Jump to content
Oficijalni partneri

Nikola Nastic - FK Sarajevo


NikyKg98
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  487
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/27/2012
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/05/1998

Fksa.jpg

Velike promene u klubu,posto klub sa velikom slavom nije video 2 godine ni jednu titulu doslo je do promene na klupi FK Sarajeva!

Mladi Nikola Nastic koji sutra stize u Sarajevo docice na stadion Kosevo i imati prvi trening sa svojim fudbalerima pre toga ce se upoznati sa celnicima kluba Fk Sarajeva,Nikola Nastic naglasava da ce vratiti slavu Fudbalskom Klubu Sarajevu da li je to istina saznacemo.

3364021928_3bd1968090.jpg

Nikola Nastic ocekuje dobar broj publike koji je zanteresovan za buducnost svog kluba.

Nastic iz Kragujevca putuje za Sarajevo i oprasta se od svog Grada.

rwcxfr86hmgjhpytqy.jpg

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  487
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/27/2012
  • Status:  Offline
  • Birthday:  10/05/1998

"Nastic stigao u Sarajevo"

fk02qc9tb6059zvqun8m.png

Izjava Nastica:

Stigao sam u velikom gradu,grad je veoma lep dosao sam u klubu koji ima veliku tradiciju pokusacu da vratim slavu ovog tima,imaju odlican stadion i igrace koje ja peuzimam da treniram,srecan sam sto sam dosao u veliki tim,ocekuje nas prijateljski mec sa "Fk Tirana" spremamo se za taj mec i videcu igru igraca.

vhdfqv771u3by5uvcag.png

 

"FK Sarajevo slavilo u prijateljskom mecu"

Fk Sarajevo je docekalo FK Tiranu i odlicnim rezultatom su pobedili tiranu 2-0,Nastic veoma zadovoljan igrom a i publikom koju nije sprecila kisa da bi dosli na utakmicu i naravno slavio sa navijacima pobedu.

2e9emv871bh4i2mf95p.png

EDIT: Zao mi je sto necu nastaviti ML ali PES 2013 me je vec i smorio ali i nisam mogao da nastavim jer sam se spremao za prijemni,tako da nastavljam kad izadje PES 2014 Pozdrav. :)

Edited by NikyKg98
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...