Jump to content
Sign in to follow this  
dani12o82

Zatvorena tema

Recommended Posts

Ok, hvala na odgovoru

Edited by dani12o82
zabranjeno je pricati o tome, sve si dobio u poruci

Evo ovako imam problem,pokusao sam da resim i sourcekv mi je pomagao ali ne ide od ruke.

Instalirao sam PES 14,lek otvorio preko deamon tools-a,izgasio onu instalaciju i otvorim PES 14 ikonu i idalje mi trazi lek,sta da radim?

kao prvo obratite paznju sta pisete, pogledaj pravila foruma, nemoj da bude banovanja bez potrebe, nije tesko malo razmisliti pre postovanja/

1. Instalirati igru

2. Otvoriti daemon tools PRO (morate imati ovu verziju) u kojoj mora biti kod instalacije stiklirano, oznaceno, SPTD

3. Drive mora biti SCSI

4. idete u opcije daemon tools-a i advanced/ i oznacite get seen by all

5. Onda pokreni pes i igraj, mora da radi

post-3642-142286749121_thumb.jpg prva slika, ne znam na koji download da kliknem da bi skinuo jer sam skinuo pored ovih 6 rarova jos 50 programa koji su konacno izbrisani.

post-3642-142286749124_thumb.jpg isto tako i druga slika, ne znam gde da kliknem jer mi je downloads pun nekih programa :S Hvala

Pa napisali ste da se zahvalimo i da cemo dobiti link :(

pa dobio si, u cemu je problem? :) ne mogu da stignem bas sve

[ATTACH=CONFIG]833[/ATTACH] prva slika, ne znam na koji download da kliknem da bi skinuo jer sam skinuo pored ovih 6 rarova jos 50 programa koji su konacno izbrisani.

[ATTACH=CONFIG]834[/ATTACH] isto tako i druga slika, ne znam gde da kliknem jer mi je downloads pun nekih programa :S Hvala

na prvoj desni na drugij donji (dowload and watch)

na prvoj desni na drugij donji (dowload and watch)

ovaj desni download nece, dole sam skinuo code :/ i ne znam u kom fajlu da ga otvorim :S

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this