Jump to content
Oficijalni partneri

Partizan Beograd - Grobari JUG


dani12o82
 Share

Dresovi 2012-2013  

12 members have voted

  1. 1. Dresovi 2012-2013

    • Prva varijanta
      11
    • Druga varijanta
      1


Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

[video=youtube;cnCEMe1QEvI]http://www.youtube.com/watch?v=cnCEMe1QEvI

 

AHHAHAHA :D

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

CRNO BELIII KUP JE NAS KUP JE KUP JE KUP JE KUP JE NAS

CRNO BELIII KUP JE NAS

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

Tema otkljucna budem li ja ili bilo koji drugi mod video opet psovanje i vredjanje dobicete banane bez upozorenja

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  516
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/07/2011
  • Status:  Offline

:clapping:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  10,725
  • Reputation:   362
  • Achievement Points:  30,149
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/18/1966
  • Device:  Windows

:ave:, :ave:, :ave:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

ajmo sutra svi na stadion JNA :D da dokazemo ko smo i sta smo

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

ne pisi dva posta za redom koristi edit opciju :P

ocigledno nisi

dal je moguce da iz utakmice u utakmicu igramo sve gore i gore auu, sad bi pitao koju taktiku su igrali Ilic je prvo poluvreme igrao krilo. nisu se kretali po terenu uopste igrali su mrtvo ko da nisu imali zelju

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  163
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/08/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/10/1996

Jedina pozitivna stvar je da Zvezda jos nije igrala sa Radom i Vosom...

Ali forma nam je katastrofa..Ako izgubimo u derbiju pasce samopouzdanje pa ce nas i Vosa prestici..

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,254
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/07/1991

NLB LIGA PARTIZANOVA DINASTIJA :ave:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,254
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/07/1991

Stanojević za MONDO: Izvinite, pogrešio sam

 

Trener Partizana izvinio se svima zbog načina na koji proslavio pobedu nad Zvezdom i dodao: "Ne postoji opravdanje, ponele su me emocije".

 

aleksandar_stanojevic_par_457105793.jpg

 

Partizan je trijumfovao u 140. "večitom derbiju" i došao nadomak četvrte uzastopne titule. Slavlje je počelo odmah po završetku utakmice.

 

Kadrovi iz svlačionice stadiona u Humskoj u kojima crno-beli na čelu sa trenerom Aleksandrom Stanojevićem slave izazvali su žestoke reakcije. Jer, slavili su uz navijačke pesme sa stihovima kojima se direktno vređa "večiti rival".

 

"Najiskrenije, izvinjavam se svima koji su videli snimak mog postupka u svlačionici", počeo je Stanojević priču za MONDO.

 

"Ne postoji opravdanje za moje ponašanje, jer ja sam trener Partizana", nastavio je mladi stručnjak.

 

Izrazio je žaljenje, a onda je Stanojević objasnio razloge za takvo ponašanje:

 

"Sve su nas ponele emocije usled svega što se dešavalo u poslednje vreme. Čini mi se da su protivnik i veći deo javnosti omalovažavali i minimizirali sve što smo postigli mukotrpnim radom. Sve to je uticalo da u jednom trenutku izgubim kontrolu nad emocijama".

 

Svestan je greške i moli za oproštaj.

 

"Zaista sam se ružno poneo. Ja sam dete Partizana i moje okruženje dobro zna koliko volim klub. Nema potrebe da se bilo kome dokazujem na taj način niti sam imao nameru bilo kome da se dodvoravam. Jednostavno, izleteo je bunt iz mladog čoveka", zaključio je Aleksandar Stanojević.

 

mondo

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Stanojević za MONDO: Izvinite, pogrešio sam

 

Trener Partizana izvinio se svima zbog načina na koji proslavio pobedu nad Zvezdom i dodao: "Ne postoji opravdanje, ponele su me emocije".

 

aleksandar_stanojevic_par_457105793.jpg

 

Partizan je trijumfovao u 140. "večitom derbiju" i došao nadomak četvrte uzastopne titule. Slavlje je počelo odmah po završetku utakmice.

 

Kadrovi iz svlačionice stadiona u Humskoj u kojima crno-beli na čelu sa trenerom Aleksandrom Stanojevićem slave izazvali su žestoke reakcije. Jer, slavili su uz navijačke pesme sa stihovima kojima se direktno vređa "večiti rival".

