Jump to content
Oficijalni partneri

Secka mi pes (koci) potrebna pomoc


Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  6
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  05/10/2012
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/07/1988

Imam jedno pitanje ne znam da li ga postavljam na pravom mestu, ako gresim prebacite slobodno gde god ono trebalo da se nalazi.

Sve u svemu instalirao sam ovaj PESEDIT PATCH 2.5 i tu jos po neke sporedne stvari da bi poboljasao uzitak igranja grafiku itd.

(uokvireno je crvenim sta imam instalirano od tih dodataka za pes i konfiguracija racunara)

evo postavicu sliku da ko se razume ako moze izadje mi u susret, zapravo pomogne mi STA DA RADIM DA MI NE KOCI VISE PES?

Jel stvarno nema smisla ovako igrati.Razmisljam mozda je problem do graficke ili u ramu

(nekad u ovom Setings-u pise mi za CPU da je OK nekad ovako GOOD),ili mozda neki program da se instalira...nisam pametan.

Pa ako ima neko sa resenjem, neka javi.Hvala unapred svima koji zele pomoci.A evo i fotografije:post-1782-142286746433_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Imas ram 1gb, kreni od toga i vidjeces razliku odma :)

U protivnom, ako nemas namjeru da povecavas ram, smanji sve na low u podesavanjima pes-a

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

  • Group:  Members
  • Content Count:  487
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/27/2012
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/05/1998

pa nemora da ima 1GB moj drug ima 512 MB i samo ide ignore.zavisi koliki mu je procesor a + samo neka smanje rezoluciju i nek stavi na low i to ti je to :)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Ajde molim te nemoj da se pravis pametan, prvo procitaj moj post pre nego sto komentarises nesto. Sta si sad ti tu rekao a da ja nisam molim te?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  487
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/27/2012
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/05/1998

Jednostavno sam rekao da nemora da ima 1GB da bi mu radilo moze i na 512 MB samo kad ukljucuje igrucu ide ignore.i rekao sam da nema veze do Rama memorije nego do procesora ako mu secka.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

  • Group:  Members
  • Content Count:  16
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  08/17/2013
  • Status:  Offline

Idi iskljuci u podesavanja waiting for vsunc i idi desni klik na ikonicu i stavi da ti je igrica kompatibilna sa windows 3 :) smanjice dosta seckanje :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

  • Group:  Members
  • Content Count:  26
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  11/24/2013
  • Status:  Offline
  • Birthday:  01/13/2001

Imam jedno pitanje ne znam da li ga postavljam na pravom mestu, ako gresim prebacite slobodno gde god ono trebalo da se nalazi.

Sve u svemu instalirao sam ovaj PESEDIT PATCH 2.5 i tu jos po neke sporedne stvari da bi poboljasao uzitak igranja grafiku itd.

(uokvireno je crvenim sta imam instalirano od tih dodataka za pes i konfiguracija racunara)

evo postavicu sliku da ko se razume ako moze izadje mi u susret, zapravo pomogne mi STA DA RADIM DA MI NE KOCI VISE PES?

Jel stvarno nema smisla ovako igrati.Razmisljam mozda je problem do graficke ili u ramu

(nekad u ovom Setings-u pise mi za CPU da je OK nekad ovako GOOD),ili mozda neki program da se instalira...nisam pametan.

Pa ako ima neko sa resenjem, neka javi.Hvala unapred svima koji zele pomoci.A evo i fotografije:[ATTACH=CONFIG]345[/ATTACH]

lepo brt uradis ovo: skines kitserver, otvoris config i onda cekiras game speed lower to faster i onda kolko zelis ti ubrzaj ali pre toga idi na settings aplikaciju i uncekiraj wait for wysing i bice pes brzi tako sam ja uradio i meni je pomoglo :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...