Jump to content
Sign in to follow this  
dani12o82

PES 2013 - Sta ocekujete?

Recommended Posts

Prve vijesti o novom naslovu serijala PES trebali bi dobiti sutra, ali da pocnemo od onoga sto je za sada mozda i bitnije jer je izlasak same igre jos uvijek prilicno daleko, sta vi ocekujete da ce biti u narednom naslovu? Sta bi voljeli da bude? Sta bi voljeli da se izbaci ili doda iz proslih naslova a nije/jeste se pojavilo u zanjem?

Po meni pored golmana koji treba da se poprave jer su dosta cudni, najveca stvar koja treba da se uradi to je da se poveca teren, tj odnos izmedju terena i igraca, njihovih velicina. Gledao sam recimo teren iz fife u rhinu, skoro je dva puta vec od pes-ovog i zato mozes da igras fudbal u fifi, da kombinujes i da se osjetis bas da igras, u pes-u sa druge strane sve mora da ide na brzinu i to mi se ne svidja, dve sekunde ti treba od jednog do drugog kraja terena, zato je to po meni kljucna stvar i to bi najvise volio da urade

samo onaj bag da poprave kad igrac vodi loptu i hoce da sutne i bude "kratak" pa ukliza zbog toga sam osedeo

Po nekim najavama, od ove sezone Argentiska i Brazilska liga u PES-u!

Informacije nisu zvanicne ali je svakako moguce, samo se nadam, ako je istina, da to nece doci na racun neke druge lige ili nekog drugog takmicenja! Posto se ne sjecam tacno do kad konami ima licencu za Ligu Sampiona i Ligu UEFA, ali mislim da je do 2014

Iskreno sa 1.06 patchom Pes 2012 je daleko bolji i igriviji.

Ali opet,glavni problem je pas igra kao i šutevi.Mnogo su bolji bili u pes 2011.Isto tako golmani,poboljšani su sa novim patchom u 2012 ali nedovoljno.

I naravno,punooo animacija,kako bi učinile igru lepšom i za oko i za igru.

Ovaj mod Personal ID kako se već zove zvuči ekstra,ali kad bi odradili za više igrača.Ima brda igrača koji bi trebali da imaju svoj "identite" tj svoje animacije trčanja,šutiranja itd lista je ogromna.

Videćemo,nadamo se najboljem kao i uvek.

zar ti samo to ne valja u pesu 12 :D

ili je to profesionalna deformacija

Ja sam za to da se vrati sneg! :) I da se prljaju dresovi po kiši, na primer kad ukliza igrač u blatu. Uz to bih dodao da kada se igra po hladnom vremenu izlazi para iz usta :) Popravio bih game play i golmane popravio koliko je moguće. To je to za sad :)

Tako je Sone, ti si ipak Manager kluba, mozes trazit novi posao...

Ocekujem da ne naprave full verziju XD,ali to je nemoguce osim ako ih ne potrefi jos neki cunami..Ali kad ne bi izasao svi bi morali da predjete na FIFU ,jer bolje simulacije fudbala od ove dve ne postoje

ave:ave:

@Nenin

-Nisi duhovit

Edited by Srbija Sone