Jump to content
Oficijalni partneri

You'll Never Walk Alone


Милош
 Share

Recommended Posts


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Osvanulo je još jedno jutro,u mom rodnom gradu Somboru sedam sati je ustao sam i otišao na trening Randičkog..odradili smo još jedan trening pred utakmicu sa Zvezdom iz Beograda u našem gradu, kada sam se vratio sa treninga ručao(sarmu :) ) sam i prolistao internet.. kad na internetu naslovi " Miloš preuzima Liverpul " .. mediji ZGRADA_ZUPANIJE_SOMBOR_SOMBOR-ZUPANIJA.jpg

su znali ono što ja nisam. Ljudi iz Liverpula su me zvali dok sam bio na treningu ispostavilo se da je istina. Naravno bio sam u šoku..uštinuo se i rekao '' Ovo je stvarnost! '' ,nazvao sam glavne ljude iz Liverpula i popričao oko finansiskih uslova,naime nisam imao veliku platu ali ovakva prilika se ne odbija ! sutra imamo meč sa Zvezdom a to mi je verovatno poslednji na klupi Radničkog iz Sombora.. osvanuo je taj dan Crvena Zvezda protiv Radničkog Sombora

10509.jpg

u Jelen Super ligi. Meni je najveći uspeh što sam uspeo da uvdem Sombor iz PLTS u JSL. Zvezda je bila

apsolutni favorit u tom meču, pre svega zato što je iskusnija u ovom takmičenju a i samom činjenicom da se utakmica igrala u Beogradu na našem najvećem stadion na Marakani. Radnčki se nikako nije obrukao! naime odigrali smo nerešeno 2-2 i ostali 7 na tabeli JSL. Oprostio sam se sa ekipom iz Radničkog..oni su krenuli za Sombor, a

hotel_srbija_261010.jpg

ja tražio hotele po Beogradu napokon sam se smestio u hotel oko 23:00 časa , odmah sam se bacio na krevet i razmišljao o sutrašnjem danu..

napokon, budim se na satu piše 6:00 oblačim se i krećem ka aerodromu ''Nikola Tesla'' poleteo sam avionom jat

news_19133.jpg

airways kompanije. pogledao sam kroz prozor aviona i rekao ,,EVO GA ENFILD!,, stigli smo.. ušli smo u poslovne

anfield_stadium.jpg

prostorije Enfilda dogovorili se oko finansiskih uslova i potpisao sam dvogodišnji ugovor. Ubrzo sam kupio kuću u centru Liverpula.

Edited by Милош
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  68
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/28/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/16/1994

Фина причица само настави тако :Yeehaa:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

images?q=tbn:ANd9GcTtDh8FiVZZXp6V06pB_osV7A62SG77B_wuTO8Or3vkC8gt1FfV

 

Liverpul pobedio,Miloš debitovao..

 

Liverpul je poveo golom Endija Kerola u 71. 2:0 postavio je Luis Suarez u 82. minutu.

 

Fulam je igrao sa igračem manje od 23. minuta pošto je mladi reprezentativac Engleske dobio direktan crveni karton zbog starta sa obe noge.

 

Prvi gol Liverpula Kerol je postigao iz poluvoleja sa šest metara posle centaršuta Hoze Enrikea sa leve strane.

balkan-pes-box-patch-201.png

Konačnih 2:0 Suarez je postavio solo akcijom. On je krenuo ka golu sa ivice šesnaesterca, pokušao da prodje dva odbrambena igrača Fulama, koji su izbili loptu pravo na grudi Urugvajca, nakon čega ih je prošao i savladao Hauarda.

 

Kojt je mogao da se upiše u listu strelaca u sudijskoj nadoknadi vremena, ali je pogodio stativu.

 

Liverpul se pobedom "probio" na deobu trećeg mesta Premijer lige, dok je Everton 11.

Edited by Милош
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

Marca-logo-thumb-250x83-212.jpg

 

 

Benzema potpisao za Liverpul!

 

 

Dogovor je sklopljen u jutarnjim satima, dodaje "Marca", koji u svom papirnatom izdanju u sreduu piše da je Liverpul nudio 30 miliona eura za dolazak fudbalske zvezde iz Lyona.

benzema_0.jpg

 

Liverpul je u sredu sklopio dogovor s Realom oko prelaska francuskog napadača Karima Benzeme u „Liverpul“ za 30 miliona eura, piše u sredu na svojim internetskim stranicama španska "Marca".

 

Dogovor je sklopljen u jutarnjim satima, dodaje "Marca", koji u svom papirnatom izdanju u srijedu piše da je Real nudio 30 miliona eura za dolazak fudbalske zvezde iz Lyona.

