako da izmenis dresove, grbove i igrace pa sebi napravis klasik tim.

A sa ovim drugim što si napisao u redu, ovaj peč sam preporučio u jednoj grupi, tako da toliko o tome šta mislim o samom peču, mislim samo da su napravljeni propusti oko nekih stvari koje su jasne, ali dobro, nije nešto što ja ne mogu popraviti. U pitanju su sitnice koji igrač igra kom nogom i tako. Imam pitanje zašto nema Enfilda recimo kao stadiona i tako, mislim da nema ni svih stadiona iz naše lige poput Radničkog iz Surdulice ili tako nekog, planira li se izgradnja toga ? Planira li se napraviti stadion Radnika iz Bijeljine ?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  76
  • Reputation:   3
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/11/2020
  • Status:  Offline

3 hours ago, nikolicmiroslav93@hotmail. said:

A sa ovim drugim što si napisao u redu, ovaj peč sam preporučio u jednoj grupi, tako da toliko o tome šta mislim o samom peču, mislim samo da su napravljeni propusti oko nekih stvari koje su jasne, ali dobro, nije nešto što ja ne mogu popraviti. U pitanju su sitnice koji igrač igra kom nogom i tako. Imam pitanje zašto nema Enfilda recimo kao stadiona i tako, mislim da nema ni svih stadiona iz naše lige poput Radničkog iz Surdulice ili tako nekog, planira li se izgradnja toga ? Planira li se napraviti stadion Radnika iz Bijeljine ?

Imas temu za stadione,imas u jednoj tamo i enfild i ostale stadione koje je postavio @Ski85pa skini te partove pa ubacuj sam prosto je imas uputstvo i sve,nema potrebe da ovde smaras ljude za bezvezne stvari i da im pricas e treba tako e treba ovako,stavi kameru na Vozdovcu dynamic wide i bice ti ful,tu kameru isto koristi za manje stadione gde ne moze lepo da se igra na stadium kameri...i nije Radnicki iz Surdulice vec Radnik..i bice njihov stadion u narednoj verziji tj u bpb 2021,imas dosta tema sto se tice i stadiona i faca i predloga za bpb 2021 pa prati sve ako te vec zanima

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  30
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/15/2020
  • Status:  Offline

Imam jedno pitanje. Da li bih mogao ja da pri pomognem u izradi patcha? Ako treba nesto da se pomogne rado bih prihvatio voleo bih da probam nesto novo. Ako vec ima ko da radi na samom patchu onda nema veze:cool2:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  584
  • Reputation:   932
  • Achievement Points:  5,410
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

40 minutes ago, MatejaPES12 said:

Imam jedno pitanje. Da li bih mogao ja da pri pomognem u izradi patcha? Ako treba nesto da se pomogne rado bih prihvatio voleo bih da probam nesto novo. Ako vec ima ko da radi na samom patchu onda nema veze:cool2:

Šta znaš da radiš? 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

57 minutes ago, MatejaPES12 said:

Imam jedno pitanje. Da li bih mogao ja da pri pomognem u izradi patcha? Ako treba nesto da se pomogne rado bih prihvatio voleo bih da probam nesto novo. Ako vec ima ko da radi na samom patchu onda nema veze:cool2:

Lepo je sto imas zelju i volju ali pitanje je znas li ista od edita. Mi nemamo vremena da obucavamo nikoga. A generalno, mislim da pored coveka za dresove i face nam i ne treba nista.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  30
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/15/2020
  • Status:  Offline

2 minutes ago, sourcekv said:

Lepo je sto imas zelju i volju ali pitanje je znas li ista od edita. Mi nemamo vremena da obucavamo nikoga. A generalno, mislim da pored coveka za dresove i face nam i ne treba nista.

ok hvala na odgovoru:cool2:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  15
  • Reputation:   9
  • Achievement Points:  25
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/26/2018
  • Status:  Offline

3 hours ago, sourcekv said:

Lepo je sto imas zelju i volju ali pitanje je znas li ista od edita. Mi nemamo vremena da obucavamo nikoga. A generalno, mislim da pored coveka za dresove i face nam i ne treba nista.

