Jump to content

Photo

Help please

- - - - -

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 VincentValentine Posted 07 March 2011 - 04:38 PM

VincentValentine

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 12 posts
Instalirao sam UNREAL PATCH v4 ili kako ga vec sad zovete. interesuje me prica sa stadionima.... moze pomoc ???????????????
  • Back to top
  • Report

#2 Mare Posted 07 March 2011 - 04:45 PM

Mare

Fudbaler u penziji

• Moderators
  • 1,350 posts
sta te zanima u vezi stadiona?uskoro ce nova verzija patcha i nece se zvati Unreal nego Balkan Pes Box patch i njemu ce biti nova 4 stadiona Marakana,Jna,Emirates,Stramford Brigde
  • Back to top
  • Report

#3 VincentValentine Posted 09 March 2011 - 05:56 PM

VincentValentine

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 12 posts

sta te zanima u vezi stadiona?uskoro ce nova verzija patcha i nece se zvati Unreal nego Balkan Pes Box patch i njemu ce biti nova 4 stadiona Marakana,Jna,Emirates,Stramford Brigde

pa poskidao sam , i ubacio ali ne registruje nista... ok , ako ce uskoro ta nova verzija onda da vas ne mucim..........samo mi reci jel ce moci da se instalira preko ovog unreal-a ....
  • Back to top
  • Report

#4 VincentValentine Posted 09 March 2011 - 05:58 PM

VincentValentine

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 12 posts

pa poskidao sam , i ubacio ali ne registruje nista... ok , ako ce uskoro ta nova verzija onda da vas ne mucim..........samo mi reci jel ce moci da se instalira preko ovog unreal-a ....
  • Back to top
  • Report

#5 Dane Znik Posted 09 March 2011 - 06:57 PM

Dane Znik

Senior Member

• Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
registruje samo sto nema tacno ime i slika stadiona sto si ubacio...ostaje default ime...ja sam ubacio Marakanu i JNA usao u svaki stadion po redu i nasao...za Marakanu je 20. stadion po redu a za JNA sam zaboravio valjda 22... ;)

Ко хоће-нађе начин, ко неће-нађе изговор!

• Back to top
  • Report

#6 vrbamen Posted 31 July 2011 - 11:37 PM

vrbamen

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 3 posts
jel može pomoč????instaliram patch i onda nema klubova....tamo gdje bi trebala biti ta balkan liga tamo su mi klubovi koji su i inače na pesu
  • Back to top
  • Report

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users