Jump to content
Oficijalni partneri

TOP10 igara


InoMessi
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  3,257
  • Reputation:   269
  • Achievement Points:  5,200
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/17/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/13/1992
  • Device:  Windows

Dajte da malo ozivimo ovaj podforum..Koji su po vama najobolji TOP10 igara svih vremena.Napisati top10 igara po vama, naravno one koje ste igrali, i opisati ukratko vas utisak o toj igri.

 

1.PES 6 [PC]

Najbolja simulacija fudbala u svim PES serijalima do sada, po mnogima. Iako je grafika i AI napredovao u verzijama nakon ove, ovaj PES je imao ''dusu'' što je razlog da ga mnogi i dan danas igraju

 

2.FIFA 1998[PC]

Legendara igra.Ko nije imao ovu igru nije imao comp.Mozda je i dan danas igriv i bolji od nekih prethodni.

 

3.Call of Duty 2[PC]

Call of duty 2 najbolja igra svih vremena.Rijetko koji naslov se moze pohvaliti da mi je oduzeo slobodno vrijeme kako bi ga zavrsio.

 

4.Grand Theft Auto Vice City (PC)

Uvijek sam volio ovu igru.Puno vremena provedenih na prelazenju i zakucavanju na 100%. Po meni najbolji GTA do danas.

 

5.Counter-Strike 1.6 [PC]

Ma sta vam imam pricat o csu ?

 

6.FM 2005 [PC]

Legendarna igra.Po meni najbolji FM recenzija,ovu igru sam znao igrati 24h.

 

7.MAFIA 1 [PC]

Sama prica je predobra ,igra je duga i ima prejake misije,danima nisam izlazio iz kuce igrajuci ovu igru.

 

8.TEKKEN 3[PS1]

Ovo je igra koja je okupljala drustvo.Igra koja mi je ostala u sjecanju.

 

9.Cossacks[PC]

Jedna od najj strategiji,igrao sam je kao klinac na kompu a sad je igram na mobitelu.

 

10.Super Mario Bross[NES]

Ja mislim da za ovu igrici ne treba nista govoriti!

Edited by InoMessi
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  11
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  04/09/2011
  • Status:  Offline

Mislim da si mogao ubaciti WoW, LoL ili Dotu, posto se te igre igraju na pretek, iskreno nisam igrao ni jednu(ne volim te vrste igara), ali msm da svi znamo koliko su rasprostranjene...

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

Mislim da si mogao ubaciti WoW, LoL ili Dotu, posto se te igre igraju na pretek, iskreno nisam igrao ni jednu(ne volim te vrste igara), ali msm da svi znamo koliko su rasprostranjene...

 

rodjace procitaj malo opis teme vidis da kaze vasih top 10,on ne igra ta sranja verovatno pa nije ni stavio ,ti napisi svojih top 10 i stavi ta vnaga od igara

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  128
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  04/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/01/1996

joj ja se ponadao da cu sada nekih novih igrara viditi da nabavim, a skoro svaku ili imam ili sam imao :(

nego malo o tvojim : prve dvije nema se sta reci, a Call Of Duty 2, mocna je igra, ali nekako su mi stvarno preduge misije, jedna misija iz 2 ili 3 djela sastavljena i toliko ljudi da ubijes, nekako mi previse, onda Vice City, nema se sta reci, predobra, CS naravno, FM nikad nisam igrao, pa nemam ti sta reci, ahh MAFIA 1, skino je prije 5 dana [igro Mafia 2 i tako mi se svidila da dok cekam 3. dio skino sam 1. da igram :) ] onda oce 2 nisam igro, a mario, djetinstvo sam proveo u njemu na Poly Stationu (valjda se tako pise, one sto na TV idu igrice :D )

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Super Moderators
  • Content Count:  3,257
  • Reputation:   269
  • Achievement Points:  5,200
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/17/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/13/1992
  • Device:  Windows

joj ja se ponadao da cu sada nekih novih igrara viditi da nabavim, a skoro svaku ili imam ili sam imao :(

nego malo o tvojim : prve dvije nema se sta reci, a Call Of Duty 2, mocna je igra, ali nekako su mi stvarno preduge misije, jedna misija iz 2 ili 3 djela sastavljena i toliko ljudi da ubijes, nekako mi previse, onda Vice City, nema se sta reci, predobra, CS naravno, FM nikad nisam igrao, pa nemam ti sta reci, ahh MAFIA 1, skino je prije 5 dana [igro Mafia 2 i tako mi se svidila da dok cekam 3. dio skino sam 1. da igram :) ] onda oce 2 nisam igro, a mario, djetinstvo sam proveo u njemu na Poly Stationu (valjda se tako pise, one sto na TV idu igrice :D )

 

 

HAHAH Senaide nemoras o mojim igrama ,nego da napises top10 svojih igara svih vremena ;)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  516
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/07/2011
  • Status:  Offline

1.Assassin's creed (sve verzije);

2.Mafia 1,2;

3.Fifa (sve verzije);

4.PES(sve verzije);

5.NBA 2K 9,10,11;

6.Call of duty (sve verzije);

7.Splinter cell (sve verzije);

8.Top spin 2;

9.Batman Arkham Asylum;

10.Sid Meier's Pirates.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...