Kol'ko je ovo pogresno, po mom misljenju. 
Svako ko je zainteresovan, treba da bude obucen. Pa, otici ce Milos, Raso i ekipa, mozda i ovi stariji, i sta onda?
Javi se lik nekome u privatnu, taj mu posalje tutoriale, alate i ostalo i izdvoji malo vremena da mu objasni neke osnovne stvari.. Kad taj uradi jednu, 2, 5 faca,  posalje tom koji ga obucava i on na osnovu toga zakljuci ima li sta od tog "ucenika" i moze li upasti u Edit tim (ako ne odmah, mozda za neki kraci period, ko zna..). 

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  161
  • Reputation:   23
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/17/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

10 hours ago, stilud said:

Imas temu za stadione,imas u jednoj tamo i enfild i ostale stadione koje je postavio @Ski85pa skini te partove pa ubacuj sam prosto je imas uputstvo i sve,nema potrebe da ovde smaras ljude za bezvezne stvari i da im pricas e treba tako e treba ovako,stavi kameru na Vozdovcu dynamic wide i bice ti ful,tu kameru isto koristi za manje stadione gde ne moze lepo da se igra na stadium kameri...i nije Radnicki iz Surdulice vec Radnik..i bice njihov stadion u narednoj verziji tj u bpb 2021,imas dosta tema sto se tice i stadiona i faca i predloga za bpb 2021 pa prati sve ako te vec zanima

A da li postoji mogućnost recimo da ja kao novi član ne dosađujem nikome, nego jednostavno ne znam, ne mogu ni znati kad sam član 3 dana... Hvala na obavještenju.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

6 hours ago, dejanr said:

Kol'ko je ovo pogresno, po mom misljenju. 
Svako ko je zainteresovan, treba da bude obucen. Pa, otici ce Milos, Raso i ekipa, mozda i ovi stariji, i sta onda?
Javi se lik nekome u privatnu, taj mu posalje tutoriale, alate i ostalo i izdvoji malo vremena da mu objasni neke osnovne stvari.. Kad taj uradi jednu, 2, 5 faca,  posalje tom koji ga obucava i on na osnovu toga zakljuci ima li sta od tog "ucenika" i moze li upasti u Edit tim (ako ne odmah, mozda za neki kraci period, ko zna..). 

U principu si ti u pravu ali kad bi ovo bio nas posao i jedina stvar kojom se bavimo. Posto nije i vecina nas ima poslove, porodice i druge obaveze, vremena je zaista malo. 

Neces naci nikoga da ovde nije dobio pomoc za nesto sto je realno da se pomogne, ali sto se samog edita tice nije dovoljno imati samo zelju, treba se malo upustiti sam u to, nauciti neke osnove, net pa i sam forum je pun tutorijala.

Nauciti nekoga kako se radi u photoshopu od samog pocetka ili 3d programima ako nemas nikakvu pozadinu je malo previse slozices se. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Edit Team
  • Content Count:  225
  • Reputation:   369
  • Achievement Points:  4,945
  • Solved Content:  0
  • Joined:  02/05/2017
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

Mora svako bar malo sam pokazati inicijativu i svako ce dalje pomoci.

Ja sam recimo za sve sto radim prvo sam cackao pa kad sam dosao do kompikovanih stvari tu su uskocili iskusniji i tako je jedino ispravno.

