Jump to content
Oficijalni partneri

БАЛ-Иван Младеновић


Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  68
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/28/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/16/1994

logo.gif

ДЕ ГРАФШАП ПРОМОВИСАО МЛАДЕНОВИЋА!

pes20122011111102293471.png

Холандски фудбалски клуб Де Графшап промовисао је данас своје прво појачање за сезону 2011/2012.У питању је најталентованији српски нападач 17-годишњи Иван Младеновић који је са холандском екипом потписао 2-годишњи уговор.Младом Србину ово ће бити први професионални уговор у каријери.Иван је тако постао још један играч који је као велики таленат продат неком страном клубу,односно још један у низу који је као млад играч напустио Србију и професионалну каријеру почео да гради у иностранству.Он је на промоцији изјавио:

 

pes20122011111102292101.png

"Драго ми је што сам потписао уговор са Де Графшапом.Даћу све од себе да се наметнем тренеру и да покажем све што знам.Тек ми је 17 година,многи ми предвиђају каријеру какву сада имају Кристијано Роналдо и Лео Меси.Међутим,ја чврсто стојим на земљи и уопште се не залећем.Ја ћу бити и бољи од ове двојице али то ћу урадити тако што ћу вредно и марљиво радити и остављати срце на терену.Овде ћу бити две године и очекујем да играма у овом клубу покажем свој потенцијал и оправдам назив највећег талента српског фудбала у овом тренутку.За две године када будем напуштао Графшап волео бих да мој следећи клуб буде из енглеске премијер лиге или италијанске серије А

 

 

*ДЕТЕ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ

grb-zvezde.jpg

Иван Младеновић је рођен 16.јула 1994.године у Београду.Прве фудбалске кораке начинио је са 7 година на београдској Маракани.Тадашњи председник Звезде Драган Џајић изјавио је да ће Иван једног дана постати велики играч и да ће надмашите све легенде српског и светског фудбала.Ипак,Звезда је направила огромну грешку тако што је пустила Младеновића да оде у Де Графшап иако је Иван желео да остане и да оствари професионални деби за вољени клуб.Ипак,Младеновић је посебно истакао чињеницу да је његово срце црвено-бело и да ће уколико стигне понуда од Звезде у скорије време одлучити да се врати на Маракану.Звездо,ти си на потезу!

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  68
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/28/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/16/1994

sportalrs.jpg

МЛАДЕНОВИЋ АСИСТЕНТ НА ДЕБИЈУ!

pes20122011111110183807.png

 

Фудбалери Де Графшапа савладали су Андерлехт у пријатељској утакмици резултатом 1:0 голом Пикена у 63.минуту.За холандски тим дебитовао је 17-годишњи српски нападач Иван Младеновић.Популарни Ивке важи за највећег талента српског фудбала и многи му предвиђају светлу будућност.Он је већ на својој дебитантској утакмици показао да ће једног дана бити велики играч.Асистирао је Пикену код победоносног поготка,одлично пробијао и по левој и по десној страни,имао неколико добрих шанси али је противнички голман парадама спречио младог Србина да постигне гол на свом дебију.Уз то,добио је највишу оцену од свих играча који су играли:"Дебитовао сам за Де Графшап и јако сам срећан због тога.Штета што нисам постигао гол на дебију али добро.Уписао сам асистенцију,односно асистирао Пикену који је после мог центаршута главом затресао мрежу и донео нам победу против веома јаког Андерлехта."-рекао је млади Србин холандским медијима а преноси спортал.рс

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  68
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/28/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/16/1994

alo_logo_header.png

ДЕ ГРАФШАП ПРЕОКРЕТОМ ДО ПОБЕДЕ ПРОТИВ ХЕРЕНВЕНА-2:1,МЛАДЕНОВИЋЕВ ПРВЕНАЦ!

pes20122011111110453062.png

 

Фудбалери Де Графшапа победили су на свом стадиону у утакмици 3.кола Ередивизије екипу Херенвена са 2:1.Голове за домаћи тим постигли су Пикен у 31 и Младеновић у 70.минуту,док је једини гол за Херенвен постигао Филип Ђуричић у 11.минуту утакмице.Херенвен је повео у 11.минуту.Након одличног проигравања Сонек је шутирао на гол,лопта се од стативе одбила до Ђуричића који ју је без проблема сместио у мрежу.Де Графшап долази до изједначења у 31.минуту утакмице.Пикен је извео слобдан ударац са 25 метара а лопта је одлетела под пречку-1:1.У 70.минуту домаћи тим долази до победе,Пикен је упослио Младеновића на ивици шеснаестерца,овај је послао противничког играча по бурек стуштио се у шеснаестерац,шутирао и погодио леви горњи угао за победу и велику радост навијача домаћег тима:

 

pes20122011111110455217.png

"Сматрам да сам одиграо једну веома добру утакмицу.У 1.и 2.колу сам био асистент а сада сам постигао и свој први гол у дресу Де Графшапа.У следећем колу играмо дерби кола против Фејенорда и то ће нам бити заиста тежак испит.Покушаћемо да се пласирамо у Лигу Европе јер мислим да Графшап има квалитетан тим и да му је место у Европи"-рекао је млади нападач.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...