Jump to content
pop1806

BalkanPESBOX PATCH: Balkan LEAGUE 2017 V4.0

Recommended Posts

Balkan_PESBOX_Balkan_LEAGUE_2017.png

BalkanPESBOX 2017 - Balkan League v4.0 by BPB edit team

SADRZAJ:

v4.0

- Novi DLC 1.04 - 3.00
- Transferi do 17.02.2017 23:59
- Nove face
- novi grafički detalji
- navijanja za evropske klubove

- Nesa24
- NemanjaBRE
- Milos987
- VojaSRB
- Zikint
- sxsxsx
- theBigBadWolf
- Mauri_d (chants)
- Jenkey1002
- lagun-2
- G-Style
- Hawke
- 1002MB (Miniface)
- Fatih Kuyucak (Player editor)
- predator002 (english commentary)
- Pes Serbia (hvala na odličnim facama)
- BHGC Team
- evo-web
- PTE
- itd....

nadamo se da nismo zaboravili nikoga, ako jesmo oprostite nam :)
posjetite www.balkanpesbox.com i www.balkanpesbox.com/forum za jos informacija :)

INSTALACIJA:

Instalacija naseg patcha je vrlo jednostavna, next, next, next i to je to patch je spreman :)

www.balkanpesbox.com/forum

download.png

I ako neko ima problema sa limitom kad skida patch:

Imam problem oko skidanja peča, nakon par minuta se pojavi "greška na mreži". Dajte neki link sa Mege ili torent.

PS. Sve pohvale za peč. (postoji li mogućnost za tu eventualnu 2. ligu, vidio sam priču oko toga, ako treba pomoć...) :) 

Probaj da skines sa drugog browsera ili na starom ocisti kukije. Ja sam upravo probao, i skida normalno. Ako ti nastavi imas los net pa ti puca konekcija.

Zasto nema faca od Tawambe i El Monira koje je Milos987 davno napravio ?

Zato sto nam nije dao te face da koristimo u nas pec.

Ne razumem likove naprave face, prikazuju ih na forumu, i drže ih po godinu dana, dok ih izbace, a neke nikad i ne izbace.

Znaš kako oni su članovi edit tima drugog foruma i oni imaju svoj dogovor da dok ne izađe njihov peč face ne daju nikome, ja to poštujem i hvala im i za sve ove predivne face koje nam ustupaju. Samo da kažem to i mi radimo sa stadionima, izađu prvo u našem peču pa onda mogu svi da ih korsite uz credits normalno.Tako da nema pravo da se iko ljuti na njih i ja ih podržavam u tome i još jednom HVALA na odličnim facama koje su uradili dosad i ustupili nama.

E onda se izvinjavam, nisam znao da oni prave peč, nigde se ne na javljuje na forumu Pes Serbia.

E to neznam.

MOZEL MI NETKO POSLAT EDIT0000... OD BPB 4.0v BIO BIH MU ZAHVALAN!

SJE*O SAM NESTO PA ZATO :D AKO MOZE POP,DANI ILI SOUL DA MI POMOGNU!

instalirao sam al kad pokrenem bude samo crn ekran..dal netko zna kako popraviti to?? :)

Promašio si folder, proveri i samo CUT, PASTE i biće ok, jer imaš u okviru foldera gde je instalirana igra Pro Evolution Soccer 2017 i samo njega CUt i vratiš se nazad i PASTE i biće to to.

Pozdrav. Ako se radi instalacija preko Balkan league 2.1. Da li je potrebno skidati sve fajlove ponovo ili postoji neki upgrade na 4.0?

Pozdrav. Ako se radi instalacija preko Balkan league 2.1. Da li je potrebno skidati sve fajlove ponovo ili postoji neki upgrade na 4.0?

dovoljno samo 4.0

Mozel pomoc, ja kad skinem ovaj novi pec i extraktujem ga idem setup i izbaci mi:
The file "setup-1.bin" could not be located in "E:\PES!& Setup\BalkanPESBOX 2017 V 4.0". Please insert the correct disk or select another folder.
Sta da radim ?

Mozel pomoc, ja kad skinem ovaj novi pec i extraktujem ga idem setup i izbaci mi:

The file "setup-1.bin" could not be located in "E:\PES!& Setup\BalkanPESBOX 2017 V 4.0". Please insert the correct disk or select another folder.

Sta da radim ?

Jesi dobro skinuo, imaš li sve fajlove?