Jump to content
Sign in to follow this  
Dinero

Obojene mreze ?

Recommended Posts

Sta treba da uradim da mi mreze budu normalne bele a ne obojene,npr igram sa Liverpoolom,kad sam domacin mreze mi crvene a hteo bih da budu bele.Sta da uradim ?

Znam i ja da tako moze da se promeni ali kako?To je isto ko da si mi reko da se motor auta popravlja pomocu alata za auto.To znam al kako :D ?Sta da uradim ?

To ti je dobar primjer, ne ocekujes valjda da ti sad pisem ovde kako da popravis motor?!?!?

Ako nisi upoznat sa editom, nemoj to da diras jer ces pokvariti samo, ne vidim zasto ti to toliko smeta, dali su 4 kocke crvene ili bijele

Nisam nista editovo,samo instalirao patch i krenuo ML,aj da su sto ti kazes 4 kocke nego je cela mreza jarko crvena i izgleda odvratno

Nisam ni reako da si nesto editovao, rekao sam da ako nikad nisi editovao i nisi upoznat sa editom, bolje da ne diras jer je velika mogucnost da ces pokvariti nesto

Kako god,ako znas kako da stavim da budu bele ti reci ili bilo ko ko zna ;)

EDIT:

Resen problem,evo i za ostale.Znaci samo u editoru otici na "teams",naci vas tim (u mom slucaju liverpool) i promeniti "supporter colors" ona 3 pravougaonika u bele boje i to je to ;)

y6zEO.png

Edited by Dinero