 

Karijera

 

2004–2009 Lyon 112(43) 2011-2012 Liverpul 0(0)

2009–Real Madrid(27)

 

O Benzemi:

 

Karim Benzema rodjen je 19 decembra 1987. On je igrač Francuske reprezentacije a trenutno igra u Liverpulu. Benzema je poceo kad omladinac u Lionu pa je presao u seniorski tim. Igrao je na UEFA Euro 2008 i bio je igrac sa najvise golova u Francuskoj Ligue 1 u sezoni 2008-09. Nakon toga dobio je mnoga priznanja i nagrade i postao najplaceniji igrac Francuske lige.

Edited by Милош
Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

untitled.png

 

Tiote na meti Mančester sitija i Liverpula

 

 

Tiote dokaz da vam je za uspeh u fudbalu dovoljan talenat i rad, a da neki posebni uslovi i nisu neophodni.

Njukastl ima odlične rezultate ove sezone, a ključ sjajnih rezultata tima sa severa Engleske leži i u odličnim igrama Šeika Tiote, igrača iz Obale Slonovače koji prosto briljira na sredini terena.

 

Siti i Liverpul su zainteresovani tvrde ostrvski mediji, ali je Tiote nedavno produžio ugovor sa Svrakama i teško će napustiti klub bez ogromne ponude.

CZYQMXDQ-600.jpg

"Svi smo igrali bosi kad sam bio mlađi. Igrao sam bosonog do 15. godine. To je bilo dobro za tehniku i zbog osećaja za loptu. Tek u 17. počinjete da nosite kopačke.

 

 

 

Veoma je teško igrati u Africi. Nema terena, nikakvih uslova, nema novca da uradite ono što želite. Onda dođete u Evropu i dobijete sve.

Morate biti veoma jaki psihički da bi uspeli u Africi. Morate verovati u sebe i to vas čini jačim."

 

Tiote je u Evropu stigao preko Belgije. Otkirli su ga skauti Anderlehta, nešto kasnije je prešao u Tvente za 750.000 evra, a prošlog leta u transferu vrednom 3.5 miliona evra stigao je na Ostrvo. Njukastl ga se sad neće odreći za manje od 20 miliona.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  VIP clanovi
  • Content Count:  1,254
  • Reputation:   13
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  09/07/1991

Ahhhh sarma...

 

Nego, odličan izveštaj.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  68
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  10/28/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/16/1994

Ахахахахх сарма ave: :hayhay:

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

untitled.png

 

 

PL: Liverpul srušio i Njukasl

 

 

Liverpul je poveo u desetom minutu preko Maksija Rodrigesa posle odlične akcije Liverpula. Vilijamsom je uputio centaršut, lopta je potom pogodila Simsona i završila kod Rodrigesa koji je bio siguran za 1:0.

 

Do kraja poluvremena Njukasl je postigao gol , dok je Kajt imao šansu za Liverpul, ali nije bio precizan. Već na početku drugog poluvremena, Barton je mogao da dovede ’svrake’ do vodjstva, ali nije uspeo, dok se već u narednom minutu u šansi našao Suares.

 

balkan-pes-box-patch-201.png

 

U 59. minutu Vilijamson je oborio Suaresa u kaznenom prostoru, zbog čega je sudija dosudio penal za ’redse’, a Džerard je bio siguran sa bele tačke. Holandski reprezentativac je već u narednom napadu imao priliku da još poveća prednost Liverpula, ali nije dobro zakačio loptu glavom posle centaršuta Mejreleša.

balkan-pes-box-patch-201.png

Ipak, sve je nadoknadio u 65. minutu, kada je bio deo odlične akcije, Benzema postiže gol za konačnih tri prema jedan.

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  9
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  06/14/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  06/22/1991

Nastavi d' kidaš ;)

Link to comment
Share on other sites


  • Group:  Members
  • Content Count:  1,498
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  0
  • Solved Content:  0
  • Joined:  03/06/2011
  • Status:  Offline
  • Birthday:  07/15/2011

untitled.png

 

 

Premijer liga: Liverpul razbio Totenhem!

 

Igrači Liverpula pobedili su Totenhem 2-0 na svom Enfildu , golove su postigli Džerard u 15 i 88 minutu

 

Liverpul je poveo već u 15 minutu prelepim golom Stivena Džerarda. Maxi je primio loptu na ivici šesnaesterca i odložio Džerardu koji je raspalio po golu, sa 20 metara i pogodio levi ugao gola. ,,mamuze,, su bile mnogo bolji rival u završnici ali im se nije ispalitlo na odmor se otišlo rezultatom 1-0 . u drugom poluvremenu Totenhem je imao nadmoć stvarali su šanse a najbolju nisu iskoristili nakon slobodnjaka Bejla koji je pogodio pod prečku ali lopta nije prešla gol liniju , tačku na utakmicu stavlja Stiven Džerard pogotkom iz okreta u 88 minutu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...