 

"Najiskrenije, izvinjavam se svima koji su videli snimak mog postupka u svlačionici", počeo je Stanojević priču za MONDO.

 

"Ne postoji opravdanje za moje ponašanje, jer ja sam trener Partizana", nastavio je mladi stručnjak.

 

Izrazio je žaljenje, a onda je Stanojević objasnio razloge za takvo ponašanje:

 

"Sve su nas ponele emocije usled svega što se dešavalo u poslednje vreme. Čini mi se da su protivnik i veći deo javnosti omalovažavali i minimizirali sve što smo postigli mukotrpnim radom. Sve to je uticalo da u jednom trenutku izgubim kontrolu nad emocijama".

 

Svestan je greške i moli za oproštaj.

 

"Zaista sam se ružno poneo. Ja sam dete Partizana i moje okruženje dobro zna koliko volim klub. Nema potrebe da se bilo kome dokazujem na taj način niti sam imao nameru bilo kome da se dodvoravam. Jednostavno, izleteo je bunt iz mladog čoveka", zaključio je Aleksandar Stanojević.

 

mondo

 

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA video covek da je na netu postavljen klip , inace se nebi izvinio.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  279
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  12/17/1992

To se on izvinio cisto radi reda, boli njega tuki za snimak ;)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Đurić: "Zvezda bila opasnija sa Pižonom"

 

Predsednik Partizana kaže da je problem njegovog kluba slab motiv, jer dominiraju u Srbiji i da je Zvezda bolje igrala kada je na kormilu bio sadašnji selektor.

 

sp-djurics33760020110408160203.jpg

 

Dragan Đurić je zadovoljan pobedom, smatra da ništa nije gotovo.

 

"Mi smo ozbiljni, u Subotici smo pobedili u poslednjem minutu, nigde nije lako. Zbog toga nema opuštanja, samo takvim stavom se osvajaju trofeji", rekao je predsednik Partizana.

 

On dodaje da je najveći problem crno - belih bio motiv.

 

"U ovakvoj ligi, gde smo dominantni, teško je naći motivaciju. To je razlog slabijih igara. Pustili smo da Zvezda uživa u atmosferi medijskog pumpanja, znali smo da on nas sve zavisi. Ta iskrivljena slika o kvalitetu dva tima stvorena je nakon revanša u kupu, koji ja doživljavam kao pobedu, jer smo igrali koliko je bilo potrebno", dodaje Đurić.

 

On ne deli mišljenje javnosti da je ovo najbolji Zvezdin tim u poslednjih nekoliko godina.

 

"Zvezda je bila mnogo opasnija sa Pižonom, stvarno su nam zadavali muke i bilo konkurentiniji. Taj tim je mnogo bolje igrao", ocenio je predsednik Partizana.

 

 

 

Како Томић шаље по бурек

 

[video=youtube;NaHHBh5a_XI]http://www.youtube.com/watch?v=NaHHBh5a_XI&

 

Како Тејго ка*а кур*у

 

[video=youtube;Ty-uCyWGJDY]

 

Prijava protiv Stanojevića

 

nnegovanovic-140derbi-019.jpg?lang=lat

 

U 140. večitom derbiju nije bilo isključenja, ali je delegat Dušan Tomićpodneo prijavu protiv trenera Partizana Aleksandra Stanojevića. Strateg crno-belih izlazio je iz tehničkog prostora, prigovarao na odluke sudija.

 

stanojevic1111.jpg?lang=lat

 

Stanojević se ponašao suprotno Pravilniku o radu trenera i zbog toga će o njemu odlučivati zamenik disciplinskog sudije Nenad Vuković. Pohvale za ponašanje zaslužio je trener Crvene zvezde Robert Prosinečki – rekao jeBranislav Delić, komesar za takmičenje Super lige.

Baklje i utrčavanje Groraba na teren

Grupa navijača Partizana utrčala je u teren po završetku utakmice protiv Crvene zvezde i uzimala dresove svojim ljubimcima. To se tretira kao propust u organizaciji i crno-beli će biti na udaru.

Ponovo nisu izostale ni baklje pristalica šampiona zbog čega klub iz Humske takođe može da očekuje kaznu.

Večiti opet na malim ekranima

Sedam utakmica 25. kola Jelen Super lige igraju se u subotu 30. aprila, a jedna u nedelju 1. maja.

