Jump to content
dani12o82

e[ovo je]Football BPB 2020 Patch - Pitanja

Recommended Posts

Nakon izlaska patcha otvaramo temu u kojoj mozete postaviti pitanja vezana za patch, prijaviti greske i sugerisati sta je to sto bi trebali popraviti u narednoj verziji. 

Naravno i pohvale nasem Edit Team-u su dozvoljene :)

Dakle, na posao, zelimo da cujemo vase misljenje

Kako instalirati patch. Video je uradio nas drug loshMi:

52 minutes ago, Ling long said:

Kako skinuti na PS4?

Ne postoji verzija za PS4.

Zar ne može preko laptopa da se skine patch pa da se prebaci na Sony?

Tako sam radio za ostale koje sam skidao

40 minutes ago, Ling long said:

Zar ne može preko laptopa da se skine patch pa da se prebaci na Sony?

Tako sam radio za ostale koje sam skidao

Da ti pecevi su sigurno bili za soni napravljeni ali ovaj nije

E jbg,što ne napravite za Sony...većina ljudi igra na PS4,realno..

Danas instalirao patch pa imam par pitanja...

1) Stadioni domaćih ekipa mi nisu učitani, ne znam zasto, navijanje cujem ali stadioni nisu kakvi bi trebali biti.

2) Da li planirate raditi i face za domaće igrače?

3) da li je moguće napraviti zaseban exe file za ovaj patch?

4) Da li je moguće ukloniti bundesligu nekako pa da stavim svoje neke klubove koje sam sam pravio prije instaliranja patcha? Kad idem na import images ne da mi da ih postavim na mjesto budeslige gdje su bili.

5) da li je moguće da i napišete uputsvu za instalaciju, vjerujem da bi puno olakšalo stvari jer sam se ja danas dosta namučio a evo i sa stadionima i jos nekim svarima nesto nije uredu pa vjerovatno nisam nesto dobro ni napravio.

6) igru moram pokrenuti preko steama jer preko ikone za launcher mi izbacuje error da fali neki dll. file? Da li to treba tako da bude?

7) Na glavnom menu mi pokazuje slike modrića i tadića druge dvojce nema slika. evo primjer JKYni6g.jpg 

iWC1PP6.jpg

Hvala 

5 minutes ago, Ajdin Mahmutovi said:

Danas instalirao patch pa imam par pitanja...

1) Stadioni domaćih ekipa mi nisu učitani, ne znam zasto, navijanje cujem ali stadioni nisu kakvi bi trebali biti.

2) Da li planirate raditi i face za domaće igrače?

3) da li je moguće napraviti zaseban exe file za ovaj patch?

4) Da li je moguće ukloniti bundesligu nekako pa da stavim svoje neke klubove koje sam sam pravio prije instaliranja patcha? Kad idem na import images ne da mi da ih postavim na mjesto budeslige gdje su bili.

5) da li je moguće da i napišete uputsvu za instalaciju, vjerujem da bi puno olakšalo stvari jer sam se ja danas dosta namučio a evo i sa stadionima i jos nekim svarima nesto nije uredu pa vjerovatno nisam nesto dobro ni napravio.

6) igru moram pokrenuti preko steama jer preko ikone za launcher mi izbacuje error da fali neki dll. file? Da li to treba tako da bude?

7) Na glavnom menu mi pokazuje slike modrića i tadića druge dvojce nema slika. evo primjer JKYni6g.jpg 

iWC1PP6.jpg

Hvala 

Sto se tice slika u meniu nema nikoga tacno. 

Neznam zasto ti izbacuje gresku probaj posebno sider da pokrenes ili da reiantaliras patch

Ukoliko ti treba pomoc oko instalicije posalji mi u dm poruk7

Pozdrav

jel radi myclub sa ovim pečom

Skinuo oba filea imam 2 pitanja:

-jel svejedno koji file aprlikaciju pokreneš

-ako jest zašto mi se nije ništa promijenilo?

Just now, jmijac said:

Skinuo oba filea imam 2 pitanja:

-jel svejedno koji file aprlikaciju pokreneš

-ako jest zašto mi se nije ništa promijenilo?

Također, instalirao pec , kao da palim normalni pes.. 

da li mi može neko napisati upustvo kako da izbrisem Bundesligu i da mi opet bude PEU liga koju mogu ja izmjeniti u sta zelim... Tj da li je to uopste moguce?

Te dvije slike su sa namjerom sakrivene, to će biti dve nove lige u V2. Što se tiče instalacije na PS4, nemoguća je. Patch nije rađen kao Option File i .ted, već kroz .cpk i to radi samo na PC. Brisanje Bundeslige takođe nemoguće. Zaseban .exe od PES-a 2018 pa na ovamo je nemoguće napraviti. Rade se domaće face, u patchu su tu premijerno Marin i Miletić, u V2 mnogo više. To što vam je čist PES je ništa drugo nego pogrešno instaliran Patch. Sutra izlazi Video Tutorial kako instalirati. Jedini za sad pravi prijavljen problem je određeno pucanje u ML, koje će biti do vikenda ispravljeno.

Šteta što ga onda neću moći koristiti.. hvala na info odličan posao ste napravili, navijanje mi se baš svidjelo

Da još ima više domacih stadiona bilo bi ok !

Ne treba biti nezahvalan... ovo je zaista vrhunski odrađen patch. Vjerujem da će sa uppdateima biti još bolji. Zaista svaka čast..

Ja sam sam sebi radi boljeg doživljaja nekima smanjio nekima povećao ocijene i prilagodio stvarnoj igri kao i izmjenio pozicije. Ako u tom segmentu oko 1HNL trebate pomoć javljam se da pripomognem. :D

i meni se desava pucanje u ml ali samo kad listam igrace ovako ne... 

zasto u ML mi igrač Simič (Hajduk) kad biram ekipu stoji u rosteru a kad krene Master Liga igrač se nalazi u Milanu?.. Probao više puta svaki put bude u Milanu

17 hours ago, Spricko said:

Također, instalirao pec , kao da palim normalni pes.. 

Ja sam pogriješio folder insalacije, pogledaj di si stavija originalni pes

15 hours ago, Ajdin Mahmutovi said:

zasto u ML mi igrač Simič (Hajduk) kad biram ekipu stoji u rosteru a kad krene Master Liga igrač se nalazi u Milanu?.. Probao više puta svaki put bude u Milanu

Ovo je poznata greška. Fix za ML ide za vikend. Samo strpljenje.

21 hours ago, milos987 said:

Da li se ovaj pec instalira na pes20 lite? Posto crack jos nije izasao pa nema gde drugo.

4 hours ago, aleksabogiotac said:

Da li se ovaj pec instalira na pes20 lite? Posto crack jos nije izasao pa nema gde drugo.

Mislim samo na original. 

Nema cracka da mora se na original igra

Za sve vas koji nemate kupljen pes , skinite lite verziju, zatim skinite pes 20 bypass , paste to tamo gde vam je instaliran pes , pokrenete igricu i kad dodje do konami screen-a samo disablujte internet i to je to , imate full pes 2020,a i ovaj pec radi na toj verziji provereno

Ps. Kada ce fix za Master ligu?igrica se samo ugasi tj.kresuje u nekom trenutku dok igram ML

Reko je Milos gore, za vikend

1 hour ago, Lurix said:

Mislim samo na original. 

Nema cracka da mora se na original igra

Da li to znaci da ovaj patch nece raditi na creckovanoj verziji pes2020. Kako onda da ubacim ovaj patch uopste?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...