Jump to content
Sign in to follow this  
Mance

Face By Marsicanac-Mance

Recommended Posts

Pozdrav svima mene vec znate sa pes serbia ja sam Marsicanac samo ovde koristim drugi nick :)

Ovde cu da postavljam moje face koje budem radio za pes

Milos Bogunovic

milos-bogunovic.jpg

Download: http://www.mediafire.com/?2zeepo71n9qea7r

Uzivajte do sledece face ;)

Lazevski

lazevski-by-mance.jpg

Faca jos nije u potpunosti gotova ;)

Hvala ujce vidis da radim punom parom :)

dominic adiyiah

dominic.jpg

Edited by Mance

Ne znam brate zasto nisi mogao da utrosis vreme na pravljenje nekih faca od igraca koji nemaju facu?Mislim samo pitam ti radis za sebe pa onda za ostale,face su dobre,ali ima boljih za iste igrace.

Pa ti se potrudi da nadjes dobre slike tih igraca sto nemaju facu...a ne samo da manises sto bi reko Dragojlo ;)

Pa ti se potrudi da nadjes dobre slike tih igraca sto nemaju facu...a ne samo da manises sto bi reko Dragojlo ;)

Aha,poslao sam ti 13010313010 puta na PES Serbia u tvojoj temi,iskulirao si po obicaju.

Nesto se ne secam,,stavi te slike ovde pa ce da vidimo sta ce da bude.

Silva Eliomar:http://www.fkjavor.com/index.php/Eliomar-Silva.html

Dragan Sarac:http://www.becki-informator.at/bilde...02/2/sarac.JPG

U tom postu je bilo jos link za dva igraca medjutim nasao sam nekog ko ih je odradio

Dobra je faca samo ne znam sto si mu stavio tako malu facu na glavu i uopste malu glavu?:)

Ako si ovo odradio tako brzo ne znam zasto ne radis i ostale face,a ne samo kad ti se cefne da odradis nekog ko vec ima dobru facu.

I hvala

Dobra je faca samo ne znam sto si mu stavio tako malu facu na glavu i uopste malu glavu?:)

Ako si ovo odradio tako brzo ne znam zasto ne radis i ostale face,a ne samo kad ti se cefne da odradis nekog ko vec ima dobru facu.

I hvala

Pa uzmi fino i napravi spisak koje sve face zelis, ima da ti napravi istog trenutka, sve sto pozelis.

De malo obuzdaj se i ne mora svaki rad na svakom sajtu da dobije i tvoj komentar, mozes nekad da se zahvalis i na pocetku recenice a ne samo na kraju (kad se to vec desi) a moze da prodje nesto i bez tvog komentara.

Ako nista ne valja, uzmi brate i odradi sam.

Promisli malo prije nego sto komentarises a na kraju krajeva imas i PM pa posalji covjeku sa predlozima za popravak koje imas, ljudi rade i stavljaju svoje radove da i drugi mogu da koriste i umjesto da se zahvalis i postujes trud neciji samo neke kritike imas.

:ave: :ave: :ave: MANCE :ave: :ave: :ave:

Pa uzmi fino i napravi spisak koje sve face zelis, ima da ti napravi istog trenutka, sve sto pozelis.

De malo obuzdaj se i ne mora svaki rad na svakom sajtu da dobije i tvoj komentar, mozes nekad da se zahvalis i na pocetku recenice a ne samo na kraju (kad se to vec desi) a moze da prodje nesto i bez tvog komentara.

Ako nista ne valja, uzmi brate i odradi sam.

Promisli malo prije nego sto komentarises a na kraju krajeva imas i PM pa posalji covjeku sa predlozima za popravak koje imas, ljudi rade i stavljaju svoje radove da i drugi mogu da koriste i umjesto da se zahvalis i postujes trud neciji samo neke kritike imas.

:ave: :ave: :ave: MANCE :ave: :ave: :ave:

Suzdrzacu se komentara jer cenim da si stariji covek :)

Ne vredi vise da govorim nemam snage da objasnjavam svoje postupke i komentare pozdrav.