Van glavnog termina, subota u 17 časova, igraće večiti rivali. Jagodina će dočekati Partizan u subotu od 15 sati uz prenos na RTS. Crvena zvezda u nedelju od 18,00 igra protiv Hajduka na Marakani pred kamerama TV Prva.

Arenasport planirala je da prenosi duel Vojvodine i Rada. Meč međutim, ne može biti igran u drugom terminu zbog priprema za Prvenstvo Evrope kadeta. Moguće je da će se Arenasport odlučiti za neku drugu utakmicu.

 

Smešno. čuj ga Zvezda opasnija bila sa pižonom

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

 

[video=youtube;yWjZaHOeDL8]http://www.youtube.com/watch?v=yWjZaHOeDL8&

 

20.000 Стигло Делија

 

 

Овако знам да нема везе са темом , али ти КлеоПФЦ више пратиш Црвену Звезду него Партизан (више мрзиш Звезду него што волиш Партизан) .

Edited by Милош
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  279
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  12/17/1992

Gde ce ovaj u Firencu kad tamo ni Ljajic ne igra standardno a ovaj u Partizanu ne zaigrava osim kad ga Stanoje ubaci pred kraj da potrosi vreme.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,526
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  05/09/1993

CleoPFC budes li jos jednom postavio neke pesme gde se spominje rec ustasa,dobices dozivotni ban!!!!ovaj forum nije mesto za takva sranja a ustavri nigde nije mesto tim stvarima a pogotvo ne ovde na forumu.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

[video=youtube;lJEG_JAzZH0]

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,254
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/07/1991

Pa ono ok je klip, ali mi malo staromodno samo se slike šetaju, mogao si da ubaciš golove Partizana i Voše do finala ili tako nešto.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  821
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  11/13/1994

Dani gdi je sampanjac da se slavi cekamo stefana on na tekmi to dimmy

Edited by Горан
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

stefan doso :D firmase prco :D

KUP JE NAS

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Administrators
  • Content Count:  4,867
  • Reputation:   494
  • Achievement Points:  30,231
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/12/1982
  • Device:  iPhone

Volkov: Hoću sa Partizanom do trofeja i Evrope

 

00050842.jpg

 

Vladimir Volkov, koji je prošle zime bio na radaru Crvene zvezde, pre nekoliko dana je prihvatio ponudu Partizana i od leta će nositi dres ekipe iz Humske. Fudbaler Šerifa je imao još šest meseci ugovora sa moldavskim klubom, međutim, uprava nije želela da rizikuje da Vova, kako prijatelji zovu Volkova, ode u decembru bez obeštećenja, već je prihvatila da ga za 300.000 evra ustupi Partizanu.

 

- Bio sam na aerodromu i čekao let za Belgiju. Trebalo je da tamo potpišem vernost Genku, ali u tom istom vremenskom periodu javio mi se menadžer i rekao da postoji čvrsta priča sa Partizanom. Pitao me je da li bih želeo da otkažem let, a moj odgovor je odmah bio "da"! Sve se to dešavalo pre nekih mesec i po dana – počinje za SPORTAL.RS priču Volkov.

 

Šta je presudilo da izaberete crno-bele ispred tima koji se bori za titulu u Belgiji?

 

- Partizan je svakako veći klub i dugo sam čekao svoju šansu da zaigram u takvom timu, jer mislim da zaslužujem. Naravno, drago mi je i što ću biti u Beogradu sa ljudima koji mi mnogo znače.

 

Da li ste se čuli sa nekim od igrača crno-belih pre dolaska?

 

- Poznajem nekoliko fudbalera šampiona Srbije, kontaktirao sam neke od njih i naravno čuo samo pohvale na račun svih u klubu.

 

Mnoge zanima na kojoj poziciji ćete igrati. Preferirate li više da se nalazite na poziciji levog beka ili levog veziste?

 

- Moj deo terena je leva strana, a gde ću igrati i da li ću igrati - to je na treneru. Ne bih ulazio u to, jer nije na meni da biram poziciju.

 

Šta navijači Partizana mogu da očekuju od vas?

 

- Nadam se pre svega novim trofejima i učešću u Evropi. Ono što ja mogu da obećam je da ću svaki minut proveden na terenu odraditi maksimalno angažovano do poslednjeg atoma snage – zaključio je Volkov.

 

 

Partizan, naravno, šampion!