Ovaj sto pise novi clan na forumu, kakve to veze ima, svi smo bili ali da nemas volje da malo istrazis vec sve odmah na tacnu to niko ne postuje i ja nemam problem to nikome da kazes jer apsolutno nista nije tesko samo ako se hoce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  584
  • Reputation:   932
  • Achievement Points:  5,410
  • Solved Content:  0
  • Joined:  01/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Android

Ko god ima volje i želje da uči facemaking nek se javi meni u PM. Naravno da  ima malo znanja oko Photoshopa i Blendera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  55
  • Reputation:   22
  • Achievement Points:  35
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/10/2020
  • Status:  Offline
  • Device:  Windows

3 minutes ago, rasovukadinovic said:

Ko god ima volje i želje da uči facemaking nek se javi meni u PM. Naravno da  ima malo znanja oko Photoshopa i Blendera. 

Rale, gde se nalaze ID igrača iz domaćih liga ?
Tražim u Editoru, nema..

Našao sam neki video iz 3 parta, pokušaću da napravim neku facu, samo nigde ne mogu da nađem ID

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  795
  • Reputation:   338
  • Achievement Points:  5,678
  • Solved Content:  0
  • Joined:  12/27/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/21/1992
  • Device:  Windows

11 hours ago, dejanr said:

Kol'ko je ovo pogresno, po mom misljenju. 
Svako ko je zainteresovan, treba da bude obucen. Pa, otici ce Milos, Raso i ekipa, mozda i ovi stariji, i sta onda?
Javi se lik nekome u privatnu, taj mu posalje tutoriale, alate i ostalo i izdvoji malo vremena da mu objasni neke osnovne stvari.. Kad taj uradi jednu, 2, 5 faca,  posalje tom koji ga obucava i on na osnovu toga zakljuci ima li sta od tog "ucenika" i moze li upasti u Edit tim (ako ne odmah, mozda za neki kraci period, ko zna..). 

Pogresno ili ne, mi vremena nemamo jer svo vreme sto imamo koristimo da uradimo stvari za patch da bi vama pruzili sto bolji proizvod. Samo obucavanje oduzima previse vremena, usporio bi rad na patchu, samim tim manje stvari bi se uradilo. Ko je voljan da nauci on ce nauciti i bez nase pomoci jer postoji gomila dobrih tutlriala online. Moguce da i moji tutoriali postoje negde jos uvek (jesu za pes 13 ali je princip isti). Ja mogu osnovne stvari oko kitmakinga da pokazem svakome ali nemam vremena da detaljisem, ostalo zavisi od toga koliko ko ima predznanja, maste i koliko je snalazljiv. Nadam se da razumes zasto sam rekao da ne mozemo da obucavamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  298
  • Reputation:   49
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/21/2018
  • Status:  Offline
  • Device:  iPhone

20 hours ago, dejanr said:

Kol'ko je ovo pogresno, po mom misljenju. 
Svako ko je zainteresovan, treba da bude obucen. Pa, otici ce Milos, Raso i ekipa, mozda i ovi stariji, i sta onda?
Javi se lik nekome u privatnu, taj mu posalje tutoriale, alate i ostalo i izdvoji malo vremena da mu objasni neke osnovne stvari.. Kad taj uradi jednu, 2, 5 faca,  posalje tom koji ga obucava i on na osnovu toga zakljuci ima li sta od tog "ucenika" i moze li upasti u Edit tim (ako ne odmah, mozda za neki kraci period, ko zna..). 

To ti je kao na poslu, kad posaljes prijavu nece te uciti sve nego ako znas ces da radis a ako ne ces da ucis. Momci nemaju vremena da svakom objasnjavaju iako to dosta grubo zvuci. Nadam se da svi razumeju zasto nije moguce svakog posebno nauciti da edituje

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  15
  • Reputation:   9
  • Achievement Points:  25
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/26/2018
  • Status:  Offline

