Jump to content
dani12o82

e[ovo je]Football BPB 2020 Patch - Pitanja

Recommended Posts

imam pitanje za verziju peca 1.01 imam samo v1.0 kad sam pre mesec dana ubacio v1.01 preko v1.0 nisam mogao da igram sa pecem pa me zanima da li moram da v1.02 ubacim preko v1.01 ili moze na v1.0 hvala

Kada ce biti uraden patch za pes 2020 Bht premijer liga

Pozdrav momci,evo da se pohvalimo sta su nasi facemakeri uradili dok se v2 polako privodi kraju

Crvena Zvezda:

Screenshot-3.png Screenshot-4.png Screenshot-5.png Screenshot-6.png Screenshot-7.png Screenshot-8.png Screenshot-9.png Screenshot-10.png Screenshot-11.png Screenshot-12.png Screenshot-13.png Vukanovic.png84300894-486783122245080-778378211544268

Partizan:

83892305-686281722132343-519999222610866 pGJBBXy.png Screenshot-1.png Screenshot-4.png Screenshot-5.png Screenshot-6.png Screenshot-7.png Screenshot-9.png Screenshot-10.png Screenshot-11.png

Screenshot-12.png Screenshot-13.png Screenshot-14.png Screenshot-15.png SeVyn6u.png stevanovic.jpg

Još jedna stvar, biliži se 5000 download.Ko bude 5000 dobija poklon od naseg edit teama.

Druze radi na svakoj verziji,ja igram preko bypass odlicno sve radi :D

Bolje da ste stavili ovog Strahinju Pavlovica :D

da.png

41 minutes ago, kuravendamagic said:

jel se zna tacan datum izlaska v2?

15-20 februar koliko znam nema na cemu

Vidim ceo tim zvezdin je napravljen, mozete li bar jos 2-3 Partizanove face da napravite, npr golmana Stojkovica, Tosica, Vujacica...inace svaka cast na radu i trudu, jedva cekamo da izadje V2

ne mogu da uzivam u pesu zbog glupog kresa na prelaznom roku jedino sto znam je da je nesto do download foldera ali ne znam sta pomoc plz i ako moze v2 sto pre

On 2/7/2020 at 11:44 PM, Coby92 said:

Vidim ceo tim zvezdin je napravljen, mozete li bar jos 2-3 Partizanove face da napravite, npr golmana Stojkovica, Tosica, Vujacica...inace svaka cast na radu i trudu, jedva cekamo da izadje V2

Odrađeni su svi oni.

Da li su ubaceni rb laipzig red bul salzburg i atalanta u ligu shampiona odlicno pravite patch

jel zna neko sta je sa download folder sa corrupted files kako se fixa da ML ne puca plz pomoc hvala u svakom slucaju

4 hours ago, Stefkoni said:

jel zna neko sta je sa download folder sa corrupted files kako se fixa da ML ne puca plz pomoc hvala u svakom slucaju

Da potvrdim da ML puca, kao i da pitam kako resavam ovo kad mi pusti (od danas) Belgijsku ligu umesto SL?

koliko ce zauzimati v2?

i imam jos nesto kad sam prvi put instalirao pec komentator je govorio dok igram red star ali nisam i mao sponzore kad sam drugi put instalirao pec ima o sam sponzore ali je komentator govorio antwerp u cemu je stvar

3 hours ago, Stefkoni said:

i imam jos nesto kad sam prvi put instalirao pec komentator je govorio dok igram red star ali nisam i mao sponzore kad sam drugi put instalirao pec ima o sam sponzore ali je komentator govorio antwerp u cemu je stvar

Stvar je da vise ne spamas forum. Zadnje 2 strane se dopisujes sam sa sobom, smiri se i cekaj da izadje verzija 2, kad god da je izbace. Mislis li da mi ostali nismo nestrpljivi? Da samo tebe nervira pucanje ML-a?

4 hours ago, bojanredstar said:

Krenulo je i u Nišu! :)

MR51HVu.jpg

mDdrbor.jpg

txq5Zuk.jpg

EYuPEQD.jpg

Kidanje! Svaka cast!!

Izašao je novi update znači li to da bi brzo mogao i patch?

momci uklonite ovaj znak sa belog Partizanovog dresa..

PES2020-2019-08-11-14-02-30-992.jpg

OBAVEŠTENJE:

Danas je izasao novi update za Pes. Konami je izbacio DLC 4.0, tako da ce uskoro V2 i nece biti update sad. Pa bih vas zamoli za malo strpljenja.

Vaš BPB edit team.

1 hour ago, pop1806 said:

OBAVEŠTENJE:

Danas je izasao novi update za Pes. Konami je izbacio DLC 4.0, tako da ce uskoro V2 i nece biti update sad. Pa bih vas zamoli za malo strpljenja.

Vaš BPB edit team.

Sve kao po planu. Svaka cast.

Sama baza je sad najveći posao. Izašao je apdejt, sređuju se sastavi prema Konamiju za strane lige. Tim po tim. Trudimo se da svaki sekund vremena iskoristimo pa bi to do vikenda trebalo biti gotovo. Ubačene su već SLS i BHT Premijer Liga sa svim transferima i postavama. 1. HNL čeka spremna za import i biće prerađena detaljno zbog pucanja, sumnja se da je neka od ekipa/igrača u V1 bio problem. Neki najraniji rok je 20.02.2020. u 20:00h, naravno ako sve utegnemo i stignemo, da ne bude fix 1, fix 2. Kasnije će samo izlaziti apdejti faca, stadiona, dresova i ocjena što neće remetiti vašu Master Ligu. Samo ova AIO 2.0 verzija je bitna da bude okej i zato se je strpljenje bitno. Hvala i lijep pozdrav!

Svaka čast momci na svemu što radite, zaista je neverovatno i samo nastavite tako. Zanima me da li će nakon instalacije V2 kada bude izašao biti moguće igranje online-a tj my club i ostalo. Hvala na odgovoru :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...