 

 

00050835.jpg

 

Partizan, a ko bi drugi, postao je šampion Srbije u vaterpolu. I pre početka ove sezone znalo se da crno-belima nema ravnog u našoj državi, a ekipa Igora Milanovića, polufinalista Evrolige, opravdala je ulogu apsolutnog favorita u dvomeču sa nedoraslom Vojvodinom. Posle ubedljivog trijumfa u prvom meču na Banjici (16:4), vaterpolisti Partizana su i u Novom Sadu za klasu bili bolji od protivnika - 12:3! Tako su crno-beli došli do svoje 24. titule, istovremeno i do "duple krune", jer su prethodno osvojili i kup.

 

Takmičenje u domaćoj ligi bila je samo uvertira za ono što Partizan očekuje u Rimu 3. i 4. juna - fajnal-for.

 

Zna se da će crno-beli i naredne godine biti učesnik elitnog evropskog takmičenja, dok će Vojvodina i Zvezda taj cilj pokušati da ostvare kroz kvalifikacije.

 

Crvena zvezda je u borbi za treće mesto bila bolja od Beograda.

 

Vojvodina - Partizan 3:12 (0:5, 2:2, 0:2, 1:3)

 

Bazen na Klisi. Gledalaca: 400. Sudije: Stefanović i Putniković (Beograd). Igrač više: Vojvodina 6 (2), Partizan 10 (5).

 

VOJVODINA: Marinković, Matković, V. Mitrović, Vuksanović, Gvozdanović, Vapenski, Matović, Ovuka 1, Ranđić 1, Ubović, Basara 1, Joksimović, M. Mitrović, Vasić, Maksimović. Trener: Stanojević.

 

PARTIZAN RAJFAJZEN: Soro, Hadžiteodoru, Rađen 1, Korolija, Aleksić 1, Pijetlović 2, Prlainović 2, A. Radović, Dedović, Mitrović 2, Vujasinović 1, Ćuk 3, Živojinović, Šaponjić, J. Radović. Trener: Milanović.

 

 

 

SL: Zvezda promašila produžetak, nova "recka" Partizana

 

milosavljevic.JPG

 

Novi derbi, stari pobednik. Partizan MTS savladao je po navici Crvenu zvezdu rezultatom 95:92 u 12. kolu Superlige, ali crveno-beli moraju da budu ponosni na partiju koju su pružili protiv velikog favorita. Fanatična borbenost crveno-belih rezultirala je šansom za produžetak, ali je Luka Drča nerezonski uputio šut za tri poena sa 10 metara u poslednjim sekundama, pa je tim iz Humske zasluženo udario novu recku protiv večitog rivala.

 

Nominalni domaćin već u uvodnim minutima pokazao je da ga ne mori košmar najubedljivijeg poraza u istoriji večitih derbija. Predvođeni Urošom Nikolićem i pogotovo Nemanjom Nedovićem crveno-beli su u četvrtom minutu stekli plus 10, 14:4. Zvezda je zaustavila centre crno-belih, a organizacija napada bila je nepoznat pojam za goste u tim trenucima. Trojkom Dušana Kecmana, Partizan je konačno pokazao znake života (14:11), ali se ekipa Saše Nikitovića nije zbunila. Nedović i društvo nastavili su da bombarduju koš šampiona, pa pomalo nestvarno deluje podatak da je evroligaš za prvih 10 minuta primio 28 poena od pretposlednjeg tima NLB lige!

 

rasko.jpg

 

Smirenost tima sa Malog Kalemegdana najbolje su ilustrovala pogođena slobodna bacanja - 10/10. Crno-beli su promašili četiri od 11 šuteva sa penala, pa zato i ne čudi što je Zvezda na startu drugog kvartala ponovo pobegla na opipljivih plus osam, 30:22.

 

Tri lične greške kapitena Borisa Bakića i četiri faula Vujadina Subotića kao maljem pogodili su Zvezdin sistem u napadu. Crno-beli su namirisali plen, zaigrali agresivnije i serijom 17:3 u finišu druge deonice preokrenuli rezultat. Na isteku 20. minuta na semaforu je pisalo 40:52, što nije realna slika onoga što se dešavalo na parketu sablasno praznog "Pionira" (oko 1.000 gledalaca).

