Jump to content
Sign in to follow this  
dani12o82

Nova tema na forumu - BPB 2013

Recommended Posts

Nova tema za nas forum - BPB 2013!!!

Vesti o novom PES su pocele da "cure" lagano pa smo odlucili da uradimo i novu temu, ovom prilikom bi htio da zahvalim alen_petrin-u i Martinu na velikoj pomoci ave:

Čisto da ostavim neko svoje mišljenje, forum po meni trenutno stvarno očajno izgleda i mislim da može mnogo bolje to da se odradi, zamolio bi ako je moguće da se vrati default tema od vbuletina sa logom BPB-a kao što je nekada bilo, i ako mogu ove FB ikonice notifikacije da se isključe pošto se teško snalazim sa njima.

Moje mislenje se uopste ne slaze sa tobom, ja mislim da su ove teme bas u skladu foruma i feneomenalno izgledaju, moze da se vrati ona default tema ne deka ne ali ovo mi se onako bas svidja.

Edited by martin_ramadan

samo ovo sto izgleda ko fb da se sredi to mi jedino malo nervira

Moje mislenje se uopste ne slaze sa tobom, ja mislim da su ove teme bas u skladu foruma i feneomenalno izgledaju, moze da se vrati ona default tema ne deka ne ali ovo mi se onako bas svidja.

Sviđa ti se zato što si je ti izrađivao, koliko vidim na početku teme, poštujem tvoj trud ali je ovo srednje žalosno, krajnje loše odrađeno i mora bolje. Isto i ove zezalice Mod je čista glupost.

Ja postujem tvoje mislenje ali to je ipak stvar ukusa. Ovde ima preko 2500 clanova i nemozes svakome da ugodis, nekome se svidja a naravno nekome ne. Moze Dani da vrati neku od onih starih tema da bude veci izbor.

pes 2013 tema je do jaja :D ova martine mnogo zuta nije da je losa svaka cast na trudu al ova druga malo lepse cuci :)

Ja bih ove banere isključio. Što se tiče notifikacija to bih ostavio ali bih vratio da kada klikneš na svoj nick ide direktno na tvoj profil, jer ovako ima mnogo ne preglednih opcija.

Primetio sam da je vraćena default vBuletin tema, zamolio bi ako je moguće da se malo koriguje, pod korigovanjem mislim na sledeće. Uklonite baner koji stoji na kraju foruma, i umesto vBuletin logoa ubacite onaj nekadašnji Balkan Pes Box, ostalo je super. Takođe sam hteo da pitam da li je moguće da se nekako isključi ovaj My Mood, smatram da to nije potrebno forumu, i svaka čast za isključivanje fejsbuk ikonica, sad je mnogo lepše.

Hvala i bice sredjeno, samo ce morati da priceka malo posto nemam komp, a sve mi je na njemu, zato cu je ugasiti za sada dok to ne sredim, cim bude gotova pustam je opet. Nisam ni primjetio ovo posto je ja licno ne koristim, od zadnjeg update-a su se fajlovi promjenili i nisam ni obratio paznju

P.S. OK uspio sam da je sredim, pustam za koji minut

P.S.2 Pusteno i sredjeno, nadam se da je sad ok, sto se tice moda raspolozenja o tome cemo da vidimo neki drugi put

To je to, prava tema sad baš dobro izgleda, onako izgleda očajno, mislim da bi trebao ovu da postaviš za primarnu temu, ali eto to je samo predlog, i mod mislim da nema potrebe za tim, ali o tome ne odlučujem ja, već samo dajem predlog. Takođe sam hteo da te pitam jel mogu nekako ovi google oglasi da se isključe ?

Moze da se ugasi, kao sto moze sve ostalo da se ugasi, moze i forum da se ugasi :)

I kako može da se isključi ako nije tajna.

Sta forum? Ili oglasi? Ako mislis na oglase, ukloni se google kod, ako mislis pojedinacno svakom user-u, onda to nije moguce, ustvari jeste ali potrebno je praviti nove grupe kao sto su administratori, moderatori itd