Source, Ja, brate, ne igram ovaj PES, ali cijenim rad svakog Edit tima/pojedinca, i drago mi je da ima jos domacih modova, jer i sam radim neke projekte i znam koliko je tesko (dok se ne uhodas) i koliko vremena treba.
U edit timu sam bar nekih 8-9 godina, znam kako stvari funkcionisu, znam isto da si radio dresove na onom drugom forumu.
Ne zelim pogresno nekako da me shvatis, ali mi smo mnogo potencijalnih clanova izgubili, jer ljudi nisu htjeli da im objasne neke stvari, da izdvoje pola sata u toku dana i zato sam ti i odgovorio na poruku.
Slazem se da se moze donekle sam, ali je mnogo lakse i efikasnije kad imas nekog, narocito domaceg lika, koji ce objasniti bas te neke sitnice, koje te mozda zezaju da zavrsis dres/facu... Koliko sam cimao razne domace edit timove da mi objasne par stvari oko edita Fife, mislis da mi je iko izasao u susret? Sve dok nisam naisao na nekog SPANCA (sto mi je pretuzno), lik mi do detalja objasnio nesto za stadione i zahvalan sam mu na tome beskonacno. I sad ja mogu nauciti nekog novog klinca isto to.

Dani, svakako, osnovno znanje je potrebno, ali nije mi se svidio ovaj stav - nemamo vremena i momak je bukvalno odbijen na prvu, bez da mu se izaslo u susret. Bas zbog tog nedostaka vremena sam i pisao, na kraju vi necete imati nikako vremena za edit, ili ce vas smoriti, i sta onda?
Evo, Raso mu je iskocio pravilno, pa ce on sa njim dalje vidjeti da li je taj momak za pravljenje faca ili ne.. I realno, svakome se moze izaci u susret, nekad ces imati vremena samo da mu odg na poruku, a nekada ces moci sat vremena odvojiti da mu objasnis sta i kako. Nije to svaki dan i nije do dovijeka, jednom-2x mu objasnis i vidis na cemu ste.

Boki brate, bar kapiram da si ti shvatio sta zelim reci, jer si vidio situaciju sa Edit timom na onom forumu. Javio se momak da pomogne, vi mu iskocite u inbox vidite sta i koliko zna, ako vidis da nema nista od njega, kazes mu i to je to. Niko se nije rodio naucen, zapece mozda lik na nekoj banalnoj stvari i odustace, a uz vasu pomoc bi je mozda preskocio. A takvi sto hoce na tacnu su najgori, ljudi prvo otvore temu, pa onda fazon , ja nasao ne treba nista... 

Momci, ja nemam nikakvu korist od ovoga sto vam pisem, samo dobronamjeran savjet ne odbacujte ljude koji zele pomoci, prenosite znanje na mladje, neka se kale uz vas, naucice vremenom. Sve ovo pisem jer smo mi dosta ljudi izgubili zbog slicnih situacija i vremenom se edit tim raspao, zbog nedostatka novih, a stariji su odustali zbog manjka vremena, porodice, smorilo ih sve to, itd.

Izvinjavam se sto smo malo u off otisli, ali jbg. Pozdrav svima i samo gurajte! :) 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Niko nikoga ne odbacuje, daleko od toga. 

Cisto sumnjam da ces naci nekoga ovde da je odbacen ili ostavljen bez resenja, barem nekakvog. 

Forum i postoji da se druzimo i razmenimo znanje i probleme, kritike i pohvala tako da tu nista nije sporno ali jeste sporno kad neko hoce da edituje pa trazi tutorijal sa YT kako se edituje, dakle ne zeli sam da "skokne" na YT i potrazi to isto, to je vec previse i nema potrebe da idem sa njim u inbox da vidim sta i kako, jasno mi je na prvu, pa daj i nama malo kredita, nismo ni mi u ovome od juce :) 

Nebi sad da nabrajam sta clanovi rade ovde sve da bi pomogli svakome, koliko je moguce naravno, jer to i nije tema, ali vjeruj da rade i dosta preko onog realnog i normalnog.

Cisto da se nebi pogresno razumeli, tvoj predlog i kritika su uvek dobrodosli, kao i bilo ciji drugi. 

Predlazem da se aktivras i pomognes na forumu, pa eto cak i u tom delu, jer ljudi koji razmisljaju normalno i spremni su da pomognu, kao ti, uvek su dobrodosli kod nas 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...