 

Uraganska serija u finišu drugog kvartala kao da je uspavala crno-bele. Zvezda je strpljivo topila prednost protivnika, jer se Partizan ponovo nije snašao na zonsku odbranu rivala. Poenima Subotića domaćin se primakao na 58:59 i tek tada proradila je dalekometna artiljerija gostiju. Prvo je trojku pogodio Džerels, da bi Milosavljević u finišu trećeg i početku poslednjeg perioda ubacio pet trojki za novu dvocifrenu prednost gostiju, 68:81.

 

Činilo se da je favorit slomio autsajdera, ali se Zvezda ponovo podigla iz nokdauna. Trojkom Subotića crveno-beli su se približili na 92:93 u poslednjem minutu. Na liniju slobodnih bacanja stao je ubrzo Džerels i pogodio samo prvi penal. Lopta se nekako ipak našla u rukama Džavaija, koji je omogućio Džerelsu nova dva pokušaja sa linije slobodnih bacanja. Amerikanac je opet bio delimično precizan. Zvezdi je ostalo sedam sekundi da trojkom produži neizvesnost za pet minuta, ali usledio je već opisani promašaj Drče.

 

Partizan je osvojio dva boda, ali Zvezda nije gubitnik posle 205. večitog derbija. Naprotiv...

 

Crvena zvezda - Partizan MTS 92:95 (28:22, 12:30, 24:19, 28:24)

 

Dvorana: Pionir. Gledalaca: 1.200. Sudije: Mrdak, Milojković, Vesković.

 

CRVENA ZVEZDA: Drča 3, Čvorović, Dragićević 6, Radosavljević, Balaban 4, Lešić 10 (11sk, indeks 19), Nedović 22 (4as, indeks 16), Nikolić 19 (6sk, indeks 23), Marinković, Subotić 15 (7sk, indeks 18), Saičić, Bakić 13.

 

PARTIZAN MTS: Džerels 14 (10as, indeks 17), Kecman 14 (5sk, 3as, 7-4 za tri, indeks 14), Jaramaz, Lučić 2, Milosavljević 23 (7-5 za tri, indeks 18), Bogdanović, Katić 6, Džavai 10 (6sk, indeks 15), Bešović, Božić 2, Gist 15 (4-0 za tri, 8sk, indeks 19), Veseli 9 (indeks 17).

 

Superliga, 12. kolo:

 

Petak:

Crvena zvezda - Partizan MTS 92:95

 

Subota:

OKK Beograd - Mega Vizura (18:00)

FMP - Metalac (18:00)

Radnički - Hemofarm ŠTADA (19:00)

 

Tabela: Partizan mt:s 11-1, Hemofarm ŠTADA 9-2, Radnički 6-5, Crvena zvezda 5-7, FMP 4-7, Metalac 4-7, Mega vizura 3-8, OKK Beograd 3-8.

 

Superliga, 13. kolo:

 

FMP - Crvena zvezda

Metalac - Radnički

Hemofarm ŠTADA - OKK Beograd

Mega Vizura - Partizan MTS

 

Superliga, 14. kolo:

 

Crvena zvezda - Mega Vizura

Partizan MTS - Hemofarm ŠTADA

OKK Beograd - Metalac

Radnički - FMP

 

 

 

Crno-beli šampioni i u rukometu

 

00050509.jpg

 

Pobedom nad Naisusom, ali i debaklom jedinog pratioca Crvene zvezde, rukometaši Partizana su obezbedili novu titulu šampiona Srbije. Crno-beli su u subotu savladali Nišlije sa 39:32, dok je PKB u nedelju deklasirao crveno-bele sa 29:20 i "završio" sezonu tri kola pre kraja.

 

Istina, crno-beli imaju šest bodova viška u odnosu na večitog rivala, rukometaše Zvezde, ali i bolji skor u međusobnim susretima. Dakle, srpsko rukometno prvenstvo je "završeno" i sada će ostati da se i zvanično završi. Partizan juriša na duplu krunu, dok Zvezda ima prava da se nada "spasu" sezone, pošto je ostalo još i da se odigra polufinale Kupa Srbije. Partizan igra sa Vojvodinom, a crveno-beli protiv Kolubare.

 

izvor:sportal.rs

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  279
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  12/17/1992

Volkov: Hoću sa Partizanom do trofeja i Evrope

volkov_6.jpg

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,039
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  3,900
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  08/22/1993

Babovic 1:0 idemo golcina iz slobodnjaka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...