Jump to content
Oficijalni partneri

FK CRVENA ZVEZDA


ElShaa92
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  3
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/10/2013
  • Status:  Offline

Nakon što je Robert Prosinečki napravio veliki posao u Crvenoj Zvezdi (kao trener osvojio kup nakon dugih godina bez trofeja) ponovno je zavladala suša trofeja i uprava Zvezde se odlučila na jedan nevjerojatan potez- Franjo Anđić,mladi hrv. trener imenovan je trenerom FK Crvene Zvezde...

Na pressici za novinare Anđić je rekao: Sigurno je da neću uspjeti napraviti više za Zvezdu negoli je Robert kao igrač i kao trener,ali mogu ga stići i omogućiti nogometašima ali i Delijama prvenstveno povratak osmijeha na lice i trofeja u ormare. Ispred mene je puno rada,truda ali siguran sam da pred Zvezdom i Delijama stoji svijetla budućnost i nastavak onoga gdje je legenda (Prosinečki) stala ... Ne mogu jamčiti da će moji rezultati odmah biti vidljivi ali ove godine vam jamčim osvajanje bar jednog trofeja i velike borbe za ostale .

Franjo Anđić je dosada trenirao Liku 95 iz Korenice te FK Borac iz Drvara i zasigurno pred njim stoji veliko iskušenje,ali i prilika da se dokaže na pozornici Marakane ;)

Edited by ElShaa92
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  487
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/27/2012
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/05/1998

Nakon što je Robert Prosinečki napravio veliki posao u Crvenoj Zvezdi (kao trener osvojio kup nakon dugih godina bez trofeja) ponovno je zavladala suša trofeja i uprava Zvezde se odlučila na jedan nevjerojatan potez- Franjo Anđić,mladi hrv. trener imenovan je trenerom FK Crvene Zvezde...

Na pressici za novinare Anđić je rekao: Sigurno je da neću uspjeti napraviti više za Zvezdu negoli je Robert kao igrač i kao trener,ali mogu ga stići i omogućiti nogometašima ali i Delijama prvenstveno povratak osmijeha na lice i trofeja u ormare. Ispred mene je puno rada,truda ali siguran sam da pred Zvezdom i Delijama stoji svijetla budućnost i nastavak onoga gdje je legenda (Prosinečki) stala ... Ne mogu jamčiti da će moji rezultati odmah biti vidljivi ali ove godine vam jamčim osvajanje bar jednog trofeja i velike borbe za ostale .

Franjo Anđić je dosada trenirao Liku 95 iz Korenice te FK Borac iz Drvara i zasigurno pred njim stoji veliko iskušenje,ali i prilika da se dokaže na pozornici Marakane ;)

Dobar opis,naravno sa srecom,samo dodaj neku sliku,lepse bi izgledalo... :)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Samo napred, fin pocetak, samo tako da nastavis, naravno kao Grobar zelim ti da prodaješ bas kao i Robi :)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  3
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/10/2013
  • Status:  Offline

Bit će i slike samo dok instaliram patch ( prva instalacija je završila neslavno pa moram ispočetka ;) )

Hvala na komentarima i podršci ;)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  3
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/10/2013
  • Status:  Offline

Nakon pripremne utakmice protiv Ajaxa (2:2) Anđić je doveo 4 pojačanja: 1.Ivo Iličević - 26-godišnji Hrvat koji igra poziciju lijevog veznog pridružio se Zvezdi za 1,3 mil E iz HSV-a.

2.Vedad Ibišević- bosanskohercegovački reprezentativac došao je iz Stuttgarta.Anđić u njemu vidi igrača koji bi mogao voditi momčad ka osvajanju trofeja.

3. Senijad Ibričić-ofenzivni vezni nekadašnji igrač splitskog Hajduka. Svojim igrama zadivio je Anđića i sigurno je da će Ibričić pružat dobre partije u JSL.

4. Pavlović - 25-godišnji srpski desni bek pridružio se Zvezdi zadnji dan prijelaznog roka .

Kvalifikacijska utakmica LP protiv Intera u kojem su svoj debi odigrala sva 4 pojačanja završila je neslavno iako je Zvezda pokazala puno više od europskog diva . Anđić se nije pojavio na pressici za novinare !

post-3484-142286748491_thumb.jpg

Vrijedi izdvojiti čak 3 stopostotne šanse Vedada Ibiševića te 2 Kasalice koji je u igru ušao tek u 80' . Iličević i Lazović su razbijali Inter svojim prodorima i ubačajima. A jedini pogodak za Inter postigao je Cassano nakon pogreške Bajkovića u 37'.

1.kolo JSL

OFK Beograd - FK Crvena Zvezda 1:0

Anđića prati nesreća. Pogotkom u 90+3' OFK je slavio a Zvezdine brojne prilike ostale su samo prilike . Ni ovaj put Anđić nije došao na press konferenciju za štampu...

post-3484-142286748493_thumb.jpg

Uzvrat na Giuseppe Meazzi priuštio je Franji Anđiću i Delijama novi šok. Nakon vodstva od 1:0 na kraju poluvremena, Zvezda se u drugom poluvremenu rasula i nakraju je talijanska momčad slavila s 3:1 ( Ibričić 39'; Rocchi 48', Milito 77',Palacio 89')

Idućeg dana Franjo Anđić je sazvao izvanrednu pressicu za novinare. Nije odugovlačio,već je prepustio riječ novinarima .

Novinar: Zašto ste zamenili Ibričića već u 60om minutu utakmice? Tim je tada još ima šanse za prolaz ?

Anđić:Pff kad smo primili taj pogodak za izjednačenje,Ibričić se doimao izgubljeno u napadu i činilo mi se da je vrijeme da ga zamjenim Kaduom. Njih dvojica su odlični igrači ... mislim tako sam vidio po treninzima, ali tu sam očito pogriješio ...

Novinar 2 : Tri zvanična meča bez pobede! Jeste li razgovarali s vodstvom kluba ? Jeli vaša pozicija poljuljana ?

Anđić:Jesam,razgovarao sam ... Složili smo se da trenutno momčadi ne ide najbolje,ali otkazi se ne djele odmah na početku sezone . Stoga smo se uprava kluba i vodstvo dogovorili da .... Kroz deveti mjesec popravim rezultate ... inače sporazumno raskidamo ugovor....

Konferencija za novinare trajala je sat vremena ,a pričalo se i o pojačanjima,starim igračima,budućnosti,a i o idućem kolu protiv FK Smedereva... Anđić je objavio sastav :

BAJKOVIĆ

Mikić Krneta Maksimović Mladenović

 

Milijaš Mihajlović

Lazović Iličević

Dimitrijević

 

Kasalica

post-3484-142286748488_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...