Jump to content
Oficijalni partneri

Pomoć oko lige?


Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  105
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/02/2011
  • Status:  Offline

Da li mogu da namestim kad igram ligu, ne ML, nego samo ligu iz opcije league/cup da kad završim jendu sezonu sa nekim timom i hoću da sledeću sezonu počnem sa drugim timom, budu sačuvani rezultati te ekipe iz prethodne moje sezone dok sam vodio drugi klub? Ako sam jednu sezonu vodio St. Etijen i bio drugi i trebalo bi da igram u lš ako krenem drugu sezonu, a želim da promenim klub npr AZ Alkmar koji je bio treći u svojoj ligi i treba da igra u le, ako se ne varam,u sledećoj sezoni. AZ ili St. Etijen bi u le ili lš igrali samo ako bih ja ostao i dalje u St. Etijenu u suprotnom bi se rezultati tih ekipa poništili, sve bi krenulo iz početka i ekipe koje su osvojile mesta za lš i le bi igrale tu, samo ako bih ja nastavio sa starom ekipom i drugu sezonu i ubuduće. Da li ovo može da se namesti da bude drugačije, pošto nemam nameru da vodim samo jendu ekipe do sledećeg pesa i da tako ekipa koja je osvojila mesto za lš pod mojim vođstvom sledeće sezone ne igra tu, samo zato što sam ja otišo. Nadam se da san jasan, ako može neka pomoć. Hvala unapred, pozdrav! :)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

To je svrha ML-e, zato i postoji, tako da je odgovor, ne! Nije moguce

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  105
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  07/02/2011
  • Status:  Offline

Aha, ok. Znači bilo da igram ML i običnu ligu jedan klub i tačka. Jel mogu da vodim ekipu samo kao vlasnik, pa da tako menjam klubove posle par sezona?

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

ne kontas, procitaj sta sam napisao ponovo.

 

Tvoje pitanje je bilo da li mozes da mjenjas klubove u obicnoj ligi, tj. da prelazis iz jednog u drugi!?

 

Moj odgovor je bio da je to svrha postojanja ML-e, dakle da samo u ML mozes to da radis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...